>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
K 82

kupson141

Użytkownik
Ja dostanę palpitacji serca na meczu OM-OKC ???? poziom jak wczoraj Byki ze Slońcami
Ileż razy można rzucać półdystans z pompki? ostatnie 10 takich rzutów i wlazło tylko raz... Wjazd pod kosz faul i wolne. Czy to takie trudne? Trener w ogóle nie panuje nad drużyną ;)
e: 4/13 Melo i 4/13 Westbrook do tego 3/10 drewniaka Adamsa
Buahahhaha 13:0 :p Nie mam zielonego pojęcia jak to się stało, że Warriors z nimi wtopili...
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Phila u siebie ostatnio gra jak z nut, poza topowymi drużynami to reszta będzie tam dostawać bęcki.
e: okc porażająca skuteczność w 3 kwarcie ????
Bo takiego zawodnika jak Simmons to nie było dawno. Niech się cieszą i dziękują Bogu bo z nim zajdą daleko. Bardzo podobny zawodnik do LBJ&#39;a. Póki co to nie rzuca za 3 ale pewnie z każdym sezonem będzie się wyrabiał.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Ileż razy można rzucać półdystans z pompki? ostatnie 10 takich rzutów i wlazło tylko raz... Wjazd pod kosz faul i wolne. Czy to takie trudne? Trener w ogóle nie panuje nad drużyną ;)
e: 4/13 Melo i 4/13 Westbrook do tego 3/10 drewniaka Adamsa
Jak dla mnie to trener może sobie na twitterze siedzieć a oni niech dalej pompkują ;)
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Co to toronto robi. Mieli +20 a zaraz remis bedzie. Pazerny dwa razy traci.
Odpuscilem,pobrane mam Orlando +5,5 i under 235 Phoenix,wystarczy.
Jutro Chiny do poludnia,rano obczaje,bo nie ma jeszcze kursow,dzis ładny wszedł.
Ja pogralem w pre over 217.5. Mialem te same mysli co ty ale typu nie podalem bo to jednak wysoka linia ale weszlo lekko.

Czekam jutro na chiny od ciebie ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Co to toronto robi. Mieli +20 a zaraz remis bedzie. Pazerny dwa razy traci.

Ja pogralem w pre over 217.5. Mialem te same mysli co ty ale typu nie podalem bo to jednak wysoka linia ale weszlo lekko.

Czekam jutro na chiny od ciebie ????
Rano wrzucę, z tym underem na koniec to mnie poniosło, wczesniej dwa overy na kwarty,nie jest najgorzej,Orlando pewnie tez dowiezie.
Rambo, a Ty nic z Chin nie ruszasz?
W tym roku liga bardziej wyrownana i kursy juz nie tak wysokie,zdaję się.
 
K 82

kupson141

Użytkownik
OKC 108:121....⛔ ⛔ ⛔ RW sam meczu nie wygra niestety a szkoda. Dzisiaj minus ale zobaczymy jak jutro ????
?? Poza 4 kwartą Russ grał takie kupsko i to on był jednym z głównych przyczyn tej porażki. Grałby tak od początku to by izi roznieśli Magic.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Rano wrzucę, z tym underem na koniec to mnie poniosło, wczesniej dwa overy na kwarty,nie jest najgorzej,Orlando pewnie tez dowiezie.
Rambo, a Ty nic z Chin nie ruszasz?
W tym roku liga bardziej wyrownana i kursy juz nie tak wysokie,zdaję się.
W tym roku bardzo mało śledze ich. Gra ktoś tam z NBA? ???? Simmons 29 wolnych oddał w meczu, nie wiem czy to nie jakiś nba history record ???? Zaraz zerknę.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Sixers jaka patola w kwarte z +24 do +2 , juz myslalem ze poplyna, ale Beal sie wyfaulowal na 2 minuty przed koncem i mieli troche szczescia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom