>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dafabet - 100% do 150PLN

mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
jak wplacic przez ecopayz bez prowizji? Jest taka opcja? jesli nie to jaka jest najtansza, kompletnie nie ogarniam tych wplat. Chcialem karta, to nie obsluguja mastercard.
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Wybierz local services i tam masz p24, wtedy prowizja jest 1.5% w PLN , tez na poczatku sie jebnalem z kartą i zabralo mi troche kwitu na przewalutowaniu ????
 
A 185

adikos

Użytkownik
bez prowizji to jest tylko wpłata w innej walucie przez przelew europejski tzw SEPA, ale nie jest on natychmiastowy w przeciwieństwie do przelewy24.
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Dziś próbowałem wpłacić skrillem pieniądze i miałem komunikat &#39;&#39; Płatności z salda nie są dozwolone w przypadku tego sprzedawcy...&#39;&#39;o co moze chodzić??
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
To w takim razie ja nie dostałem, a widzę, ze ktos wczesniej pisal o bonus, to mu odpisali, ze za pozno no trudno, więc w moim przypadku, pewnie też za pozno juz :p
A jednak dopisali, także plusik ode mnie ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jaki to bonus także dla starych graczy? Do tej pory korzystałem kiedyś z promocji na start. A także później z bonusu za wpłatę ecopayz. Mogę teraz skorzystać z jakiegoś następnego bonusu?
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Ostatnio odnowili stronę i jak ponownie aktywujesz konto to znowu możesz skorzystać z bonusu. Tylko warunki jednak są już dużo gorsze, bo obrót x6.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Niby gorsze ale dla dobrego gracza co za problem to zrobić. To tylko dodatkowe 200 zł a nie tysiące więc można ryzykować
 
Do góry Bottom