Typy na żywo - Dyskusja [68]

zdzicho 155

zdzicho

panowie jak widzicie kartki w meczu Włochów ze Szwedami? pokaże sędzia jeszcze 5 żółtych? trochę sporo ale mecz twardy a w drugiej połowie może być ciekawie

tentyp1 523

tentyp1

Jeżeli Włosi nic nie ustrzelą do 70 do myślę że jest szansa.
Jaki kurs był na over 8.5 ŻK ? ????

zdzicho 155

zdzicho

Nie wiem ale granie na kartki w tym meczu było strzałem w dziesiątkę ???? A nawet jeśli strzelą to przy 1-0 też będzie ciekawie ;)

19nowik45 19,7K

19nowik45

Coś czuję, że Włosi wsadzą na 1:0 i będzie dogrywka, bo jeżeli Szwedzi pierwsi ogarną to nie ma opcji, by Italia 3 strzeliła ???? .

abaac 2,1K

abaac

rożne Włochów to dla mnie świetny bet, Candreva i Darmian to powinni już sami po 2-3 na łeb nabić, cudem na razie są tylko 2 korki, mam nadzieję, że wpuści Zappacostę, bo prawa nie istnieje poki co
over 6,5 rr Italii @ 2.30

nazgul 94

nazgul

Wszyscy jedziecie po Włochach, a prawda taka że mieli 2 klarowne sytuacje w pierwszej połowie. Mogli już spokojnie prowadzić. Z każdą minutą defensywa Szwedów popełnia coraz więcej błędów.

contowsky 1,2K

contowsky

Też obstawiałem dogrywkę w temacie baraży i po pierwszej połowie jeszcze bardziej utwierdzam się w słuszności tego typu ???? A co do typu na kartki to już po pierwszej połowie mamy 4, a Lahoz średnio pokazuje 5,23 kartki na mecz - sędziuje głównie ligę hiszpańską więc nie raz pokazuje multum kartek nawet w meczach ogórków. Myslę, że z 4 żółte jeszcze zobaczymy, może i nawet czerwoną :mad: