>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Polska - Meksyk, mecz towarzyski [poniedziałek, 13.11.2017, godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Bah
Czas na kolejny sprawdzian podopiecznych trenera Nawałki. Ustawienie którym wyszliśmy wczoraj na Urugwaj nie wypadło tak wcale najgorzej jak mogło się wydawać. Jak będzie w spotkaniu z Meksykiem?, kogo zobaczymy od pierwszych minut?

Zapraszam do dyskusji, wyrażania opinii i analizowania.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Bądźmy poważni - Polska faworytem meczu z Meksykiem? Po tym co wczoraj pokazały obie drużyny? My beznadziejny mecz z beznadziejnym wczoraj Urugwajem a Meksyk 3:3 w Belgii z pierwszym składem czerwonych. Cóż x2 albo 2 dnb do grania. I to dzisiaj bo do jutra spadnie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
My beznadziejny mecz z beznadziejnym wczoraj Urugwajem a Meksyk 3:3 w Belgii z pierwszym składem czerwonych. Cóż x2 albo 2 dnb do grania. I to dzisiaj bo do jutra spadnie.
No nie wiem czy Boyata, Chadli, Tielemans i Witsel to pierwszy skład. Raczej Meksyk zagrał pierwszym składem, a już słychać pierwszego głosy, że z Polską zagrają rezerwowi.
 
B 105,7K

byle-na-plus

Użytkownik
U nas względem meczu z Urugwajem Glik, Grosicki i Krychowiak nie zagrają na pewno z Meksykiem.
Do tego oczywiscie Lewy ale także Pazdan. Czystej 2 nie polecam bo to tylko towarzyski. Urugwaj też miał wygrać. Ale X2 czy 2 DNB można próbować.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Chicharito, Hector Herrera, Gio dos Santos i Edson Alvarez wypadają z kadry Meksyku.
Najbardziej szkoda Herrery, reszta spokojnie do zastąpienia. Tam napastników mają spokojnie pod dostatkiem.
No i kluczowe pytanie czy wymieni wszystkich co machnęli pełne 90 minut. W defensywie wszyscy grali całość podobnie jak bohater spotkania Lozano.
Ostatnie 10 sparingów Meksyku to bilans 9 zwycięstw, 1 porażka i remis ostatnio z Belgią. Ogólnie od 2015 roku mają tylko zanotowane 3 porażki w 22 meczach. Coś w tym jest, że nie odpuszczają tak łatwo takich spotkań.
Edyta: Osorio potwierdził na konfie, że będą eksperymentować w defensywie.

Włodarczyk z PS, który szczyci się 99,9 % skutecznością w podawaniu składów reprezentacji takie coś zarzucił przed chwilą.
Szczęsny-Jędrzejczyk, Cionek, Jach - Kędziora, Linetty, Mączyński, Kurzawa - Makuszewski, Stępiński, Zieliński.
Przy 4-4-2 Wszołek za Jacha.
To kto liderem w defensywie? Szczęsny w bramce? ;)
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja bym uważał dzisiaj na granie przeciwko Polsce. W poprzednim meczu z Urugwajem było to dobrym rozwiązaniem, bo kursy super, ale dzisiaj Meksyk bez swoich gwiazd, zagrają rezerwy, tak samo jak i w Polsce, a więc może być różnie. U nas na pewno największą bolączką będzie brak Glika, który kieruje obroną, Jach super mecz z Urugwajem, ale czy poradzi sobie w drugim meczu, bo zakładam, że w nim wystąpi?
Zieliński ma dzisiaj grać, myślę, że można by się pokusić o zagranie na jego gola lub asystę jeżeli ktoś gdzieś znajdzie.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Nie oszukujmy się że mecz z Meksykiem to szansa pokazania się dla niektórych piłkarzy w kadrze bo zasada jest taka że wszyscy powoływani nie pojadą do Rosji więc ci co się pokażą w sparingach z dobrej strony mogą liczyć na kolejną szansę w innych meczach.
Myślę że dzisiaj można by było zagrać wygraną Polski nad tym Meksykiem gdyż Zieliński + Linetty i może Stępiński się w końcu obudzi z letargu.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Polska over 1,5 żółta kartka @2,55 totolotek
Gramy dziś w mocno eksperymentalnym składzie zwłaszcza w obronie. W awizowanych składach gdzieś najczęściej pojawiają się nazwiska Cionek, Jach, Kędziora i Jędrzejczyk. W dodatku gramy z dobrą technicznie drużyna i to raczej oni będą kreowali grę. Cionek czy Jach to nie Glik, zapewne nie raz będą musieli ratować się faulami. Dwie kartki po takim kursie fajnie wygląda. Mali i szybcy Meksykańce będą sprawiali sporo problemów naszym defensorom.
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
A co sądzicie o tym,że to Meksyk wykona więcej rożnych po @1,90 ?? Nasza kadra bez motorów napędowych i ciężko będzie grać skrzydłami, powinni więcej operować środkiem pola. Nasi w eksperymentalnej obronie, do tego zwinniejsi Meksykanie, którzy piłki ze skrzydeł powinni zagrywać wzdłuż bramki co często wiąże się z wybiciem lub wślizgiem obrońców na rożny. Zastanawiam się też nad opcją under 9,5 rożnego w całym meczu bo patrząc na ostatnie mecze to Meksyk dużo ich nie nabija a nasza reprezentacja nie ma kim straszyć. Gdyby grał Grosicki i Błaszczykowski to bym tego nie grał a z takim składem jak dzisiejszy nie widzę nabijania przez Polaków rożnych.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Ja też byłbym ostrożny w typowaniu przeciwko naszym. Sam postawiłem na podwójną szansę - remis po 45 lub po 90 minutach @1,62 i uważam to za dosyć rozsądny typ. Eksperymentalne składy, sporo podstawowych graczy zarówno w jednej jak i drugiej drużynie nie zagra, żaden końcowy wynik zbytnio mnie tu nie zdziwi (no poza pogromem jednego lub drugiego zespołu). Zarówno jedni jak i drudzy będą chcieli się wykazać, ale i też nikt nie chce złapać jakiegoś urazu w meczu o pietruszkę. Przy zakładzie na podwójną szansę bardziej skłaniałbym się ku remisie po pierwszej połowie, myślę że obydwaj trenerzy będą chcieli w pierwszych 45 minutach wybadać swoich przeciwników i ewentualnie przycisnąć w drugiej połowie (lub po prostu dać szansę większej ilości zmienników i grać właśnie na remis). Jeżeli ktoś chciałby taki typ po trochę wyższym kursie to proponuję remis w 1 połowie @2.01 (w obydwóch przypadkach bukmacher fortuna).
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Polska over 1,5 żółta kartka @2,55 totolotek
Gramy dziś w mocno eksperymentalnym składzie zwłaszcza w obronie. W awizowanych składach gdzieś najczęściej pojawiają się nazwiska Cionek, Jach, Kędziora i Jędrzejczyk. W dodatku gramy z dobrą technicznie drużyna i to raczej oni będą kreowali grę. Cionek czy Jach to nie Glik, zapewne nie raz będą musieli ratować się faulami. Dwie kartki po takim kursie fajnie wygląda. Mali i szybcy Meksykańce będą sprawiali sporo problemów naszym defensorom.
Uważałbym z tym typem w meczach towarzyskich.Ostatnio się temu przyglądałem w meczu z Urugwajem, powinno paść kilka kartek nie było żadnej, dużo walki w środku pola i nic, to tylko mecz towarzyski i różnie to sędziowie odbierają. Na dodatek oglądałem mecz Dania-Irlandia ale to już o stawkę i to co sędzia tam gwizdał i nie pokazywał kartek to był skandal i aż zwątpiłem w sens stawiania takich zakładów. idzie kontra, faul taktyczny i nic, brzydkie faule, łokcie przy walce o górne piłki, no nic :p Także ostrzegam lecz argument,że powinni walczyć bo być może to ich jedyna szansa na wyjazd na Mundial to dobry argument.
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Też właśnie się zastanawiam nad zagraniem kartek w tym spotkaniu,bo 1x2 początkowo miałem grać na Meksyk,ale skoro nie wystąpią takim składem,jak w meczu z Belgia to chyba mija się z celem. Arbitra nie kojarzę, ciężko mi powiedzieć jak odbierze ten mecz, w obronie nasi mogą się trochę gubić
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Pożegnalny mecz Polaków w tym roku, w dodatku nie na Narodowym, a w Gdańsku. Po raz kolejny będziemy się mierzyć z przeciwnikiem zza oceanu - Meksykiem. Obu ekipom udało się awansować na przyszłoroczny mundial w Rosji. Obie ekipy wygrały swoje grupy eliminacyjne. Przyznam się szczerze, że nie oglądałem ostatniego meczu z Urugwajem i nie wiem co pokazaliśmy. Wystąpiliśmy wtedy w na prawdę rezerwowym składzie, a wydaje mi się, że dzisiaj Adam Nawałka sięgnie jeszcze głębiej. Oglądałem skrót ostatniego meczu Meksyku z Belgia i byłem zaskoczony zaangażowaniem i skillem drużyny z Ameryki. Postawili Czerwonym Diabłom mocne warunki. Liczę dzisiaj na kawałek dobrego futbolu, głównie ze strony Meksykanów którzy według mnie są faworytem dzisiejszego spotkania i stawiam w ich kierunku.
Polska - Meksyk
Typ: 2
Kurs: 2,7
efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lazarov29 0

lazarov29

Użytkownik
To że Polska bedzie miała kłopot ze strzeleniem bramki wiedziałem od poczatku zwłaszcza po meczu rozegranym z Urugwajem ale spodziewałem sie \ze Meksyk strzeli przynajmniej 2 bramki i zakonczy wygrana przynjamniej dwoma golami niestety stało sie inaczej ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom