>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

11. kolejka Eredivisie / 13.kolejka Jupiler League [03.11-05.11.2017]

Status
Zamknięty.
leon21 205

leon21

Użytkownik
Będę pierwszy ;)
Dzisiaj zmierzą się drużyny Sparty Rotterdam i Heerenveen. Goście spotkania po znakomitym początku sezonu, mają passę 5 meczy bez zwycięstwa ( BA ! nawet bez remisu ). 4 ligowe i jeden pucharowy. Patrząc na statystyki obu drużyn, można zauważyć ciekawą rzecz - Heerenveen grają lepiej na wyjazdach. 2-3-5 8:17 Sparta - co daje nam 9 punktów w ligowej tabeli - 15 pozycja. Heerenveen może pochwalić się troszkę lepszymi wynikami 4-2-4 14:20 - 7 pozycja.
Co ciekawe, do lidera - Ajaxu, tracą tylko 3 punkty, dzisiejszym meczem mogą awansować w ogólnym rozliczeniu, głęboko w to wierzę
https://www.efortuna.pl/
Sparta Rotterdam - Heerenveen typ 2 @2.30
Sparta Rotterdam - Heerenveen typ over 2.5 @1.67
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Zgodzę się z leon21 ale ja pójdę bezpieczniej, czyli:
Heerenveen lub remis @1.41✅
Heerenveen over 1,5 gola @2.00⛔
Uni

Ja od siebie dodam, że ostatnie porażki które ostatnio odniosła w lidze Duma Fryzji były to porażki z rywalami lepszymi - drużyny, które plasują się wyżej w ligowej tabeli.
Natomiast to co wspomniał kolega, że Heerenveen prezentuje się dobrze na wyjazdach i to jest prawda.
Sparta w poprzednim sezonie ledwo co się utrzymała.
Idę w kierunku drużyny bardziej doświadczonej. Te dwie bramki również nie powinny być problemem, przy kiepskiej defensywie Sparty.
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Długo się zastanawiałem co zagrać aż w końcu padło na Telstar i Go Ahead Eagles. Obydwie drużyny w ostatnim czasie zwyżkowa forma! Telstar mnie zaskakuje!! Ostatnie 4 mecze wygrane, w których strzelili 13 bramek!! Mam nadzieję że dzisiaj podtrzymają formę strzelecką. GAE również po kiepskim początku sezonu zaczął pięknie punktować. W ich meczach również nie brakuje bramek! Myślę że tutaj zobaczymy co najmniej 4 bramki!
Pozdrawiam i powodzenia
Over 3,5 bramki w meczu @ 2,19 lvbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 19:45
Spotkanie: Heracles - FC Groningen
Typ: Heracles
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 11 kolejkę holenderskiej Eredivisie.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Polman Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Heracles Almelo a w gości przyjedzie drużyna Football Club Groningen.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyli 12 punktów co daje 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 15 pozycji w holenderskiej Eredivisie zdobywając 9 oczek w swoich 10 spotkaniach ligowych rozegranych w tym sezonie.
Heracles w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz przegrana i bilans bramek 12-9 zaś FC Groningen na wyjazdach 4 porażki z bilansem bramkowym 5-10.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają dobrze i to na swoim terenie zbierają do tej pory prawie wszystkie swoje ligowe oczka a goście na wyjazdach tragedia nawet zremisować nie potrafili i ogólnie ten sezon jak do tej pory mają bardzo słaby i moim zdaniem zespół Heracles Almelo w pełni wykorzysta swoją szansę na zwycięstwo w tym spotkaniu.
✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 125

lemrak29

Użytkownik
Ajax - Utrecht
14:30
Gospodarze wygrają obie połowy - Tak
2.48
Unibet
Ajax drugi w tabeli, w wysokiej formie - 4 zwycięstwa z rzędu, najlepsza obrona w lidze (stracili tylko 8 bramek w dziesięciu meczach), w dodatku grają u siebie. Utrecht z kolei to przeciętniacy - 11 pozycja w tabeli, kompletnie bez formy, ostatnie wyjazdowe zwycięstwo w lidze na inaugurację sezonu w Hadze (3:0). Sądzę, że po takim kursie warto zaryzykować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom