>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi siatkówki mężczyzn 2017/2018

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Wszystkie rozgrywki ligowe i pucharowe w siatkówce mężczyzn w sezonie 2017/2018
Brno - Karlovarsko
2 @1,50✅
Goście powinni to wygrać zdecydowanie bo to dużo lepsza drużyna. W Brnie nie mają tak dobrych zawodników jakich ma Karlovarsko. W Brnie za lidera robi Hrzadira, natomiast Karlovarsko ma kilku zawodników którzy ciągnie ten zespół takich jak Rejlek, Hudecek, dobry środek z reprezentantem Estonii i drugiego rozgrywającego reprezentacji Słowenii Ropreta. W zanadrzu mają jeszcze przecież Kriskę na ataku i reprezentanta Czech Zmrhala, który ostatnio stracił miejsce w szóstce. Moim zdaniem Karlovarsko to druga siła w lidze po Libercu. Karlovarsko przegrało dotąd właśnie z Libercem i Kladnem, ale tam mecze były na styku. Ja tu widzę spore różnice a kurs jest dość wysoki jak na mecz w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Kros wie w jakim skladzie dzisiaj Lubin w Bydgoszczy ? Kaczmarek w składzie? Pisze tutaj, bo poprzedni temat z Plus Liga zamknięty.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Kaczmarek zagra. W lubinie mobilizacja bo szefostwo niezadowolone z braku punktow w ostatnich spotkaniach.
Poszedłem -1.5seta na Cuprum po @2.05, jest Kaczmarek i jest Taht w składzie, ciekawe czy w szóstce wyjdą od razu ????
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Nie wiem czemu wpisują Tahta w skład ale na pewno nie zagra. Może na ostatnie kolejki sezonu będzie gotowy. Patucha miał jakieś problemy z łydką a Kaczmarek ma zagrać dzisiaj. Lubin potrzebuje bardzo punktów. Ale ogólnie ciężki mecz do typowania. Chociaż Lubin ostatnie mecze przegrywał mając prowadzenie czy to z Rzeszowem, Gdańskiem czy Radomiem. Kaczmarek nawet bez większego treningu powinien im znacznie pomóc. Bydgoszcz to nie jest żadna mocna ekipa. Na pewno nei poziom Gdanska czy nawet Radomia
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Masz racje, ale ich mentalnosc jest mega slaba. Gra opiera sie na Kaczmarku ktory konczy sie w trzecim secie i zaczynaja sie problemy. Bydzia musi zdobywac punkty zeby byc spokojna o utrzymanie
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam , spory kurs na Rzeszowianki dzisiaj , imo value do gry albo jakiś hc setowy
edit : w Policach jakies niescislosci z Maret Balkestein-Grothues także może wplynac to na gre Chemika
Dukla Liberec v VK Ceske Budejovice @1.3 - @3 jeśli goście bez zadnych absencji to kurs szokuje :O patrząc na forme obu ekip to kursy powinny być bardziej wyrównane , Budejki to Mistrz kraju z zeszłego sezony
no i gładko 3-0 Budeje ????
 
M 220

mm25

Użytkownik
Witam dziś ide na Zenit Kazan -1.5 seta 1.65 i zenit st.petersburg 1 2.00
wg mnie są to dość pewne typy, dziwię się takie duże kursy, Zenit St.petersburg m.in ograł ostatnio novorgorod , Zenit Kazan tez
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Liga Ruska na dziś:
Yenisej - Ufa
1 @2,10
1 +1,5seta @1,60
Ja tu osobiście dałem na czysto na Yenisej, ale kurs na hand też dobry. Gram to bo w Yeniseju nowa miotła na ławce trenerskiej, a to wielokrotnie jak pokazuje historia odmienia drużynę. Spirik ostatnio był mega stłamszony, odkąd jest Ruzier to on jest liderem drużyny i gdzieś tam u Spirika widać po grze że nie za bardzo mu to pasuje że to nie on jest number one.
Petersburg - Biełgoród
2 @1,75
Tu stawiam na gości dlatego że Zenit gra w wielką kratkę. Mieli fatalny okres, lecz ograli wielki Kazań. Następnie wtopili z nie najmocniejszą Moskwą. Ostatnio wygrali z Novosibirskiem więc dziś wychodzi że przegrają z Biełgorodem. U siebie Petersburg moim zdaniem gra gorzej niż na wyjazdach. Do tego mega zagrywka Biełgorodu powinna sprawiać wielkie problemy Camejo i Siwemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Witam dziś ide na Zenit Kazan -1.5 seta 1.65 i zenit st.petersburg 1 2.00
wg mnie są to dość pewne typy, dziwię się takie duże kursy, Zenit St.petersburg m.in ograł ostatnio novorgorod , Zenit Kazan tez
Chyba Novosybirsk ????
Ja gram over 3,5.Bełgorod to ekipa solidniejsza jednak potencjał tych i tych jest zbyt zblizony na jakies 3-0
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Jaroslavicz - Krasnojarsk
2 @1,85
Grają dwie drużyny z bilansem 3-13. I o ile Jaroslavicz to cienką drużyna to w Krasnojarsku potencjał jest o wiele wyższy. Lecz zupełnie nie idzie im nic. Jednak nie wyobrażam sobie żeby dziś Krasnojarsk nie ograł Jaroslavicza. Doszedł ostatnio dobry gracz na lewe skrzydło Zacharow do pary ze Spiridonovem. Muszą się przełamać, lepszego rywala do tego już raczej nie znajdą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 220

mm25

Użytkownik
Dzis ide na Zenit Kazan 3-0 z Belogrodem kurs 2.80
Wg mnie Zenit potrafi się dobrze zmobilizować z dobrymi druzynami.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Belgorod - Zenit Kazań 2 @1.30 STS

Bardzo ciekawe spotkanie do dorzucenia do jakiegoś kuponu. Zenit Kazań najlepsza drużyna na świecie, po drugiej stronie solidni rywale, ale nie mają żadnych szans przy skoncentrowanej plejadzie gwiazd Zenita. To mecz na szczycie, więc o motywację i podejście do meczu przez siatkarzy Zenita można być spokojnym.
Trio Leon, Anderson, Michajłow zrobią tutaj na pewno konkretną robotę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom