>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja tam łykam under 18,5 CP3 w fortunie. Co prawda nie grał w tym sezonie za dużo ale tylko raz przewyższył podaną linie i było to w ostatnim meczu głównie dzięki wyśmienitej skuteczności 8/11 z gry. Nie sądzę aby znów miał tak zagrać tylko zajmie się bardziej rozgrywaniem i asystowaniem ????
EDIT:
6pkt ✅ łatwo
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Philadelphia 76-ers - Orlando Magic
Magic +6 @ 1.91 William Hill ⛔⛔⛔
Ben Simmons dziś nie gra z powodu kontuzji łokcia. To serce zespołu z Philadelphii. Nie chce mi się sprawdzać, ale nie przypominam sobie by go w tym sezonie zabrakło w jakimś meczu, więc ciekawe jak reszta zareaguje na brak Bena. Orlando w wielkim kryzysie. Widziałem ich wczoraj: masa strat, błędów, Vucevic z półdystansu nie trafia nawet w obręcz. Ale prawda jest taka, że każda seria się kiedyś kończy i po burzy wychodzi słońce. Orlando po wczorajszym treningu z liderem wschodu, spokojnie jest w stanie powalczyć z okaleczonymi Sixers.
Jak poczują, że u rywali nie idzie, że grają sztywno to zwietrzą szansę i różne rzeczy się mogą dziać.
Dla mnie granie dziś na 76-ers to skandal.
Do ATP_open: Przekonujesz ludzi do grania na niemałe handi na drużynę która zagra z wyrwanym sercem. Nawet jeśli wygrają bo przecież są faworytem, nadal uważam, że granie Phili -6 było głupotą.
Charlotte Hornets- San Antonio Spurs
SAS @ 1.95 William Hill ✅✅✅
Bardzo lubię Hornets, wiem, że mocni u siebie, wiem, że ostatnio nawet w formie, dziś są b2b i przyjeżdza SAS, którym potrzebne są zwycięstwa. Myśle, że doświadczenie tu zaważy na wyniku. Szerszenie lubią się zaciąć, przegrać wygrany mecz, a Kemba zrobić głupotę.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
dziś wybór spory ale gram jeden kuponik, mianowicie:
Stephen Curry over 28,5pkt 1,80zł STS ????
Konsekwentnie pod nieobecność Duranta cisne Stephena, porzuca dziś troche na obwodzie w domu, NOP po koszem będą się ciskać to idealnie dla niego
Tim Hardaway over 19,5pkt 1,80zł STS ????
Brak Porzingisa i Kantera dziś, kto ma rzucac punkty ??? Myślę że jeden z lepszych typów na dziś
AKO 3,24zł
Powodzonka, oby z fartem !
Ehh......
 
chwo 12

chwo

Użytkownik
Potraficie czlowieka z tropu zrzucic, mialem grac handi Phile -5,5 zagralem orlando + 5,5 zobaczymy, bo pki co braku Bena nie widac...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Co drugi mecz OKC to pytanie, gdzie jest prawdziwe dno w wykonaniu tej zbieraniny. Przeciw &quot;potężnym&quot; Mavs ledwo dobili do 80 pkt. Niejaki George 1/12 z gry (8%). Nie pojmuję, jak to możliwe, że ktoś jeszcze chce ich oglądać, a właściciel nie wywalił na zbity pysk trenera i co najmniej jedną z gwiazdek.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja tylko przypomne ze nastepny mecz Orlando gra z OKC..kursow jeszcze nie ma ale juz polecam grac na Orlando po kursie 1.76(graja u siebie wiec cos pewnie tego bedzie, opinia ludu bo przeciez Orlando musi przelamac swoja passe 8 pod rzad, a OKC po patologicznym meczu w Dallas tez musi sie pokazac z dobrej strony. PG wkoncu zamiast 8% skutecznosci zrobi 80%) Dlatego bedzie wyrownany mecz(1.9 vs 1.9) ale z racji masowki na przelamanie Orlando plus fakt ze Magic u siebie to kurs 1.76 jak znalazl.
Coz to bedzie za mecz!!!
p.s. Jakby ktos chcial wiedziec jakie beda handicapy to polecam zerknac tutaj:
https://www.wyniki.com/mecz/jaKWi7CM/#zestawienie-kursow;handicap-azjat;koniec-po-dogrywce
Takie sa handicapy przy kursach 1.76 vs 2.
Orlando -2.5 @ 1.9 w Bet365
@Kupson, myslisz ze buki o tym nie wiedza? Kursy 1.9 vs 1.9 bo 50/50 (ktoras druzyna wkoncu przelamie serie) ale ze Magic u siebie to dadza 1.76...a reszta bedzie gdybac czy PG, RW, lub Simmons bedzie gral czy nie...
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Ja tylko przypomne ze nastepny mecz Orlando gra z OKC..kursow jeszcze nie ma ale juz polecam grac na Orlando po kursie 1.76(graja u siebie wiec cos pewnie tego bedzie, opinia ludu bo przeciez Orlando musi przelamac swoja passe 8 pod rzad, a OKC po patologicznym meczu w Dallas tez musi sie pokazac z dobrej strony. PG wkoncu zamiast 8% skutecznosci zrobi 80%) Dlatego bedzie wyrownany mecz(1.9 vs 1.9) ale z racji masowki na przelamanie Orlando plus fakt ze Magic u siebie to kurs 1.76 jak znalazl.
Coz to bedzie za mecz!!!
p.s. Jakby ktos chcial wiedziec jakie beda handicapy to polecam zerknac tutaj:
https://www.wyniki.com/mecz/jaKWi7CM/#zestawienie-kursow;handicap-azjat;koniec-po-dogrywce
Takie sa handicapy przy kursach 1.76 vs 2.
Orlando -2.5 @ 1.9 w Bet365
OCT 6 porażek na wyjazdach, Orlando 8 porażek z rzędu i jedna i druga drużyna musi się przełamać! Trzeba grać remis w regulaminowym!
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
dla Ciebie skandal dla innych zarobek :p bez spiny pozdrawiam
Drogi kolego. Apropo zarobku, to bez problemu mogę Ci tu wkleić dziesiątki wygranych kuponów z NBA z ostatniego kwartału, bo prowadzę swoje statystyki kwartalnie. Nie jeden kupon, lecz dziesiątki, często z kursami ponad 3, niektóre z nich umieszczam tu. Poporosisz, zrobie to dla Ciebie, zamazując stawki bo pozerki nie lubię.
Dużo czasu przeznaczam by być na bierząco i wiem, że są tu jeszcze lepsi gracze ode mnie. Nie będę wymieniał, żeby kogoś nie pominąć.
Wczoraj pojawił się ATP_open i zaczął machać szabelką, teksty do innych typu: &quot;co wy ludzie macie z głowami?&quot;, &quot;Stawiam całą swoją reputacje na forum, że Phila to wygra&quot;. Jest to nie poważne i śmieszne, wprowadza zamęt w dziale.
Przeglądając ofertę wogóle pominąłem to zdarzenie, gdyż kurs 1.40 na Phile w tym meczu uznałem na niesatysfakcjonujący patrząc z dłuższej perspektywy. Niestety takie głupie teksty sprowokowały mnie i zareagowałem. Popełniłem błąd bo zamiast odradzić grę na to jednocześnie zaproponowałem zakład przeciwny Orlando +6 chcąc pokazać, że Phila nie jest wcale takim pewniakiem tej nocy, a kurs marny. Co gorsze mając gotowy dubel SAS, Utah, pod wpływem ATP_open nieprzemyślanie zamieniłem Utah na Orlando
+6 i zamiast plusa zanotowałem minus tej nocy. Gdyby nie to jego cwaniactwo i pisanie głupot o reputacji (kolego lata mi jaką masz reputację na forum) nawet bym nie spojrzał na to zdarzenie.
W tym dziale trzeba spokoju, rozwagi,pokory i na pierwszym miejscu stawiać to NBA a nie reputkę i karierę na forum hehe.
PS: Wybaczcie jeśli ktoś stracił lub nie zyskał czytająć mój post. Jednocześnie mam nadzieję, że ktoś zdecydował się na SAS po bardzo ładnym kursie. Pozdrawiam
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Wieczorne spotkania zupełnie nieopłacalne jeśli patrzeć na kursy na wygrane. Bulls i Suns nie powinni mieć tu za wiele do powiedzenia. Mój pomysł to poczekać, może ktoś zaliczy słabszą pierwszą kwartę i będzie można wejść w Miami albo Minnesotę po większym kursie. Ewentualnie grać na kwarty, ale to zależy od kursów jakie będą się pojawiać. A co do trzeciego spotkania, cały czas się zastanawiam nad handi na Memphis. Raczej nie widzę tu szans Nets na korzystny wynik. Ale jeszcze się waham po tym co widziałem w ich meczu z Blazers. Nieraz mogą sprawić niespodziankę. Co myślicie?
 
honduras5 38

honduras5

Użytkownik
Wczoraj pojawił się ATP_open i zaczął machać szabelką, teksty do innych typu: &quot;co wy ludzie macie z głowami?
Drogi kolego nie chcę spamować tematu więc tylko krótko odpowiem. Mój post nie miał zamiaru Cię urazić. Nie czytałem też akurat wypowiedzi wcześniejszych kolegi ATP_open więc się nie wypowiadam. Natomiast Twój post o tym że ktoś wprowadza ludzi w błąd podając swoje propozycje był według mnie arogancki. To że nie gra jakiś zawodnik nie oznacza od razu że wszyscy muszą typować na drużynę przeciwną bo jak widzisz nie zawsze się to opłaca. Po to jest forum żeby dzielić się swoimi przemyśleniami, typami nawet nie jeśli są nie trafne. A te akurat wczoraj były ok również moje. Daleko mi jednak do bycia znawcą koszykówki, szczególnie NBA i zapewne Twoja wiedza jest nieporównywalnie większa od mojej w tej dziedzinie. Ale czy to oznacza że nie mogę się tutaj wypowiadać tylko dlatego że Ty masz inne zdanie i większą wiedzę ? Dyskutujmy po to aby razem wygrywać. Pozdrawiam i bez odbioru.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Drogi kolego. Apropo zarobku, to bez problemu mogę Ci tu wkleić dziesiątki wygranych kuponów z NBA z ostatniego kwartału, bo prowadzę swoje statystyki kwartalnie. Nie jeden kupon, lecz dziesiątki, często z kursami ponad 3, niektóre z nich umieszczam tu. Poporosisz, zrobie to dla Ciebie, zamazując stawki bo pozerki nie lubię.
Dużo czasu przeznaczam by być na bierząco i wiem, że są tu jeszcze lepsi gracze ode mnie. Nie będę wymieniał, żeby kogoś nie pominąć.
Wczoraj pojawił się ATP_open i zaczął machać szabelką, teksty do innych typu: &quot;co wy ludzie macie z głowami?&quot;, &quot;Stawiam całą swoją reputacje na forum, że Phila to wygra&quot;. Jest to nie poważne i śmieszne, wprowadza zamęt w dziale.
Przeglądając ofertę wogóle pominąłem to zdarzenie, gdyż kurs 1.40 na Phile w tym meczu uznałem na niesatysfakcjonujący patrząc z dłuższej perspektywy. Niestety takie głupie teksty sprowokowały mnie i zareagowałem. Popełniłem błąd bo zamiast odradzić grę na to jednocześnie zaproponowałem zakład przeciwny Orlando +6 chcąc pokazać, że Phila nie jest wcale takim pewniakiem tej nocy, a kurs marny. Co gorsze mając gotowy dubel SAS, Utah, pod wpływem ATP_open nieprzemyślanie zamieniłem Utah na Orlando
+6 i zamiast plusa zanotowałem minus tej nocy. Gdyby nie to jego cwaniactwo i pisanie głupot o reputacji (kolego lata mi jaką masz reputację na forum) nawet bym nie spojrzał na to zdarzenie.
W tym dziale trzeba spokoju, rozwagi,pokory i na pierwszym miejscu stawiać to NBA a nie reputkę i karierę na forum hehe.
PS: Wybaczcie jeśli ktoś stracił lub nie zyskał czytająć mój post. Jednocześnie mam nadzieję, że ktoś zdecydował się na SAS po bardzo ładnym kursie. Pozdrawiam
Buahahahhahahah gościu co Ty piszesz. Szebelka to Ty teraz machasz. Jakieś statystki, kwartały itd. Do tego przegrałeś przez atp_open , śmiech na sali .
Panowie moderatorzy, niech to odbiorca przeczyta i usuńcie. Dziękuje.
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Wieczorne spotkania zupełnie nieopłacalne jeśli patrzeć na kursy na wygrane. Bulls i Suns nie powinni mieć tu za wiele do powiedzenia. Mój pomysł to poczekać, może ktoś zaliczy słabszą pierwszą kwartę i będzie można wejść w Miami albo Minnesotę po większym kursie. Ewentualnie grać na kwarty, ale to zależy od kursów jakie będą się pojawiać. A co do trzeciego spotkania, cały czas się zastanawiam nad handi na Memphis. Raczej nie widzę tu szans Nets na korzystny wynik. Ale jeszcze się waham po tym co widziałem w ich meczu z Blazers. Nieraz mogą sprawić niespodziankę. Co myślicie?
Witam,
O ile dwa wieczorne spotkania raczej dla faworytów to w obecnej sytuacji mecz Memphis-Brooklyn powinien być wyrównany i spokojnie Nets stać nawet na zwycięstwo. Z Blazers co prawda przegrali wygrany mecz,nie rozumiem tej końcówki,mieli mecz pod kontrolą,to robią 3 straty,trener ściąga kluczowych graczy,a akcje idą na debiutanta Allena, szkoda gadać ale nie takie cyrki już były w tym sezonie, więc mnie to wcale nie dziwi. Ogólnie Nets mimo braku Russela grają ofensywnie,odważnie i skład mimo braku gwiazd dobrze zbilansowany,punktuje wielu zawodników, więc potrafią długo trzymać się w meczu. W tym matchupie wszystko zależy od Grizzlies,normalnie biorą mecz ,ale odkąd wypadł Conley to w ataku im nie idzie (odpowiednio 113,83,92,94,92 ) i mają już L7.Linia na to spotkanie 211 czyli sporo i Nets powinni spokojnie tutaj pograć. Poczekam jeszcze do wieczora,ale na ten moment grałbym Nets +5,5pkt marathonbet 1.9 ✅. Pozdr
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Ciekawa sprawa z rozbieżnością linii na punkty Gorana Dragicia :eek: W 1xbet od rana linia 19,5pkt (fortuna 20,5), natomiast na Unibecie właśnie pojawiła się... 29,5pkt. Rozumiem, że Whiteside questionable i pewnie out, no ale... Próbuję wstrzelić się w widełki:
-Goran Dragic over 19,5 @1,90 1xbet
-Goran Dragic under 29 @1.85 Unibet
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Phoenix Suns - Minesota Timberwolves
Typ: Karl Anthony Towns over 20.5
Kurs: 1.80
KAT gra u siebie zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach, ostatnio troszkę pod formą, ale patrząc na to jakich miał rywali, to i tak wykręcał dobre liczby, gra vs. Whiteside czy Howard lub Drummond nigdy nie jest prosta dla podkoszowych. Dzisiaj po drugiej stronie będzie Chandler/Monroe/Len, żaden z tutaj wymienionych zawodników niestety nie jest postrachem defensywy. (Tyson może był, ale pare lat temu) Phoenix nie gra dobrze w obronie, gorzej grają chyba tylko Bulls, do tego bardzo słabo bronią zawodników podkoszowych.
✅✅

Co do wyżej kursu na Dragica - pewnie unibet unieważni ten zakład, miałem pare podobnych sytuacji już na tym serwisie czy na bet365 i za każdym razem anulowali zakład. Wątpie żeby popełnili błąd stawiając taką wysoką linie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Phoenix Suns - Minesota Timberwolves
Typ: Karl Anthony Towns over 20.5
Kurs: 1.80
KAT gra u siebie zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach, ostatnio troszkę pod formą, ale patrząc na to jakich miał rywali, to i tak wykręcał dobre liczby, gra vs. Whiteside czy Howard lub Drummond nigdy nie jest prosta dla podkoszowych. Dzisiaj po drugiej stronie będzie Chandler/Monroe/Len, żaden z tutaj wymienionych zawodników niestety nie jest postrachem defensywy. (Tyson może był, ale pare lat temu) Phoenix nie gra dobrze w obronie, gorzej grają chyba tylko Bulls, do tego bardzo słabo bronią zawodników podkoszowych.
Popieram, nawet nie patrzyłem na zawodników dzisiaj a tu naprawdę fajny typ wypatrzyłeś. Widziałem ich poprzedni mecz z Miami i KAT tragiczna skuteczność, bodajże zero punktów w pierwszej połowie czy jakoś tak, nie chce mi się sprawdzać. W każdym razie dziś przeciwko dziecinnej obronie Suns będzie chciał to sobie odbić, to pewne. Jako że jest to lider drużyny Wolves i sporo rzutów dostanie, powinien zrobić over. Chyba mnie namówisz i zagram żeby się lepiej oglądało ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom