>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Włochy - Serie A 2017/2018

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pozwolę sobie założyć osobny temat do tej ligi... Chyba najlepszej ligi w Europie ????

3 kolejka przed nami już a tutaj cisza o Włoskiej siatkówce, czas na rozwinięcie tego tematu ! ????
Zapraszam do analizy, rozmowy i podawania typów.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na dzisiaj mam 2 typy mianowicie:
Vibo Valentia - Padwa 0:3
Valentia
1,53 eFortuna
Kompletny niewypał

W tym spotkaniu stawiam na gospodarzy, obie ekipy początek dość kiepski bo po 2 porażki - Valentia 1:3 z Civitanova i 2:3 z Piacenza natomiast Padwa 0:3 z Perugia i 1:3 z Trentino.
Valentia przed sezonem wzmocniła się dość wyraźnie i na pewno to zaowocuje w następnych kolejkach jeśli tylko bardziej się zgrają. Do zespołu przyszli tacy siatkarze jak: O. Antonov przyjmujący rep.Włoch, P. Verhees środkowy rep. Belgii, B. Patch atakujący rep. USA a także jest nasz młody siatkarz D. Domagała, który przyszedł z zespołu Polskiego Spala (19 latek).
Drużyna gości z większych nazwisk zakontraktowała rozgrywającego D. Travica jest to już bardzo doświaczony rozgrywający 31l najstarszy w drużynie, więc Padwa to drużyna bardzo młoda, niedoświadczona.
Wydaje mi się, że pierwsze zwycięstwo w lidze odniesie właśnie Valentia.
Sora - Latina 2:3
Latina
1,80 eFortuna

W drugim spotkaniu wziętym na tapetę jest także mecz gdzie obie ekipy póki co przegrywają...
Sora do tej pory uległa 1:3 z Monza i 0:3 z Modena natomiast Latina przegrała 2:3 z Verona i 1:3 z Castellana.
Drużyna gospodarzy jest zespołem bardzo młodym tam prócz 2 zawodników livero i przyjmujący którzy mają ponad 30 lat to są sami zawodnicy w wieku 20-24 lata.. Więc to jest także zespół dopiero budowany... nie wiem czy wypali to w tym sezonie a na pewno nie na początku.
Latina przed sezonem także dokonała sporego wzmocnienia, przyszli: E. T. Shoji libero rep. USA, N. Le Goff środkowy rep. Francjii, C. Savani przyjmujący były siatkarz rep. Włoch bardzo doświadczony, S. Starovic atakujący, jest atakujący rep. Japonii Y. Ishikawa... Ten zespół jest moim zdaniem dużo mocniejszy...​
Zachęcam znawców ligi Włoskiej aby oceniły moje typy... Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marko87 214

marko87

Użytkownik
Fajnie wygrzebane typy. Kadrowo na pewno wyglądają lepiej, ale coś ta Latina dziwnie jest prowadzona.
Patrze i widzę, że w pierwszym meczu LeGoff grał w wyjściowej szóstce, ale Ishikava i Starović już w kwadracie (przynajmniej ten drugi, bo grał w setach 3-5; Ishikava w ogóle). W drugim meczu już jeden żaden z wymienionej trójki nie pojawił się na boisku. Wiesz coś o tym? Jakieś kontuzje, limity obcokrajowców czy jak?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Fajnie wygrzebane typy. Kadrowo na pewno wyglądają lepiej, ale coś ta Latina dziwnie jest prowadzona.
Patrze i widzę, że w pierwszym meczu LeGoff grał w wyjściowej szóstce, ale Ishikava i Starović już w kwadracie (przynajmniej ten drugi, bo grał w setach 3-5; Ishikava w ogóle). W drugim meczu już jeden żaden z wymienionej trójki nie pojawił się na boisku. Wiesz coś o tym? Jakieś kontuzje, limity obcokrajowców czy jak?
Wiesz co, szczerze nic o tym nie wiem... I teraz mnie troszkę zaniepokoiłeś tą wiadomością... No ale trudno, jednak przystaję na tych typach.. Nie mam zbytnio już czasu szukać informacji bo zbiera się do roboty, także co ma być to będzie... ???? Powodzenia.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Starovic przegrywa(przynajmniej według trenera) rywalizację z francuzem Cortegianim. Le Goff i Ishikawa jakies urazy. Ten pierwszy plecy(ale nic groźnego) drugi nie wiem dokładnie co mu jest ale na pewno gdyby był w stanie to by na boisku się pojawił, zwłaszcza ,że Latina dwa pierwsze spotkania poległa do tego odpadła z pucharu Ogólnie jeszcze ktoś tam narzeka na urazy i trener miał zdecydować dopiero po ostatnim treningu jaka szóstka dzisiaj wyjdzie.
A co do limitów to tak jak u nas 3 stranieri plus mają(przynajmniej do tamtego sezonu ale chyba dalej aktualny ciekawy przepis) zawodnik do 23 roku życia traktowany jest jako Włoch
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Z typem na Latinę to się zgadzam, natomiast uważam że Padwa wywiezie dziś jakieś pkt, więc +1,5seta na Padwę moim zdaniem. W tym meczu duże prawdopodobieństwo tiebreaka, a tam może być różnie dlatego hand.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś tylko 1 spotkanie w 3 kolejce...
Milano - Lube Civitanova 1:3
Milano +11,5
1,85 Totolotek
powyżej 3,5 seta 1,69 1xbet
i na ryzyko można:
Lube i powyżej 170,5 2,45 1xbet

Nie wydaje mi się, aby to spotkanie było.. łatwym meczem dla gości.
Lube rozegrała dopiero 1 mecz w lidze pokonując Vibo Valentia 3:1 natomiast Milano rozpoczął sezon znakomicie wygrana z Monza 3:1 i wygrana na wyjeździe z Trentino 3:2 a jak tam się gra można sprawdzić poprzedni sezon.... 13 spotkań u siebie Trentino i 13 zwycięstwo.
Do Milano przyszedł przede wszystkim K.Cebulj i jest to... osłabienie Civitanova. Przyszedł rozgrywający N. Abel-Aziz, K. Klinkenberg czy środkowy rep Włoch M. Piano i widać, że od samego początku ten zespół jest w bardzo dobrej formie.
O Civitanovie nie będę dużo pisał, bo oczywiście tam jest gwiazda na gwieździe ... Jedyne osłabienie to właśnie Cebulj. Mimo wszystko sa faworytem w tym spotkaniu i myślę, że wygrają ten mecz... Lecz czy 3:0? Szczerze wątpię, liczę na zacięte 4 sety może nawet 5 setów? Kto wie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
A 63

adachno

Użytkownik
...
Przyszedł rozgrywający​
N. Abel-Aziz, K. Klinkenberg​
czy środkowy rep Włoch​
M. Piano...​

nie żebym się czepiał ale Abel-Aziz od paru sezonów nie jest już rozgrywającym tylko gra na bombie nie inaczej jest tutaj. co do meczu ogólnie myślę podobnie.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Abel-aziz już od jakiegoś czasu jest atakującym a nie sypaczem. Cebuli dochodzi do siebie po kontuzji(nie było go na mistrzostwach Europy) i w dwóch pierwszych spotkań nie grał. A lube straciło Cebulja ale mają dużo lepszego niż Cebulj Amerykanina Sandera. Moim zdaniem lube handjob pokryje
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolejka nr 4

Monza - Vibo Valentia 1:3
Valentia +1,5 seta
1,71 eFortuna
powyżej 3,5 seta 1,45 forBET
Po raz kolejny idę w stronę Valentii, ostatni typ był totalnym niewypałem ale mam nadzieję, że ta drużyna w końcu się przełamie... Ich przeciwnik nie jest wcale lepszy.
Do tej pory Monza rozegrała 3 spotkania - 1 zwycięstwo, 2 porażki (wygrali 3:1 w 1 kolejce z Sora i 2 porażki, 1:3 z Milano i 0:3 z Modena). Przed sezonem do Monzy dołączył Włoski środkowy S. Buti, Czech M.Finger, którzy na Mistrzostwach Europy zrobili taką dużą niespodziankę czy Amerykański K. Shoij.
Ja jednak dalej uważam, że goście mają duży potencjał i potrzebne jest im zwycięstwo aby weszli na wyższe tory. Całkiem możliwe, że to właśnie będzie dziś.
Latina - Lube Civitanova 3:0
Latina +15,5 eFortuna

Do dubla dodaję handicap w stronę Latiny z wielkim faworytem jakim jest Lube. Ostatnio grałem przeciwko Lube i weszło bardzo dobrze, dzisiaj także idę w tę stronę.
Latina także ze sporym potencjałem, dobrze graja C. Savani, S. Starović i G. Maruotti, którzy ponieśli ekipę do zwycięstwa w poprzedniej kolejce - cała trójka zdobyła aż 50 punktów. Oby dziś już zagrał Le Goff, mam nadzieję, że już wyleczył kontuzję bo będzie dziś bardzo potrzebny.
Lube wiadomo, Juantorena, Sokolov nie trzeba nic dodawać... Ale w dalszym ciągu nie przewiduję łatwego spotkania dla gości.
Taki oto dubelek polecam.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolejka nr 5
Na dziś tylko 2 typki wyszukałem póki co.
Castellana Grote - Vibo Valentia 2:3
Valentia 1,80 eFortuna

W tym meczu idę w stronę gości. W ostatniej kolejce w końcu wygrali swój pierwszy mecz i to na wyjeździe.
Bardzo dobry mecz rozegrali O. Antonov, B. Patch i J. Massari którzy zdobyli razem prawie 50 punktów, do tego jest jeszcze P. Verhees czy L. Presta...
Grotte rozegrali 4 setowe spotkanie z Trentino, pierwszego seta wygrali w końcówce ale już im dalej w las tym gorzej do 22 do 19 i do 16.
Dla mnie osobiście goście są dużo lepszym zespołem i po takim kursie grzech nie spróbować.
Lube Civitanova - Trentino 3:0
Trentino +13,5
1,62 eFortuna
oraz na ryzyko:
Lube i powyżej 178,5 2,70 1xbet

Ale walka była w każdym secie, szkoda, że chociaż 1 nie udało im się ugrać
Tutaj spróbuję pójść w stronę gości. Civitanova widać, że nie są w swojej najlepszej formie. Dwa razy grałem przeciwko nim i dwa razy na plus więc idę ponownie przeciwko Lube.
Trentino to przede wszystkim atakujący L. Vettori, przyjmujący F. Lanza i teraz doszedł bardzo solidny przyjmujący N. Hoag który rozegrał bardzo dobre spotkanie zdobywając 20 punktów najwięcej w swoim zespole.
Oczywiście Lube jest w tym meczu faworytem i wydaje mi się, że to spotkanie wygrają ale Trentino powalczy w tym meczu, jest to na pewno mecz kolejki.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Verona-Modena over 155,5 @ 1,55 Unibet✅
Piąta kolejka i chyba czas w końcu na strate seta przez Modene. Przy takiej linii wychodzi srednia punktowa na seta minimum 39 więc jest to nic i bet lepszy niz over 3,5. Modena niby bez straty seta jednak mnie osobiście nie przekonują do końca. Raz, ze mieli do tej pory łatwiutkich rywali a dwa nie grają porywająco. Nawet z taką Sorą na wyjezdzie dwa pierwsze sety wyrwali na koniec. Widać, ze ta druzyna baardzo duzo straciła na odejściu Le Roux. Gosc dawał niesamowicie duzo na zagrywce, mógł zagrac na ataku i razem z Holtem tworzyli na pewno ofensywnie najlepszy środek na swiecie. Brakuje tam atakującego, i jak Ngapeth siada z poziomem to moga byc kłopoty. Verona to nie ogórki, piąty zespół poprzedniego sezonu i na pewno stać ich na taki sam wynik w tym sezonie. Do tej pory wygrane na trudnych terenach w Padwie i szczególnie z Latiną oraz wyrazna porazka z jednak do tej pory będącą w innej lidze Perugią. Zawodnicy tacy jak Jaeschke, Pajenk czy Birarelli sroce spod ogona nie wypadli a i jest tam kilku obiecujących młodych grajków. Te ekipy spotkały sie w zeszłym sezonie w play offs i wygrała Modena 2-1 a większość setów była zacięta. Nie chce mi sie wierzyć tutaj w 3 sety.
Lube- Trentino over 45,5 pkt pierwszy set @ 1,72 Uni✅
Kolega wyżej juz pisał o tym meczu. Tutaj troche bet dla zabawy. Obie ekipy w słabej formie. Lube słabo zaczyna spotkania i później ma kłopoty. Trento powinno sie postawić, te ekipy lubią fundować często długie seciorki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolejka nr 6

Modena - Lube Civitanova 1:3
powyżej 179,5 1,52 eFortuna
Modena 1,70 eFortuna
Modena i powyżej 185,5 3,60 1xbet

Prawdziwy hit siatkówki, jedne z najlepszych drużyn we Włoszech jak i w europie.
Mecz mega ciężki do wytypowania zwycięstwa, dlatego moim głównym typem na to spotkanie są punkty...
Z kolei wydaje mi się, że Modena u siebie zwycięży, po 1 są u siebie mega mocni, mają świetny początek sezonu 5 meczy - 5 zwycięstw, tylko 1 set stracony pokazuje to siłę w tej ekipie. Oczywiście w tej drużynie są takie gwiazdy jak: E. Ngapeth, B. Rezende, M. Holt, T. Urnaut ...oczywiście to nie jedyni świetni siatkarze w tej ekipie.
Jeśli chodzi o gości to Oni nie zaczęli tego sezonu tak dobrze jak przeciwnicy, moim zdaniem nie są Oni w tak dobrej formie.. oczywiście mogą się zmobilizować na taki mecz i pewnie to zrobią.
Nie zdziwię się jak ten mecz zakończy się w tie breaku i losy meczu rozstrzygną się w pojedynczych punktach.
Trentino - Verona 1:3
Verona +12,5
1,55 eFortuna
Trentino i powyżej 180,5 2,80 1xbet

Póki co jest to mój ostatni mecz do typowania na dziś, bardzo ciekawe spotkanie i wydaje mi się, że będzie ono bardziej zacięte niż pokazują to kursy, 1,25 na gości. Nie wydaje mi się aby Trentino wygrało to spotkanie w 3 setach chociaż nawet jeśli tak będzie to +12,5 punkta na Verone powinno wystarczyć, Trentino mega mocne u siebie co pokazał ostatni sezon ale... nie są Oni w najlepszej formie, nie wszystko tam działa w 100% patrząc po wynikach. Ostatnio zacięte spotkanie z Lube ale przegrana 0:3,z Ravenną gładka porażka, z Padovą i Castellana stracone 2 sety a Verona jest lepsza drużyna od tych 2 drużyn.
Licze tutaj na 4 sety, oczywiście drugi typ ryzykowny ale myślę, że są spore szanse na to.
Typy główne na plus, jednak typy poboczne na minus.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
7 kolejka

Sir Safety Conad Perugia - Diatec Trentino 3:0
1 i powyżej 179,5
2,80 1xbet

Tylko taki typ na to spotkanie gram. Oczywiście wielkim faworytem gospodarze, którzy mają piekielnie mocny skład... Ostatnio grali w kwalifikacjach do ligi mistrzów z mistrzem Białorusi i rozbili ich u siebie 3:0 co dziwić nie może. 2 dni minęły i kolejny mecz tym razem z dużo bardziej wymagającym rywalem w lidze. Trentino to także drużyna z niemałym potencjałem kadrowym, jest tam Lanza, Vettori, Gianneli czy chociażby Hoag...
Trentino ostatnio przegrali u siebie z Veroną 1:3 i z Civitanova 0:3 - wyniki słabe.
Ostatni mecz zagrali 5-ego czyli 10 dni temu... Mieli bardzo dużo czasu na trenowanie, na odbudowanie formy czy im się to udało? Zobaczymy ale na pewno stać ich na 1 seta jeśli tylko zagrają bardzo dobrze... Chyba, że rozegrają równie slabe spotkanie co 10 dni temu to bedzie 0:3. Jednak licze na walkę ze strony gości...
Trochę pechowo...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mecz zaległy 2-giej kolejki
Lube Civitanova - Ravenna 3:0
Ravenna +15,5
1,60 forBET
Ravenna +14,5 1,71 1xbet
powyżej 170,5 1,85 eFortuna

W tym spotkaniu idę lekko w stronę gości. Mam nadzieję, że ugrają minimum 1 seta co przybliży mnie do trafienia wszystkich typów.
Ogólnie Ravenna w bardzo dobrej formie 5 zwycięstw i 2 porażki - początkiem sezonu 2:3 z Piacenzą i 2:3 ostatnio na wyjeździe z Verona. Nie tak dawno obie ekipy spotkały się w pucharze Włoch gdzie to Civitanova wygrała 3:0 (15 małymi punktami). Lecz to był dopiero początek sezonu - 2 porażki z rzędu (z Piacenza i Civitanova). Teraz już rozegrali tych meczy troszkę i drużyna gra zdecydowanie lepiej.
Oczywiście nie mówię, że wygrają to spotkanie ale wydaje mi się, że są w stanie urwać jakiegoś seta gospodarzą, którzy nie wygrywają aż tak pewnie tych spotkań... przeważnie jakiegoś seta tracą.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
(Siatkowka) Trentino - Latina
(Handicap punktowy over 179.5)
kurs 1.85 Bukmacher:Totolotek

Trentino jest faworytem ale moim zdaniem tylko na papierze.Trentino ostatnio przegrało gladko z Perugia.Przegrana w 4 setach z Verona.Przegrana w 3 setach z Lube.Zwyciestwo Castellana w 4 setach. Porazka z Ravenna w 3 setach. Jak widzimy zespol z Trentino nie gra swojej siatkowki ale tak czolowy zespol musi wygrac to spotkanie ale bedzie ciezko poniewaz zespol z Latiny wygral ostatnio z Lube a jak wiemy ze Lube i Modena sa jednym z najlepszych ligowychdruzyn.Zwyciestwa po tie-breaku z Sora.Porazki z Modena w 4setach.Porazka z Valentina w tie-breaku oraz z Piacenza rowniez w tie-breaku. Jak widzimy Latina lubi urwac sety u siebie jak i na wyjezdzie. Widac ze majapotencjał.Mysle ze dzisiaj wystarczy w miare wyrownane sety i wygrany jeden set przez Latine i powinnismy sie cieszyc z udanego typu.Pozdrawiam trzymajcie sie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
(Siatkowka) Trentino - Latina
(Handicap punktowy over 179.5)
kurs 1.85 Bukmacher:Totolotek

Trentino jest faworytem ale moim zdaniem tylko na papierze.Trentino ostatnio przegrało gladko z Perugia.Przegrana w 4 setach z Verona.Przegrana w 3 setach z Lube.Zwyciestwo Castellana w 4 setach. Porazka z Ravenna w 3 setach. Jak widzimy zespol z Trentino nie gra swojej siatkowki ale tak czolowy zespol musi wygrac to spotkanie ale bedzie ciezko poniewaz zespol z Latiny wygral ostatnio z Cube a jak wiemy ze Cube i Modena sa jednym z najlepszych ligowychdruzyn.Zwyciestwa po tie-breaku z Sora.Porazki z Modena w 4setach.Porazka z Valentina w tie-breaku oraz z Piacenza rowniez w tie-breaku. Jak widzimy Latina lubi urwac sety u siebie jak i na wyjezdzie. Widac ze majapotencjał.Mysle ze dzisiaj wystarczy w miare wyrownane sety i wygrany jeden set przez Latine i powinnismy sie cieszyc z udanego typu.Pozdrawiam trzymajcie sie.
ja uważam troszkę odwrotnie. Myślę że wkońcu Trentino odpali i wygra to 3-0 ewentualnie 3-1 (przy tym wyniku jest szansa na powodzenie twego typu ???? )
Skład Trento mocno przebudowany, przyszedł Vettori, Eder , Kozamernik , ZIngel, Teppan. Jak widzimy sporo zmian zatem logiczne że potrzebują czasu na zgranie a początek mieli trudny bo grali z druzynami z górnej półki.
Ale myśle ze wkoncu to powinno lepiej wygladaci pokaza sie przed własną publicznoscia solidnie i wygrają za 3 pkt. Latina przecietny skład , wystarczy przycisnąć troszke mocniej zagrywka i juz trudno z kończeniem ataków.
Jest niby Starovic, Savani, ale to juz starzy gracze nie tacy skoczni. Ten zespół bedzie w środku tabeli i to wszystko , nie to samo jak Trento które powinno walczyc i sam szczyt.
Koniec konców ja na dzis gram Trento -1,5 seta , i nie ukrywam gram ten zakład grubo !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom