>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Philadelphia 130:111 Orlando... Az szkoda rozliczac i kompromitowac tych &quot;znawcow&quot; z NBA...i co Simmins nie gral i o kij ta wasza analiza twitterow i innych dupereli.
Smieszne &quot;3834 reputacji uratowane&quot;...ale najwazniejsze ze odznaka #Mississippi pozostaje u mnie, jak rowniez i spora wygrana. Gratulacje dla tych co mi zaufali i pograli razem ze mna, szacunek. A dla tych co kasuja moje posty w dziale nba jak i tych co grali na Orlando...polecam zbierac kase na nastepny mecz Orlando, bo przeciez serie 8 porazek pod rzad musza przelamac...eh
Pozdro
Znawca od siedmiu boleści się znalazł dla którego buki prawie zawsze wystawiają złe linie
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Nie gram takiego syfu jak NBA, a już na pewno nie pograłbym przeciwko drużynie której kibicuje od dziecka (czasy Allena Iversona)
Ano widzisz Psychol to ja jestem jednym z tych szczęściarzy,których dzieciństwo przypadło na czasy najlepszego sportowca wszech czasów i najlepszego duetu w dziejach sportów zespołowych Jordana i Pippena.Nie ukrywam,że z nostalgią do tego często wracam☺ To było coś niepowtarzalnego. Czy Goffin w takim gazie może przegrać z Tsongą?Kusi mnie żeby go pograć.Pouille był bezradny a wcześniej Thiem,Nadal(co prawda obaj bez formy) ale nawet Fed nie sprostał to Tsonga ma to zrobić..
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Philadelphia 130:111 Orlando... Az szkoda rozliczac i kompromitowac tych &quot;znawcow&quot; z NBA...i co Simmins nie gral i o kij ta wasza analiza twitterow i innych dupereli.
Smieszne &quot;3834 reputacji uratowane&quot;...ale najwazniejsze ze odznaka #Mississippi pozostaje u mnie, jak rowniez i spora wygrana. Gratulacje dla tych co mi zaufali i pograli razem ze mna, szacunek. A dla tych co kasuja moje posty w dziale nba jak i tych co grali na Orlando...polecam zbierac kase na nastepny mecz Orlando, bo przeciez serie 8 porazek pod rzad musza przelamac...eh
Pozdro
Gdzie podałeś typ na 76ers, bo rozliczasz jakieś luźne rozmowy?
Takimi postami rownasz do gimbazy.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ano widzisz Psychol to ja jestem jednym z tych szczęściarzy,których dzieciństwo przypadło na czasy najlepszego sportowca wszech czasów i najlepszego duetu w dziejach sportów zespołowych Jordana i Pippena.Nie ukrywam,że z nostalgią do tego często wracam☺ To było coś niepowtarzalnego. Czy Goffin w takim gazie może przegrać z Tsongą?Kusi mnie żeby go pograć.Pouille był bezradny a wcześniej Thiem,Nadal(co prawda obaj bez formy) ale nawet Fed nie sprostał to Tsonga ma to zrobić..
Niby Goffin powinien wygrać ale czy nie za dużo ostatnio gra? Tsonga końcówkę sezonu miał dość dobrą, chociaż poza Zverevem to na rozkładzie nikogo z topu. Francuzi prowadzą 2:1 co powoduje że Goffin musi a Tsonga może a to też będzie miało wpływ na grę. Raczej skłaniałbym się ku overovi. Linia 39,5 spokojnie do pokrycia
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Brak Ściany w WW wcale nie musiał się zakończyć porażką ????
W 4 kwarcie Czarodzieje mieli już +17 pkt ale niestety Gortat już nie wytrzymuje całego meczu kondycyjnie.
Wynik meczu zupełnie przypadkowy jak większość w NBA.
A kłótnie o mecz Phili uważam za zupełnie niepotrzebną ;)
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Brak Ściany w WW wcale nie musiał się zakończyć porażką ????
W 4 kwarcie Czarodzieje mieli już +17 pkt ale niestety Gortat już nie wytrzymuje całego meczu kondycyjnie.
Wynik meczu zupełnie przypadkowy jak większość w NBA.
A kłótnie o mecz Phili uważam za zupełnie niepotrzebną ;)
Bez przesady.Nie jestem fanem Gortata ale akurat w tym sezonie polskiemu młotowi ciężko cos zarzucić.W 4 ostatnich meczach zrobił 3razy double-double i ostatnio też miał prawie bo zabrakło mu jednego pkt czy zbiórki.Dziś szału nie było ale pisanie,że nie wytrzymuje już całego meczu kondycyjnie to lekka przesada..To nie jest zawodnik od decydowania o losach meczu tylko solidny trybik w dobrze działającej maszynie WW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom