>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [31.10.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
^up fajny kurs na Suareza. Warty gry moim zdaniem. Widać, że jest daleki od swojej formy oraz ustawianie go na skrzydłach, wcale nie ułatwia mu życia.

///
Qarabag +3
@1.66
LvBet✅✅

Pierwszy ich mecz, to nuda i nic więcej. Atletico nie pokazało nic, zagrali takie flaki, że masakra. W ogóle ich wyniki w ostatnim czasie, są poniżej oczekiwań. Wydaje mi się, że zespół jest wypalony. Brak nowych zawodników, przez co nie ma takiej rywalizacji. Simeone nic więcej nie wyciśnie z tej drużyny.
Qarabag mimo, że jest zespołem gorszym pokazał, że można powalczyć. Mieli nawet swoje okazja na zdobycie bramki.
Nie wydaje mi się, żeby Atletico nagle zagrało super zawody. +3 jak najbardziej do gry po fajnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ferdzio1 53,4K

ferdzio1

Użytkownik
PSG - Anderlecht 1 -1,5 5-0
Porto - Lipsk 1 DNB 3-1
@ 1.93 Unibet ????
Moja propozycja na 4 kolejkę LM. PSG przewyższa Anderlecht o klase a dodatkowym argumentem jest to że Neymar jest zawieszony w rozgrywkach ligowych i pozostaje mu tylko pokazanie się w LM ( Neymar strzeli jest @ 1.36). W drugim meczu gram przeciwko drużynie niemieckiej bo moim zdaniem nie dadzą rady pod względem fizycznym. W pucharze rozegrali 120 minut z Bayernem 1-2 (53 min czerwona kartka) a potem w lidze w Monachium 0-2 już od 13 minuty w osłabieniu. W oba spotkania włożyli kawał zdrowia i myśle że to się odbije w Porto.
 
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Luźne typy z totolotka ode mnie, dosyć nietypowe :
Zawodnik nie strzeli gola : A.Robben @1.7
Zawodnik nie strzeli gola : L.Suarez @2.1
Zawodnik nie strzeli gola : Gimenez J.M @2.1
Zawodnik nie strzeli gola : Draxler.J @1.8
Bayern ciężko bez Lewego z mocnym Celticiem, czuje mało bramek i jakis remis albo porazke Bawarczykòw. Z Suarezem dość ryzykownie, ale Grecy pokazali na Cam Nou, że potrafia sie bronic, w Grecji przy własnej publice też dadzą rade, a Suarez ciężko z formą. Gimenez nie wiem czy zagra, 5 meczy w Atletico i jeden gol. Draxler ròwniez nie wiadomo czy zagra, Cavani, Neymar, Mbappe, Di Maria może powinni postrzelać. Przypominam, że jesli zawodnik nie wystapi w meczu w totolotku rozliczają jako wygrany zakład, tym lepiej dla grających. Powodzonka
Jakas pomylka buka. Zamiast gineneza powinien byc Griezman chyba xd nic tylko stawiać, Gimenez jako obronca nie wiadomo czy wgl zagra on czy Savić :eek:
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Na fortunie dają kurs 1,87 na under 4,5 w meczu PSG, oglądam ich mecze i mam takie wrażenie że oni mocno lekceważą drużyny słabsze od siebie i zwyczajnie się bawią co też czasami obraca się przeciwko nim. Liczę tutaj na wynik 3:0 albo 4:0 dla Paryżan, więcej im się nie będzie chciało strzelać.
 
G 0

gambit4

Użytkownik
Man Utd - Benfica
liczba rzutów rożnych: over 10
1.80 LVbet
Witam to jest mój typ na dzisiaj. W poprzednim meczu tych drużyn sam Utd nabił 9 rr. Benfica dołożyła ze swojej strony 6 sztuk wiec dzisiejszy kurs pokrył nam sie z nawiązką. Utd w PL w większości meczy daje średnio 7rr. Myślę że dzisiejszy mecz będzie bardzo zacięty co będzie rzutowało na ilość rr. Pozdrawiam
 
P 5

plemnicus91

Użytkownik
Zdecydowanie stawiam w tym przypadku na Juve, taki kurs to mega okazja. Owszem Portugalczycy prezentują się nieźle, ale w takim meczu o stawkę to nie wystarczy, nie wytrzymają presji. Chciałbym przypomnieć, że Juventus to taki kosiarz LM ostatnich lat. W zeszłym sezonie nawet Legia dała radę zawodnikom z miasta Lizbona ;)
Zgadzam się w 100 procentach...Wracam do gry po 8 latach nieobecności i wiem co mówię, albowiem gram od kilku tygodni na sucho ( bez wkładania kasy ) i ok 80 procent moich typów się sprawdza. Czas więc zacząc zarabiać!
Jak dla mnie można popróbować poniżej 2.5 Bayern - Celtic. Brak Roberta, a poza tym oszczędna gra na weekend z Borussią
2,55 totolotek
Jak dla mnie, a wracam po 8 latach nieobecności, jedynym pewnym typem jest Over na RR + 9
 
L 2

legion18

Użytkownik
Apropo tego zakładu na Gimeneza, to dzisiaj założyłem konto na totolotku. Na aplikacji na iphonie jak wchodzę w zawarty kupon to obok tego zdarzenia pojawia się kurs 0,00 ale cały kupon ma normalne kursy i ewentualną wygraną. Moje pytanie brzmi czy oni tam nie pokazują kursu zawarcia tylko aktualny(zdarzenie już wycofali), czy też anulowali mi zakład?
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Apropo tego zakładu na Gimeneza, to dzisiaj założyłem konto na totolotku. Na aplikacji na iphonie jak wchodzę w zawarty kupon to obok tego zdarzenia pojawia się kurs 0,00 ale cały kupon ma normalne kursy i ewentualną wygraną. Moje pytanie brzmi czy oni tam nie pokazują kursu zawarcia tylko aktualny(zdarzenie już wycofali), czy też anulowali mi zakład?
Będziesz miał po kursie 0 rozliczone jak nic, przecież oni by zbankrutowali gdyby rozliczali tak błędnie wystawione oferty.
 
L 2

legion18

Użytkownik
Będziesz miał po kursie 0 rozliczone jak nic, przecież oni by zbankrutowali gdyby rozliczali tak błędnie wystawione oferty.
Tylko, że logując się na stronie są normalne kursy w kuponie. Dlatego się zastanawiam czy to oni mają taki dziwny sposób działania apki. Zagrałem też brak gola Draxlera, i pokazuje mi na apce kurs 1,4 czyli taki jaki jest teraz do zagrania. A przecież by mi tak bezczelnie nie zmienili kursu(z 1,8 -&gt; 1,4), tym bardziej, że nie jestem zainteresowany graniem tego zdarzenia po takim kursie.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Celtic - Bayern
Typ: 2 + under 4,5
Man United - Benfica
Typ: 1 + under 5,5
_________
AKO: 2,95
Buk: 1xbet

Obydwie ekipy, muszą wygrać. Bayern tzw. &quot;mecz o 6 punktów&quot;. Owszem zagrają bez Lewego i Mullera ale wciąż jest to ekipa naszpikowana świetnymi piłkarzami. Celtic to hegemon w lidze szkockiej, ale od drużyn ze ścisłego europejskiego topu wciąż odstaje. Na Allianz było 3-0, spodziewam się podobnego wyniku, albo i jeszcze mniejszego wymiaru, wszak w weekend wyjazd na Signal Iduna i ciężki mecz z BVB. Celtic u siebie jest groźny, ale na Bayern to może nie wystarczyć. 1.35 na Bayern, w obecnej formie na wyjazdach to raczej kiepski pomysł, aczkolwiek w połączeniu z underem, bo przy braku Lewego i Thomasa nie spodziewam się mocno overowego meczu to 1,93 trzeba po prostu spróbować bo wygląda to jak promocja.
United podobnie. Wygrają to klepną awans. Nie ma co kalkulować i liczyć szans matematycznych jakie mają aby odpaść. Awansują i to już jutro wygrywając z Benficą. W Portugalii było 0-1, może i trochę wymęczone, ale kolejne czyste konto United. Ostatnio nie są tak overowi jak na początku sezonu, ostatnio 6 bramek lub więcej mieli w towarzyskim meczu - nie ma co brać pod uwagę. Od 8 miesięcy zawsze było poniżej tych 6 bramek. Mou skupia się raczej na zdobyczy punktowej przy czystym koncie i jak najmniejszym nakładzie sił. Zwłaszcza, iż w sobotę jest wyjazd na Stamford Bridge, więc wydaje mi się 1-0 / 2-0 ew 2-1 i plan wykonany więc będzie można się skupić na sobocie.
Dubel złożony z samych winów to 1,83 ale nie warto, bo dubel z underami wynosi 2,95, to ogromna różnica i można pobrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 60

enjoy_10

Użytkownik
^up fajny kurs na Suareza. Warty gry moim zdaniem. Widać, że jest daleki od swojej formy oraz ustawianie go na skrzydłach, wcale nie ułatwia mu życia.

///
Qarabag +3
@1.66
LvBet

Pierwszy ich mecz, to nuda i nic więcej. Atletico nie pokazało nic, zagrali takie flaki, że masakra. W ogóle ich wyniki w ostatnim czasie, są poniżej oczekiwań. Wydaje mi się, że zespół jest wypalony. Brak nowych zawodników, przez co nie ma takiej rywalizacji. Simeone nic więcej nie wyciśnie z tej drużyny.
Qarabag mimo, że jest zespołem gorszym pokazał, że można powalczyć. Mieli nawet swoje okazja na zdobycie bramki.
Nie wydaje mi się, żeby Atletico nagle zagrało super zawody. +3 jak najbardziej do gry po fajnym kursie.
A nie uważasz, że w końcu musi przyjść przełamanie? Qarabag to jednak drużyna, która tylko u siebie może coś ugrać w LM. Chelsea ich rozjechała 6:0. Poza tym w tym meczu Atletico po prostu musi wygrać, są za bardzo doświadczeni, żeby odpaść już na tym etapie. Ja myślę, że będą chcieli rewanżu za mecz w Azerbejdżanie i może się skończyć wyżej niż 3:0.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Do tego można za drobne spróbować taką tasiemkę :

Roma - Chelsea / Over 2,5 + BTS
Celtic - Bayern / Bayern ov 5,5 RR
Celtic - Bayern / Over 2,5 ŻK
Olympiakos - Barcelona / Over 3,5 ŻK
Basel - CSKA / Basel wygra dowolną połowę
Sporting - Juventus / Juventus wygra dowolną połowę
@12,1
Liczę na podobnie zacięty mecz jak w Londynie, dwie ofensywne ekipy, mam nadzieję, że Chelsea podoła. Co do Bayernu, walą te rożne ostatnio jak złoto, sami wbijają od 7 do 13, myślę że mimo braku Lewego i Thomasa powinni pokryć. Poza tym wydaje mi się, że będzie to zacięte spotkanie, Szkoci się mobilizują, jak grają na 100% to i kartki mogą być - angielska piłka. W Bayernie też ktoś dostać powinien a kurs @1,49 na taką linię to ja biere z pocałowaniem rączki. W Grecji podobnie, ostatnio kartem było 6, wiadomo co zawsze się powtarza - gorący teren itd. Liczę, że Grecy nie będą nadążać momentami za piłkarzami Barcelony, dzięki czemu parę fauli taktycznych będzie a z nich kartki. W Blaugranie też zapewne ktoś dostanie ;) No i Basel, Juve lepsze ekipy od swoich rywali, mogą nie wygrać całego meczu, ale po połowie to powinni dać radę. Basel gra u siebie, CSKA nie takie mocne, a co do Juve to wydaje mi się, że powinni dać radę a taki kurs na nich to też promo i do taśmy biorę.
Teoretycznie to formalnie każdy typ jest w porządku, aczkolwiek taśma to taśma i zapewne coś nie pójdzie po mojej myśli, ale warto, a nóż widelec łut szczęścia pomoże i fajne AKO wpadnie przed jutrem. ;)
 
M 0

morszczyn

Użytkownik
Basel - CSKA Moskwa X2 (1,87)
Widzę, że gruba masówka na Basel. Jednak nie jest to ta sama drużyna co jeszcze kilka lat temu gdzie w cuglach wygrywała ligę szwajcarską. W tym sezonie grają bardzo nieregularnie i przeplatają dobre występy tymi słabszymi. W Lidze Mistrzów oprócz porażki z faworytem grupy, Man Utd pewnie rozprawili się z outsiderem grupy, Benficą oraz odnieśli zwycięstwo na trudnym terenie w Moskwie. Drużynę ciągnie wonderkid Oberlin na spółkę z generałem obrony, Markiem Suchym. Jednak CSKA to z pewnością nie nowicjusz i na pewno pałają rządzą rewanżu mając świadomość, że porażka teoretycznie przekreśli ich szanse na walkę o drugie miejsce w grupie. Nie są murowanym faworytem w starciu ze Szwajcarami, upatruje w tym pojedynku wyrównanego starcia, więc proponuje spróbować zagrać na ekipę Akinfeeva podpartą remisem, może wreszcie uda mu się chłopakowi zachować czyste konto w meczu Ligi Mistrzów pierwszy raz od 11 lat ???? Pozdro!
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Celtic - Bayern
typ: X

Po szczęśliwym trafie w ostatniej kolejce LM, gdzie udało mi się poprawnie wytypować remis Realu z Tottenhamem dziś stawiam na remis Bayernu z Celtikiem.
Celtic ostatnio na fali. W październiku zanotowali tylko jedną porażkę i to wyjazdową z Bayernem. I choć wynik tego meczu (3:0) sugeruje, że Celtic nie miał nic do powiedzenia (w ataku tak właśnie było), to w obronie mają jeszcze sporo zapasu. Bayern po zmianie trenera powoli zaczyna układać grę. Jednak nowy szkoleniowiec w środku sezonu to zawsze nowe metody treningowe, zmiana obciążeń itp. Moim zdaniem odbija się to na skuteczności Bayernu i na ich sprawności. Kto wie czy lekki uraz Lewego nie jest właśnie tym spowodowany.
Moim zdaniem dziś na trudnym terenie w Glasgow padnie remis 0:0. Bayern pozbawiony głównych snajperów, ociężały i nieskuteczny na wyjeździe nie da rady defensywnie ustawionym graczom Celtic.
Kurs na STS (bo tę placówkę mam pod oknem w pracy) to 4,50 na remis. Na 0:0 15.0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom