>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

18 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
Aston Villa - Sunderland 1 Marathonbet 1.76. ✅ 2-1
Kurs jak na Championship nie jest wysoki, ale w moim przekonaniu nie ma na co czekać bo może spaść niżej.
Aston Villa to jeden z pretendentów do awansu do Premier. Początek sezonu nie był najlepszy, ale poźniej zespół zaczął łapać rytm. Klub od niedawna ma nowych właścicieli a ci nie oszczędzają na klubie i bardzo pragną by awans stał się faktem.
Sunderland jest na dole tabeli. Trener Grayson został zwolniony a jego miejsce zajął Chris Coleman. To on ma podnieść zespół i uchronić go przed spadkiem. Czy uda mu się tego dokonać? W moim przekonaniu zespół najbliższe spotkanie przegra, bo parę dni to bardzo mało aby dokonać zmian. Aston Villa do tej pory, poza wpadką u siebie z Sheffield Wed., notował porażki tylko z najmocnieszymi w tym roku (Wilki i Boro) a Sunderland był słabo dysponowany zarówno w domu, jak i w delegacjach.

Ze stawką radzę nie szaleć, bo w moim przekonaniu, mecze Championship rozgrywane w środku tygodnia kończą się często niespodziewanymi wynikami.
----------------------------------------------------------
W ostatnim meczu bramkarz Sunderlandu nie popisał się i puścił niezłe babole. Bramkarz rywali również ????
931946211384406028
Boro też do gry. Wilki - Leeds ciekawie się zapowiada. Może później coś napiszę.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Milwall FC - Hull City
typ: over 2,5
kurs: 1,92
fortuna
W dniu dzisiejszym wpadł mi w oko mecz angielskiej Championschip pomiędzy Millwall FC a Hull City a to dlatego że w ekipie gości zagra zapewne nasz 55-krotny reprezentant kraju Kamil Grosicki. Ciężko jest mi wskazać faworyta w tym spotkaniu gdyż obie ekipy dołują w tabeli. Gospodarze zajmują 18 miejsce w tabeli z 18 oczkami zaś ich rywal jest o dwie pozycje niżej i jeden punkt mniej. Ostatnie sześć spotkań tych ekip to tylko po jednym zwycięstwie, Milwaal wygrał z Birmingam 2-0 natomiast Hull na wyjeździe pokonał Barnsley. Ja zdecydowałem sie dzisiaj postawić na over w tym meczu. Biorąc pod uwagę 17 kolejek sezonu aż 12 spotkań z udziałem Hull zakończyło się overami i dodatkowo mają największą średnią bramek w meczach z ich udziałem bo aż 3,65. Natomiast jeżeli wezmę pod lupę ostatnie siedem ich spotkań to padło w nich aż 28 bramek z czego po trzy strzelili Kamil Grosicki i grający z numerem 20 Jarrod Bowen, obydwaj ci gracze są równocześnie najlepszymi strzelcami zespołu, nasz rodak ma na koncie pięć trafień zaś Anglik ma ich 9. Jeśli chodzi o rywali z Milwall to bilans ostatnich siedmiu spotkań z ich udziałem to zaledwie 11 goli. Po cichu liczę tu na wygraną gości i kilka bramek. W ekipie gospodarzy zabraknie jednego z ich najlepszych strzelców (3gole - 16meczy) pomocnika Jeda Wallace który pauzuje za czerwona kartkę z kolei goście muszą radzić sobie bez Szwedzkiego pomocnika Sebastiana Larssona.
typ: Hull City
kurs: 3,35
fortuna
 
nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
Middlesbrough - Birmingham 1 1.67 Marathonbet ✅ 2-0
Oba zespoły w tym roku zawodzą. Boro ma walczyć o awans, a Biirmingham to całe pasmo niepowodzeń, które zaowocowało między innymi wymianą trenera. Goście w delegacjach są beznadziejni - do tej poty udało im się wywalczyć tylko punkcik z Derby. Boro, jeśli chce właczyć się w walkę o Premier musi zacząć punktować. Dzisiaj mają okazję na trzy oczka. Moim zdaniem Boro to bierze.
(W meczu Wilków można za drobne dać 1+BTS za około 4.00)
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Wolves - Leeds
Over 2.5 @ 1.82 / fortuna
Gospodarze w ostatnich pojedynkach regularnie wygrywają. Jednak wyniki nie są adekwatne do tego co działo się na boisku. Bowiem nie mieli zbyt wymagających rywali, tj. Reading, Fulham czy Noriwich. A Ci rywale bez żadnych problemów stwarzali sobie dogodne sytuacje do strzelania bramki. Więc czas najwyższy chyba dzisiaj, żeby stracili gola. Tym bardziej, że Leeds strzela bramki regularnie. Mają kim tutaj straszyć Lasogga, Philips, Saiz czy Alioski. Śmiem twierdzić, że któryś z nich pewnie strzeli bramkę. A że Leeds straci to praktycznie jest pewne. Od dłuższego czasu maja ogromne problemy z zachowaniem czystego konta i tracą bramkę, za bramką. Ponad to dochodzi do częstych zmian w lini defneysnwj. A Wolves z przodu strzela bramki to jest praktycznie pewne, bowiem robią to regularnie, a ponadto to mają kim straszyć Bonatini, Jota oraz Cavaleiro. Ci dwaj pierwsi strzelili odpowiednio dziesięć i siedem bramek. A dodać do tego trzeba Dauglasda, który ma na swoim koncie szec asyst.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom