>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

maarcin14 653,7K

maarcin14

Użytkownik
polecam cinkciarza . Ile szłą wypłata z ecoPayz na konto walutowe ?
edit : polecam cinkciarza oczywiście jeśli chcesz wypłacić z walutowego na zwykłe konto walutowe . nie wiem czy w Twoim zdaniu powinno byc wypłacić czy wpłacić tak jak napisałes
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Długo. 3 pełne dni robocze muszą minąć, żeby oni wysłali od siebie przelew. Czyli jak masz po drodze sobote i niedziele, to się nie liczy. Tyle dobrego, że u mnie jak już zaakceptowali przelew to tego samego dnia wieczorem miałem już pieniądze na koncie. Ale to pewnie zależy od banku.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
polecam cinkciarza . Ile szłą wypłata z ecoPayz na konto walutowe ?
edit : polecam cinkciarza oczywiście jeśli chcesz wypłacić z walutowego na zwykłe konto walutowe . nie wiem czy w Twoim zdaniu powinno byc wypłacić czy wpłacić tak jak napisałes
Kasa szla 3dni z eco na konto walutowe w Ing , chcialem wplacic z tego konta walutowego na ecopYayz ale zbytnio nie wiem jak :/ ok ogarniete ale inny problem mam ...
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Ewentualna przyczyna moze byc wplata z konta walutowego w eur gdy podczas rejestracji podawalem w pln . Zobaczymy co odpisza i kiedy :p
 
A 205

amindada

Użytkownik
Pewnie znowu zablokowali, ja tez nie moge wplacić , pojawia sie komunikat &quot;przelew nie moze zostac zrealizowany&quot;. P24 nie moze brac udzialu jako posrednik w zadnych nielegalnych transakcjach hazardowych
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Założyłem u nich konto, pomyślnie przeszedłem weryfikację. Chciałem wpłacić kasę przez Przelewy 24. Niby się udało, na maila dostałem potwierdzenie, że &quot;transakcja zakończona pomyślnie&quot;, kasa z konta bankowego zeszła, ale problem jest taki, że pieniądze na moje konto w Eco nie wpłynęły.
To normalne? Prosiłbym o odpowiedź.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
I ja również. Fajnie się zaczyna.
trzeba wyslac skan z konta z którego wplacales/wyplacales , ja np. podczas weryfikacji podalem w walucie pln a wyplate miałem na walutowe w euro , wyslalem skan otrzymania ich przelewu i późniejszej wyplaty i odblokowali ???? także nie ma co siac paniki :&gt;
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
trzeba wyslac skan z konta z którego wplacales/wyplacales , ja np. podczas weryfikacji podalem w walucie pln a wyplate miałem na walutowe w euro , wyslalem skan otrzymania ich przelewu i późniejszej wyplaty i odblokowali ???? także nie ma co siac paniki :&gt;
No zobaczymy, u mnie wszędzie dałem pln i w sumie nie wiem o co może im chodzić. Będę relacjonował. Dzięki za opisanie Twojej sytuacji.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
siema ???? jeśli zlece przelew z mojego konta in polskiego walutowego to natychmiast doladuje mi konto na eco czy będę musial czekac ? pytam ponieważ niedziela
 
Do góry Bottom