>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
cykacz 11

cykacz

Użytkownik
Za to dziś Portland @1.54 powinni pyknać Brooklyn aby ten trip na Wschodnie wybrzeże miał jakiś sens i pożytek ???? do tego Boston u siebie @1.25, Cavs @1.44 oraz Oklahoma @1.4. Każda z tych drużyn gra drugą noc z rzędu ale zarówno ich rywale również więc w tym nie upatruje zbytniego handicapu. Wilki z Minnesoty @ 1.54 również powinny sobie poradzić z grającymi w kratkę Pistons.
W tym roku przynajmniej początek ligi jest ciekawszy niż rok temu ???? fajnie się to ogląda. nie ma dominacji jednego teamu, wchód trochę się podreperował i tam będzie ciekawie w playoffs, oby tylko kontuzje omijały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Lepsza mogła być ta noc pod względem zarobkowym. Szkoda tego Middeltona co później podawałem, że nie mam konta w 1xbet bo na luzie weszło i to bardzo szybko, zakończył z 40 punktami. Cavs do przerwy fatalnie grało. Wszystko wydawało się na dobrej drodze na 4 minut przed końcem 1q 18:10 prowadzenie i zaczyna się ceglarnia, 1/8 z gry, James otwartego dunka pudłuje (sam od swojej połowy biegł), FT 2/6 (Love, James, Wade) i kwarta kończy się 20:17. Do przerwy tylko 45 pkt chyba najmniej w tym sezonie a po przerwie 72 pkt i pokryli by pomniejszony handicap. Hawks też cały mecz close game i na początku 4 kwarty oddali 9:0 run i już praktycznie było po meczu. LAC na nierealnej skuteczności 63% za 2pkt i 50% 15/30 za 3 pkt. Hawks przeciwnie do Cavs do przerwy 63pkt i prowadzenie a po przerwie zaledwie 40 pkt. Celtics bardzo słaby mecz od początku. Trzy kwarty rzucali na poziomie 36% (!) a dawali sobie rzucać w granicach 54%, przegrywali cały czas double digit blisko 2 punktów. Potrafili zrobić run 16:2 w 4 kwarcie 91:90 i oddają w crunch timie 2 trójki pod rząd. Horford 3/10, Morris 3/9, Smart 3/9, Rozier 2/8, FT Al 0/2, Irving 1/4 zaledwie 70% z FT. Oddali o 4 rzuty z gry i 11 rzutów wolnych więcej niż Heat a mimo to przegrali. Wcale nie zdziwiłbym się gdyby Boston teraz kilka meczy wtopił. Timberwolves ledwo, ledwo weszło. Prowadzenie 26 punktami więc co może się stać. To, że zapominają jak się gra w koszykówkę i zaczynają kwartę od 1:19. W 4q 17% 4/23 i przegrali 18:38, dali się dojść na 4 punkty i całe szczęście, że w ostatnich sekundach sfaulowali i Teaque wykorzystał oba wolne bo tak byłaby dupa. Jedyny mecz który nie zawiódł to OKC zarówno pod względem zarobkowym jak i widowiskowym. Faktycznie atmosfera jak na Finałach. Westbrook w końcu włączył beast mode i był nie do zatrzymania, trash talk z Durantem, było emocji dużo mimo blow. Tak właśnie powinno grać OKC z takim Westbrookiem wtedy będą wygrywać. Obronę mają kapitalną i jak odnajdą swoją grę w ataku to będą nie do zatrzymania. GSW w tym roku bardzo słabo. W obronie mocno przeciętni, w ataku też potrafią ceglić, z ławki nie ma bóg wie jakiej produkcji. Druga sprawa poczuli się za pewnie i myślą, że wszystko przyjdzie im łatwo i przeciwne drużyny oddadzą im zwycięstwo bo oni są GSW. Prawda jest taka, że zachód w tym roku się tak wzmocnił, ze wcale nie jest powiedziane, że będą w Finałach. OKC pokazało co potrafi w swojej najlepszej grze, a oni mogą już być tylko lepsi tylko muszą odnaleźć ten rytm, SAS po powrocie Leonarda wiadomo czołowa drużyna będzie, Rockets grają znakomicie, Timberwolves na papierze piekielne mocne tylko jak OKC muszą odnaleźć swój rytm gry nawet Grizzlies z Gasolem i Conleyem w formie potrafią ogrywać najlepszych co pokazali na początku sezonu. Długa droga przed GSW w tym sezonie. Z innych meczy co Raptors zrobiło to ja nie wiem, mogą zbić sobie piątek z Wolves. Do przerwy wydawało się, że nic się nie stanie idą pewnie po zwycięśtwo a w 3q oddają run 28:0 (!). W całej kwarcie oddali 1 celny rzut z gry na 16 prób co daje oszałamiające 6% ???? Patologia
Za to dziś Portland @1.54 powinni pyknać Brooklyn aby ten trip na Wschodnie wybrzeże miał jakiś sens i pożytek ???? do tego Boston u siebie @1.25, Cavs @1.44 oraz Oklahoma @1.4. Każda z tych drużyn gra drugą noc z rzędu ale zarówno ich rywale również więc w tym nie upatruje zbytniego handicapu. Wilki z Minnesoty @ 1.54 również powinny sobie poradzić z grającymi w kratkę Pistons.
W tym roku przynajmniej początek ligi jest ciekawszy niż rok temu ???? fajnie się to ogląda. nie ma dominacji jednego teamu, wchód trochę się podreperował i tam będzie ciekawie w playoffs, oby tylko kontuzje omijały.
Dzisiaj nie ma meczy. W piątek o 18:00 jest Portland i w nocy są normalnie z piątku na sobotę. Święto dziękczynienia w USA i NFL tylko gra. Czyli tradycyjnie obiad rodzinny, indyk na stole i w TV mecz NFL.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zagrałem dziś Portland bo myślę że spokojnie dadzą sobie radę. Nets ceniłem wyżej na początku sezonu, ale po stracie Russela będzie kiepsko. Duet Lillard - McCollum poszaleje dziś. Widzę wysoki wynik.
Value z pewnością jest na Grizzlies. Mecz z Denver bez Millasapa to dla mnie 50/50. Kursy powyżej 3 na Memphis to przesada. Mam jeszcze kilka pomysłów na noc ale zostawię to jeszcze do zastanowienia na wieczór.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Duet Lillard - McCollum poszaleje dziś. Widzę wysoki wynik.
CJ zrobił ostatnio najgorszy wynik od półtora roku. Tak słabo nie zagrał, odkąd jest starterem w Portland. Dziś możemy się spodziewać &quot;bounceback&#39;u&quot; w jego wykonaniu. Przeciwnik do tego idealny. Jego ambicja na bank podrażniona, bo dostali blowa od Sixers i to właśnie jego punktów zabrakło. Dziś powinien zrobić spokojnie 25+.
CJ McCollum over 23.0 1.85 Uni✅✅✅
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Dzisiaj zdecydowanie atakuje w New Orleans Pelicans.Oglądałem ich ostatni mecz z SAS i bardzo mi zaimponowali.Przegrali pierwszą kwartę ale pózniej to była miazga, zresztą z Oklachomą było podobnie.
Według mnie przejadą się dziś po słabym Phoenix.Nowy Orlean na wyjazdach ostatnio kiepsko(zwłaszcze ten mecz w Denver ) , dlatego dzisiaj będą chcieli to sobie odbić. Cousins i Davis będą dziś szaleć.T.J Warren ,Booker i Monroe(któremu wyszedł tylko mecz przeciwko swojej byłej ekipie) dzisiaj sobie nie pograją.Mecz powinien być overowy, ale linie według mnie wystawione za wysoko , dlatego atakuje handi na Orleans.
New Orleans Pelicans -6,5 po kursie 1,84@ fortuna
Za drobne gram również jakieś handi na Detroit.Oklahoma jak dla mnie to niewypał będzie(ok wyszedł im mecz z goldenami), ale oni grają w kratke.Tak naprawdę to George gra dobry zezon .Detroit pokazali w tym sezonie , że potrafią grać na wyjazdach i liczę , że dzisiaj powalczą, może nawet o win.
Detroit +8,5 1,84@ fortuna
A jescze taki wariat chodzi mi po głowie od samego rana Atlanta - 2,5 po kursie 2,26 fortuna
Jak trójka będzie siedzieć to czemu nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
CJ zrobił ostatnio najgorszy wynik od półtora roku. Tak słabo nie zagrał, odkąd jest starterem w Portland. Dziś możemy się spodziewać &quot;bounceback&#39;u&quot; w jego wykonaniu. Przeciwnik do tego idealny. Jego ambicja na bank podrażniona, bo dostali blowa od Sixers i to właśnie jego punktów zabrakło. Dziś powinien zrobić spokojnie 25+.
CJ McCollum over 23.0 1.85 Uni
Na forbecie over 21.5 po 1.7 ;)
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Phoenix Suns
Typ: New Orleans Pelicans -6.5
Kurs: 1.85
Dosyć duży handicap, tutaj widzę znaczną różnicę umiejętności, potencjału obu drużyn. NOP mają ogromną przewagę w pomalowanym, Davis i Boogie miażdżą każdego przeciwnika, do tego możemy dodać wracającą do pełni zdrowia drużynę Pelikanów, w ostatnim meczu wrócił Rondo, już zaczyna obsługiwać swoich wysokich podaniami, jest to dodatkowa broń w drużynie Gentrego. Choć bardzo lubię młodą ekipe z Phoenix, uważam że ich zapał do grania dzisiaj nie wystarczy i zostaną zmiażdżeni przez Pelikanów - im zwycięstwo na takim terenie będzie bardzo potrzebne w kontekście umocnienia się w walce o playoffs, gdzie w tabeli na pozycjach 6-10 jest bardzo ciasno i każde zwycięstwo się przyda.
✅✅
 
gold182 77

gold182

Użytkownik
A ja mysle ze Toronto powinno ogarnac Indiane. Lowry i DeRozan zrobia robote zespol bardziej doswiadczony po stronie Raptorow.
1.76 na nich calkiem fajny kurs
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Atlana Hawks - New York Knicks
Typ: NYK
Kurs: 2

Bilans obu druzyn to Hawks 3:15, Knicks 10:7, takze to juz powinno troche mówić o nastrojach w zespolach i celach na ten sezon (NYK walka o PO, Hawks tankowanie). Knicks są w lepszej formie 3:2 w ostatnich 5 meczach, Hawks 1:4, Atlanta w tym sezonie jest u siebie mizerna, bilans 1:6, Knicksi na wyjazdach co prawda 1:4, ale zobaczmy z kim grali, bardzo trudny terminarz na wyjezdzie: Cavs, OKC, Boston, Raptors i Orlando w b2b, takze ich bilans on road jest taki jak powinien byc, a wygrali przeciez w Cleveland, az 19-ma punktami. Obie druzyny graly ostatnio, doslownie w przeciagu 3 dni, u siebie z Clippersami, Knicksi mecz wygrali, a Hawks przegrali. NYK maja lepszych graczy, a przede wszystkim niesamowitego Porzingisa, w Hawks prozno szukac takich graczy. Ostatni mecz z Toronto wczoraj to genialny wystep Hardawaya Jr, 38 pkt i jego rekord punktowy w karierze. Chłopak zlapal w koncu forme i gra na miare swojego naprawde duzego kontraktu, Kristaps takze dobra ostatnia noc 22 punkty 12 zbiorek, troche przycegll, bo skutecznosc slaba ale dzis przy slabszej obronie Hawks powinien zdobyc duzo punktow i to na dobrej skutecznosci, Wejde ale tylko lekko w over punktowy Porzingoda, bo na mecz z Hawks to az 26,5 punktow, gdzie ostatnio 27 punkow zdobyl 6 spotkan temu z Kings, a tez Hardaway jak jest w formie to moze dzis duzo rzutow zabrac dla siebie.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
ciężkie spotkania dziś do typowania ???? ja zagrałem na Pelicans z handi -6,5 ✅✅✅, zespół raczej bardziej ogarnięty od Suns powinni ich klepnąć raczej samą strefą podkoszową dość miękko, drugi typ na over 199,5 ✅✅✅ w meczu Knicks z Atlantą, mecz wygląda mi na typową napierkę ofensywną i krótkie akcje, coś mi tak zalatuje że ten over jest lekko do pokrycia ale zobaczymy
widzę że Durant i Draymond dziś Out, w takiej sytuacji myślę że do AKO można dorzucić over na Curry&#39;ego, ktoś tam musi rzucać pod ich nieobecność mimo wszystko, zwłaszcza że rzuca i jak Durant jest więc w tym meczu tymbardziej raczej do pokrycia jego linia. Ewentualnie Klay Thompson jak kto woli. Nie są to jakieś potężne kursy ale do kombinacji można klepnąć myśle.
STS Over 25,5pkt Stephen Curry 1,40zł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Pojedynek wirtualny:
LA Clippers - Milwaukee Bucks
1 za 1,68
efortunac ????
Obrona UTAK to kryminał

Dosyć obiecująco to wygląda. Zdecydowanie wyżej cenię atak LAC od Bucks. I nie chodzi tu nawet o statystyki, tylko o potencjał. Do tego DJ, który daje zawsze kilka zbiórek w ataku i ponowień.
Naprzeciwko LAC stają dziś Sacramento a Bucks jadą do Utah. Tu również w miarę oczywisty temat - obrona Utah jest o kilka lat świetlnych przed obroną Sacramento. W LAC nie zagra wprawdzie Gallinari i Beverly ( podobno Patric ma ogólnie sezon z głowy - masakra.. ), ale są to nieobecności z którymi się już zmagano.
Ciekawsze newsy płyną z Milwaukee - Giannis również ma problemy ze zdrowiem, aczkolwiek wczoraj trenował, ale czy zagra ?? To samo z Dellavedową i Hensonem - niby zdrowi, ale czy do końca ? Rotacja Bucks może dziś być w nocy symboliczna.
Dużo zmiennych powodujących, że typ powinien wejść dojść gładko Ale to NBA ???? , co będzie to się okaże
Powodzenia !
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Covington over 15,5 @1,82 Fortuna ⛔ Jednak Redick ????
W 76 nie zagra Simmons, więc przestrzegam przed graniem na gospodarzy. Jeśli Brown mnie pozytywnie zaskoczy postawi na TJa, ale pewnie zagra Bayless. Tak czy inaczej, obaj na pewno oddadzą mniej rzutów niż Simmons, przede wszystkim TJ woli podawać do partnerów i wypracowywać im pozycje. Embiid może mieć ciężkie życie z Vuceviciem, a rzuty gdzieś muszą przejść. Według mnie to szansa dla Redicka i RoCo. Ostatecznie stawiam na tego drugiego, ponieważ to jest taki mecz, w którym on powinien wziąć ciężar zdobywania punktów na swoje barki, a że to potrafi już nie raz udowodnił. Ostatnio zdobyczami punktowymi nie brylował, ale też nie musiał, bo robili to inni. Dziś jego punkty będą potrzebne.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
widzi gdzieś ktoś bet na over Bradley Beal dziś ?? Parę minut temu info wskoczyło że Wall jest OUT dziś, ale na żadnym nie widzę linii na Beala
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Z nowości to Janek Wall wypada na dwa tygodnie a Durant conajmniej na dziś. Co do mojego typu to Giannis i Henson wzięli udział w rozgrzewkę więc pewnie zagrają.
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Dzisiaj 10 spotkań , niby jest w czym wybierać ale ciężkie te mecze i sporo występów graczy jest niepewnych.
Wczoraj miałem dzień konia wszystko siadało oby dzisiaj było podobnie.
Mecz dnia jak dla mnie(pod względem zarobkowym) odbędzie się w Dallas.Wczoraj Oklahoma tak jak przewidywałem przegrała(złapałem kurs 4,1@ na tłoki plus na live dokładałem,a i handi +8,5 przedmeczowo siadło), dzisiaj podrażnione big 3 bedą chcieli sobie odbić te kolejną wpadkę(swoją drogą ja bym Donovana już zwolnił bo on nie poukłada tych klocków), ale przejdzmy do sedna sprawy,OKC musi takie mecze jak ten dzisijszy wygrywać, mają przewagę pod każdym względem,dużo lepiej bronią , na deskach też przewaga Adams kontra Dirk(słaby i wiekowy),większa siła ognia po stronie OKC.
Jedyna przewaga Dallas to,ze OKC są b2b i grają u siebie ale to nie wystarczy,ktoś powie no dobra ograli Memphis i postawili się Bostonowi ostatnio-ok ale są za słabi na OKC,jeśli grzmoty poważnie myślą o dobrym rozstawieniu w play-off to dzisiaj must win (jak przegrają to dni Donovana są policzone).
Oklahoma City Thunder handi - 5,5 1,76@ fortuna
Atlanta - Toronto - jak dla mnie Toronto to bierze, Atlanta wczoraj wygrała i to im powinno wystarczyć dzisiaj plecy
ciekawie też wygląda over 207,5 po kursie 1,71 w fortunie , w sumie over pewniejszy
Charlotte - SAS ten mecz jak dla mnie tylko do oglądanie co mam zamiar zrobić,gdyby nie b2b gospodarzy to bym na nich pograł , a poza tym lubie SAS i chciałbym aby wygrali więc nie ruszam.
Indiana - Boston - wynik może pójść w dwie strony więc omijam,może coś na live uda się złapać
Phila- Orlando - tutaj ide w doga bo kurs zachęca za drobne , ale handi + 6,5 na Orlando za 1,79@ jest kuszącą opcją , również ciekawie wygląda over chociaż linie wystawione wysoko(gdyby grał Simmons to bym pobierał )
 
honduras5 38

honduras5

Użytkownik
Ja z kolei pójdę kierunku Philadelphia 76ers. Orlando ma serię 0-7 w dodatku 76ers złapali ostatnio formę. Orlando nie imponują poza tym w meczach poza własną halą.
76ers - 6,5 @ 1,85 ✅✅ ????
 
gold182 77

gold182

Użytkownik
Orlando 3.00
Embiid GTD
Simmons OUT
I kiepska seria Orlando dzis sie skonczy wg mnie. 76 to nie jakies tuzy a Magic jest na ich poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom