>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
D 319

defox

Użytkownik
raczej nie byl to fix bo przeciez te smieszne tajki mogly tez zrobic jakis blad i by przegraly. To byla typowa kontuzja mozgu
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Gra tu ktos w e-fortunie? Jesli mam Jakie&#39;s punkty fkp(?) Za wygrane zaklady, to jak Moge wymienic je na srodki na koncie I czy w ogole Tak to dziala?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Gra tu ktos w e-fortunie? Jesli mam Jakie&#39;s punkty fkp(?) Za wygrane zaklady, to jak Moge wymienic je na srodki na koncie I czy w ogole Tak to dziala?
gdy wybierzesz jakiś typ to masz taką opcje zapłać z punktów... Jeśli zmieniasz stawke to widzisz ile punktów na to potrzeba ;)
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Gra tu ktos w e-fortunie? Jesli mam Jakie&#39;s punkty fkp(?) Za wygrane zaklady, to jak Moge wymienic je na srodki na koncie I czy w ogole Tak to dziala?
Punkty możesz wymienić na.siankoNie w tym momencie kiedy stawiasz kupon. Na kuponie maszi widoczna opcje zapłać punktami. Najmniej 280 pkt to 2 zł ale jak ustawisz sobie stawkę to samo ci przeliczy ile to punktów
Witam wszystkich ???? dzieje się coś ciekawego?? ????
P.S zapomniałem
Indiana win@2,22
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Jak Thunder nie ogarnie to będzie wstyd, z tak rzadkim Dallas... Mieć takich kotów i tak wtapiać. Raz spieli dupska na GSW i to chyba na tyle
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
76ers wygraja i ogarna handi a dla grajacych Orlando pozostanie placz.
Co to za argument niby za 7 razy pod rzad przegrali? To tak jakbym ja mowil ze Orlando wygralo z 76ers 5 razy pod rzad grajac na wyjezdzie(H2H) i tylko RAZ udalo sie im wygrac 6 razy pod rzad....dlatego tym razem im sie nie uda.... ???? ???? ????
P.S. GSW 12 razy pod rzad wygrali z Pelikanami u siebie. Stawiamy all in na Pelikany ze przelamia passe?...;D
Mowie Ci ze 76ers to ogarnie. Stawiam cala moja reputacje na forum ze 76ers to wygra;-) Ale kazdy postapi jak tam zechce.
Nawet odznake #Mississippi dla Ciebie specjalnie oddam;D
Philadelphia 130:111 Orlando... Az szkoda rozliczac i kompromitowac tych &quot;znawcow&quot; z NBA...i co Simmins nie gral i o kij ta wasza analiza twitterow i innych dupereli.
Smieszne &quot;3834 reputacji uratowane&quot;...ale najwazniejsze ze odznaka #Mississippi pozostaje u mnie, jak rowniez i spora wygrana. Gratulacje dla tych co mi zaufali i pograli razem ze mna, szacunek. A dla tych co kasuja moje posty w dziale nba jak i tych co grali na Orlando...polecam zbierac kase na nastepny mecz Orlando, bo przeciez serie 8 porazek pod rzad musza przelamac...eh
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Haha nieważne.. To był bardziej taki żart, bo zawsze te &quot;lokaty&quot; to śmieszna sytuacja, ale OKC to jeszcze większy żart. To jest niesamowite jacy oni są tragiczni. Dobrej nocy świrki ;)
 
K 82

kupson141

Użytkownik
To jest jeden wielki dramat panowie. Ekipa która chce odegrać istotną role w PO przegrywa z ceglastym Dallas i wszystko wskazuje, że nawet jeden kwarty nie wygrają. Wstyd.
e: under 81,5 oct po 1,87 w coralu
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
To jest jeden wielki dramat panowie. Ekipa która chce odegrać istotną role w PO przegrywa z ceglastym Dallas i wszystko wskazuje, że nawet jeden kwarty nie wygrają. Wstyd.
e: under 81,5 oct po 1,87 w coralu
buki zarobione;)
Kurs 1.4 ze Okc wygra 4ta kwarte...chociaz przegrywaja 5:7...no ale przegrali 3 ost kwarty to teraz Musza sie odbic...:p buki by wystawili 1.1 ze OKC wygra 4ta kwarte a ludzie i tak by to pograli...ok koniec na dzis:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom