>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Absurdalne spadki kursów na gości
No spada cały czas, ale w STS dalej trzymają na poziomie @2 na Wisłę. Gdyby było coś około @2.3 to bym próbował, a tak to sam nie wiem.
Myślę nad Smyczkiem w Challengerze albo Bambergiem w Eurolidze, więc ew. wybór mam ????
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Pewnie ludzie wchodzą na Pogon bo nowy trener &quot;efekt miotły itd&quot; i dobrze zagrali z Legia ale Wisła przejedzie się po nich przecież ta Pogon nie ma napastnika
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
No spada cały czas, ale w STS dalej trzymają na poziomie @2 na Wisłę. Gdyby było coś około @2.3 to bym próbował, a tak to sam nie wiem.
Myślę nad Smyczkiem w Challengerze albo Bambergiem w Eurolidze, więc ew. wybór mam ????
Totolotek ma po 2,65 na obie drużyny i bez podatku
Poza tym wyrocznią są zagraniczne buki, a nasze zylce tylko ściągają te kursy. Inna kwestia, jakie buki i ile czasu śpią ze starymi kursami
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Między europejską koszykówką a NBA dalej przepaść,nie taka jak 20 i więcej lat temu ale wyraźna..Taki Vesely z Fener czy Norris Cole z Maccabi w Washingtonie i Cleveland byli nikim,grali ogony a w Europie jak przybysze z kosmosu czarują..Co taki Lebron w najlepszym wydaniu by robił w tej Eurolidze?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Pewnie ludzie wchodzą na Pogon bo nowy trener &quot;efekt miotły itd&quot; i dobrze zagrali z Legia ale Wisła przejedzie się po nich przecież ta Pogon nie ma napastnika
Nie jest to możliwe, żeby taki powód sprawił że Pogoń jest faworytem w Krakowie.
Pogoń to must bet, ale za tydzień z Piastem u siebie. Ja już to pobieram dzisiaj za @2,10 w Totolotku. Oczekuje 1,85 maks do meczu.
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Pewnie ludzie wchodzą na Pogon bo nowy trener &quot;efekt miotły itd&quot; i dobrze zagrali z Legia ale Wisła przejedzie się po nich przecież ta Pogon nie ma napastnika
Główny problem Pogoni to skuteczność, a dobrze zagrali nie tylko z Legią ale masa błędów defensywie co mecz to raczej nowy trener nie poprawi w ciągu 1-2 tygodni.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kursy mam porówno W bet city po 2.60 ja zagrałem Wisłe
I SUPER
Ale w Fortunie 3 mecze puściłem za grubasa i vienna odwala :mad: ???? :confused:
Tak musiało się skończyć bo lider nie bedzie wygrywał ciągle przecież
i wrypałem sporą sumke na weekend
Pozdrawiam i Niech WISEŁKA WYGRA 3-0
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Sttutgart już prowadzi brawo! Janusze bukmacherki widzący nazwę Borussia Dortmund pewnie w szoku bo przecież nie patrzą ze magiczne BVB jest kompletnie bez formy nie potrafi ograć cypryjskiego zespołu w LM i nie gra bez m.in. Piszczu i Aubameyang który i tak nie strzela
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom