>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Typ jak już wspomniałeś wydaje się oczywisty. Bolton benjaminek, powrócił do championship, w zeszłym sezonie awansowali z 2 miejsca i awansowali klasę wyżej, póki co bez zwycięstwa i grają słabo. Drużyna z Bristolu nieźle weszła w sezon, zważywszy na to że w poprzednim broniła się przed spadkiem. Póki co przegrali tylko jedno spotkanie, zremisowali aż pięć i trzy wygrali. Uważałbym na to spotkanie bo championship jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna niż Premier League. Tu często oczywiste przechodzi w nierzeczywiste. A kurs bez szału.
 
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
Barnsley -0,5 rożnego vs QPR @ 1,90 Uni ⛔
Liczby rożnych QPR na wyjazdach: 1,3,2,1. Zdecydowanie lepszy zespół u siebie. Gospodarze średnio 6,5 rożnego u siebie. Po takim kursie polecam, moim zdaniem powinno być w okolicach 1,3-1,4.
Bristol -1,25 vs Bolton @ 2,06 Uni✅

Bolton przypomina trochę drużynę Rotherhamu z poprzedniego sezonu, która też w pewnym momencie przegrywała wszystko jak leci. Zakaz transferowy, kontuzje, nic nie wskazuje na to, aby akurat dziś przeciwko dobrze dysponowanej drużynie Bristolu miało się cokolwiek zmienić.
 
czarnotowidze 44

czarnotowidze

Użytkownik
Birmingham - Sheffield Wed
BTS TAK 1.83

Tutaj opieram się tylko na statystyce, ale jakby nie spojrzeć Sheffield nie ma problemu ze strzelaniem bramek, ale za to ma problem z utrzymaniem czystego konta. Od początku sezonu w 11 meczach, które rozegrali tylko 2 razy nie było bts&#39;u. Birmingham gra w kratkę, ale myślę, że atut własnego boiska pomoże im w zdobyciu bramki, a może nawet punktu lub trzech. Wynik dla mnie to wielka niewiadoma, ale bts i 2-3 bramki to dla mnie bardzo prawdopodobne zdarzenie w tym meczu.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
To prawda. jednym z przykładów to Hull. Zespół z aspiracjami żeby wrócić do PL a grają taką padakę że szok.
Jeśli chodzi o typowanie poszukałbym czegoś w spotkaniu Leeds - Derby. Jednak ostrożny typ bo tak jak zauważył kolega Jones ciężka liga do typowania. Ja tutaj widzę niezły kurs w typie że na Elland Road w drugiej połowie zobaczymy więcej bramek.
połowa z większą ilością bramek 2@@@@@ 2.07 fortuna
siadło ****** 1-0 # 1p. 0-2 # 2p.
 
O 0

olimpijczykk

Użytkownik
Sunderland - Bolton typ -1
Kurs 1,72
Według mnie tu pewna jedynka, Sunderland nie wygral domowego meczu od 17.12.2016 kiedy jak nie dzis?
Bolton strzelil w tym roku 8 bramek w 14 spotkaniach i stracil 25. Zespoly zajmuja kolejno Sunderland przedostanie i Bolton ostanie miejsce w lidze. Rowniez kadrowo Sunderland wyglada o wiele lepiej np Aiden McGeady grajacy w takch klubach jak Celtic , Spartak Moskwa , Everton strzelajacy srednio 10 goli na sezon, Luis Grabban ktory w sezonie 12/13 strzelil 13 goli 13/14 22 goli 14/15 12 goli dla Bournemouth i Norwich. Uwazam, ze ten mecz bedzie przełamaniem Sunderlandu w lidze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom