>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Właśnie statystyki z flashscora wcale nie oddają charakteru tego meczu. To goście fajnie grali piłką, to oni budowali ataki pozycyjne, chociaż w ostatnich 20 minutach,które oglądałem. Ryzykowali tak,że piłka wybita tak zwana świeca na 50 m zrobiła dobrą sytuację dla napastnika Athletic bo było 1 na 1 bo tak goście ryzykowali i grali z ambicją. No Athletic miało także setkę także po kontrze ale Williams nie trafił z kąta. Ogólnie goście fajnie do przodu grali ale w obronie wiele okazji dali gospodarzom. Sam pograłem jakoś w 80 min na DNB na gości po 8.50 także mnie przekonywali,że warto za drobne wjechać
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Detroit -Phoenix
Po tym co grają i jak grają słońca, to trzeba by u może łapac overy jakieś na live,na kwarte czy połówki. Detroit tu pewnie bronic zbytnio nie będzie.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Atp, to co Oklahoma dzis płynie ????
Detroit -Phoenix
Po tym co grają i jak grają słońca, to trzeba by u może łapac overy jakieś na live,na kwarte czy połówki. Detroit tu pewnie bronic zbytnio nie będzie.
Pierwsza kwarta over zrobiony ????
Drugą,trza odpuścić.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ciężko będzie Magikom. Oklahoma narazie dużo pomaga
Mało oglądałem w tym sezonie Orlando ale Oklahomę oglądałem wielokrotnie. Ten zespół na ten moment to jest jeden wielki syf. Donovan to nie wiem jeszcze co robi w tym zespole. Gościu jest kompletnie do wyjeb***. Nie potrafi tego poukładać, co kolejny mecz to nie widać żadnego progresu. Nie wiem co z Westbrookiem się stało, ale on i 2 all starów to za dużo w tym zespole. Chyba tam jakiś konflikt wewnętrzny jest. Niektórzy się podniecali meczem z GSW. Ale tam GSW było tak zagubione, tyle niewymuszonych strat, dziwnych decyzji że moim zdaniem GSW ten mecz bardziej odpuścili niż OKC go wygrali. Najlepszy w OKC w tym sezonie Paul George póki co, Carmelo też miał dobry początek ale ostatnio słabiej. A Russell w porównaniu z poprzednim sezonem cienki.
Ale niech tam wygra lepszy, ;-)
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Nie gram tu nic, nawiazalem tylko do tego co tu dwa dni temu napisał Atp, oby powchodzilo.
Jakis dobry kurs dzis wejdzie,tylko w ktorym spotkaniu.
Ja tam liczę że Andrzejki zaczną się magicznie :p ale jak to oglądam to zaczynam w to wątpić ;)
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Phila u siebie ostatnio gra jak z nut, poza topowymi drużynami to reszta będzie tam dostawać bęcki.
e: okc porażająca skuteczność w 3 kwarcie ????
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Magic mogą przerwać swoją passe, bo rzuty dystansowe Tunder to jakaś kpina jak w PLK ????
e: 4pkt z pomalowanego w tej kwarcie... 3 razy airball w przeciągu 1 minuty :eek: mają problem w obręcz trafić, a co dopiero do kosza :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom