>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wysokie kursy

I 1,1K

igea23

Użytkownik
#15
Heerenveen W DNB @ 2,80
Ktoś tu ostro zaszalał z kursami. Z PSV została tylko nazwa i Lawerissa, w obecnym sezonie to przeciętna drużyna. Podsumowując mecz dwóch porównywalnych ekip (we wrześniu w Eindhoven 1:1) 2,80 na DNB gospodarzy to duże nieporozumienie, jutro do meczu kursy zapewne będą już prawidłowo ustawione.
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
#16
Genk W DNB @ 2,60
Standard jeszcze całkiem niedawno był potęgą kobiecej piłki w Belgii, w chwili obecnej to zaledwie 4 siła ligi. Faworyzowanie gospodyń niezrozumiałe, 2 miesiące temu grający większość meczu w 10 Genk wygrał ze Standardem 1:0. Ja bym tu nie dał nawet 2,60 na czystego wina
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
#17
VV Alkmaar W DNB @ 2,79
Konsekwentnie przeciwko PSV, mimo że tydzień temu się nie udało. Dziś przeciwnik mocniejszy, dla mnie gospodynie faworytem. We wrześniu w Eindhoven 1:1 (PSV wyrównało w końcówce meczu).
#18
ADO W DNB @ 5,70
Tu przekonanie mniejsze ale kurs z kosmosu. Ajax oczywiście jest tu faworytem, ale ja bym na piłkarki z Amsterdamu dał coś koło 1,8. Z ADO zawsze im się ciężko grało, gospodynie 3 mecze pod rząd przegrały, Ajax jeszcze bez porażki w tym sezonie, mimo że delikatnie mówiąc nie zachwycają swoją grą. Liga jest bardziej wyrównana niż wskazują na to kursy, czuje sporą szansę na niespodziankę.
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
#17 0
#18 0

#19
Melbourne Victory W DNB @ 2,75
Victory powinno mieć zdecydowanie więcej punktów, dwie zbliżone drużyny, mecz 50/50, atut własnego boiska może zadecydować, na pewno value na gospodynie.
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
#19 -1
Po 19 typach 5,7j do przodu, jeden mecz się nie odbył więc yield 31,6%. W nowym roku postaram się dalej prowadzić temat, oferta będzie teraz bogatsza to powinno być więcej typów.
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
#20
Perth Glory W @ 3,25
Perth u siebie przegrywać nie zwykło a dwa ostatnie mecze to porażki. Najpierw z silnym Brisbane (musiały grać bez Kerr a to 50% druzyny), w zeszłym tygodniu z rownie silnym Sydney (stworzyły masę sytuacji ale nic nie wpadało). Canberra słabszy rywal od obu wyżej wymienionych ekip, Perth powinno grać w pełnym składzie i jest to dla nich ostatnia szansa by nie wypaść z gry o play-off. Dla mnie 2,2 na Perth to max w tym meczu, więc kurs z kosmosu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 1,1K

igea23

Użytkownik
Odkopuje temat, stawka stała po 1j na każdy zakład



#1 piłka nożna kobiet, Norwegia

Sandviken (W) DNB @ 3,08 sts (w necie nawet wyżej)

LSK od kilku lat dominuje rozgrywki w Norwegii, mocno odstając od rywali. W tym sezonie trochę się jednak zmieniło, nie ma już takiej przepaści w poziomie prezentowanym przez LSK a resztę stawki. Jest kilka ekip mogących postawić się aktualnym mistrzyniom i myślę, że walka o mistrzostwo potrwa do ostatnich kolejek. Jedną z tych ekip jest Sandviken, przez sezonem ściągnięto tam cały trzon silnej drużyny Arna Bjornar. Początek ligi w ich wykonaniu słaby ale ostatnie występy napawają optymizmem a potencjał u nich spory. LSK już 2 tygodnie temu było bliskie straty punktów z Valerengą, ja tu wietrze sporą szansę na wygraną gospodyń a kursy dla mnie powinny być wyrównane, typowy mecz 50/50.
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
#2 piłka nożna, Czechy liga u19
Jihlava u19 @ 3,08 Totalbet (w necie sporo wyżej)
Budejovice już pewne utrzymania, Jihlava ma jeszcze cień szansy żeby pozostać w lidze. Znając realia tej ligi u gości jutro zagra kilku młodszych kopaczy. Nawet w normalnych warunkach tak niski kurs na słabe Budejovice to przesada, liczę że gospodarze dadzą sobie jeszcze szansę. Rano przed meczem pewnie kursy będą odwrotne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Do góry Bottom