>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dzisiaj w sumie nie ma dla mnie nic oczywistego do grania. Wolves, Bucks - powinni spokojnie wygrać, ale kursy niziutkie. Można by połączyć je w AKO. Cleveland wcale nie byłbym taki pewny, podobnie jak Jazz którzy niby są faworytami w starciu z Nuggets. Dla mnie to goście są drużyną lepszą. Jednak ten mecz to no-bet. Bulls - Suns to parodia i może stać się wszystko.
Najbardziej chyba jestem przekonany do Milwaukee. Giannis ostatnio wkurzony na słabą postawę zespołu. Wyjdą dziś naładowani energią co może się źle odbić na rywalach. Kings to akurat taka drużyna po której w sumie spodziewam się że najpierw pojadą do Oakland i ograją mistrzów, a na drugi dzień wrócą do siebie i dostaną od Bucks (nic nie ujmując samym Bucks). Jako że nie lubię wchodzić w wyższe handicapy, to pewnie zagram to w jakimś dublu. Kurs do kuponu dla mnie w sam raz.
Z porażką Kings to oczywiście realny scenariusz. OK, wygrali w nocy z mistrzami, tylko co z tych mistrzów zostało? W s5 tylko Thompson, słabszy w tym roku Green i Casspi, z którego nawet w Europie robią wiatrak. O Pachulii nie ma co pisać, bo on generalnie pasuje do tej drużyny jak pięść do oka. GSW głupio zagrało ostatnich 6 minut, jeszcze Klay rzucał za trzy po zwycięstwo niemal równo z czasem, ale wygrana Kings w pełni zasłużona.
Co ciekawe, oni zagrają dziś trzeci trudny mecz w ciągu 4 dni, ale niekoniecznie będą zajechani. Trener fajnie rotował składem, nikt wczoraj nie zagrał nawet 31 minut. A podstawowy zazwyczaj DeAron Fox w ogóle nie wyszedł w 4 Q. Randolph też tylko 21 min., poniżej swojej średniej w sezonie. Pewnie Giannis poszaleje, ale nie zdziwię się jeśli mecz będzie całkiem wyrównany.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Dramat w LAC, Griffin prawdopodobnie wypada na około 2 miechy. Biorąc po uwagę to, że Blake ciągnął całą drużynę, to mogą nastać teraz kiepskie czasy dla nich.
935601533021913088
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
a co myślicie o opcji: punkty, zbiórki, asysty LBJ ? 46.5 underek myśle czy by nie pograć ;) (nie jestem znawcą co Wy, na to ;) )
Tutaj &quot;znawstwo&quot; niewiele pomoże. Do przerwy LBJ idzie jak burza, już ma 32 pkt+zb+as. Może się wydawać, że tę linię 46,5 zmasakruje... tylko mecz układa się wybitnie po myśli Cavs. 75:49 do przerwy. Aż takiej demolki nikt się nie spodziewał. A wskutek tego może szybko pójść na ławkę i długo pograją rezerwy. To zawsze totolotek przepowiadać, jak się dany mecz ułoży.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
OKC vs Orlando
Typ : OKC -6
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes
O tym meczu pisalem juz na poczatku jak czeskie buki jako pierwsze wystawily kursy.Pare minut po zakonczeniu meczu Orlando pisalem: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-na-zywo-dyskusja-69.149233/page-110#post-6561015( Vegas nie wystawil lini, a jakis czeski totolotek mial juz kursy wystawione zaraz po meczu Orlando we poniedzialek chociaz Orlando gralo z Pacersami. Wedlug czeskiego totolotka mecz z Pacersami nie mial wplywu na mecz z OKC...Kurs jest specjalnie zachecajacy zeby grac na Orlando ale niestety nic z tych rzeczy bo kurs nie ma odzwierciedlenia w statach. &quot;Public&quot; wciaz mysli ze Orlando zaczelo super i bedzie tak przez caly sezon. OkC dzisiaj spokojnie pokrywa handi i to OKC &quot;przerywa katastrofalna serie&quot;. Jak bede mial jakies &quot;tajne info o kontuzjach i nieobecnosciach&quot; to dam znac. Takze prosze o nie kasowanie typu.
P.S. dla grajacych progresje na Orlando...to nie przyszlo wam do glowy ze Orlando moze przerwac serie jak trafi na ogorkow i faktycznie wygraja...ale wtedy kurs na wygranie Orlando bedzie 1.3 a nie 2+...Granie na przelamanie serii przegranych a granie na przelanie seri gdzie Orlando wygrywa bedac niefaworytem to kompletnie 2 rozne &quot;serie&quot; ???? ????

Ostatni raz akceptuję Twój wpis w takiej formie. Nie podajesz argumentów tylko jakieś wróżenie z fusów. Jeśli Ci to przynosi korzyści to korzystaj, na pewno userzy jeśli zechcą to wejdą w Twój temat ale to jest dział tematyczny i zarówno administracja forum jak i moderatorzy chcą dyskusji w tym dziale. /// Rambo
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Dzisiaj oferta bardzo bogata, przynajmniej dla mnie.
Na bet dnia wybieram mecz NOP- Minnesota.Faworyt oczywiście NOP ale kurs w okolicach 1,5 nie powala, dlatego proponuje handi-5,5 lub -3,5.NOP podejdą do tego spotkania wypoczęci(3 dni) ,natomiast MIN są B2B po bardzo słabym meczu z Wizards.W tym meczu zagrali bez Teague, który dzisaj powinien również nie zagrać(nawet jeśli zagra toi tak Minnesota przegra) . Leśne wilki zagrały na bardzo słabej skuteczności-zwłaszcza Wiggins i Butler,po prostu ceglili na potęge i nawet jeśli dziś to poprawią to na pelikany będzie za mało.
Natomiast NOP są na fali,mimo porażki z GSW .Phoenix rozjechali jak walec, wcześniej San Antonio oraz Oklahome(w obu tych meczach niesamowite runy po słabym wejściu w mecz).W sumie to nawet chciałbym żeby MIN na początku odjechała bo wtedy na live wjadę na NOP Mecz powinien być overowy więc ciekawą opcją jest także over NOP - 110,5 po kursie 1,86.Na koniec chciałbym dodać , ze pelikany to nie tylko Davis i Cousins,na bardzo dobrym poziomie gra Holiday - ponad 15pkt na mecz i 6 asyst oraz Moore 11,5 pkt, z ławki w kilku ostatnich meczach Miller i Nelson również w okolicach 10 pkt,także 2 gwiazdki mają niezłe wsparcie a jeszcze jest Rondo ale on jak dla mnie jest od asyst i kreowania tempa gry.
NOP-5,5 kurs 1,84@ fortuna
NOP over 110,5 kurs 1,86 fortuna
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Dodam coś jeszcze bo kusi pograć
Phila handi -3,5 po kursie 1,62@ fortuna , wizards są b2b bez Walla ,phila u siebie
Indiana handi +13,5 po kursie 1,67@ fortuna - nie widze aż takiego pogromu,może nawet niespodzianka się kręci,według mnie będzie overowo bo obie ekipy lubią postrzelać zwłaszcza za 3
 
Y 0

yodapl

Użytkownik
Hej wszystkim, to mój pierwszy post na tym forum.
Na dzisiaj wziąłbym typ Nowitzki over 12.0 points po kursie 1.85 unibet . Dallas wciąż nie rezygnują z antycznego Niemca, który coraz śmielej poczyna sobie w tym sezonie: w ostatnich 5 meczach linijki 12 punktów nie pokrył 2 razy. Mavs grali nie byle z kim, a Dirk robił swoje: 14 punktów z najlepiej broniącą drużyną sezonu, Celtics, 13 punktów z Grizzlies, 19 z OKC. Jutro Mavs grają przeciw Nets, 25 drużynie obecnego sezonu jeśli chodzi o ranking defensywny, co pozwala mi sądzić, że Nowitzki rzuci więcej niż 12 punktów. Pozdrawiam!
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Phila handi -3,5 po kursie 1,62@ fortuna , wizards są b2b bez Walla ,phila u siebie
76ers bez Embiida i GTD Simmons. Kurs nie warty gry.

Toronto Raptors - Charlotte Hornets 1 (-6.5) @ 1.80
✅ ✅ ✅ 126:113

Hornets bez Walkera więc najpoważniejsze osłabienie. Mimo iż gra Kemby mnie nie przekonuje to jednak jest to najlepszy zawodnik w drużynie i co mecz odpowiada za jakieś 30-35 punktów wliczając asysty. Do tego na wyjeździe fatalnie 1-8. Zazwyczaj duże porażki, nawet Bulls ich rozgromiło. Z drugiej strony Raptors, którzy w tym roku wiele osób zadziwili swoją grą. Stali się bardziej zbilansowani, świetnie trafili z młodzieżą przez co mają dobrą ławkę dającą wartościowe zmiany pod nieobecność Lowreygo i DeRozana. U siebie są niezwykle groźni porażka tylko jedna w 7 meczach dość nieoczekiwanie z Wizards (bez Walla). Tylko w tym meczu nie rzucili ponad 100 punktów, tak to notują u siebie 115.5 pkt, a Charlotte nie słynie z dobrej defensywy. Male szanse po stronie gości.

Polecam również mecz z G-League
Rio Grande Valley Vipers - Texas Legends 1 @ 1.50
✅ ✅ ✅ 130:126
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
OKC vs Orlando
Typ : OKC -6
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes
O tym meczu pisalem juz na poczatku jak czeskie buki jako pierwsze wystawily kursy.Pare minut po zakonczeniu meczu Orlando pisalem: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-na-zywo-dyskusja-69.149233/page-110#post-6561015( Vegas nie wystawil lini, a jakis czeski totolotek mial juz kursy wystawione zaraz po meczu Orlando we poniedzialek chociaz Orlando gralo z Pacersami. Wedlug czeskiego totolotka mecz z Pacersami nie mial wplywu na mecz z OKC...Kurs jest specjalnie zachecajacy zeby grac na Orlando ale niestety nic z tych rzeczy bo kurs nie ma odzwierciedlenia w statach. &quot;Public&quot; wciaz mysli ze Orlando zaczelo super i bedzie tak przez caly sezon. OkC dzisiaj spokojnie pokrywa handi i to OKC &quot;przerywa katastrofalna serie&quot;. Jak bede mial jakies &quot;tajne info o kontuzjach i nieobecnosciach&quot; to dam znac. Takze prosze o nie kasowanie typu.
P.S. dla grajacych progresje na Orlando...to nie przyszlo wam do glowy ze Orlando moze przerwac serie jak trafi na ogorkow i faktycznie wygraja...ale wtedy kurs na wygranie Orlando bedzie 1.3 a nie 2+...Granie na przelamanie serii przegranych a granie na przelanie seri gdzie Orlando wygrywa bedac niefaworytem to kompletnie 2 rozne &quot;serie&quot; ???? ????

Ostatni raz akceptuję Twój wpis w takiej formie. Nie podajesz argumentów tylko jakieś wróżenie z fusów. Jeśli Ci to przynosi korzyści to korzystaj, na pewno userzy jeśli zechcą to wejdą w Twój temat ale to jest dział tematyczny i zarówno administracja forum jak i moderatorzy chcą dyskusji w tym dziale. /// Rambo
Właśnie uważam że to jest dobry temat do dyskusji ????
Wszystko niby się zgadza poza kilkoma ale... ????
Orlando w pazdzierniku wygrało z San Antonio najpierw na wyjeździe (kurs 4,6) później znowu SAS u siebie (kurs 2,6 już tym razem) a w międzyczasie padł skalp Cavs na wyjezdzie (kurs 6) Chciałbym zaznaczyć że to drużyny które sttasznie nie leżały w ostatnich latach Magikom. W listopadzie tylko 3 wygrane i to właśnie z ogórkami z czego tylko jedna wygrana we własnej hali. Może właśnie dzisiaj jest pora na drugą?? Tak się zastanawiam gdzie by mogła być większa pułapka bukmachera. Czy kurs 3 na Magic którzy mają fatalną serię by zachęcić na przełamanie czy 1,45!!!! na &quot;pewniaka&quot;. Oklahoma jakoś nie ma specjalnie patentu na Orlando i ich ostatnia historia pojedynków jest dość wyrównana (dosłownie mogą świadczyć o tym dwa remisy w ciagu ostatniego roku :p ) Pisałeś że seria przegranych i seria przegranych gdzie Orlando nie jest faworytem to dwie różne serie. To fakt z którym się ciężko nie zgodzić ale jajak liczę że dzisiaj uda siesię im przerwać te dwie fatalne serie ????
Andrzejki czas zacząć :p
Orlando win @ 3,05 ✅
Orlando +2,5pkt @ 2,48 ✅
????
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Oferta na dziś bardzo ciekawa. Póżno, ale nie mogłem wcześniej
New Orleans Pelicans- Minnesota Timberwolves
Minnesota@ 2.80 William Hill
Pare słabszych meczów, obniżka formy i na Minnesotę nikt nawet nie popatrzy. Uważam, że przy kursie 2.80 to błąd. Stać ich spokojnie na wygraną i na parkiecie w Nowym Orleanie już w tym sezonie zwyciężyli 104-98. Jedni i drudzy mają wartościowych graczy, kurs 1.45 na NOP - bez komentarza. Po formie w kratkę myślę, że jako dog dziś mają szansę na win i odbicie
Los Angeles Lakers- Golden State Warriors
GSW -12 @ 1.91 William Hill
Po meczu z Sacramento tym razem jadą w gości do kolejnego teamu z regionu. Prestiżowy mecz na Lakers, Curry i Durant pewnie zagrają, idealna okazja na odpowiedź po porażce z Kings.
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
2 minuta meczu NYK - Miami i wypada Porzingis więc radze atakować Miami live
EDIT: pożyczki nie brałem, ale spróbowałem po @3. Może wiąże się to z moją frustracją, spowodowaną jego kontuzją... (patrz mój typ dnia)
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
2 minuta meczu NYK - Miami i wypada Porzingis więc radze atakować Miami live
A ja radzę nie brać na to pożyczek w providentach ???? Miami bez Whiteside&#39;a i tuż po upokarzającej porażce z Cavs, która obnażyła wszystkie braki tego zespołu. Do NYK dziś wrócił Kanter, najlepszy zbierający, a oni grali już mecze bez Porsingoda, mają obcykane warianty i mają rotację. Nie twierdzę, że to wygrają, ale przestrzegam przed rzuceniem się na &quot;hurra&quot;, bo jest okazja.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Lakers - Golden State Warriors
Mistrzowie po kompromitującej wtopie na własnym parkiecie zagrają już najprawdopodobniej z Currym i Durantem w składzie w Staples Center z miejscowymi Lakers. Porażka mimo, że bez 2 podstawowych graczy z Sacramento u siebie to wtopa i nie ma dla niej zbytnio wytłumaczenia. Sacramento on road wygrało dopiero 2 mecz w sezonie. Widać wyraźnie że zespół Steve&#39;a Kerr&#39;a szykuje się na PO i back-to-back aniżeli walkę o jakieś rekordy w regular season. Lakersi jak to oni, u siebie zdarzają im się zwycięstwa i co mogą wygrać to wygrywają, ale jak przyjdzie jakaś lepsza ekipa czy mecz z mniej/więcej równym potencjale on road to już jest wtopa. I prawdopodobnie będzie tak dopóki Ball nie ustabilizuje rzutu na jakiś normalny poziom. Gracze przeciwnych drużyn wyraźnie go odpuszczają, wiedzą że największą jego bolączką jest rzut. Nawet kiedy jest wide open to ma ogromne problemy by trafiać. W tych czasach guard bez rzutu się nie liczy. A Lakers widzą w nim potencjał i na pewno szybko go nie skreślą. Pytanie ile jeszcze będzie miał tak słaby wskaźnik rzutowy? Inne wskaźniki ma całkiem fajne, coraz lepiej broni, robi sobie rzutówki po meczach ale w meczu nic mu kompletnie nie idzie. Nie wiem czy nie lepiej byłoby wystawiać Clarksona, bo pomimo tego że ma słabsze widzenie gry to jest dużo lepszym strzelcem i sam potrafi siebie wykreować. Ogólnie to tam mam wrażenie, że pod koszem jest za dużo ich. Dobra wrażenie robi Kuzma i z niego będą ludzie. Ale do rzeczy. Dzisiaj Goldeny moim zdaniem odbiją sobie te słabsze ostatnio mecze. Rywal bardzo dobry, nie zmęczą się też podróżą. Curry + Durant wypoczęci. W strefie podkoszowej Green a więc frontcourt Lakers będzie miał dzisiaj ciężko, jeśli GSW skupi się na obronie. Handicapy są wysokie i moim zdaniem mało opłacalne, lepiej myślę poszukać jakichś overów. I ja taki znalazłem. Wiadomo jakim potencjałem rzutowym dysponuje Curry. Jak ma dzień to może i 10 trójek trafić. Career high to 13 trafionych trójek przeciwko Pels, a aż 19 oddanych przeciwko Memphis. Dzisiaj myślę zrobi sobie jakiś fajny wynik i pokaże Lonzo jak się trafia ;-) 6 trójek to całkiem realna opcja a, że jest na to fajny kurs to lekko można spróbować. Kolejny wysoki kurs spróbuję na Greena. 10 zbiórek w szybkim meczu jest w stanie uzbierać. Nie jest on jakimś drwalem zbierającym ale potrafi raz na jakiś czas nawet zaliczyć triple double. Dray ostatnio oddał aż 14 prób rzutowych, niestety na słabej skuteczności, ale dzisiaj to raczej skupi się na obronie, skoro moc w ataku GSW będą mieć, dlatego Julius Randle lepszy pkt wezmę po 1,80. Za mało minut dostaje w tym sezonie. Szkoda, bo potencjał w nim drzemie. Strasznie dziwnie Luke Walton rotuje tym składem. Raz dostaje kilka minut, innym razem kilkanaście. Widocznie za bogaty roster ma coach gospodarzy ???? I jeszcze tutaj moim zdaniem najmocniejsza opcja, każda kwartą over 48,5 pkt. Szybkie tempo, mocne strzelby, myślę że jakiś over możemy tu się spodziewać, ale po 49 pkt w każdej kwarcie są w stanie zrobić. Tyle ode mnie. Życzę powodzenia. Pozdrawiam
Stephen Curry 6 celnych trójek lub więcej &amp; GSW wygra mecz @ 6 -&gt; 1xbet
Draymond Green 10 zbiórek lub więcej &amp; GSW wygra mecz @ 4,5 -&gt; 1xbet
Julius Randle more points vs Draymond Green @ 1,80 -&gt; Tonybet
Over 48,5 pkt w każdej kwarcie @ 1,90 -&gt; 1xbet
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
OKC vs Orlando
Typ : OKC -6
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes
O tym meczu pisalem juz na poczatku jak czeskie buki jako pierwsze wystawily kursy.Pare minut po zakonczeniu meczu Orlando pisalem: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-na-zywo-dyskusja-69.149233/page-110#post-6561015( Vegas nie wystawil lini, a jakis czeski totolotek mial juz kursy wystawione zaraz po meczu Orlando we poniedzialek chociaz Orlando gralo z Pacersami. Wedlug czeskiego totolotka mecz z Pacersami nie mial wplywu na mecz z OKC...Kurs jest specjalnie zachecajacy zeby grac na Orlando ale niestety nic z tych rzeczy bo kurs nie ma odzwierciedlenia w statach. &quot;Public&quot; wciaz mysli ze Orlando zaczelo super i bedzie tak przez caly sezon. OkC dzisiaj spokojnie pokrywa handi i to OKC &quot;przerywa katastrofalna serie&quot;. Jak bede mial jakies &quot;tajne info o kontuzjach i nieobecnosciach&quot; to dam znac. Takze prosze o nie kasowanie typu.
P.S. dla grajacych progresje na Orlando...to nie przyszlo wam do glowy ze Orlando moze przerwac serie jak trafi na ogorkow i faktycznie wygraja...ale wtedy kurs na wygranie Orlando bedzie 1.3 a nie 2+...Granie na przelamanie serii przegranych a granie na przelanie seri gdzie Orlando wygrywa bedac niefaworytem to kompletnie 2 rozne &quot;serie&quot; ???? ????

Ostatni raz akceptuję Twój wpis w takiej formie. Nie podajesz argumentów tylko jakieś wróżenie z fusów. Jeśli Ci to przynosi korzyści to korzystaj, na pewno userzy jeśli zechcą to wejdą w Twój temat ale to jest dział tematyczny i zarówno administracja forum jak i moderatorzy chcą dyskusji w tym dziale. /// Rambo
OKC 108:121....⛔ ⛔ ⛔ Niestety jednak RW samego meczu nie wygra, nawet rzucajac 20pkt w 4tej kwarcie. Nie mogli nawet pod koszem sam na sam rzucic. Dzisiaj minus, zobaczymy jak bedzie jutro ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom