>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS:GO

dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Też chętnie zagrałbym jakieś fw jednak w moim przypadku w grę wchodzi tylko 1.6. Wiem, że obecnie na topie jest CS:GO jednak ja jestem ze starej gwardii (moja przygoda z CS zaczęła się jakieś 14-15 lat temu) i po prostu nie mam czasu na przestawienie się na nową wersję. Tak więc, jeśli ktoś miałby ochotę cyknąć jakiegoś mixa to jestem chętny. Mój nick steam to lxr.
Na koniec dorzucam krótki filmik, który kiedyś jeden ze moich znajomych skleił z moich fragów --&gt; https://www.youtube.com/watch?v=Oz5c-08nEvQ
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jakieś zmiany zaszły w tej grze? Nie grałem od sylwestra (byłem orłem w laurach) i wczoraj sobie wszedlem na meczyk bez zadnej rozgrzewki i tam nawet nie zamykalem tylko bylem 2 czy 3 i dało mi kalacha po meczu. Wydaje mi się, że niski poziom jak na tę rangę, goscie grali tragicznie, ze ja jak rowny z rownym po pol roku przerwy grałem i to na wywaleniu czesto bo bawilem sie broniami ;)
 
P 0

pumax89

Użytkownik
Witam, z tej strony Puma;d Przygodę z csgo zacząłem w dniu premiery tej gierki czyli już daawno temu, jak ktoś chce pograć to pisać;p Steam: Puma, avatar: ... nie robię ;D Ranga szeryf, tyle że rangi w tej grze są tyle warte co spreye ;D
 
Do góry Bottom