>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (07.12.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Slavia - Astana o wyjście z grupy.
Ludogorets potrzebuje 1 punktu by być pewnym swego.
AEK tak samo, 1 punkt w Austrii i mają awans.
Kopenhaga musi wygrać z Sheriffem u siebie, Loko podobnie potrzebuje 3 punktów w Czechach (zakładając, że Kopenhaga machnie Sheriff).
Crvena - Koln o wyjście z grupy (remis promuje Serbów). BATE potrzebuje 3 punktów z Arsenalem i remis w Belgradzie.
Marsylia do awansu potrzebuje 1 punktu u siebie z Salzburgiem.
Zorya - Bilbao o wyjście z grupy.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Real Sociedad - Zenit St. Petersburg
Zwycięstwo Real Sociedad
@ 2.15
forBet
Cieszę się że mogę rozpocząc ten temat i podzielić się z wami moją analizą na mecz w Lidze Europy. Zacznę od tego iż ostatnio podawałem już typ na zwycięstwo Realu Sociedad w Norwegii przeciwko Rosenborgiem i moje prognozy się potwierdziły. Powracając do tego meczu to jestem kibicem Realu Sociedad i trzymam za nich kciuki natomiast Zenit St. Petersburg to solidna ekipa i nie można skreślać ich już na samym starcie. Jednak moje odczucia co do tego meczu oraz po obejrzeniu tego co na ten moment prezentuje Real Sociedad to o wynik jestem spokojny. Co prawda ostatni mecz Basków to przegrana z Atletico Madryt jednak nie mają się czego wstydzić ponieważ zagrali dość dobry futbol i tylko brakowało im wykończenia co często jest ich kulą u nogi. Zenit co prawda wygrał swój ostatni mecz w lidze i chwała im za to jednak jest to Liga Europejska i prześwietlając to co do tej chwili prezentują obie ekipy w tym sezonie to dla mnie Real Sociedad jest faworytem i po takim kursie gra na nich to dobra inwestycja. Dodatkowym smaczkiem tego meczu na pewno będzie to iż Zenit u siebie wygrał z Realem Sociedad 3 - 1 co sprawia iż zawodnicy z Krainy Basków rządni rewanżu nie powinni mnie zawieść i przypięczętować swoją dobrą grę zdobywając pierwsze miejsce w grupie co daje im teoretycznie łatwiejszą drogę do Finału ;)
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Apollon - Everton 1 @2.80 . Goście mają wyrabane na te rozgrywki. Znów rezerwa zagra a grają słabo. Gospodarze o nic nie grają ale zagrają o zwycięstwo aby utrzeć nosa gościom (wątków historycznych nie będę przytaczal ale mogą się okazać jakimś tam bodźcem dodatkowym do większej walki gospodarzy). Do tego w dublu mam Szachtar z LM po @2.40 ale to tam opiszę. Grubo pograne.
Dodam że Everton gra ważny mecz w weekend na wyjeździe z Liverpoolem.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
PYTANIE: w LE decyduje bilans bramkowy czy najpierw bezpośrednie rezultaty między zainteresowanymi zespołami ? dzięki
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Crvena Zvezda - FC Koln
TYP: 1 win
@ 2.10
forBet
Biorę na tapetę mecz w Belgradzie. Sytuacja w grupie jest taka że pierwszy Arsenal ma pewny awans a o drugie miejsce i awans walczą zespoły w tym meczu. Teoretycznie szanse ma nawet BATE który w przypadku wygranej nad Kanonierami i remisie w Belgradzie wychodzi z grupy. W pierwszym meczu w Kolonii wygrała C.Zvezda 1:0 więc w przypadku remisu (mają stosunek bramek na zero) Serbowie będą przed Niemcami ale tutaj kalkulacji nie będzie i czekania na wieści z Londynu, bałkanie zagrają o całą pulę a o motywację i zaangażowanie drużyn z tych części Europy nie ma się co martwić. Tutaj na pewno będzie pełna mobilizacja. W dodatku to co mnie przekonuje to forma obydwu zespołów. C.Zvezda bez przegranej od 11 meczów licząc wszystkie rozgrywki, w lidze dominują i prowadzą 6 pkt przed Partizanem z 17 wygranymi, 2 remisami i 1 porażką. Liga nie jest wcale taka słaba a wynik naprawdę imponujący. Koln przeciwnie zamyka tabelę Bundesligi aczkolwiek ostatnio zremisowali z Schalkę. Forma jednak tragiczna 3 remisy 11 porażek. W LE idzie im jednak jako tako nieźle wygrali ostatnie dwa mecze z Arsenalem i BATE. Na wyjeździe jednak nie istnieją w dodatku drużyna jest przetrzebiona kontuzjami nie grają m.in.: Dominique, Dominic, Jorge, Leonardo, Marco, Johm, Simon a to w większości podstawowi zawodnicy. Reasumując forma, zaangażowanie, motywacja, szansa awansu, swoi kibice wszystko przemawia za zwycięstwem gospodarzy i ja w to wchodzę!
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Przymierzam się do meczu Waregem vs Lazio; typ 2 po kursie 2,19.
Lazio Jest gwarantowane do awansu. Jednak uważam, że będą chcieli rozegrać mecz w jak najlepszym stylu. zanim postawię czekam na więcej informacji.
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
Apollon @2,35
&quot;Sam Allardyce nie wybierze się w czwartek na Cypr. Zostanie w ośrodku treningowym wraz z prawie całym pierwszym zespołem, aby przygotować się na derby z Liverpoolem. Można się więc spodziewać wielu debiutów w Lidze Europy. Drużynę Evertonu poprowadzi w tym meczy Craig Shakespeare.&quot;
Jak widać Everton juz ma całkowicie wywalone na LE. Apollon także bez szans na awans, ale żegna się z LE przed własną publicznością
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
areck 213

areck

Użytkownik
Panowie, orientuje się ktoś, czy Unibet ma zakłady na żółte kartki na fazę grupową LE?
A jeśli tak, to na wszystkie mecze, czy np. tylko na konkretne (Arsenal, Milan etc)?
Czekam na ofertę w dwóch meczach, więc nie wiem czy mam sprawdzać co godzinę ;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
PYTANIE: w LE decyduje bilans bramkowy czy najpierw bezpośrednie rezultaty między zainteresowanymi zespołami ? dzięki
Punkty w bezpośrednich starciach, gole strzelone w bezpośrednich starciach, gole strzelone na wyjeździe w bezpośrednich starciach, bilans bramkowy ogólny, gole strzelone ogólnie, gole strzelone na wyjazdach ogółem.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Arsenal-Bate
Typ: 1/1
Kurs 2.01
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnia kolejka fazy grupowej ligi europejskiej. Arsenal Londyn na swoim stadionie podejmował będzie Bate Borysów, które zajmuje na chwilę obecną ostatnią pozycję w tabeli i żeby awansować musiałby tutaj wygrać i liczyć na remis w drugim spotkaniu w tej grupie , gospodarze natomiast są już pewni awansu z pierwszego miejsca, ja jednak śmiem twierdzić że tego spotkania nie odpuszczą i postarają się zdobyć kolejne 3 punkty, bowiem Bate w tym sezonie jest na prawdę słabe . W pierwszym meczu pomiędzy tymi dwiema ekipami padł wynik 2:4 dla Londyńczyków, którzy byli w tamtym meczu bardzo skuteczni i byli zespołem który zagrał dojrzalszy futbol. Goście tu na pewno będą szukali zwycięstwa więc to oni muszą zaatakować , wiadomo jak szybko kontruje Arsenal więc będzie na pewno miał kilka dobrych okazji na strzelenie bramki właśnie po szybkich kontrach. Bate moim zdaniem w tym meczu nie strzeli nawet jednego gola. Dlatego mój typ kieruje zdecydowanie w strone gospodarzy stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 po końcowym gwizdku sędziego,. na pewno dla gości nie będzie to łatwe spotkanie, widać było w poprzedniej kolejce Premier League ile gospodarze potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji z zespołem Manchesteru United, który jest zespołem znacznie mocniejszym aniżeli Bate.
 
C 0

cracovia123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina : 21.05
Spotkanie: Vardar - Rosenborg
Typ: 1
Kurs: 3.5
Buk: Lvbet
Analiza:
witam . Na jutro proponuje pograć zwycięstwo Vardaru. Wprawdzie w LE grają beznadziejnie i od kazdego dostają to uważam , że jutro będą chcieli wygrać by przynajmniej w jakimś drobnym procencie uratować honor w europejskiej piłce. Rosenborg zakończyl juz zmagania ligowe i z tego co czytałem goście na to spotkanie wybiorą się w dość eksperymentalnym składzie. Bo po co mają się spinac skoro nie mają szastosowania na awans wiedza ze Vardar będę walczył i nawet jak wygra to będzie na 4 miejscu w grupie , wiec motywacji raczej nie widzę w podejściu Rosenborgu do jutrzejszego meczu. Dlatego wydaje mi się ze kurs 3.5 jest sporym prezentem od buka i trzeba go brać puki jeszcze jest taki wysoki. Rano wynosił 3.8 i do jutra napewno zejdzie sporo. Także polecam .
 
R 0

rasol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LE
Godzina: 21;05
Spotkanie: Real Sociedad - St.Petersburg
Typ: Obie Drużyny Strzelą Bramkę
Kurs: 1.65
Bukmacher: STS
Analiza: Po ostatnim spotkaniu obu drużyn wynik był 3:1 dla drużyny z Rosji, był to Mecz w którym i jedna i druga drużyna miała swoje przebłyski. Zenit wygrał z Sociedad ponieważ miał lepsze wykończenie akcji, warto też wiedzieć, że dla Sociedad była to gra w zupełnie innym klimacie niż u siebie a jednak stać ich było na tą jedną bramkę! Gdy grają u siebie czują swoje boisko i doping kibiców. A Zenit...A Zenit to Zenit, łatwo meczu nie odda i będzie potrafił odpowiedzieć Realowi w ich domu.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Takie duże spadki martwią gdy drużyna gra o nic. Oby wala nie zrobili. Zaczynam się martwić. ....może niepotrzebnie.
Myślę że niepotrzebnie. Cypryjczycy u siebie zremisowali z Lyonem i Atalantą i napewno będą chcieli się dobrze pożegnać z rozgrywkami i nie odpuszczą, a Everton od początku olewał te rozgrywki i w ostatnim meczu się to nie zmieni.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Real Sociedad - Zenit
Typ: Powyżej 2,5 bramki w meczu ✅ wynik: 1-3
Kurs: 1.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatni mecz tych drużyn, ale tylko w fazie grupowej, bowiem wiadomo już, że obydwa kluby będą grały na wiosnę w fazie pucharowej Ligi Europy. Pozostaje jedynie walka o 1 pozycję. W nieco korzystniejszej sytuacji są Rosjanie, gdyż prowadzą na chwilę obecną w tabeli z 1 pkt przewagi. No ale dzisiaj gramy w Hiszpanii, co z kolei faworyzuje Sociedad. W grupie L dość szybko, bo już po 4 serii spotkań wiedzieliśmy, kto awansuje, a kto odpadnie. Zenit potknął się jedynie z Rosenborgiem, z którym zremisował, natomiast Sociedad przegrał wyjazdowy mecz właśnie z Rosjanami 1-3. Już po tym pierwszym spotkaniu oby zespołów widać, że dzisiaj można się spodziewać meczu, w którym będą padały bramki. W fazie grupowej Hiszpanie strzelili ich 15, rywale o jedną mniej. Spośród 5 rozegranych już meczów grupowych obydwu drużyn, w 4 z nich padały przynajmniej 3 gole. Tylko w spotkaniu Rosenborg-Sociedad i Rosenborg-Zenit over 2,5 nie został pokryty.
Jeżeli chodzi o rozgrywki ligowe, to Hiszpanie ustępują w strzelonych bramkach jedynie Barcelonie oraz Valencii. Są na 9. miejscu w tabeli, ale mają 5 najgorszą defensywę. Widać zatem, że potrafią grać ofensywnie, ale nie za dobrze radzą sobie w obronie. Natomiast Zenit jest wiceliderem swoich rozgrywek, z 31 bramkami strzelonymi zajmuje 2 miejsce w tej kategorii. Tracą niewiele (13 w 19 spotkaniach), ale trzeba powiedzieć, że na co dzień nie spotykają się z drużynami tak klasowymi, jak ekipa z San Sebastian.
Chociaż obie drużyny już wcześniej zapewniły sobie awans do dalszych gier, dzisiejszy mecz zadecyduje o tym, kto wygra grupę i w losowaniu par 1/16 będzie w, teoretycznie, lepszej sytuacji wyjściowej. Moim zdaniem mecz będzie ciekawy. Spotykają się 2 drużyny, które coś znaczą w Europie i które potrafią grać ładną dla oka, ofensywną piłkę. Ich statystyki strzeleckie z tego sezonu pokazują, że nie mają problemów ze zdobywaniem bramek i miejmy nadzieje, że nam to dzisiaj pokażą.
Powodzenia i miłego oglądania!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Nie będę się zbytnio rozpisywał.
Hoffenheim - Ludogorets X2 lub 2 po kursie 2,65. Dzisiaj zobaczymy w drużynie Hoffenheim sporo młodych zawodników i tych, którzy grali mniej. W niedzielę Hoffenheim ma ważny mecz z Hannoverem o 15:30 i to na tym meczu się skupią. Ludogorets z kolei potrzebuje punktu, a następny mecz gra dopiero w poniedziałek.
Marsylia - Salzburg 1 1,65 Niby w Salzburgu zapowiadają, że powalczą o zwycięstwo, ale nie oszukujmy się, w tym meczu prawdopodobnie zobaczymy zmienników. Sporo trudnych meczów za Salzburgiem, sporo przed nimi, Sturm Graz nie daje im odetchnąć w lidze i to na niedzielnym meczu się skupią.Marsylia z kolei potrzebuje punktu do awansu, ale myślę, że dzisiaj zgarną pełną pulę.
Apollon - Everton 1 - na ten mecz nie jedzie nawet pierwszy trener Evertonu, przygotowują się do meczu z Liverpoolem. Moim zdaniem rezerwy Evertonu nie dadzą rady z Apollonem, który jest groźny u siebie i zremisował już i z Lyonem i z Atalantą.
Tu już trochę bardziej ryzykowne typy
Arsenal - Bate - 1 &#39;rezerwy&#39; Arsenalu juz kilka meczów w Lidze Europy rozegrali, mieli czas na zgranie, myślę, że u siebie pokonają Bate.
Slavia Praga - Astana 1 - Astana jak coś miała ugrać to w meczach u siebie. Na wyjazdach to już nie ta sama drużyna. Z przeciętnym Maccabi Tel Aviv wyglądali bardzo słabo na wyjeździe. Slavia to bardziej klasowa drużyna. No i to Astana musi atakować i się odkryć, także piłkarze Slavii trochę miejsca powinni mieć.
Hapoel Beer Sheva - Pilzno 2 - Pilzno może powalczyć jeszcze o 1. miejsce, oszczędzać się nie muszą, bo teraz zimowa przerwa od ligi. W lidze ogromna przewaga, mogą się skupić na tym meczu. Hapoel Beer Sheva z kolei gra następny mecz już w niedzielę.
Vardar - Rosenborg 1 3,4 - Rosenborg ligę już zakończył dość dawno, dzisiaj prawdopodobnie zobaczymy skład eksperymentalny, nie sądzę, że będą dobrze przygotowani do tego meczu. Vardar z kolei będzie chciał się pokazać przed kibicami i nie zapominajmy, że nie tak dawno ograli Malmo, Kopenhage i Fenerbache w meczach u siebie. Jedyny minus jest taki, że grają dość trudny mecz w niedzielę już o godzinie 13.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Panowie co myślicie o dubelku Kopenhaga + Lokomotiv?
Duńska potęga kontra zespół z Mołdawii.
Sheriff jest nam znany z meczów z Legią. Pytanie tylko czy Duńczycy chcą grać dalej, patrząc na straty jakie im rosną w swojej lidze domowej.
Lokomotiv również awans ma we własnych nogach i powinni ograc Zilne. Mecz z Sheriffem ewidentnie odpuscili gdyż mieli kilka dni do meczu w lidze rosyjskiej z CSKA. Dziś powinni ugrać 3 punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Kopenhaga bez formy w tym sezonie Sheriff do tej pory w 5 meczach tylko 2 bramki stracone ja gram Sheriff+0,5
Jestem podobnego zdania, na pewno bym się nie pchał w Kopenhagę.
Lokomotiv do gry jak najbardziej
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom