>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UK Championship 2017 (28.11-10.12.2017)

Status
Zamknięty.
E 191

el-madridista

Użytkownik
R.O&#39;Sullivan vs M.Gould
Łącznie frejmów: Powyżej 8.5 @ 1.75
Łącznie frejmów: Powyżej 9.5 @ 2.72
Marathon
Mecz meczowi nie równy, ale wczorajsze męczarnie O’Sullivana z Songsermsawadem dają do myślenia. Wystarczy grać bez kompleksów, by sprawić problemy wielkiemu faworytowi. Gould nie ma zbyt dobrych wspomnień z meczów z Ronniem, jeszcze czeka na pierwszą wygraną, ale w tym sezonie Rakieta jest do ugryzienia dużo bardziej niż zwykle. Cała seria porażek z niżej notowanymi rywalami, czasami bardzo dotkliwe, albo tak jak wczoraj potrzebuje akrobacji w deciderze żeby w ogóle wygrać. Gpuld ma o co grać, wygrana daje mu miejsce w lukratywnym Masters, do tego jego ofensywny nieszablonowy styl gry, nigdy nie wiadomo co zagra, może dac mu parę procent szans więcej niż innym. Zwłaszcza teraz, kiedy Ronnie nie jest w swoim optimum. Nie wiem czy wystarczy to na ogranie Rakiety, ale na w miarę wyrównany mecz powinno, zwłaszcza przy takich liniach i kursach.
Jaka seria porażek z niżej notowanymi rywalami? Z Bingtao przegrał wysoko i ostatnio ze Slessorem, gdzie mu w ogóle nie zależało i to chyba tyle?
 
M 211

morenowe

Użytkownik
R.O&#39;Sullivan vs M.Gould
over 8,5 1,73 1xbet
Osullivana już dzisiaj nie powinno być. Akani przy stanie wygrywającym 5-4. zalicza klops po wbiciu brązewj białą wpada w niebieską a ta ląduje w łuzie z faulem. Miał zwycięstwo na tacy. Wczoraj coś ta środkowa łuza byłą bardzo ciasna dla Rakiety. tyle nie trafionych prostych bil. Sam się śmiał z Siebie, jak to możliwe. Mecz meczowi nie równy, ale było widać zmęczenie na jego twarzy. Jak napisał Lusy B. Śmierdzący mecz. a dla mnie śmierdzące mecze kączą się brzydkim meczem i długą grą. i nie zaskoczy mnie wynik 6-4 nawet w stronę Goulda.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Pamiętajcie tylko, że taki wielki mistrz jak Rakieta potrzebuje czasami zostać przyciśniętym do ściany. To mu zrobi tylko dobrze to raz. Dwa, że miał niedawno urodziny i może jego wczorajsza gorsza postawa mogła być tym &quot;spowodowana&quot;. Jak dla mnie Ronnie bierze ten mecz dosyć gładko i bierze rewanż na Murphym w finale.
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Day Ryan - Joyce Mark
Typ: Pierwszy, który wygra 3 frame&#39;y Joyce Mark ✅
kurs: 2.35
buk: Unibet
Day wiadomo faworytem jest ale chciałem zauważyć że Mark w tym turnieju mnie zaskoczył pozytywnie i wcale by mnie nie zdziwiło jak by sobie po wyrównanej walce poradził z Dayem. Typ opieram głównie na tym co zauważyłem a mianowicie Mark w tym turnieju dobrze wchodzi w mecz gdyż do tej pory za każdym razem w początkowej fazie meczu 3 framy zdobywał jako pierwszy, jeśli miał jakiś przestój to w późniejszej fazie meczu. Day natomiast w 2 pierwszych rundach z łatwymi przeciwnikami od początku dominował, w kolejnych dwóch gdy miał już trudniejszych rywali 2-krotnie przegrywał początek meczu w rywalizacji do 3 framów. Myślę że po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 0

dutra

Gość
Gould masakiera, Perry już wiadomo skąd to 10-0 h2h z taką głową nic nie może domknąć.
Zanosi się na szybkie dwa mecze.
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
No i skończyli Panowie w miarę bez nerwów, choć ostatnie frame&#39;y pokazały, że gdyby przeciwnicy grali od początku to mogło być różnie. Szkoda, jednostronne spotkania w tak dalekiej fazie turnieju nie są dobre dla widowiska.
Jednocześnie porażki te to koniec marzeń Goulda i Perry&#39;ego o Mastersie 2018, a szansę zachowuje Maguire.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
R.Day vs S.Murphy
Zwycięzca meczu: Murphy, Shaun @ 1.50 ✅ 3-6
Wygrana z handicapem: Murphy, Shaun (-1.5) @ 1.81 ✅
Wygrana z handicapem: Murphy, Shaun (-2.5) @ 2.44 ✅
Dla mnie typ dnia, Murphy wygląda jak maszyna na długich wbiciach, wczoraj +80% skuteczności, a w ostatnich 3 frejmach to był chyba nawet bezbłędny. No a jeśli taki breakbuilder nie pudłuje długich wbić, to bójcie się wszyscy. Pamiętamy co się działo jak Akani wbijał wszystkie długie i jakiego cudu Ronald potrzebował żeby go ograć? Nie mówiąc o tym, że Murphy 18x większe doświadczenie i w bagażu pewności siebie niedawna wygrana z O’Sullivanem w finale CoC. Ale to dopiero w finale i to ewentualnie bo z Magsem nie musi być Rakiecie łatwo. Dzisiaj z Dayem powinna być łatwa przejażdżka, raz że te długie wbicia, a dwa, że Day nawet jak dorwie się do wbijania to ma problem z zamknięciem frejma. No i trochę motywacji mogło ulecieć, bo półfinałem UKC zapewnił sobie udział w Masters, choć to może nie najlepszy argument, bo UKC to UKC, prestiż sam w sobie.
S.Maguire vs R.O&#39;Sullivan
Wygrana z handicapem: Maguire, Stephen (+3.5) @ 1.444 ✅ 4-6 Ronnie znowu miał chwile padaki i powinien to przegrać, raz że przed przerwą miał trochę szczęścia (spudłowana czarna na frejma Magsa) a i tak niewiele brakło że z 0-4 zrobiło się 4-5.. Wychodzi na to że lepiej dla niego żeby nie miał wysokiego prowadzenia bo wtedy gra najgorzej, co jest dziwne bo to jeden z lepszych frontrunnerów w historii. To tylko mówi, że z formą jest przeciętnie. Jutro Murphy będzie miał szanse i kurs na niego jakikolwiek by nie był to będzie value
Wygrana z handicapem: Maguire, Stephen (+2.5) @ 1.909 ✅
Wygrana z handicapem: Maguire, Stephen (+1.5) @ 2.63 ⛔
Zwycięzca meczu: Maguire, Stephen @ 3.98 ⛔
Przesadzony kurs, wystawiony jak by to był finał do 10 frejmów, a to przecież jeszcze półfinał do 6 wygranych partii. Może to herezja, ale moim zdaniem Ronnie jest daleki od najlepszej formy, setkę potrafi wbić z każdej pozycji, niemożliwe wbicia również, ale zdarzają mu się też długie momenty rozluźnienia i gorszej gry, jak wczoraj przy stanie 5-0, gdy pozwolił Gouldowi wygrać 3 frejmy z rzędu. Ja tu widzę szansę dla Magsa, raz że to nie jest gracz który by pękał w takich sytuacjach raczej grozi mu zbytnie rozluźnienie, a dwa że w tym UKC gra naprawdę dobrze. No i jeszcze ma realną szansę na występ w Masters, musi tylko dostać się do finału, czyli bagatela, ograć Ronniego. Zadanie trudne, ale nie niewykonalne, zwłaszcza na takim dystansie meczu, w finale to raczej byłoby niemożliwe. Ale do 6 frejmów? Jeśli zagra swój najlepszy snooker? Szansa przynajmniej na wyrównany mecz wg większa niż pokazują kursy.
Kursy z Marathonu
A wy co myślicie o półfinałach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Zdarzenie: Stephen Maguire - Ronnie O&#39;Sullivan
Typ: Maguire (+2,5 frames)
Bukmacher: Totolotek
Kurs: 1,90

Dotychczasowe wyniki, w tym w obecnym sezonie, rankingi i statystyki H2H faworyzują O&#39;Sullivana. Tak naprawdę to Maguire &quot;przebudził się&quot; w tym turnieju po raz pierwszy od czerwcowego turnieju w Rydze. Obecnie regularnie buduje brejki, na poziomie Ronnie&#39;go, jak pokazują liczby. Uważam, że warto typować zwycięstwo Szkota z handikapem. Matematyka mówi, że Szkot przegrał z &quot;Osą&quot; 7 razy wysoko (3+ frejmy różnicy na różnych dystansach, w tym do 10 wygranych ). Meczy rozegrali 20, czyli daje to 35% spotkań. W takim razie kurs 1,88 na niego z handi (+2,5) daje uzasadnioną nadzieję zysku. Przy tym O&#39;Sullivan gra nieprzekonująco wg. mnie i innych obserwatorów, a Maguire prezentuje prawdopodobnie swój najlepszy snooker w tym sezonie. Stawka średnia - 5/10
Rezultat: 4:6 WYGRANY Wynik:+90% (z podatkiem 67,20%) Mecz oglądałem. Przy stanie 0:4 pożegnałem się z pieniędzmi. Szkot robił nieoczekiwane błędy, Anglik też nie zachwycał. Po regulaminowej przerwie Szkot zaczął wreszcie grać lepiej, wygrał 2 partie, by niespodziewanie przerwać budowanie brejka w kolejnej, którą przegrał. Ponownie pożegnałem się z kasą. Dwie następne partie jednak Maguire wygrał prowadząc wreszcie grę na swoim przyzwoitym poziomie. W 10 partii Szkot nie wykorzystał trudnej szansy i wystawił grę Osie, który wygrał partię i mecz.
Zdarzenie: Ryan Day - Shaun Murphy
Typ: Murphy (-1,5)
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1,73
Stawka: 5/10
Faworytem jest Murphy, który jest wyżej w rankingach, ma korzystne statystyki H2H z tym rywalem, zwłaszcza na średnim i dłuższym dystansie. Murphy z łatwością pokonał 5 pierwszych rund. Trudno powiedzieć ile w tej lekkości było słabości rywali, a ile świetnej, paraliżującej oponentów gry Murphy&#39;ego. Day, który też jest zawodnikiem czołówki, ostatnie 3 rundy pokonywał w decydującej partii. U niego imponuje mi skuteczna gra w ostatniej fazie meczów. Murphy powinien starać się rozstrzygnąć spotkanie jak najwcześniej. Uważam to za prawdopodobne, bo jego gra jest przekonująca. Stawiam na Murphy&#39;go z minimalnym handikapem. Stawka średnia - 5-6/10

Rezultat: 3:6 WYGRANY Wynik:+73% (z podatkiem 52,24%) Mecz oglądałem. Murphy od początku zdominował spotkanie. Gdyby nie ustawił sobie trudnego auto snookera w drugiej partii, co zakończyło się wygraniem jej przez Day&#39;a, mecz zakończyłby się najpewniej większą przewagą. Day odważnie podchodził do szans, które dawał mu Murphyy, nie wszystkie wykorzystał. Faworyt trzymał wysoki poziom gry do końca meczu i zatrzymał Day&#39;a, który próbował odrobić straty. W meczu były wysokie brejki. Było to zdecydowanie lepsze widowisko niż pierwszy półfinał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Day, Ryan - Murphy, Shaun
typ: Murphy, Shaun -1,5 @ 1,73 Unibet✅ 3:6
Postanowiłem przyjrzeć się bliżej spotkaniu półfinałowemu pomiędzy Day&#39;em a Murphy&#39;ym. Oglądałem spotkania jednego jak i drugiego w tym turnieju i to co mi się rzuciło w oczy to solidna gra Shaun&#39;a, wysokie podejścia, mało błędów, dobra skuteczność na &quot;długich&quot; wbiciach, łatwe wygrane z Kingiem jak i z Waldenem.
Natomiast jeśli przyjrzeć się bliżej grze Ryan&#39;a to bardzo dużo szczęścia po jego stronie, trzy ostatnie spotkania wygrane po deciderach i równie dobrze mógł odpaść w każdym z nich, ale szczęście było po Jego stronie.
W tym roku Ryan Day ma korzystny bilans z Shaun Murphy bo 3:1, ale były to spotkania na krótkim dystansie na początku roku. Uważam, że samo szczęście to za mało, umiejętnościami Shaun pokona łatwo Ryan&#39;a, a hp -1,5 tylko, gdyby szczęście jednak nadal dopisywało rywalowi.
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Ja bym dziś nie szedł w Murphy&#39;ego. Maguire tak, kurs zachęca, ale Murphy gra bardzo w kratkę, a Day jest nieobliczalny. No i Day pokonał już na tym turnieju gracza z czołówki, Marka Williamsa. Murphy dziś pierwszy poważniejszy egzamin, a odpaść mógł już w Highfieldem, gdzie grał bardzo słabo. Oczywiście jeśli zagra tak jak wczoraj to pewnie zwycięży, na to też liczę, ale w kursach na Shauna nie ma value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Murphy-O&#39;Sulivan 1
Finał UK, jak zwykle bukmacherzy faworyzują Ronniego, może i słusznie ale akurat Murphy nie jest zawodnikiem któremu na tym etapie kariery ugną się nogi.H2H 6-4 dla Ronniego ale już ostatni ich pojedynek z listopada na 10-8 na korzyść Murphyego. Finał UK też do 10 zwycięstw , więc można przewidywać podobny wyrównany pojedynek. Kurs 2.6-2.8 u różnych bukmacherów, żal nie spróbować, szczególnie że forma Murphyego robi wrażenie.
Oczywiście Ronnie zawsze może odpalić swój geniusz i wszystkie analizy biorą w łeb, ale delikatne value dostrzegam.Bezpeczniej można próbować różne handicapy w stronę Murphego.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Murphy vs R.O&#39;Sullivan
To Win With Handicap: Murphy, Shaun (+3.5) @ 1.52
To Win With Handicap: Murphy, Shaun (+2.5) @ 1.81
To Win With Handicap: Murphy, Shaun (+1.5) @ 2.18
Match Winner: Murphy, Shaun @ 2.83
To co pokazał Murphy w ostatnich 2 meczach wystarczy mi żeby postawić na jego zwycięstwo. Świetna skuteczność na długich wbiciach daje mu przewagę z każdym, również z O’Sullivanem. Zwłaszcza, że Ronnie ma już regularną tendencję do krótszych lub dłuższych chwil gorszej gry w trakcie meczu, wczoraj również. Po dość szczęśliwym prowadzeniu 4-0 do przerwy, po wznowieniu gry znowu oddał pole rywalowi. Szybko zrobiło się 4-3 i niewiele brakowało do 4-4. Z rozpędzonym Murphym takie momenty rozluźnienia to samobójstwo, bo wyik może odjechać na kilka frejmów. Zresztą Ronnie już tego doświadczył w finale Champion of Champions który z Murphym przegrał. Dobry kurs na wygraną Szona, szanse dużo bardziej wyrównane niż podane kursy.
S.Murphy vs R.O&#39;Sullivan
Highest Break - Total: Over 130.5 @ 1.90
Jak na razie najwyższy brejk turnieju należy do Micheala White&#39;a i jest to tylko 142, dawno nie było tak niskiego brejka, zwłaszcza w tak dużym turnieju i trudno sobie wyobrazić, żeby tak się skończyło. W finale najlepsi breakbuilderzy w tourze i na pewno będą ataki na najwyższy brejk, w końcu 5tys funtów piechotą nie chodzi.
Kursy z Marathonu
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Piękny turniej. Miał swoje historie - Ryan Day w Mastersie! - miał swoje piękne mecze - Ronnie vs Akani. I ten wywiad po meczu.. Chcemy więcej Akaniego w TV! Do tego finał, którego obsada jest odpowiednia do rangi meczu.
Od dwóch dni atakowałem wszystko co wystawią przeciwko Dayowi. Najpierw z Joycem łapane dodatnie handicapy do tego drugiego live przy 1-0, przy 2-0, spróbowane też jego zwycięstwo (w pewnym momencie 4.22). Wczoraj już wyglądający jak brat Hajzera w pojedynku z Shaunem od poczatku był dogiem i wczoraj typ na Murphy&#39;ego to była perełka. Póki 1.5 na zwycięstwo się utrzymywało było to najlepsze 1.5 jakie pamiętam.
Ronnie był faworytem przed pierwszym rozbiciem w finale w Champion of Champions. Bukmacherzy nie zmienili swoich kursów dziś, a my widzimy więcej szans dla Shauna. Jest to do uargumentowania, owszem. Ja poszukam dziś setek bo jak psotnick napisał takich naprawdę wysokich breaków jak na lekarstwo, jak na długość takiego turnieju to powinien próg 144 być przełamany. Jako przedmeczowe centuries to tylko to co niżej i tylko do dubla. Reszta szukanie live.
Shaun Murphy - Ronnie O&#39;Sullivan
Gracz 1 suma serii po 100 runów powyżej 0.5 @ 1.40
Player With The Highest Break Player With The Highest Break Over 130.5 1.90
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: niedziela, 10 grudnia 2017 r., godz. 14:00
Dyscyplina: snooker, UK Championship, finał
Zdarzenie: Shaun Murphy - Ronnie O&#39;Sullivan
Typ: Murphy (+3,5 frejma)
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1,53
Analiza: mecz odbędzie się w formacie do 10 wygranych frames.
Liczby mówią, że Shaun i Ronnie są w zbliżonej formie. Rankingi i osiągnięcia w sezonie faworyzują &quot;Osę&quot;. Najbardziej na Ronnie&#39;go wskazują statystyki H2H. W kontekście tej statystyki korzystne psychologicznie jest dla Shauna listopadowe zwycięstwo nad Ronnie&#39;m, pierwsze na długim dystansie w karierze. Awans Murphy&#39;go do finału turnieju w Yorku w żadnym momencie nie był zagrożony. Młodszy Anglik gra snookera o wysokiej jakości i powtarzalnie. Starszy Anglik, O&#39;Sullivan omal nie odpadł w 1/8 finału z rewelacyjnym Tajem Songsermsawadem. W moim odczuciu,jego snooker jest nieprzekonujący, nie gra powtarzalnie. Jednak &quot;Osa&quot; to wyjątkowy gracz snookera, który wbrew obecnej formie potrafił wykorzystać słabość rywali przy użyciu swoich umiejętności i dojść do finału. Według bukmacherów &quot;Osa&quot; jest wyraźnym faworytem, ale nie zgadzam się z tym. Dla mnie ich szanse są wyrównane i to tylko dlatego, że cały czas mam w pamięci statystyki H2H. Gdybym patrzył tylko na prezentowaną przy stole formę, to faworytem byłby Murphy. Ostatecznie jestem przekonany, że każdy typ na Murphy&#39;ego jest uzasadniony. Wybór typu zależy tylko od przyjętej strategii typowania i posiadanego kapitału. Podaję propozycję bardzo asekuracyjny. Stawka wysoka - 10/10.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Murphy, Shaun-O&#39;Sullivan, Ronnie
Murphy, Shaun +2,5 @1,73 Unibet ⛔ 5-10 (Ronnie zaprezentował wysoki poziom)
Wreszcie finał. W/g bukmacherów szanse 35%-65%, a H2H z tego roku to 1:1 i w/g mnie to bardziej odzwierciedla szanse zawodników, dlatego &quot;gram&quot; w stronę Shaun&#39;a. W snookerze zawsze decyduje forma/nastawienie dnia, jak i ułamki milimetra na długich wbiciach. Murphy na tym turnieju gra równo i pewnie , przy wygrywających frejmach +50 lub +100, co widać zwłaszcza w jego 3-ech ostatnich spotkaniach. O&#39;Sa natomiast gra trochę nierówno, najpierw 5:0, czy w następnym 4:0, a później nonszalancja i korekta wyniku w stronę rywali. Ronnie czasem potrafi zawiesić się i wtedy pokazuje całemu światu, że on nic nie musi udowadniać (trochę na to liczę). Ale w meczu na takim dystansie będzie kilka przerw i to daje szanse na ochłonięcie i zapanowanie nad emocjami dla jednego i drugiego. Jak będzie dowiemy się, ja gram w stronę Shauna.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dobry mecz w sesji popołudniowej. Obaj grają mocno do przodu. Mam wrażenie, jakbym widział dwa ostre psy na podwórzu, które prężą sierść, warczą i krążą wokół siebie na sztywnych nogach. Trochę mnie to martwi, wolałbym, żeby Murphy skupił się wyłącznie na swojej grze i nie czuł potrzeby pokazywania O&#39;Sullivanowi, że się go nie boi. Mam nadzieję, że delikatnie skoryguje swoją postawę wieczorem, bo nieco zainwestowałem w jego sukces. A Ronald gra dzisiaj wyraźnie lepiej niż wcześniej, choć nie bezbłędnie. Był wyraźnie wściekły po 8 partii, którą &quot;ukradł&quot; mu &quot;Magic&quot;.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Przykre zakończenie dla &quot;Magica&quot; i mojego typu. Chyba nie pozbył się i już nie pozbędzie kompleksu O&#39;Sullivana. Czy ktoś oglądający mecz mógłby napisać kilka słów, co się stało w 3 ostatnich frejmach. Niestety poszedłem do pracy przy stanie 5:7 nie przypuszczając, że Murphy nie wygra już żadnej partii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom