>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
lax 1,2K

lax

Użytkownik
2 połowa to w ich wykonaniu istna tragedia mieli ok 25% z gry tylko rzutów trafionych. Niestety to tylko sport i mimo wielkich nazwisk ten zespół nie wygląda dobrze i raczej będą szybko chcieli zapomnieć o takiej promocji kosza jaką pokazali w Meksyku.
Ps: Chyba że może ktoś doszedł do wniosku , że lepszą promocją będzie wygrana Dawida z Goliatem i wyreżyserowali zawodnicy nam spektakl z prowadzeniem do przerwy Goliata i potem wielka walka Dawida z happy endem? Kto to wie to wielki biznes w którym wszystko możliwe a szczególnie w meczu pokazowym pod publiczkę.
No co do OKC to chyba nie tylko dla mnie są mega rozczarowaniem w tym sezonie. Kolejna nauczka że nazwiska nie grają. Chodzą słuchy że trener może zacząć się martwić o swoją posadę. Ciekawe, jak tak dalej pójdzie to rozleci się ten zespół po sezonie.
może ktoś podrzuci coś na dzisiejszą noc. Zastanawiam się czy Cavs pociągną dalej swoją serie z tym ze naprzeciw nie byle kto bo Pacers. Drugie spotkanie to niezłe Bucks przeciw Mavericks. Ktoś coś jakieś sugestie ??
Osobiście uważam że Cleveland wygrają, bo naprawdę dobrze wygląda ich gra. Płynna w ataku, lecą równo przez cały mecz. No i LeBron to jest jednak klasa sama w sobie. Bucks i Pelicans powinni sobie spokojnie poradzić, a Cousins jak zwykle przeciwko Sacramento pewnie koło 40 się zakręci. Będę się też zastanawiał nad Denver, bo jak patrzę na grę Magic to nieraz aż oczy bolą. Chociaż z drugiej strony Nuggets bez Jokica to też nie jest ekstraklasa.
Takie szybkie myśli z rana ????
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Przykro się patrzy na to, co dzieje się z Gortatem w ostatnich meczach. Zaczął sezon porządnie, ale obecnie to jeden z największych statystów wśród starterów w całej lidze. Dziś zaczął od 1/4 z gry i znowu więcej siedział niż grał. I nie dlatego, że jest tak dobry. Dwa mecze temu w ogóle 0 pkt, po raz pierwszy w sezonie. Skuteczność po 30% to norma. Koledzy chyba też to widzą i coraz mniej grają Gortatem w ataku. Dziś rzucił mi się w oczy taki drobiazg, chyba znamienny. Kończy się 1. połowa, zbiórka, kilka sekund na ostatnią akcję, Gortat jest już na połowie rywali i biegnie sam na kosz, ale kolega z teamu wolał rzucić z połowy boiska.
Z bukmacherskiego punktu widzenia plus jest taki, że niebawem linie na niego spadną do 8-9 punktów.
Niestety Gortat ma już swoje lata. Nogi coraz wolniejsze, fizycznie tez zaczyna odstawac. Mobilny nigdy nie był. Średni rzut z półdystansu , bez trójki . Koszykówka idzie w innym kierunku. Dzis center nie tylko zbiera ale też asystuje i musi być zagrożeniem z obwodu , żeby rozciągnąć defense przeciwnika. Wydaje mi sie ze Wizzards powinni poszukac jakies wymiany za Mahinmiego, bądź cos w drafcie ugrać. Sprowadzić jakiegoś przyszłościowego centra który odpowiada realiom dzisiejszej nba. Młodego ogrywać a Marcina z biegem czasu przesunać na ławkę i dawać 15-20 min na mecz.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
http://prntscr.com/hkr8h6
Gordon o20,5
Harris o18,5
ako 3,48⛔

prosty temat. W Orlando nie ma dziś Fourniera, w Denver Sapa i Jokica. Obie ekipy grają szybko, więc punktów nie powinno zabraknąć. Na Harrisa grałem w dwóch poprzednich meczach, i pokryte bez problemu. Proponuje Totolotka bo można to rzucić w ako.
Jeśli chodzi o grę 12 to Toronto,
-4,5 1.66 Unibet✅
Miśki bez MC, to banda parodystów, a Toronto z takimi drużynami nie przegrywa.

Bucks i Cavs to moim zdaniem miny, jedna z nich przegra, raczej Bucks.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Niestety Gortat ma już swoje lata. Nogi coraz wolniejsze, fizycznie tez zaczyna odstawac. Mobilny nigdy nie był. Średni rzut z półdystansu , bez trójki . Koszykówka idzie w innym kierunku. Dzis center nie tylko zbiera ale też asystuje i musi być zagrożeniem z obwodu , żeby rozciągnąć defense przeciwnika. Wydaje mi sie ze Wizzards powinni poszukac jakies wymiany za Mahinmiego, bądź cos w drafcie ugrać. Sprowadzić jakiegoś przyszłościowego centra który odpowiada realiom dzisiejszej nba. Młodego ogrywać a Marcina z biegem czasu przesunać na ławkę i dawać 15-20 min na mecz.
Pamiętajcie ze Marcin to ciagle najlepiej stawiajacy zasłony Center. Bez niego by nie było średnio 40 oczek beala w ostatnich meczach. Wróci Wall pojawia sie cyfry MG. Jestem o to spokojny. A narazie rzeczywiście slabo to wygląda. Liczyłem ze na tle Monroe czyli gościa który nie wyciąga na obwód, MG wykreci dobra cyfry A tu lipa...
 
M 4

mega3siek

Użytkownik
Stawiam na over Howarda w meczu z Chicago linia 14,5 1,80 mam nadzieje bez problemu.Nie lubie zbytnio Toronto mysle nad Cavs albo over Bogdanovicia z Indiany ale nie wiem wystarczajaco poczekam na.poszlaki typ na Howarda w tej chwili najlepiej dla mnie wyglada.Co myslicie o Bostonie z plusem lub bez?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Gram dzisiaj po najmniejszej linii oporu, Bucks + Pelicans. Złożyłem taki typowy januszowy kupon z dwóch największych faworytów ???? Ale co tu będę kombinował. Co do Pelicans jestem pewny na maksa, Cousins zrobi robotę a w Kings ma zabraknąć WCS. Pod koszem dziura. Stary Zach Randolph go zatrzyma? Nie widzę tego. Sacramento mają kłopoty żeby grać płynnie w ataku i zdobywać punkty ruchem piłki. Solidna drużyna jak NOP wykorzysta to i nie stracą dzisiaj dużo punktów.
Co do drugiego spotkania to przyznam nie widziałem za dużo meczów Mavs. Widziałem za to sporo Bucks i to mi wystarczy. Ta drużyna robi meksyk w paint, Bledsoe lubi dynamiczne wejścia pod kosz, Giannis wiadomo co potrafi. Dallas to drużyna jakby bez centra. Stracą dziś sporo w pomalowanym. Do tego coraz lepsza z biegiem sezonu, agresywna defensywa Milwaukee.
Nic więcej odkrywczego nie wymyślę, więc nie będę się rozpisywał na siłę. W dublu robi się już przyjemny kursik.
Bucks + Pelicans
1.946 1xbet
 
M 4

mega3siek

Użytkownik
Kupon a
-Indiana ponizej 109,5-1,60
Indiana czesto rzuca malo punktow jesli Cavs ma wygrac co jest prawdopodobne,takim rowniez jest under Indiany
-Magic-Naggets-Naggets(+5,5) 1,50
Magic bez Fourniera mam nadzieje jak zwykle ostatnio zrobi wiele by przegrac
Przyznam ze nie znam zbytnio Naggets ale zaryzykuje z dodatnim handi
-Memphis-Toronto-Toronto win
typ bardziej z powodu obnizki formy Memphis niz wzrostu Toronto niemniej wydaje sie pewniak sproboje polubic Raptors
Kurs 3,29
Proponuje rowniez szalony kupon za symboliczne 2zl czy podobnie a noz sie uda
-Detroit-Warriors-wygra Detroit
-Indiana-Cavaliers-2 Cavaliers
-Orlando-Denver-2Denver
-New Orleans-Sacramento-1 NO
-Memphis-Toronto2Toronto
-San Antonio-Boston-1Spurs
Kurs25
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
Typ: Cleveland Cavaliers -3.5
Kurs: 1.88
W obecnej formie LeBrona oraz ekipy Kawalerzystów mało kto ma z nimi szanse. 13 wygranych z rzędu, i niestety w terminarzu próżno szukać kogoś kto może przerwać tą serię. Cavs mają jedną z najlepszych ofensyw w lidze, i w ostatnich meczach grają bardzo dobrze w defensywie, coś się ruszyło w tej drużynie i wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. James podobno gra na 80% możliwości, a i tak miażdży każdą defensywe, dodatkowo dziś Love powinien nie mieć problemu ze zdobywaniem punktów (Turner obrońca to żaden obrońca), lepsza i dłuższa ławka również będzie atutem drużyny z Cleveland. Young oraz Bogdanovic powinni mieć dzisiaj problem ze zdobywaniem punktów, więc jeśli Collinson z Oladipo nie zagrają życiówki nic nie powinno przeszkodzić w zwycięstwie Cavsów. Oni po prostu są lepsi, tyle w temacie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
Typ: Cleveland Cavaliers -3.5
Kurs: 1.88
W obecnej formie LeBrona oraz ekipy Kawalerzystów mało kto ma z nimi szanse. 13 wygranych z rzędu, i niestety w terminarzu próżno szukać kogoś kto może przerwać tą serię. Cavs mają jedną z najlepszych ofensyw w lidze, i w ostatnich meczach grają bardzo dobrze w defensywie, coś się ruszyło w tej drużynie i wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. James podobno gra na 80% możliwości, a i tak miażdży każdą defensywe, dodatkowo dziś Love powinien nie mieć problemu ze zdobywaniem punktów (Turner obrońca to żaden obrońca), lepsza i dłuższa ławka również będzie atutem drużyny z Cleveland. Young oraz Bogdanovic powinni mieć dzisiaj problem ze zdobywaniem punktów, więc jeśli Collinson z Oladipo nie zagrają życiówki nic nie powinno przeszkodzić w zwycięstwie Cavsów. Oni po prostu są lepsi, tyle w temacie.
Nie twierdze, ze nie wygrają ale pisanie o jakiejs wielkiej formie i o tym, ze mało kto teraz by miał z nimi szanse jest troche smieszne. Przeciez z tej ich serii zwyciestw to na pochwałe zasługuje chyba jedynie ogranie Pistons i 76sixers (co i tak zaden wyczyn). Po za tym 3/4 z ich serii to wygrane z dnem ligi czyli ekipami pokroju Brooklynu, Atlanty, Sacramento, Chicago, Dallas czy Memphis i to nie jedno.z tych spotkań wygrywane w bólach. Ten mecz z Indiana to chyba ich najtrudniejszy test od jakis dawna. Cavsi miewaja przestoje w grze, potrafia sporo przegrywac do polowy albo tracic ogromne przewagi w.drugich połowach. Ja bym uważał, każda seria sie kończy a ta seria jest i tak wyjątkowo śmierdzaca i nie ładna.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Sobota 09-12-2017 03:30
Spurs - Celtics: Rudy Gay
Typ: Rudy Gay over 14.5 pts ✅ Gay rzucił 15 punktów.
Kurs: 1.70
Dla mnie to jest najlepszy typ na tę noc. W Spurs kontuzjowani są Kyle Anderson i Kawhi Leonard. Obaj są graczami z pozycji Gaya. Szczególnie niedawna kontuzja Andersona ma wpływ, że obecnie Rudy Gay rozgrywa o wiele więcej minut, oddaje więcej rzutów i ma ważniejszą rolę w zespole. Gay stał się zawodnikiem pierwszej piątki i praktycznie na pozycjach SF/PF nie ma za bardzo alternatywy dla niego. Mecz z Celtics zapowiada się na wyrównany i Gay powinien spędzić na parkiecie 30-34 minut. Linia powinna być o 1-2 oczka wyższa.
W ostatnim meczu z Heat zdobył 16 punktów, ale spudłował też dwa łatwe wsady, a tak byłoby 20 punktów i pewnie linia o punkt wyższa.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Witam, jestem nowy ale od paru dni obserwuje Wasze typy i dyskusje i zachęciło mnie to do założenia tutaj własnego profilu ????
Przed nami ciekawa noc, więc chciałbym dodać od siebie jeden, dość pewny typ:
Memphis Grizzlies - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors -6,5 ✅✅✅
Kurs : 1,90
Chyba nie trzeba dużo się rozpisywać, Memphis są rozbici, kontuzja Conleya, zwolnienie trenera, i na ostatnie 15 meczów 13 porażek.. wygląda to bardzo źle, na przeciwko ekipa, która w tym sezonie gra mega super w ataku (Średnio 121 punktów, 13 trafionych trójek i 28.5 asyst), W całym sezonie mają pierwszą ofensywę w Konferencji Wschodniej, a trzecią w całej lidze. Super robote robi DeRozan i myślę, że bez problemu pociągnie dzisiaj ekipe z Toronto do łatwego zwycięstwa.
P.S. Alternatywny typ na ten mecz : Toronto Raptors over 103,5 pkt. w meczu po kursie 1.82 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 4

mega3siek

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
Typ: Cleveland Cavaliers -3.5
Kurs: 1.88
W obecnej formie LeBrona oraz ekipy Kawalerzystów mało kto ma z nimi szanse. 13 wygranych z rzędu, i niestety w terminarzu próżno szukać kogoś kto może przerwać tą serię. Cavs mają jedną z najlepszych ofensyw w lidze, i w ostatnich meczach grają bardzo dobrze w defensywie, coś się ruszyło w tej drużynie i wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. James podobno gra na 80% możliwości, a i tak miażdży każdą defensywe, dodatkowo dziś Love powinien nie mieć problemu ze zdobywaniem punktów (Turner obrońca to żaden obrońca), lepsza i dłuższa ławka również będzie atutem drużyny z Cleveland. Young oraz Bogdanovic powinni mieć dzisiaj problem ze zdobywaniem punktów, więc jeśli Collinson z Oladipo nie zagrają życiówki nic nie powinno przeszkodzić w zwycięstwie Cavsów. Oni po prostu są lepsi, tyle w temacie.
Az sie.przyjemnie czyta takie analizy i mozna z nich wyciagac wiecej niz jeden typ po.prostu fachowe
.Ja jestem zielony ale zobaczymy jak mi beda wchodzic(lub nie)
Moze bardziej niz moje.analizy xd
[/quote]
może ktoś podrzuci coś na dzisiejszą noc. Zastanawiam się czy Cavs pociągną dalej swoją serie z tym ze naprzeciw nie byle kto bo Pacers. Drugie spotkanie to niezłe Bucks przeciw Mavericks. Ktoś coś jakieś sugestie ??
Jesli jeszcze nie obstawiles to Bucks.radze odpuscic na.moje laikowe oko powinni wygrac ale nie postawilbym na toani zlotowki.Lepiej zlozyc cos z Cavs Raptors i ewentualnie Pelicans i Naggets
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Poszedł over 212 Indiana - Cleveland. Czystej dwójki nie dałem bo jak ktoś wcześniej zauważył swoja serię zbudowali na zwycięstwach z dużo słabszymi zespołami, czuję tu wyrównane spotkanie z resztą H2H o tym świadczy mam nadzieję że i tym razem będzie podobnie ???? . Dołożyłem zwycięstwo Bucks, jakoś to od początku czuję. Zobaczymy jak to wyjdzie hehe ???? . Ostatnio nieźle wyglądają, z Celtami wielkich batów raczej nie dostali a Antetokounmpo ostatnio solidnie punktuje, do tego czas żeby w końcu ograć Dallas. Win Pelicans dołożyłem już czysto sugerując się waszymi podpowiedziami;). Jadziem z tym :cool:
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mam pytanie do koklnkretnych znawców, widziałem parę razy Markkanena w akcji i podoba mi się ten gosc, dobrze rzuca jest odważny i trójki ma całkiem dobre i dziś jest linia 13,5 wiem że często rozdzielaja się Punkty między nim a Loopezem ale dziś tego drugiego pilnuje Howard i mojw pytanie jest takie czy obrońca pilnujący dziś Fina potrafi dobrze bronić? Bo jeśli nie to myślę, że Over 13,5 jest zdecydowanie do pokrycia
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Draymond Green jednak dzisiaj gra. Gdyby nie to, brałbym Detroit. W tej chwili jak dla mnie mecz nie do ruszenia, ewentualnie coś na live. Generalnie mam dziwne przeczucie, że tej nocy będą jakieś niespodzianki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom