>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
to że mongoł to słaby trener było wiadome od dawna. ciekawe tylko jak długo będzie miał takie dobre układy w Kielcach, bo to co on tam wyprawia od ponad roku to jest jakaś żenada, na ligę polską wystarczy ale w Europie bęcki od każdej poważnej drużyny
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Za dużo tych niespodzianek w ręczną
Szeged 2,55
Będzie ciężko, za dużo strat i głupich bramek, doszli na remis i znowu szybkie 3 w plecy. Skube i Zhitnikov słabo :/ Mimo to powodzonka, bramkarz Szeged nieźle w I połowie byle koledzy pomogli to może uda się wyciągnąć.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Ta liga włoska to mnie dobrze na siano przekręca. Wczoraj Sampdoria w przewadze nie może strzelić gola przez 45 minut, do tego jeszcze stracili na 3-0, teraz Roma prowadzi 1-0 i nie wiedząc czemu De Rossi sprzedaje liścia Lapaduli w polu karnym = VAR, karny, 1-1 i czerwona kartka. Aż boję się dzisiaj na Lazio postawić, bo uj ich wie co tam ciekawego się odstawi #NieDlaSerieA ???? ????
Huuurwa, nie grajcie tej ligi ???? ????
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Valencia - Barca 1X @2,13 STS
A spróbuję, w tym sezonie to chyba tylko Valencia może zatrzymać Barcę w lidze i na to liczę.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
He Karabatic i Hansen dostali czerwone kartki i nie dokończą meczu☺ Szansa dla Vive☺
A już myślałem,że moje handi na Vive pójfzie się kochać..Remis po 23☺
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom