>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - strefa AFC

Status
Zamknięty.
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Tak było w Europie jak były grupy 6zespolowe i 5zespolowe
Teraz w Europie są grupy tylko sześcio zespołowe i nadal brane są pod uwagę wyniki tylko z drużynami z miejsc 1-5. Oczywiście chodzi tutaj o wyłonienie ośmiu najlepszych drużyn z drugich miejsc.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zwycięzca z pary Syria- Australia gra jeszcze w dwumeczu o awans z 4 zespołem CONCACAF?
Tam są dwie pary...azja vs concacaf i CONMEBOL - 5. drużyna vs Nowa Zelandia.
Awansują zwycięzcy tych par czy jest jeszcze finał i jedno miejsce?
Zwycięzca Asian Play-off będzie musiał zmierzyć się jeszcze z czwartym zespołem z regionu CONCACAF
Więcej dla ciekawskich:
http://www.socceroos.com.au/article/sydney-to-host-caltex-socceroos-syria-playoff/1gguqfld5t41d1win3hqn5tuxn#b7DldhjgCyuJFf25.99
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
14:30 Syria - Australia ( z kronikarskiego obowiązku )
- baraże strefy AFC, pierwsze spotkanie, dla uczestników tego dwumeczu to nie koniec &quot;schodów&quot; aby dostać się na Mundial.
Ostatnie mecze: syryjskie Orły zremisowały na wyjeździe 2-2 z Iranem, niektórzy twierdzili, że &quot;tak właśnie miało być&quot;. Nie mnie to oceniać faktem jest, że przez taki wynik odpadł Uzbekistan. Syria jedzie dalej.
Aussie męczyli się z Tajami, nie wyglądało to dobrze. Over 3,5 wydawał się wtedy pewniakiem (Kangury potrzebowały goli), a skończyło się ledwie 2-1 (i to z bólem).
Składy: Oba zespoły w możliwie najsilniejszych zestawieniach.
Morale: Oba zespoły pewne zwycięstwa ????
Kursy: &quot;idą&quot; w górę na &quot;gospodarzy&quot;, mecz odbywa się w Malezji, ale Syryjczycy są do tego przyzwyczajeni.
Przewidywania: nie chce mi się przedmeczowo nic &quot;zakładać&quot;. Postaram się obejrzeć live. Do Australii (i to na wyjeździe) nie mam zaufania tym bardziej, że rewanż mają &quot;u siebie&quot;, z kolei Syria mnie nie przekonuje.
Obawy: zważywszy na ostatnie spotkanie Syrii, dzięki któremu dziś grają z Kangurami wybór sędziego z Iranu jest moim zdaniem mocno niefortunny. Może będziemy za to świadkami kartek?

FT 1-1 Sędzia dał 7 kartek i przyznał karnego dla Syrii w 85 min. ????
Ps Ch....o się edytuje z tableta więc dlatego nowy post.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wtorek godz.11.00
Baraze-rewnzowe spotkanie
Australia-Syria
Jestem zdania, ze Syrie stac na remis do przerwy i to spokojnie.graja ambitnie, wiele nie traca, tu zadnych handi ujemnych nie przewiduje, bedzie ostre spotkanie, Australia sie ostatnio meczy z roznymi ekipami, typ na Syrie +1, 5 do wziecia .
Ja pogralem w niemieckim buku Bet3000 remis ht kurs 2.3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wtorek godz.11.00
Baraze-rewnzowe spotkanie
Australia-Syria
Jestem zdania, ze Syrie stac na remis do przerwy i to spokojnie.graja ambitnie, wiele nie traca, tu zadnych handi ujemnych nie przewiduje, bedzie ostre spotkanie, Australia sie ostatnio meczy z roznymi ekipami, typ na Syrie +1, 5 do wziecia .
Ja pogralem w niemieckim buku Bet3000 remis ht kurs 2.3
Powiem tak: po pierwszym meczu (1-1) to podobnie jak Ty wcale nie jestem pewien spokojnej i pewnej wygranej Kangurów (co sugerują kursy). W pierwszym spotkaniu były słupki, poprzeczki, które ratowały obydwa zespoły. Gdyby to był teren &quot;neutralny&quot; to może i szedłbym nawet w stronę Syrii, ale w Sydney może być im ciężko. Dodatkowo u Orłów zabraknie 3 podstawowych zawodników: Khribin, Mbayed, Al Masri - spore osłabienie. I to może przeważyć szalę zwycięstwa na stronę Kangurów. Należy też pamiętać, że wynik 0-0 także premiuje Aussie ???? Dla mnie mecz do oglądania, a nie przedmeczowo do obstawiania, ale życzę powodzenia!
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Kangury w kwalifikacjach pokazały że u siebie są mocni tracąc punkty tylko z Japonią. dzisiaj sporym handi na ich korzyść jest to że nie muszą oni wcale wygrać tego spotkania. po korzystnym wyniku z pierwszego meczu mają ten komfort i z biegiem czasu to Syryjczycy będą musieli się otworzyć co na pewno pozwoli na stworzenie okazji bramkowych i wygranie tego meczu. może kurs nie zachęca ale moim zdaniem typ na Australię jest dosyć solidny
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Australia u siebie mocna, na wysokiej intensywności, ale brakuje im zawsze skuteczności jak w tym meczu z Tajlandią, gdzie mogli pokusić się o wygraną kilkoma bramkami i nie byłoby tematu baraży.
Tam wymęczyli 2-1, choć strzałów/ rożnych mnóstwo i może warto zainwestować w rożne.
W 1 meczu z Syrią grali bdb do momentu strzelenia bramki, kiedy inicjatywę przejęli &#39;gospodarze&#39;.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Powiem tak: po pierwszym meczu (1-1) to podobnie jak Ty wcale nie jestem pewien spokojnej i pewnej wygranej Kangurów (co sugerują kursy). W pierwszym spotkaniu były słupki, poprzeczki, które ratowały obydwa zespoły. Gdyby to był teren &quot;neutralny&quot; to może i szedłbym nawet w stronę Syrii, ale w Sydney może być im ciężko. Dodatkowo u Orłów zabraknie 3 podstawowych zawodników: Khribin, Mbayed, Al Masri - spore osłabienie. I to może przeważyć szalę zwycięstwa na stronę Kangurów. Należy też pamiętać, że wynik 0-0 także premiuje Aussie ???? Dla mnie mecz do oglądania, a nie przedmeczowo do obstawiania, ale życzę powodzenia!

live

No i lekko nie było. FT 1-1 czekamy na dogrywkę.
edit
Z wielkim bólem, z przewagą jednego zawodnika, wymęczyli to 2-1 po dogrywce. Co tu dużo gadać: Ange Postecoglou musi odejść, nie trawię tego gościa. A przed nimi w listopadzie baraż (kolejny etap męczarni) z 4 zespołem strefy CONCACAF.
edit2 Wszystko jasne - Honduras przeciwnikiem Australii, Kangury najpierw grają na wyjeździe, rewanż w Sydney (6-11.11.2017)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 12:00
Spotkanie Australia-Honduras
Typ: 1/1
Kurs 2.10
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata , które w przyszłym roku zostaną rozegrane na terenie Rosji. w Pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis , zespołem lepszym była Australia , ale nie ma co ukrywać, obu ekipom zależało głównie , aby bramki nie stracić niż samemu jes strzelać, tutaj myslę że gospodarze postarają się zagrać bardziej ofensywnie i stworzą sobie kilka dogodnych sytuacji , coś więc powinno wpaść do siatki przyjezdnych, którzy na wyjazdach praktycznie zawsze bramkę tracili, gospodarze natomiast rzadko grając przed własną publicznością bramki nie strzelają , więc liczę iż podobnie będzie tym razem. Australia jest zdecydowanym faworytem do awansu na Mundial , który zostanie rozegrany w Rosji więc myślę że nie zaliczy wpadki jak ekipa Włoch czy Holandii i ich na Mistrzostwach zobaczymy. Mój typ na to spotkanie to wynik 1:0 do przeryw oraz 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji, nie liczyłbym tutaj na wiele bramek, myślę również iż goście nie zdobędą gola na tym terenie.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Australia vs Honduras
Daj Ci Panie Boże kolego baku193 wygranej ???? Ja postaram się obejrzeć ten mecz, niby jedynka to &quot;pewniak&quot; (ile ja już takich pewek w życiu widziałem ???? ), ale po kursie 1,55 to ja sobie przedmeczowo odpuszczę. Natomiast z dodatkowych informacji to podam tylko, że kibiców na ANZ Stadium w Sydney ma być &gt; 70 000, skład kangurów optymalny (pytanie czy Ange będzie dziś mieszał znowu w ustawieniu itd. ), pogoda idealna, nastroje bojowe ... no pozostaje &quot;tylko&quot; wygrać ???? Drobnym problemem jest to, że kolumbijski trener Hondurasu (Pinto) ma taki sam plan na dzisiaj ???? i zaleca swoim zawodnikom, aby zachowali &quot;chłodną głowę, ale nie zapomnieli o gorącej krwi&quot; ???? Przyznaję, że w &quot;januszowych&quot; taśmach mam 1 - kę Aussie, ewentualny singiel to tylko na live w zależności od rozwoju sytuacji. Oczywiście kibicuję Kangurom więc go socceroos!
edit
Socceroos się rozruszali w 2 poł., Jedinak strzelił 3 gole, Honduras w ost. min. ustrzelił honorowego. Aussie jadą do Rosji! ???? Kasa się zgadza (na live po @ 2,10 1-ka postawiona), taśma w grze, czegóż chcieć więcej? ???? Do zobaczenia ????
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Australia-Honduras
10.00
Remis HT kurs 2.10 bet356 ????
Weszlo, po faulu w 2 minucie chcialem grac czerwo w meczu po kursie 2.6 ale w moment zdjeli z oferty w sts.⚽
Bardzo mozliwy typ, gdzie moze byc nawet po 0-0, nikt tego przegrac nie bedzie chcial, troche szachow, a na pewno sporo atakow kangorow i rozne.jak dla mnie wynik rozstrzygnie sie nieco pozniej...
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Australia-Honduras
10.00
Remis HT kurs 2.10 bet356
Bardzo mozliwy typ, gdzie moze byc nawet po 0-0, nikt tego przegrac nie bedzie chcial, troche szachow, a na pewno sporo atakow kangorow i rozne.jak dla mnie wynik rozstrzygnie sie nieco pozniej...
Pozdro
Tym bardziej, że Ange tym razem pierd...ł takim ustawieniem: 1-3-2-4-1 Qwa, kto mu to wymyśla???
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
żenujący poziom obu drużyn mam tylko nadzieję że trafimy w grupie na zwycięzce tego pojedynku bo to gwarantuje pewne 3pkt. jeszcze byłem w stanie zrozumieć mecz na beznadziejnej murawie w Hondurasie natomiast tutaj jest jeszcze większa padaczka mecz bez sytuacji bramkowych kompletnie akcje rozgrywane bez zadnego pomyslu
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
żenujący poziom obu drużyn mam tylko nadzieję że trafimy w grupie na zwycięzce tego pojedynku bo to gwarantuje pewne 3pkt. jeszcze byłem w stanie zrozumieć mecz na beznadziejnej murawie w Hondurasie natomiast tutaj jest jeszcze większa padaczka mecz bez sytuacji bramkowych kompletnie akcje rozgrywane bez zadnego pomyslu
Nie to, co nasz wiekopomny mecz z Urugwajem... Z Meksykiem w sumie też (0:1 od początku meczu i 38-62 posiadanie) ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Nie to, co nasz wiekopomny mecz z Urugwajem... Z Meksykiem w sumie też (0:1 od początku meczu i 38-62 posiadanie) ????
Należy pamiętać, że w naszych dwóch ostatnich meczach zwycięstwo nie było najważniejsze, nie pisząc o Januszach;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom