>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 17.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins
Typ: Mark Stone strzeli gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cześć
Dzisiejszej nocy gra Ottawa, a co za tym idzie Mark Stone będzie miał okazję na podtrzymanie swojej bramkowej serii. W ostatnich dwóch meczach Ottawy zagrałem na niego i nie zawiódł mnie.
Dzisiaj liczę, że będzie podobnie.
Mark Stone - najlepszy strzelec Ottawy w tym sezonie, 12 bramek w 19 meczach.
Ostatnie 5 meczy - 5 bramek. Chłop jest w mega bramkowym gazie.
Ottawa Senators - 16 meczy, bramki: 59-53, średnia: 6.6 bramek na mecz.
Pittsburgh Penguins - 20 meczy, bramki: 55-72, średnia: 6.0 bramek na mecz.
Pittsburgh w tym sezonie jest na 2 miejscu spośród drużyn tracących najwięcej goli.
Druga sprawa - Ottawa zagrała ostatni mecz 11.11.
Pittsburgh w tym czasie zagrał aż 3 mecze (11.11, 12.11 i 15.11).
Uważam, że wszystkie te czynniki + własne boisko dadzą nam dzisiejszej nocy sporo brameczek dla Ottawy i że jedną z nich wbije niezawodny Mark Stone.
Powodzenia
⛔ 100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Nice I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Drutex-Bytovia
Typ: 1 i over 1.5

Kurs: 2.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. W poprzedniej kolejce gdy Stomil grał z Chrobrym stawiałem na zwycięstwo gospodarzy, mimo iż tamten mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla gości, nie zrażam się i spróbuję jeszcze raz zagrać na Stomil. Zdecydowałem sie na powtórkę typu głównie dlatego, że klub z Bytowa gra kiepsko, nie potrafili wygrać w 9 ostatnich spotkaniach (5 przegranych i 4 remisy) i w formie upatruje możliwość trafienia typu po fajnym kursie. Stomil mecz z Chrobrym zaczął dobrze ( 1:0 po pierwszej połowie) lecz karny po przerwie niestety zmienił obraz gry. Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 12:30
Mecz: Higgins - O&#39;Sullivan
Typ: Higgins
Kurs: 2.87
Bukmacher: 1xbet
Typ przeciw sercu, ale za rozumem. Po pierwsze 1xbet oferuje nam super kurs na Johna w porównaniu do innych bukmacherów, który u konkurencji się wacha pomiędzy 2,2 a 2,45. Po 2,2 typ już tak korzystnie nie wygląda, ale do rzeczy. W półfinale Szanghaj Masters znów trafia nam się snookerowe El Clasico, a jak wiemy w takich meczach reguł nie ma i wszystko jest możliwe. Po pierwsze Murphy pokazał pare dni temu że dobrze grając można bez problemu wywrzeć presję na Ronnim. Obejrzałem dziś cały meczyk od deski do deski i tak jak komentatorzy odniosłem wrażenie że 5:1 to kompletnie niezasłużony wynik. 3 pierwsze partie równie dobrze mogły paść łupem Walijczyka i by mogło być po Ronnim. Troszke dobrych zagrań, troszke zgubiona biała pare razy, troszke pudeł. Ogólnie to nie był rewelacyjny mecz i wynik ten Osa zawdzięcza tylko nonszalanckiemu podejściu Williamsa do niektórych zagrań ???? . Wcześniej dobry mecz z Hawkinsem i pewne wygrane w 1 i 2 rundzie, ale da się jakoś odnieść wrażenie że jak na Sullivana to mało tych setek i fajerwerków. Higgins również idzie jak burza w tym turnieju i nikomu więcej niż 2 partii podobnie jak jego rywal nie oddał. Rywali mieli na podobnym poziomie. Również John chyba bez błysku dziś był bo żadnej 50tki nie odnotował w meczu z Gouldem, ale jeśli chodzi o wcześniej mecze i punktowanie w nich to bez zastrzerzeń a jak na Johna to nawet solidnie mocno, był nawet atak na maxa bardzo zaawansowany(125pkt). Będzie to bardzo ciasny mecz, bo poziom w tym turnieju prezentują niemal identyczny, ale jestem niemal pewien że Higgins wyjdzie na pojedynek bardzo mocno zdeterminowany chęcią rewanżu i zmazaniu ubiegłotygodniowej plamy w potyczkach z Sullivanem jakim niewątpliwie był wynik 6:0 dla Osy. Natomiast Ronnald może poczuć się troszke zbyt pewnie i na start może go to kosztować 1 bądź 2 partie straty ???? . Reasumując będą decydowały detale i widze spore value w typie. Z fartem!
⛔ 100
 
mfigzal 1K

mfigzal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Nice I Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ruch Chorzów - Stal Mielec
Typ: 1

Kurs: 2.1
Bukmacher: eFortuna
Analiza: Ruch Chorzów, klub z historią, wielkim fantatyzem na Śląsku. Ekipa Stal Mielec, spadek formy, przegrana z 15. drużyną z Olszytna.. Ruch? Czerwona latarnia w I lidze? TO GRYFNO DRYZUNO. Graja u siebie, walczą o ligę, mają dorbego trenera, dobry doping.. Argumentów za zwycięstwem Chorzowa jest dużo. Dla mnie czysty Chorzów. Ekipa Ruchu, nie może tracić punktów u siebie, ONI MUSZĄ SIĘ UTRZYMAĆ.
Polecę w AKO Wisłę Kraków.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stuttgart - Dortmund
Typ: 2
Kurs: 1,78
Bukmacher: Fortuna
Jutro po krótkiej przerwie wraca Bundesliga, ta przerwa była bardzo potrzebna szczególnie Borussii, ostatnio nie radzili sobie dobrze ale czy aby na pewno ? Przegrana z Bayernem czy RB Lipsk to nie jest zaskoczenie są kandydaci to mistrzostwa na dodatek mecz z RB Lipsk mógł się skończyć inaczej gdyby nie czerwona kartka na początku 2 połowy , z Bayernem zagrali wyrównany mecz tylko gospodarze byli bardziej skuteczni, Dalej mamy mecz z Frankfurtem w pewnym momencie Borussia wygrywając 2:0 poczuła się zbyt pewnie i straciła 2 bramki w zaledwie 4 minuty a mecz zakończył się remisem 2:2, mecz z Hannoverem również mógłby się inaczej skończyć gdyby nie czerwona kartka przy stanie 2:2 w międzyczasie mamy mecz w ramach LM przeciwko APOEL, Borussia zremisowała ten mecz który całkowicie dominowała zabrakło po prostu skuteczności ale to zdarza się wszystkim, a teraz jak ja to widzę Borussia po krótkiej przerwie poukładała sobie pewne rzeczy i wraca do gry o mistrzostwo Niemiec a jutro to udowodni, rywal jest wręcz idealny na przełamanie , typowa drużyna w środku tabeli która ma więcej goli straconych niż straconych, h2h bardzo na korzyść Borussii która na dodatek wmiare gra na wyjazdach, ogolnie to dla mnie warte zagrania ????
⛔ 100
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Boston Celtics - Golden State Warriors
Typ:
Golden State Warriors (- 8.5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam. Dzisiaj w nocy długo oczekiwany mecz liderów Konferencji Zachodniej i Wschodniej. Szczerze mówiąc w tym meczu może wydarzyć się wszystko.
Boston w tym sezonie na 15 rozegranych spotkań jedynie 2 porażki, które miały miejsce miesiąc temu. Teraz świetnie poukładana drużyna, szczególnie w obronie - tracą mało punktów. Wszyscy w ekipie zdrowi ,także Irving wraz z kumplami może liczyć na wsparcie ławki w razie jakby brakło sił podczas meczu. Ostatnie spotkania wygrane jednak się są to zwycięstwa nad wyraz wysokie gdyż ich przedział waha się między 3 a 10 punktów (109-102 z Nets, 95:94 z Raptors, 90:87 z Hornets). Co ciekawe Celtowie na 12 rozegranych meczy na własnym parkiecie przegrali tylko raz, co robi wrażenie.
Na przeciwko staje ekipa z Golden State, która ma szanse udowodnić iż wraca na właściwe tory. Durant w formie, Thompson również, Curry też prawie zawsze dołoży swoje. Na 14 meczy rozegranych w tym sezonie, zanotowane tylko 3 porażki. Podobnie jak w ekipie z Bostonu wszyscy gracze zdrowi. Jeśli chodzi o obrone Warriors to nie jest ona tak poukładana jak w BOS, jednak ofensywa GSW robi swoje i nadrabia to sporą ilością rzucanych oczek. Ostatnie spotkania gości dzisiejszego meczu to oczywiście wygrane i to o wiele bardziej pewne niż Celtics, bo 110:100 z Orlando, 135:114 z Philadelphią, 125:101 z Minnesotą. Pokazuje to, iż GSW lubi wygrywać zdecydowanie różnicą większą niż 10 punktów. Stąd też mój dzisiejszy typ, jednak biorąc pod uwagę obronę BOS postanowiłem ustawić granicę na 9+ punktów, która spokojnie jest w zasięgu GSW.
Dodatkowo w tym roku ekipy spotkały się dwukrotnie i o dziwo 2 razy górą ekipy z Bostonu, więc GSW ma się za co rewanżować.
⛔ 100
 
jagan 48

jagan

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny London ATP
Godzina:21:00
Spotkanie:Grigor Dimitrow-Pablo Carreno Busta

Typ: Carreno-Busta wygra przynajmniej jeden set
Kurs: 2,13
Bukmacher: Fortuna

Analiza:Drugi mecz dziesiątego zawodnika ATP Carreno Busta w Londyńskim finale. Ostatnia szansa na namieszanie w grupie. Zmierzy sie z trzecią rakietą Dimitrowem. Raz w tym roku już ze sobą grali. Wtedy Busta wygrał 3:0. Był to początek roku, roku w którym formą imponuje Dimitrow. Ma na koncie już dwie wygrane i na pewno w głowie siedzi że awans już jest ale jest to waleczny i ambitny zawodnik także postanowiłem postawić tylko na wygraną jednego seta przez hiszpania. Kurs atrakcyjny a ryzyko mniejsze.oglądałem kilka meczy zarówno jednego i drugiego zawodnika w tym roku. Obaj napewno zasłużyli na pierwszą dziesiątkę i oby stworzyli widowisko ( mniemam trzy-setowe) godne finałów powodzenia i oby na plus.
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Typ: Remis
Kurs: 3.80
Bukmacher: LVBET
Jagiellonia od kilku lat mnie nie przekonuje. Odnosi zwycięstwa, jest mocną drużyną jak na polskie warunki. Jednak gry Jagi w pucharach nie świadczą dobrze o drużynie. Według mnie Jaga korzysta ze słabości polskiej ligi. To dobrze o nich świadczy, ale uważam, iż Termalica pod wodzą Bartoszka powalczy z Jagą. Może nie będzie remisu, ale na wysokie zwycięstwo Jagi bym nie liczył. Ponieważ kurs na remis w tym spotkaniu jest wysoki uważam, iż jest warty pogrania. Jaga co prawda ostatnio weszła na zwycięską ścieżkę, ale widziałem zespół Termalici jesienią i wiosną dwa razy w Kielcach i na żywo i w Niecieczy - przekaz TV. Korona we wszystkich trzech spotkaniach była zdeterminowana a w dwóch wiosennych meczach grała pod wodzą Bartoszka. Za Bartoszka była porażka i zwycięstwo. Mecze jesienny i wiosenny w Kielcach były bardzo zacięte. Obecnie Termalica walczy o ósemkę na zakończenie pierwszej części sezonu. Drużynę Termalici stać na to. Termalicę ostatnio często obserwowałem i jest to bardzo dobrze poukładany zespół. Obok Wisły Płock i Legii pozostawili w Kielcach po sobie najlepsze wrażenie. Niestety meczu jesiennego z Jagą nie widziałem, ale w opinii znajomych Jaga nie grała cudów jesienią w Kielcach i wydaje mi się, iż teraz też cudów nie gra. Zresztą widzę, iż na forum nie wiele osób typuje faworyta w tym meczu do zwycięstwa czyli zespół Jagi. Coś niewiele osób jest przekonanych do Jagi. Mnie też nie przekonuje. Gram w tym meczu remis.
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 772,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy 1 liga
Godzina 15:00
Spotkanie : Sparta : Jihlava
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 5.10
Bukmacher : Fortuna
Sparta w tym sezonie może nie zachwyca bo po 13 kolejkach zajmuje 5 miejsce jednak dziś nie powinna mieć problemów z Jihlavą , gospodarze co prawda mają po 13 meczach zaledwie 17 bramek zdobytych to ja jednak liczę że to konto dziś powinno się zmienić i piłkarze nastrzelają sobie parę bramek bo obrona Jihlavy to jedna z najgorszych formacji w lidze , Jihlava ma bilans bramkowy 14:27 , ostatnio jednak wznieśli się na wyżyny swoich możliwości i pokonali u siebie 3 w tabeli Liberec i to 3:1 natomiast o formie Sparty pisałem a ci ostatni mecz u siebie z słabą Ostravą zdołali wygrać ale wynik 3:2 pokazuje iż obrona także popełnia błędy stąd liczę że Jihlava może dziś jakąś bramkę strzelić stąd u mnie wysoki over bramkowy w tym spotkaniu !
⛔ 100
 
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ZEA, UAE League
Godzina
: 16:45
Spotkanie: Al Wasl - Al Dhafra
Typ
: Powyżej 3.5 gola
Kurs
: 1.90
Bukmacher
: Totolotek
Analiza:

Witam wszystkich. Dziś spróbuję ugrać overek w lidze Arabskiej co nie powinno nikogo dziwić ponieważ w tej lidze pada mnóstwo bramek. A więc pod lupę biorę spotkanie dobrze radzącego sobie gospodarza (Al Wasl) z słabo radzącym gościem (Al Dhafra). U siebie dzisiejszy gospodarz jest bardzo mocny, póki co wszystkie wygrane w lidze, a można też zauważyć, że ta drużyna strzela sporo u siebie, ale też lubi stracić bramkę co mnie bardzo cieszy, ponieważ każda bramka przybliża mnie i was (jeżeli ktoś zagra ten typ) do wygranej. Al Dhafra póki co w lidze słabo, 8 miejsce w lidze i bez wygranej na wyjazdach i 7 bramek straconych, co daje ponad 2 bramki straconych na wyjazdowych meczach, a dzisiejszy ich rywal, to faworyt do zdobycia mistrzostwa. Patrząc na to w jakiej formie są gospodarze i jaki mają apetyt na mistrzostwo oraz na słabą postawę gości na wyjazdach uważam, że w tym meczu padnie sporo bramek, liczę po cichu na wynik 4:2 albo 3:1. Kto się trochę obawia może do dubla dodać over 2.5 gola po kursie 1.40 albo dać na wygraną Al Wasl po kursie 1.44 co wydaje mi się rozsądną propozycją. Idę po kolejną wygraną i typ jak najbardziej polecam.
⛔ 100
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stuttgart - Dortmund
Typ: 1X
Kurs: 1,8
Bukmacher: forBet
Grając to spotkanie nie ma co się sugerować magiczną nazwą Borussii Dortmund. Odnoszę wrażenie że jak ktoś zobaczy że gra Borussia to ślepo ładuje na nich w każdej kolejce i tutaj też widzę sporo typów na ich zwycięstwo. Ja przede wszystkim opieram się na ostatniej formie zespołów i patrzę na składy. Borussia ostatnie 5 meczów w Bundeslidze to tylko zdobyte 4 punkty. Swoją dobrą pozycję zawdzięczają tylko dobremu startowi bo w ostatnich meczach nie wygrali od 4 spotkań. W LM też nie idzie im najlepiej tylko 2 remisy z APOELEM i praktycznie są bez szans na awans. Teraz trochę o składzie. Nie zagra Aubameyang (na 100% nie ma go w składzie meczowym). Gabończyk w tym sezonie ligowym zdobył 10 goli i właśnie ostatnio ma słabszy okres i nie zdobył gola od 476 minut (włącznie z Ligą Mistrzów) a Dla BVB brak goli Aubameyanga = brak zwycięstw. Dodatkowo dalej nie zagra Łukasz Piszczek (jak dla mnie to bardzo poważne osłabienie), Durm, Reus, Rode i niepewny jest udział Topraka. Stuttgart to średniak 12 miejsce w tabeli w ostatnich 5 meczach 6 pkt, wygrane u siebie przeplatają z porażkami na wyjeździe. No i ważna kwestia Stuttgart nie przegrał w tym sezonie meczu u siebie! Wszystkie punkty jakie mają czyli 13 zdobyli w 5 meczach u siebie tracąc tylko 1 gola (4 zwycięstwa, 1 remisi). Absencje w Sttutgarcie: Kaminski, Burnic, Zimmermann, Donis. Szkoda że nie zagrają nasi, można też spróbować też 1 DNB po kursie 2.85
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Nice I Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ruch Chorzów - Stal Mielec
Typ: Ruch -1HA

Kurs: 3,74
Bukmacher: 1xBet
analiza:

Ruch Chorzów w końcu przypomina drużynę, którą chcą oglądać kibice. Demony z początku sezonu już dawno zapomniane. Ruch przede wszystkim u siebie punktuje. W ostatnich kolejkach odprawili z Cichej Raków Częstochowa, Odrę Opole i ówczesnego lidera Miedź Legnicę. Byli to ciężcy przeciwnicy, którzy aspirują do walki o awans. W tym momencie Ruch traci do bezpiecznego miejsca 5 punktów. Będą chcieli wziąć rewanż na Stali, która ograła ich na inaugurację 1-0. Lecz wtedy Niebiescy grali bez kilku podstawowych graczy, a mimo to byli drużyną lepszą.
Stal obecnie przeżywa mały kryzys. W ostatnich 7 meczach tylko raz zdobyli komplet punktów, a aż 4 razy schodzili pokonani.
Ruch będzie miał szansę zrównać się punktami z Górnikiem Łęczna, a cel na ten rok to wydostać się ze strefy spadkowej.
W poprzedniej kolejce chorzowianie dostali &quot;manto&quot; w delegacji, przegrywając 3-0 z Zagłębiem Sosnowiec. Stal natomiast u siebie przegrali 1-3 ze Stomilem Olsztyn.
Stawiam na 2-0 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina:
18:00
Mecz: Bielsko Biała - Szczecin
Typ: Bielsko Biała
Kurs:3.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Mecz pomiedzy Bielskiem a Espadonem wydaje sie emocjonujacy. Zaczne od Bielska ktory ostatnio nie prezentuje wybitnej formy ale z meczu na mecz wygladaja coraz lepiej. Ogladalem ostatni mecz z Bedzinem co prawda przegrany po 4 setach ale te sety byly bardzo wyrownane.Powiem tak Bielsko jest w stanie pokonac jak na razie rewelacje tych rozgrywek.Mysle ze po takim kursie warto sprobowac dla mniej lubiacych ryzyko polecam zagrac handi +1.5 lub po mniejszy kursie +2.5 seta.Jesli chodzi o zespol ze Szczecina tak jak juz powiedzialem prezentuja dobra forme.Ostatnie zwyciestwo w trzech setach z Kielcami.Nastepne zwyciestwo z jednym z czolowych zespolow Plus Ligi Treflem Gdansk w 4 setach. Przegrana w 5 setach z Bedzinem.Przegrana u siebie w 5 setach z Katowicami .Jak widac Szczecin walczy ale Bielsko ten mecz musi wygrac jezeli mysla o utrzymaniu w lidze.Pozdrawiam trzymajcie sie.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 602,7K
Dyscyplina: Koszykówka Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkani Kt Sonicboom- Et Land Elephants razem z dogrywka
Typ:1
Kurs: 2,70
Bukmacher unibet
Analiza.Czas na kolejny pojedynek w lidze KBL Korei.Gospodarze tego meczu zespół Kt Sonicboom narazie spisują się w tym sezonie bardzo słabo i zajmują ostatnie miejsce w tabeli z 2 zwycięstwami i 11 porażkami.Ich bilans koszy jest zdecydowanie ujemny i wynosi 1018-1088.Jednak jest jakieś swiatełko w tunelu ponieważ w ostatniej kolejce pokonali na swoim parkiecie grożny Mobis Phoebus 89-80.Ich przeciwnik Et Land Elephants to absolutna czołówka ponieważ zajmują teraz 3 miejsce w tabeli z 9 zwycięstwami i 5 porażkami.W ostatnim swoim pojedynku pokonali po zaciętym meczu LG Sakers 79-77.myśle że gospodarzom uda się nawiązac walke w tym pojedynku,a może i sprawią niespodzianke w postaci swojego zwycięstwa.
31/10/17 KBL
KT Sonicboom - ET Land Elephants 84:90
05/03/17 KBL
ET Land Elephants - KT Sonicboom 87:73
01/03/17 KBL
KT Sonicboom - ET Land Elephants 72:77
08/01/17 KBL
ET Land Elephants - KT Sonicboom 84:63
18/12/16 KBL
KT Sonicboom - ET Land Elephants 78:74
⛔ 100
 
dani23 38

dani23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ravenna - BCC Castellana Grotte
Typ: Ravenna (-13.5)
Kurs: 2.33
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dziś również spotkanie z włoskiej siatkówki. Ravenna będąca na 4 miejscu (4 wygrane i 2 porażki) ze stosunkiem w setach (16-8) zmierzy się z BCC Castellana Grotte będącą na pozycji 13 (1 wygrana i 5 porażek) ze stosunkiem w setach 6-16. Ravenna grając z Padovą (6 pozycja) wygrała różnicą 20 pkt, więc myślę, że grając z wiele słabszą drużyną handicap powinien spokojnie wejść. Pozdrawiam.
✅ 133
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: 2/+2,5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś przy ul. Reymonta 22 zamelduje się ostatnia drużyna Lotto Ekstraklasy - Pogoń Szczecin. Wisła jak na razie zajmuje 6. miejsce tracąc do lidera 5 pkt. Faworyt oczywiście jest jeden. To drużyna gospodarzy, która wygląda zdecydowanie lepiej, zresztą koledzy wyżej już umieścili typy i takie nastroje panują wśród bukmacherów
i grających. Zakładają łatwy mecz do jednej bramki i spokojne zwycięstwo Wisły. W Szczecinie dokonała się zmiana warty i za sterami Pogoni zasiadł nieznany polskim kibicom Kosta Runjaic. Czy tzw. &#39;efekt nowej miotły&#39; zadziała już dziś i nastąpi przełamanie złej passy &quot;Portowców&quot;? Uważam, że jest ku temu szansa. Pod okiem nowego trenera zawodnicy będą gryźć trawę, będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Same miejsce
w tabeli powinno już motywować, a więc walki i woli zwycięstwa nie powinno zabraknąć. Kurs spada, na &#39;czystą&#39; dwójkę było 3.95, a jest 3.4. Dlatego dodaję opcję - powyżej 2,5 bramki. A nuż wejdzie ;)
⛔ 100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina:
Skoki - Kwalifikacje-Kl.koncowa: kwaliifikacje:kl.konc.
Wisla HS134

Godzina:
16:00
Typ: Marcus Eisenbichler 1-3
Kurs: 5.00
Bukmacher: Milenium
Analiza:

W końcu zaczyna się sezon skoków narciarskich. To jest coś na co długo czekałem. Początek sezonu to zazwyczaj typowanie troszkę w ciemno, nigdy nie wiemy w jakiej formie są poszczególni zawodnicy, więc radzę nie szaleć ze stawkami. Stawiam dzisiaj na utalentowanego Niemca. Poprzedni sezon zakończył na 8 pozycji w PŚ, sądzę że w tym sezonie, przy nieobecności wielkich zawodników będzie jeszcze lepiej. Spójrzmy kto może dzisiaj powalczyć o zwycięstwo w kwaflifikacjach ? Peter Prevc jak dla mnie odpada, media słoweńskie mówią, że jest w słabej formie, zajął ostatnio 6 na mistrzostwach kraju. Norwega Tande też bym skreślił, wraca po kontuzji, nie wiadomo jaka jest jego forma i nie sądzę, żeby forsował się w kwalifikacjach. Dalej mamy Polaków : Kamil Stoch i Dawid Kubacki. Myślę, że Kamil też raczej nie będzie szalał w kwalach. Kubacki może być dość wysoko gdyż znany jest z tego, że jest mistrzem treningów i kwalifikacji. Myślę, że mogą oddać podobne skoki z Marcusem. Zostaje już nam z faworytów tylko Wellinger i Kraft. Myślę, że od początku będą w dobrej formie, ale często jest tak, że Ci czołowi zawodnicy trochę olewają kwalifikacje, coś sprawdzają, próbują czegoś nowego w czasie lotu. Po takim kursie warto zagrać na Niemca. Kilkukrotnie w poprzednich sezonach pokazywał się dobrze zarówno w treningach jak i kwalfikacjach. W pierwszej 5 powinien być spokojnie, ale po takim kursie warto zaryzykować na pierwszą trójkę. Tak jak mówiłem, nie widzę tutaj zbyt dużej konkurencji do zwycięstwa w kwalifikacjach, a kurs piękny. Polecam też grać na wygraną Niemców w jutrzejszej drużynówce, po treningach i kwalifikacjach kursy na pewno pospadają.
⛔ 100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy Extraliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pardubice - Liberec
Typ: Liberec i powyżej 5,5 bramek
Kurs: 4,55
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj w Czechach kolejna runda spotkań w hokejowej Extralidze. W jednym z meczów do Pardubic przyjadą hokeiści z Liberca. Gospodarze mają najgorszą defensywę w lidze, w 21 meczach stracili aż 66 bramek. Liberec pod tym względem jest na drugim miejscu, 61 straconych bramek. Over 5,5 wydaje mi się tu być formalnością. Co do zwycięstwa to typuję Liberec. Ostatnio trzy zwycięstwa z rzędu w Extralidze, w Lidze Mistrzów sprawili dość dużą niespodziankę i wyeliminowali szwedzką Frolundę. Do zespołu niedawno dołączył Kvapil co jest sporym wzmocnieniem zespołu. Myślę że będąc na fali powinni sobie poradzić z Pardubicami które na swoim lodzie są najgorszą drużyną w lidze.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Typ: over 3.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Tutaj spora dyskusja w sprawie tego meczu i nie ukrywam w ogóle mnie nie dziwią te typy na Wisłę po tym co ostatnio widzieliśmy w wykonaniu Pogoni. Wiadomo w jakiej sytuacji jest Pogoń ta droga do utrzymania zaczyna naprawdę mocno uciekać, trzeba zacząć punktować nawet na wyjeździe. Ciekawi mnie to czy tutaj zawodnicy grali na zwolnienie trenera czy to tylko brak formy, na tym nie ma co się jednak zastanawiać bo mamy tutaj nowego trenera i może zadziała efekt nowej miotły przynajmniej dla mnie on będzie dziś oznaczał przynajmniej jedną brameczkę w wykonaniu przyjezdnych bo ten pomysł na grę w ataku jest, sytuację też. Zagrali naprawdę dobry mecz z Legią Warszawa tworzyli sporo sytuacji, byli wreszcie kreatywni, bardziej ruchliwi zmiana trener zrobiła swoje tak mi się wydaje, mieli ten czas jeszcze na nową pracę. Wracając do tego meczu z mistrzem Polski to wiemy ze zespół ze stolicy mocno skupiony ostatnio na taktycznej grze i potrafią solidnie bronić a z tym Pogoń nie miała problemów, dla mnie takie poziomu na pewno nie prezentuje Wisła która jest nie równa i to strasznie, do tego grają u siebie z ostatnim w tabeli zespołem to ich zmusi do ofensywnej gry a wówczas potrafią wyrabiać cuda w defensywie, do tego dochodzą absencję kadrowe mocno osłabiające Białą Gwiazdę w grze destrukcyjnej dziś zabraknie Ivána Gonzáleza, Frana Véleza, Pola Lloncha. Ten sam problem ma zresztą Pogoń bo dobre zawody zagrali w ataku gdzie jak wspomniałem brakowało szczęścia a w defensywie jest dalej mizeria czwarty mecz z rzędu w którym tracą trzy bramki w sumie to już 26 po stronie strat w tym 15 w 7 wyjazdach. Ten mecz wydaje mi się że będzie przypominało starcie z Pogoni z Niecieczą gdzie przez 90 minut było dużo otwartej piłki bo nikt nie był zaineresowany podziałem punktów tak jak dzisiaj. Też te ostatnie bezpośrednie starcia napawają zdecydowanie optymizmem co do tych typów.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Santiago 2 (Chile), ziemna
Godzina: 23:00
Spotkanie: Thiago Monteiro - Nicolas Jarry
Typ: 2
Kurs: 1,93
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jest to spotkanie półfinałowe na tym turnieju. W tamtym sezonie Monteiro również osiągnął tutaj półfinał, w którym przegrał z Brazylijczykiem Dutra Da Silva kreczując w 1 secie przy stanie 5-0 w gemach. Jarry z kolei w tamtym roku występował tutaj z dziką kartą ale przegrał zaraz w pierwszym spotkaniu z Brazylijczykiem Sorgi 0-2 (6-7 , 3-6). W tegorocznym turnieju po drodze do tego półfinału Brazylijczyk Monteiro pokonał w swoim pierwszym spotkaniu Hiszpana Marti 2-1 (5-7 , 6-4 , 6-3) następnie wygrał z Hiszpanem Carballes Baena 2-1 (5-7 , 7-6 , 6-2) i w ćwierćfinale ograł Argentyńczyka Berlocq 2-1 (6-3 , 0-6 , 6-4). Nicolas z kolei po drodze do półfinału wygrał z Argentyńczykiem Corią 2-0 (6-4 , 6-4), Chilijczykiem Lama 2-0 (7-6 , 6-2) i w ćwierćfinale z Kolumbijczykiem Galanem Riveros 2-0 (6-4 , 6-2). W tym spotkaniu idę w stronę zawodnika gospodarzy, który urodził się i mieszka właśnie tutaj w Santiago. Jarry jest tutaj dla mnie faworytem i z pewnością przed własną publicznością marzy mu się zagrać w samym finale. Chilijczyk w ciągu tego ostatniego roku zrobił bardzo duże postępy i jest dużo lepszym graczem niż na zeszłorocznym turnieju. W zasadzie bez większych problemów doszedł do tego półfinału ogrywając każdego ze swych rywali 2-0. Thiago z kolei spędził na korcie więcej czasu i w każdym spotkaniu zagrał 3 sety. Jednak to tutaj nie powinno mieć znaczenia, bo obaj są młodymi zawodnikami i szybko się regenerują. Może Monteiro spędził więcej czasu na korcie ale z kolei miał więcej czasu na odpoczynek przed tym spotkaniem, bo swój ćwierćfinałowy pojedynek rozgrywał 4 godziny wcześniej niż Jarry. Ja tutaj gram na Nicolasa, bo jednak on na tych kortach trenuje, zna je doskonale i zagra przed własną publiką, co dodatkowo będzie go motywować. Do tego jest w dobrej formie i myślę, że jest w stanie wygrać cały ten turniej w Santiago.
✅ 90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom