>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [21.11.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
R 27

rafit

Użytkownik
Manchester City - Feyenoord druga drużyna strzeli - NIE 1,85
APOEL - Real pierwsza drużyna strzeli - NIE 1,85
Dlaczego tak?
zarówno Feyenoord jak i APOEL są w swoich grupach chłopcami do bicia. APOEL 2 bramki strzelone natomiast Feyenoord o jedną więcej. Jak gra Man City każdy widzi. perfekcyjnie chodząca maszyna. bez żadnych słabych punktów. Nie sądzę aby holendrzy potrafili stworzyć realne zagrożenie pod bramką obywateli, tego faktu nie zmieni nawet to, że obywatele są pewni awansu do następnej rundy. Co do drugiego meczu. Real w lidze mistrzów to dla mnie inna drużyna. liga mistrzów to całkowicie inny, dużo wyższy poziom niż liga cypryjska. To będzie mecz do jednej bramki, gospodarze nie będą mieli nic do powiedzenia
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Sevilla - LFC X @3.55 uni
Myślę, że remis w tym spotkaniu bardzo realny. Oczywiście jeżeli Spartak wygra z Mariborem, to przy wyniku remisowym wyprzedzi Sevillę, mając tyle samo punktów z lepszym bilansem bramkowym w bezpośrednich starciach. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że ostatni grają na wyjeździe z Mariborem to mogą sobie na to pozwolić, a LFC u siebie będzie na dobrej pozycji, bo zagra ze Spartakiem i awansuje jeżeli nie przegra, co też jest dobrym rozwiązaniem. Myślę, że żadna z ekip nie będzie chciała przegrać, ale też ciężko wytypować zwycięzcę.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
De Bruyne over 0.5 żółtej kartki - @1.93
Spartak wygra vs Maribor - @1.27
Aku: @2.47
Krótko i na temat.
Kevin jeśli dostanie żółtko to opuści ostatni mecz (wyjazd z Szachtarem) o pietruszkę i będzie do dyspozycji Pepa na 1/8 finału LM. Zawodnik ten jest kluczowy dla City a odpoczynek w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów dobrze mu zrobi biorąc pod uwagę niewielką dla Obywateli wagę tego spotkania i derby United, które - jak słusznie zauważył Grac45 - będą miały miejsce kilka dni po tym spotkaniu.
Spartak powinien bez problemów pokonać Maribor. Na drugim kuponie zagrałem ich zwycięstwo z handicapem. Tutaj daję @1.27 na podbitkę kursu z typu na De Bruyne.
+
Warto zagrać na handicap rożnych dla Realu. Gracze Apoelu to nie są byle ogóry i jeśli uda im się możliwie długo murować swoją bramkę to Królewscy będą bili rożne ile fabryka dała.
Real vs Apoel - więcej rożnych Real (handi -3.5) - @1.70
Real vs Apoel - więcej rożnych Real w pierwszej połowie (handi -2) - @2.64
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
De Bruyne over 0.5 żółtej kartki - @1.93
Spartak wygra vs Maribor - @1.27
Aku: @2.47
Krótko i na temat.
Kevin jeśli dostanie żółtko to opuści ostatni mecz (wyjazd z Szachtarem) o pietruszkę i będzie do dyspozycji Pepa na 1/8 finału LM. Zawodnik ten jest kluczowy dla City a odpoczynek w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów dobrze mu zrobi biorąc pod uwagę niewielką dla Obywateli wagę tego spotkania i derby United, które - jak słusznie zauważył Grac45 - będą miały miejsce kilka dni po tym spotkaniu.
Spartak powinien bez problemów pokonać Maribor. Na drugim kuponie zagrałem ich zwycięstwo z handicapem. Tutaj daję @1.27 na podbitkę kursu z typu na De Bruyne.
+
Warto zagrać na handicap rożnych dla Realu. Gracze Apoelu to nie są byle ogóry i jeśli uda im się możliwie długo murować swoją bramkę to Królewscy będą bili rożne ile fabryka dała.
Real vs Apoel - więcej rożnych Real (handi -3.5) - @1.70
Real vs Apoel - więcej rożnych Real w pierwszej połowie (handi -2) - @2.64
z jakiego buka te kursy ?
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
bet365 wystawil kursy na de bruyne i lingarda ,william hill narazie na samego de bruyne kurs 2.5 .czy orientuje sie ktos jak rozliczaja takie zaklady jesli zawodnik nei wyjdzie w podstawowym skladzie lub wogole nei zagra ?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
bet365 wystawil kursy na de bruyne i lingarda ,william hill narazie na samego de bruyne kurs 2.5 .czy orientuje sie ktos jak rozliczaja takie zaklady jesli zawodnik nei wyjdzie w podstawowym skladzie lub wogole nei zagra ?
To już trzeba czytać.
Na przykładzie polskich ziemniorów. Jedni mają przepis, że zawodnik musi grać od początku. Następni, że musi rozegrać co najmniej 45 minut. Inni, że nawet jak wejdzie na końcówkę meczu to zakład jest liczony.
Bet ma łatwy regulamin to tam można w 5 minut się dowiedzieć co i jak.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ryzykuj jak masz czutkę. Monaco jutro wg mnie wygra i kurs też fajny. Czas na przełamanie. Goście dobrze grają u siebie, wyjazdy już troszkę gorsze staty
Poszedł bet ale w Fortunie bo aż 20 tam dają. U niektórych zagranicznych buków za to samo dają nawet poniżej 10. Wszystko będzie zależało od dzisiejszych meczy. Porto nie może wygrać w Stambule a Monaco musi pokonać RB
 
R 125

roger12

Użytkownik
Nie neguje tych typów i choć de bruyne powinien się wykartkować bardzo ważne ogniwo dla MC. A jak wiadomo de bruyne niekiedy się potrafi zapomnieć. Ale zawsze gdy jest taki szum to gówno z tego wychodzi. Co nie wejde na serwis z typami to tam kartka de bruyne. Dlatego też to trochę odstrasza do dziś liczę straty z kartki Piqué co miał się wykartkować szum był niesamowity a on specjalnie tej kartki nie wyłapać co pochwalił się na twicie.
 
robertbce 21

robertbce

Użytkownik
Przestudiowałem pare dzisiejszych meczòw I zaczne od dwòch spotkań rozpoczynających dzisiejszą kolejke ligi mistrzòw Besiktas -Fc Porto I Spartak Moskwa - Maribor . W spotkaniu Tureckiego Besiktasu dopatrzyłem sie dosyć częstej tendencji overowych rzutòw rożnych
Besiktas vs Porto -over 10.5rzutów roż[email protected] sts
W drugim meczu widze wielką szanse na rewanż za mecz w Mariborze oraz na to by Spartak nie pozostający bez szans do awansu do kolejnej fazy ligi mistrzòw nabił kilka bramek nieoszukujmy sie dużo słabszej drużynie
Spartak Moskwa - Maribor +2,5gola/[email protected] sts
 
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Dortmund - Tottenham
Typ: X2
Kurs: 1.62 PLN eFortuna

Borussia dość już głęboki kryzys, problemy w ostatniej kolejce LM u siebie z Apoelem, porażka w lidze z Stuttgartem, zawieszenie Aubameyanga, kontuzje czołowych graczy, kibice chcący zmiany trenera itp itd. Po drugiej stronie Totenham...któremu nic nie dolega. Robią swoje, wrócił Ali po kontuzji, zapakował dwie bramy Realowi i do awansu bodajże z pierwszego miejsca brakuje jednego oczka. Dortmund w tym meczu co najwyżej o LE może grać, choć pewnie i tak ich to nie podnieca. Także proponuję na ten mecz zakład, że Spursi nie przegrają.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Dortmund - Tottenham
Typ: X2
Kurs: 1.62 PLN eFortuna
Borussia dość już głęboki kryzys, problemy w ostatniej kolejce LM u siebie z Apoelem, porażka w lidze z Stuttgartem, zawieszenie Aubameyanga, kontuzje czołowych graczy, kibice chcący zmiany trenera itp itd. Po drugiej stronie Totenham...któremu nic nie dolega. Robią swoje, wrócił Ali po kontuzji, zapakował dwie bramy Realowi i do awansu bodajże z pierwszego miejsca brakuje jednego oczka. Dortmund w tym meczu co najwyżej o LE może grać, choć pewnie i tak ich to nie podnieca. Także proponuję na ten mecz zakład, że Spursi nie przegrają.
Awans to oni mają już pewny, ale z ich punktu widzenia warto punktować, żeby utrzymać pierwsze miejsce w grupie.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Panowie jak myślicie, czy Niedzielne spotkanie Monaco w Ligue 1 z PSG będzie miało znaczenie przed dzisiejszym meczem? Jakby nie patrzeć, to będą mieli aż 5 dni na powrót do formy/zdrowia.
 
V 21

valixen

Użytkownik
@up Jak na moje to nie aż tak bardzo..zauważ, że Monaco będzie miało o jeden dzień więcej odpoczynku i na dodatek jeszcze mecz u siebie z wspomnianym przez Ciebie PSG .
Co do tematu to ja gram czysto jedynkę w meczu Monaco , kurs już urósł do 2.45 (toto) a tam dziś bez podatku.
Jeśli poważnie myślą o awansie to muszą to wygrać, a jeśli Besiktas wygra (co jest bardzo prawdopodobne) to drzwi im się otwierają ????
Monaco w końcu będzie grać u siebie...a tam jednak im idzie lepiej, a tak w ogóle to Lipsk miał teraz ciężki mecz w sobotę i o jeden dzień mniej odpoczynku ???? Zatem nie widzę tutaj innej opcji jak czysta 1.
1x nie gram bo remis ich nie satysfakcjonuje...więc albo zwycięstwo albo po zawodach :O
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
@up Jak na moje to nie aż tak bardzo..zauważ, że Monaco będzie miało o jeden dzień więcej odpoczynku i na dodatek jeszcze mecz u siebie z wspomnianym przez Ciebie PSG .
Co do tematu to ja gram czysto jedynkę w meczu Monaco , kurs już urósł do 2.45 (toto) a tam dziś bez podatku.
Jeśli poważnie myślą o awansie to muszą to wygrać, a jeśli Besiktas wygra (co jest bardzo prawdopodobne) to drzwi im się otwierają ????
Monaco w końcu będzie grać u siebie...a tam jednak im idzie lepiej, a tak w ogóle to Lipsk miał teraz ciężki mecz w sobotę i o jeden dzień mniej odpoczynku ???? Zatem nie widzę tutaj innej opcji jak czysta 1.
1x nie gram bo remis ich nie satysfakcjonuje...więc albo zwycięstwo albo po zawodach :O
no nie wiem czy aż tak bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo Besiktasu.
Im starcza remis i mają już awans zapewniony.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
...Monaco w końcu będzie grać u siebie...a tam jednak im idzie lepiej ...
Ligue1 zgodzę się ale w CL już nie bardzo, u siebie dwa razy oklep, na wyjazdach dwa remisy. Ale zgodzę się z Tobą co do typu na Monaco, u siebie powinno wygrać z Lipskiem które na wyjazdach nie gra tak dobrze jak u siebie.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Nie widzę sensu w kursach Dortmund-Tottenham. Dlaczego Tottenham, grający w sobotę dobry mecz z nie pamiętam kim, przegrany po farciarskich golach ze spalonych miałby nie wygrać z nieistniejącym praktycznie Dortmundem? Przecież oni nie umieli nawet ograć cypryjskich cieniasów a teraz jeszcze im gwiazdę zawiesili i zespołu nie ma.
Wziąłem Tottenham lub remis dla spokoju za 1.98 w sts. Tak samo Besiktas, bo remis im starczy ale wygrać mogą spróbować. A ślepe liczenie na Monaco &quot;bo to dobry klub jest&quot; jest głupie. Nieprzypadkowo są gdzie są. Są słabi a że Lipsk też, to tylko brać mało goli. Ja mam -3,5 za 1,55.
 
titan 442

titan

Użytkownik
Besiktas - Porto
Typ: Remis @3.22 Pinnacle
✅✅✅
Besiktas już prawie pewny awansu, ale nie zechce oddać pierwszego miejsca, więc nie ma tu mowy o odpuszczaniu. W pierwszym meczu sprawili faworyzowanemu Porto psikusa, wygrywając 3:1 na wyjeździe. Myślę, że mają teraz sporą przewagę psychologiczną nad tą drużyną. Porto nadal ma szanse awansować, najlepiej dla nich byłoby tutaj wygrać, bo Lipsk siedzi im na ogonie. W przypadku remisu tu i zwycięstwa Lipska, ekipy zrównają się punktami, a bramki i bezpośrednie mecze są na korzyść Porto, więc Portugalczycy nawet mimo remisu tutaj będą mieli awans w swoich rękach. Piszę to po to, żeby pokazać, że remis nie jest tutaj końcem świata dla Porto. Na pewno nie będzie tutaj żadnej ustawki, będzie zwykły mecz, gdzie obie ekipy dają z siebie maksa, ale przykładowo, jeśli w 85 minucie będzie wynik remisowy, to Porto nie postawi wszystkiego na jedną kartę ryzykując ewentualną porażkę, tylko będzie raczej rozsądnie trzymać remis, który przedłuża im nadzieje na awans.
 
W 3,6K

wnkkilla

Użytkownik
Ja stawiam na Tottenham (DNB dla asekuracji) 2,45 kursik z tego co pamiętam na forBet wiec bardzo atrakcyjny biorąc pod uwagę co prezentują obecnie obydwa zespoły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom