>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Nie odpuści rynku polskiego, za duże pieniądze na tym leżą.
oby ???? jesli naprawde sie staraja to jest to dobra wiadomsoc bo myslałem ze wszysteki powazne buki mają nas czyli polkich graczy w d ie . to jesli bedziesz miał jakies swieze infomacje w tej sprawie to sie podziel;)
 
M 2

michauku

Użytkownik
duże pieniądze dla bet365 leżą w Polsce? Wątpie, zawsze myślałem że bet365 jest ogrywany przez Polaków, a polski rynek opuścili bo im nie zależało. Bah pewnie miał duże zyski bo nie opuścił polskiego runku. Gdyby bet365 miał dobre zyski to by tak łatwo nie opuścili polskiego rynku.
 
panmc 755

panmc

Użytkownik
Jasne, Polacy to mistrzowie we wszystkim. Raczej nie wybijamy się ponad przeciętność, czyli większość jest w plecy.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
nie przekonują mnie argumenty typu - mam pewne źródło, że bet365 stara się o licencję, ja poproszę o konkrety bo równie dobrze ja jako użytkownik forum z jakimś tam stażem mogę napisać, że mam pewne źródło, że Pinnacle wraca do polskich graczy itp. itd.
wystarczy zobaczyć na panelach do badań internetowych ile wejść na stronę w skali miesiąca notował bet365, już o tym pisałem w poprzedniej części tematu, był on przed bah - może nawet dlatego, że generował w PL stronach dużo reklam które po kliknięciu przekierowywały na stronę, dużo osób oglądało tam transmisję i dużo osób na pewno obstawiało i jak pisałem dla nich PL rynek to za duży kawałek tortu
popatrzcie jaki buk znalazł się w badaniu z września
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wyniki-gemius-pbi-wrzesien-2017
tylko lvbet i jaki skok względem poprzedniego miesiąca - może mają dobry PR i reklamy?
tutaj badanie samych buków już po wejściu w życie ustawy i popatrzcie jakie wyniki notuje sts.pl, efortuna jedynie trzymała poziom ale w badaniu z września już wyżej jest lvbet
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/serwisy-hazardowe-po-nowelizacji-ustawy-hazardowej-mocno-w-dol-bet365-betclic-i-bet-at-home-w-gore-lvbet-pl-i-efortuna-pl-liderem-lotto-pl_1
październik 2016 dla PC i bet365 przed otomoto
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/strony-i-aplikacje-google-a-z-25-mln-polskich-uzytkownikow-onet-rasp-z-mniejsza-przewaga-nad-wirtualna-polska-dane-z-pazdziernika/page:2
listopad 2016 dla PC i bah przed otomoto
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/onet-rasp-przed-wp-a-interia-przed-gazeta-pl-po-zmianach-algorytmu-facebook-i-allegro-mocno-w-gore-gemius-pbi-z-listopada/page:2
co do licencji to niestety będzie trzeba czekać, w nieskończoność też nie mogą ich blokować bo firmy mogą się skarżyć do organów KE
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
nie przekonują mnie argumenty typu - mam pewne źródło, że bet365 stara się o licencję, ja poproszę o konkrety bo równie dobrze ja jako użytkownik forum z jakimś tam stażem mogę napisać, że mam pewne źródło, że Pinnacle wraca do polskich graczy itp. itd.
wystarczy zobaczyć na panelach do badań internetowych ile wejść na stronę w skali miesiąca notował bet365, już o tym pisałem w poprzedniej części tematu, był on przed bah - może nawet dlatego, że generował w PL stronach dużo reklam które po kliknięciu przekierowywały na stronę, dużo osób oglądało tam transmisję i dużo osób na pewno obstawiało i jak pisałem dla nich PL rynek to za duży kawałek tortu
popatrzcie jaki buk znalazł się w badaniu z września
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wyniki-gemius-pbi-wrzesien-2017
tylko lvbet i jaki skok względem poprzedniego miesiąca - może mają dobry PR i reklamy?
tutaj badanie samych buków już po wejściu w życie ustawy i popatrzcie jakie wyniki notuje sts.pl, efortuna jedynie trzymała poziom ale w badaniu z września już wyżej jest lvbet
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/serwisy-hazardowe-po-nowelizacji-ustawy-hazardowej-mocno-w-dol-bet365-betclic-i-bet-at-home-w-gore-lvbet-pl-i-efortuna-pl-liderem-lotto-pl_1
październik 2016 dla PC i bet365 przed otomoto
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/strony-i-aplikacje-google-a-z-25-mln-polskich-uzytkownikow-onet-rasp-z-mniejsza-przewaga-nad-wirtualna-polska-dane-z-pazdziernika/page:2
listopad 2016 dla PC i bah przed otomoto
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/onet-rasp-przed-wp-a-interia-przed-gazeta-pl-po-zmianach-algorytmu-facebook-i-allegro-mocno-w-gore-gemius-pbi-z-listopada/page:2
co do licencji to niestety będzie trzeba czekać, w nieskończoność też nie mogą ich blokować bo firmy mogą się skarżyć do organów KE
Oficjalne stanowisko Bet365 jest takie iż nie potwierdzają ani nie zaprzeczają. Można sobie wejść na chat lub zadzwonić.
Więc Cię popieram w tym co napisałeś, że &quot;słyszałem od kogoś&quot; to nie jest argument.
 
M 0

majkel11

Użytkownik
Jest ktoś w posiadaniu aktualnej listy buków ubiegających się o licencję? Ewentualnie jakieś info odnośnie planów betfair (razem z giełdą) lub williamhill w Polsce ?
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Czyli kolokwialnie mówiąc Komisja zamyka postępowania, bo są ważniejsze sprawy i zatwierdza polską ustawę hazardową ?
Państwa członkowskie są niezależne, jeżeli chodzi o sposób organizacji własnego sektora gier hazardowych, w tym poziom opodatkowania, pod warunkiem ochrony podstawowych wolności zagwarantowanych w Traktacie.
Zobaczymy czy zagranicznym bukmacherom naprawdę zależy na polskich graczach. Gdyby bardzo chcieli wejść na nasz rynek to by weszli.
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Też dostaliście taki e-mail od Nest Banku? :O
Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, pragniemy przypomnieć, iż zgodnie z art. 29a ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 471) zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty niewykonujące monopolu państwa w tym zakresie, które urządzają gry hazardowe przez sieć Internet bez wymaganego zezwolenia. Niedozwolone jest zatem wykorzystywanie kart płatniczych wydanych do rachunków prowadzonych przez Bank do dokonywania transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych niezgodnie z wyżej wymienioną ustawą. Aktualną lista podmiotów posiadających licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie gier hazardowych znajdziecie na stronie: www.mf.gov.pl, natomiast Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą o grach hazardowych znajdziecie na stronie: www.hazard.mf.gov.pl
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Też dostaliście taki e-mail od Nest Banku? :O
Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, pragniemy przypomnieć, iż zgodnie z art. 29a ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 471) zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty niewykonujące monopolu państwa w tym zakresie, które urządzają gry hazardowe przez sieć Internet bez wymaganego zezwolenia. Niedozwolone jest zatem wykorzystywanie kart płatniczych wydanych do rachunków prowadzonych przez Bank do dokonywania transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych niezgodnie z wyżej wymienioną ustawą. Aktualną lista podmiotów posiadających licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie gier hazardowych znajdziecie na stronie: www.mf.gov.pl, natomiast Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą o grach hazardowych znajdziecie na stronie: www.hazard.mf.gov.pl
Na chwilę obecną nie dostałem takiego maila,po zalogowaniu na konto też nie mam takiej wiadomości ale robi się nieciekawie ;)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Też dostaliście taki e-mail od Nest Banku? :O
Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, pragniemy przypomnieć, iż zgodnie z art. 29a ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 471) zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty niewykonujące monopolu państwa w tym zakresie, które urządzają gry hazardowe przez sieć Internet bez wymaganego zezwolenia. Niedozwolone jest zatem wykorzystywanie kart płatniczych wydanych do rachunków prowadzonych przez Bank do dokonywania transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych niezgodnie z wyżej wymienioną ustawą. Aktualną lista podmiotów posiadających licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie gier hazardowych znajdziecie na stronie: www.mf.gov.pl, natomiast Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą o grach hazardowych znajdziecie na stronie: www.hazard.mf.gov.pl
Od mbanku i ING miałem taką informację już ponad miesiąc temu. Nic nowego. Ale na portfele można wpłacać bez problemu
 
T 0

taisho

Użytkownik
Jak wygląda e tej chwili wypłata pieniędzy z buków zagranicznych ale przez skrill na przykład? Blokują pieniądze? Jak w tej chwili najlepiej je wpłacać i wyplacac. Mam konto w Inteligo.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Zapytam trochę z innej beczki. Jeśli chciałbym starać się o założenie działalności gospodarczej związanej z loterią ( kupowanie losów - rozlosowywanie nagrody) To jakie warunki trzeba spełniać ? Znajde odpowiedz na to pytanie w tej poprawce do ustawy ?
 
L 124

lemko

Użytkownik
Lepiej zrób coś takiego, że ktoś kupuje los i coś za to dostaje n.p. dzwonek na telefon.
W taki sposób te RMF-y i inni omijają ustawę hazardową.
Poza tym według mnie lepiej n.p. założyć stronę na Curacao, gdzie by się grało w 1000 na pieniądze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom