>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

LNB (Francja) 2017/2018

Status
Zamknięty.
G 693

generalkaman

Użytkownik
Gravelines/Dunkerque - Pau Orthez
Under 148,5pkt
Kurs: 2.00
Bukmacher: Totolotek
Poniedziałkowe spotkanie francuskiej LNB. Będąca jeszcze bez zwycięstwa drużyna Gravelines podejmie we własnej hali drużynę Pau Orthez, która legitymuje się obecnie bilansem 3-1. Moim typem na to spotkanie jest suma punktów poniżej 148,5. Gospodarze w czterech dotychczasowych spotkaniach rzucili zaledwie 259 punktów co daje średnią 64,75pkt na mecz. Sami nie są bardzo groźni ofensywnie, nie grają koszykówki up tempo szukających szybkich punktów w pierwszych sekundach akcji. Nawet w meczach domowych rzucili zaledwie 70 oraz 55 punktów. W trakcie czterech dotychczasowych spotkań nie widać było progresu w tym aspekcie, był za to w obronie. Pierwszy mecz sezonu to strata 103 oczek, następnie 80 aby w poprzednich dwóch spotkaniach dać sobie rzucić zaledwie 61 oraz 71. Ich rywale - Pau Orthez również preferują spokojną, kontrolowaną koszykówkę. Rywali z podobnego poziomu sportowego jak dzisiejsi gospodarze zamykali w 62 oraz uwaga 56(!) punktach. Jedynym meczem gdzie przekroczyli tą linię była domowa potyczka z Nanterre. Dwie defensywne drużyny spotykają się na przeciw siebie, zwiastuje to spokojny, kontrolowany przez trenerów mecz. Jeśli któraś z nich nie będzie mieć dziś niesamowitego dnia gdzie ich skuteczność będzie ultra wysoka to linia powinna być nie zagrożona.
Wynik 65:57
Typ: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Francja LNB
Godzina: 20:45
Spotkanie Antibes- Le Mans Handicap [7,5-0 ]
Typ:1
Kurs: 1,77
Bukmacher:Lv bet
Analiza.Gospodarze tego pojedynku koszykarze Antibes obecnie zajmują dalekie 13 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 2 zwycięstwa i 3 pojedynki przegrali.Ich bilans koszy wynosi 385-393.W ostatniej kolejce przegrali wysoko wyjazdowe spotkanie z Nanterre 93-77.Teraz o kolejne punkty będzie im napewno ciężko poniewaz ich rywalem jest aktualny lider tabeli Le Mans który dotychczas odniósł komplet 5 zwycięstw.W ostatnim swoim pojedynku pokonali pewnie na swoim parkiecie JL Bourg 91-70.jednak jak pokazują pojedynki pomiędzy tymi drużynami były zawsze bardzo zacięte i kończyły się z zmiennym szczęsciem.Myśle że gospodarze wykorzystają atut własnego parkietu i w handicapie odniesą zwycięstwo.
06/05/17 PA
Le Mans Basket - Antibes Sharks 72:80
13/01/17 PA
Antibes Sharks - Le Mans Basket 54:58
06/02/16 PA
Le Mans Basket - Antibes Sharks 74:67
13/11/15 PA
Antibes Sharks - Le Mans Basket 76:80
21/02/14 PA
Antibes Sharks - Le Mans Basket 80:67
02/11/13 PA
Le Mans Basket - Antibes Sharks 63:60
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Monako vs Strasbourg
Typ: 1 z handicapem -9,5 z kursem 2,10 w Totolotku
Mecz o godzinie 18:30

Monako w tym sezonie bardzo mocne na swoim parkiecie. W ostatnim czasie leje wszystkich jak leci. Po porażce na początku sezonu z Le Mans (66:67), kolejne 6 meczów u siebie wygrane, w których najmniejsza różnica punktowa wyniosła 16 punktów. Nie jest to ekipa tylko własnej hali, bo na wyjazdach spisują się równie dobrze, więc widać, że są na początku sezonu w świetnej formie.
Ekipa gości z kolei, w tym sezonie gra w kratkę. Wygrane przeplata przegranymi. Ostatnie dwa mecze wygrane, więc teraz przyszła kolei na porażkę. Ostatnie 5 meczy ligowych na wyjazdach to 4 porażki i jedna wygrana. Do tego jeszcze dwie porażki w europejskich pucharach. Widać, że początek sezonu to nieustabilizowana forma, a wyjazdy kompletnie im nie wychodzą.
Jak dla mnie Monako powinno ten mecz spokojnie wygrać, a myślę, że taki handicap jaki wybrałem, zostanie pokryty.
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Francja LNB
Godzina: 20:30
Spotkanie Hyeres Toulon - Dijon
Typ 0ver 151,5
Kurs: 1,85
Bukmacher Totolotek
Analiza.zapraszam na pojedynek ligi LNB w Francji.Gospodrze tego spotkania drużyna Hyeres Toulon aktualnie zajmują 11 miejsce w tabeli.w dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 6 zwycięstw i 6 meczy przegrali.Ich bilans koszy wynosi 873:915.W ostatniej kolejce przegrali na wyjeżdzie z Chalons-Reims 70-64.Ich rywale druzyna Dijon jest wyżej w tabeli bo zajmuje 9 miejsce,ale ma taki sam bilans meczy co ich przeciwnicy.W ostatniej kolejce doznali bardzo wysokiej porażki na swoim parkiecie z liderem tabeli Monaco 71-99.Myśle że zobaczymy pojedynek z dużą ilością rzutów za 3 punkty i padnie zdecydowanie wysoki wynik
10/02/17 PA
Dijon Bourgogne - Hyeres Tulon 78:72
02/12/16 PA
Hyeres Tulon - Dijon Bourgogne 76:74
25/02/12 PA
Dijon Bourgogne - Hyeres Tulon 86:66
15/10/11 PA
Hyeres Tulon - Dijon Bourgogne 75:92
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Francja LNB
Godzina: 20:45
Spotkanie Gravelines- Le Portel
Typ:eek:ver 151,5
Kurs: 2,55
Bukmacher :Totolotek
Analiza.Dzisiaj zapraszam na pojedynek ligi LNB w Francji.Gospodarze tego spotkania drużyna Gravelines zajmuje teraz 7 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 8 meczy i 7 pojedynków przegrali.Ich bilans koszy wynosi 1083:1092.W ostatniej kolejce zagali słabe spotkanie przegrywając zdecydowanie na wyjeżdzie z Chalons-Reims 83-72.Ich przeciwnik zespół Le Portej jest niżej w tabeli bo zajmuje 16 miejsce.Na ich bilans składa się 6 zwycięstw i 9 poniesionych porażek.w ostatnim pojedynku pokonali na swoim parkiecie Pau-Orthez 77-69.Myśle że linia punktów jest bardzo niska i padnie znacznie więcej koszy.
01/05/17 PA
Le Portel - BCM Gravelines Dunkierka 75:62
16/01/17 PA
BCM Gravelines Dunkierka - Le Portel 89:71
20/09/16 CdF
Le Portel - BCM Gravelines Dunkierka 86:82
06/09/15 TK
BCM Gravelines Dunkierka - Le Portel 65:56
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina: 20:00
Spotkanie: ASVEL Lyon Villeurbanne - Elan Chalon
Typ: 2
Kurs: 3,22
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek

Gospodarze u siebie mają na koncie 8 zwycięstw, 1 porażkę po dogrywce i 2 porażki, natomiast zespół Chalon na wyjazdach zanotował do tej pory 2 zwycięstwa i 9 porażek. Gram w tym spotkaniu na niespodziankę i wygraną zespołu gości. Dla mnie ASVEL w tym sezonie to póki co największe rozczarowanie. Widać, że w tym zespole jest coraz większa presja ale zawodnicy nie radzą sobie z nią i ostatnio ich gra wygląda tak jak i wyniki słabo. Elan Chalon z kolei złapał w ostatnim czasie formę i wygrał 3 spotkania z rzędu, kolejno z Le Mans u siebie 91-72, na wyjeździe z Gravelines Dunkierka 86-81 i u siebie z Chalons Reims 91-77. Gospodarze są w dołku i spróbuję wykorzystać ich słabą dyspozycję i pograć tutaj na niespodziankę. Chalon złapał oddech wygrał 3 mecze i myślę, że uwierzył mocniej w siebie. Bardzo dobrze grają w ostatnich meczach Amerykanie Wolters i Harris a także koszykarz z Senegalu N&#39;Zeulie. Wszystkich ich dzisiaj zobaczymy i liczę, że podtrzymają tę formą, która prezentowali w ostatnich spotkaniach.
⛔ 104-90
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Lyon-Villeurbanne - Chalon Saone
Typ / Kurs: 1xbet
1(-4) / 1.61✅
Chalon poniżej 78,5 pkt / 1.70⛔
24 kolejka francuskiej LNB i mecz pomiędzy drużyną Lyonu a ekipą Chalon. Ja trochę inaczej niż Wielki Gracz spróbuję w stronę Lyonu. Gospodarze dwunaste miejsce z bilansem 11-12, goście piętnasta pozycja i bilans 9-14. Oba zespoły personalnie na zdecydowanie wyższe pozycję, ale tutaj gospodarze powinni być z mocniejszą chęcią przełamania ostatnich słabszych wyników. Trzy porażki z rzędu w lidze, do tego przegrana w finale prestiżowego Pucharu Liderów z Monako, a w między czasie jeszcze odpadnięcie z Eurocup, te ostatnie wyniki, przy tak silnej kadrze, do tego najwyższym budżecie ligi (właścicielem drużyny jest Tony Parker), nie powinny powtarzać się tak często. Tak doświadczeni na parkietach LNB, swoich reprezentacji czy europejskich pucharach zawodnicy jak &quot;nasz&quot; Slaughter, Francuz Kahudi, Amerykanie Watkins, Nelson, Lighty, Harper czy Roberson (były kluczowy gracz Chalon z którym zdobył tytuł mistrzowski w poprzednim sezonie), do tego bardzo dobrze zapowiadający się młodzi francuscy gracze jak Kaba czy Noua, taka kadra z miejsca powinna gwarantować zdecydowanie lepsze wyniki. Ostatnie porażki spowodowały, że wypadli z miejsc dających play offy, więc już to musi być dla nich mocnym sygnałem do poprawy swojej gry, Lyon poza play off, to byłoby bardzo dużym zaskoczeniem. Jeżeli Lyon będzie tutaj potrafił wrócić do swojej dobrej gry, to na pewno musi poprawić się też gra w defensywie, potrafią świetnie bronić - średnio tracą około 77 pkt na mecz, a te ostatnie porażki, gdzie tracili dużo punktów zawyżyły to. Chalon to na pewno nie jest słaba ekipa, Wielki Gracz już opisał ich w swoim poście, w końcu aktualny jeszcze mistrz kraju, ale po sporej rewolucji w kadrze po tym mistrzowskim tytule, musieli to wszystko poukładać od nowy i stąd pewnie to nie najlepsze miejsce w tabeli. Chociaż ostatnio zanotowali trzy wygrane z rzędu w lidze, to dzisiaj przeciwko mocno podrażnionym gospodarzom, może być bardzo ciężko o korzystny wynik.
104-90
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Hyeres-Toulon - Le Portel godz. 20.00
1 / 1.95⛔
Drużyna Toulon ostatnie miejsce w tabeli z bilansem 6-17, Le Portel jedenasta pozycja i bilans 11-12. Gospodarze ze słabiutką, delikatnie mówiąc, serią dziesięciu porażek z rzędu w lidze, do tego odpadnięcie z Pucharu Francji w 1/8 finału z Monako. To już powinien być ostatni dzwonek na przebudzenie dla nich, jeżeli jeszcze poważnie myślą o pozostaniu w lidze - trzy wygrane mniej od ostatniego bezpiecznego miejsca w tabeli. A terminarz przed nimi naprawdę ciężki i zostały w większości mecze z dużo silniejszymi rywalami m.in. Lyon, Monako, Nanterre czy Chalon. Tutaj, przede wszystkim na własnym parkiecie, muszą znów zacząć punktować. To nie jest aż tak słaba drużyna jak te ostatnie wyniki, pokonywali już na własnym parkiecie tak mocne drużyny jak Limoges, Nanterre, Le Mans czy grali jak równy z równym ze Strasbourgiem czy Monako (przegrane różnicą kilku punktów), to też powinno pokazywać, że potencjał tutaj jednak jest. Mają w składzie dwóch wyróżniających się zawodników tej ligi Arnolds i Cowels, razem ze Smithem, Prenomem i Tolbertem, ta wyjściowa piątka wygląda bardzo solidnie, na pewno brakuje większego wsparcia z ławki - Chassang czy Fofana, to zdecydowanie za mało, tutaj pewnie leży główny kłopot tej drużyny. Le Portel po meczu pucharowym - ćwierćfinał FIBA Europe Cup i porażka w pierwszym meczu z duńskim Bakken Bears 62-76, za cztery dni mecz rewanżowy. Dla nich to jednak teraz priorytet i te siły zostaną zapewne tak rozłożone, żeby to jednak do tego meczu rewanżowego podejść w jak najlepszej dyspozycji i z zachowaniem tutaj jak największych sił. Do tego sporo grają ostatnio, więc też może być to już odczuwalne.
67-80
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Lyon Villeurbanne - Antibes godz. 20.45
poniżej 164 pkt / 1.76⛔
poniżej 160 pkt / 2.22⛔
W 26 kolejce francuskiej LNB ekipa Lyonu (ósma pozycja, bilans 13-12) podejmuję na własnym parkiecie ekipę Antibes (trzynasta pozycja, bilans 10-14). Faworytem spotkania na pewno gospodarze, którzy według mnie, obok Monako i Strasbourga wyglądają kadrowo najmocniej w tych rozgrywkach. Antibes z kolei to ekipa która potrafi pozytywnie zaskoczyć, ale na dłuższą mete, to chyba nie jest jeszcze skład na play off. W ekipie gospodarzy zabraknie dzisiaj kontuzjowanego ostatnio Darryla Watkinsona (7,1pkt) i prawdopodobnie Charlesa Kahudi (10,4pkt), który przez uraz opuścił ostatnie spotkanie. Może zadebiutować już nowo sprowadzony Cliff Alexander, młody gracz dla którego to będzie pierwsza styczność z europejską koszykówką, na pewno ma spore umiejętności, ale to zawsze duża niewiadoma taki debiut. Z kolei w Antibes znaki zapytani przy występach Maxa Kouguere (9pkt) i Stevena Smitha (4pkt), którzy ostatnio nie zagrali, w dodatku już dłuższy czas bez Tima Blue (15,8pkt). Może ostatnie wyniki tego nie pokazują, ale dla mnie, przede wszystkim gospodarze, ale też w dużej mierze goście, to nie są jakoś wybitnie &quot;overowe&quot; ekipy. Lyon ze średnimi na poziomie około 79pkt zdobytych przy około 77pkt straconych na mecz, Antibes około 79pkt przy 81pkt - przy nie najgorszej skuteczności obu ekip.Te średnie trochę zawyżyły ostatnie gry z wysokimi wynikami. Wcześniej czy później obie ekipy powinny wrócić do tej gry z mocniejszą obroną, możliwe, że dzisiejszy mecz może rozegrać się przy nie za wysokich zdobyczach punktowych, a przynajmniej tak przypuszczam, biorąc pod uwagę przede wszystkim ten styl gry zespołów w większości spotkań, te statystyki czy też możliwe braki po obu stronach.
90-86 po dogr.
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
20:30 Paris Levallois - Hyeres Toulon
Typ:
Toulon win
Kurs: 4.70 fortuna
Gospodarze myślą o play offach, więc powinni wygrać. Goście już 12 porażek z rzędu i ostatnie miejsce,
ale być może dzisiaj będzie moment zwrotny, by powrócić do walki o pozostanie w lidze. Typ oparty
o zależności, które tak lubię. Historia spotkań tych drużyn, gdy Hyeres Toulon grali na wyjeździe -
L W L L W L L W L L W? Czyżby pora na wygraną? Jak na moje oko warto spróbować, w końcu
Levallois na własnym parkiecie dają dupy i są jedną z najgorszych drużyn w lidze.
Powodzenia ;)
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Chalons Reims - Le Portel godz. 20.00
2 / 2.02 ⛔Unibet
Mecz z 29 kolejki francuskiej LNB pomiędzy ekipą Reims a drużyną Le Portel. Gospodarze czternasta pozycja w tabeli i bilans 11-18, goście dwunaste miejsce z bilansem 13-15. Oba zespoły ze słabymi ostatnio wynikami - Reims dwie przegrane, Le Portel trzy porażki z rzędu. I o ile od Reims nie można wymagać jakichś super wyników, bo ta ekipa, jak na swoje możliwości radzi sobie w miarę nieźle, to już brak Le Portel w play off, byłoby na pewno niespodzianką. Obecnie mają dwie wygrane mniej od ostatniego miejsca dającego grę w play off i sześć kolejek do końca rundy zasadniczej, więc tutaj nie powinno być już miejsca na kolejne porażki, przede wszystkim z zespołami z dołu tabeli, co bardzo mocno ograniczyłoby już szanse awansu. Tutaj na pewno zabrakło kilku wygranych przez większe zmęczenie z gry w europejskich pucharach (FIBA Europe Cup), gdzie pokazali się z bardzo dobrej strony awansując do ćwierćfinału fazy play off (przegrali ten etap z Bakken Bears) - teraz już mogą skupić całą swoją siłę i uwagę na rozgrywkach krajowych. Co najważniejsze w końcu mogą wystąpić w optymalnym zestawieniu - po urazie wrócił już kluczowy zawodnik Jakim Donaldson (8,5pkt/6zb), a w ostatniej kolejce zadebiutował już nowy gracz Moses Ehambe (13pkt). W ekipie gospodarzy wątpliwości co do gry Sadio Doucoure, który w ostatnim meczu złapał uraz. Dla mnie Le Portel jest w tym zestawieniu drużyną znacznie silniejszą kadrowo, co może chociażby obrazować pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami, gdzie na własnym parkiecie bardzo pewnie pokonali rywali 96-69 i wydaje się, że to oni powinni być w dzisiejszym meczu bliżej przełamani i sięgnięciu po pełną pulę, a przynajmniej taką mam nadzieję;)
83-75
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Chalons Reims - Le Portel godz. 20.00
2 / 2.02 Unibet
Mecz z 29 kolejki francuskiej LNB pomiędzy ekipą Reims a drużyną Le Portel. Gospodarze czternasta pozycja w tabeli i bilans 11-18, goście dwunaste miejsce z bilansem 13-15. Oba zespoły ze słabymi ostatnio wynikami - Reims dwie przegrane, Le Portel trzy porażki z rzędu. I o ile od Reims nie można wymagać jakichś super wyników, bo ta ekipa, jak na swoje możliwości radzi sobie w miarę nieźle, to już brak Le Portel w play off, byłoby na pewno niespodzianką. Obecnie mają dwie wygrane mniej od ostatniego miejsca dającego grę w play off i sześć kolejek do końca rundy zasadniczej, więc tutaj nie powinno być już miejsca na kolejne porażki, przede wszystkim z zespołami z dołu tabeli, co bardzo mocno ograniczyłoby już szanse awansu. Tutaj na pewno zabrakło kilku wygranych przez większe zmęczenie z gry w europejskich pucharach (FIBA Europe Cup), gdzie pokazali się z bardzo dobrej strony awansując do ćwierćfinału fazy play off (przegrali ten etap z Bakken Bears) - teraz już mogą skupić całą swoją siłę i uwagę na rozgrywkach krajowych. Co najważniejsze w końcu mogą wystąpić w optymalnym zestawieniu - po urazie wrócił już kluczowy zawodnik Jakim Donaldson (8,5pkt/6zb), a w ostatniej kolejce zadebiutował już nowy gracz Moses Ehambe (13pkt). W ekipie gospodarzy wątpliwości co do gry Sadio Doucoure, który w ostatnim meczu złapał uraz. Dla mnie Le Portel jest w tym zestawieniu drużyną znacznie silniejszą kadrowo, co może chociażby obrazować pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami, gdzie na własnym parkiecie bardzo pewnie pokonali rywali 96-69 i wydaje się, że to oni powinni być w dzisiejszym meczu bliżej przełamani i sięgnięciu po pełną pulę, a przynajmniej taką mam nadzieję;)
Ponad 4 minuty do konca, tylko -4, ale mam wrażenie, że bukmacher nas wypuscil i specjalnie dal tak wysoki kurs na walczący o cos Le Portel, przebiegu meczu widać, że nawet jak sie zblizyli na 2 to kurs byl bardzo wysoki, ok2.5 - wygląda na.klasyczną podpuchę,.obym sie mylił :p
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Witaj, nie mam pojęcia czy podpucha czy nie, a może po prostu zwyczajnie źle przemyślałem czy przeanalizowałem to spotkanie ????
Ale tutaj wszystko składało mi się w stronę Le Portel - walka o play offy, brak już bagażu gry w FIBA Europe Cup, pełny skład, który będę się upierał, że jednak wygląda na znacznie silniejszy czy też pierwszy mecz, gdzie mocno rozbili Reims, parkiet jednak zweryfikował to inaczej. Szkoda, ale nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.
Pozdrawiam
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Reims - Lyon godz. 20.00
2 / 1.86✅
2(-3) / 2.12✅
Reims poniżej 81.5 pkt / 1.74 ⛔ (1xbet)
Jutrzejszy mecz z 30 kolejki. Reims czternasta pozycja i bilans 12-17, Lyon szóste miejsce w tabeli z bilansem 16-13. O obu zespołach pisałem już trochę w poprzednich postach, dla mnie, za zdecydowanie mocniejszą powinna być tutaj uważana drużyna Lyonu. Reims w ostatniej kolejce, przy sporym szczęściu (m.in. bardzo słaba skuteczność rywali), ale to nie zmienia faktu, że pokonali Le Portel 83-75 (wbrew mojemu typowaniu niestety), też zespół silniejszy kadrowo, ale czy drugi raz będą potrafili ograć mocniejszy zespół, stawiam, że nie. Lyon z kolei, trochę niespodziewanie, bo po serii czterech wygranych z rzędu, przegrali na własnym parkiecie z Levallois 77-83. Pierwszy mecz, pomiędzy tymi zespołami, Lyon na własnym parkiecie zwyciężył 93-80. Reims średnio rzuca około 79 pkt na mecz, Lyon traci około 78 pkt. Z której strony nie przyjrzeć się obu zespołom, nie potrafię znaleźć mocniejszych argumentów po stronie ekipy gospodarzy, oczywiście mecz i wynik może to inaczej zweryfikować, ale mam nadzieję, że ten większy potencjał kadrowy, będzie miał tez przełożenie na poczynania na parkiecie i to Lyon wyjdzie z tego meczu jako zwycięzca.
90-99
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dobrze, że wrzuciłeś ten typ i mam trochę więcej przekonania do niego bo chodzi za mną dzisiaj dubel.na Lyon+Antwerp Giants. Ważny mecz dla gości bo 5 ekip ma ten sam bilans i mogą zarówno wylądować na miejscach 8-9 jak i 4
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Boulazac-Bourg 2 1,48 Fortuna
Obie ekipy o coś walczą,gospodarze o utrzymanie a goście o play offy i to wg mnie Bourg wyjdzie tu zwycięsko.Goście są żądni rewanżu za porażkę u siebie z Boulazac i wg mnie to uczynią.Gospodarze ostatnio dwie wygrane w domu a bilans 5-10 więc trzecia wygrana pod rząd w domu byłaby niespodzianką.Bourg motywację ma,wiedzą o co grają a,że dawno dwóch meczy pod rząd nie wygrali (ostatnio ograli Cholet) to dzisiaj mają ogromną szansę to zrobić.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
panowie jakie zasady obowiazuja gdy zespoły maja taką ilośc punktów zp zwyciestw procentowych ?
Witaj, w takim przypadku przede wszystkim brany jest pod uwagę bilans meczów rozegranych pomiędzy zainteresowanymi drużynami i to z reguły decyduje. Jeżeli jest równy (chociaż to nie za częste przypadki, bo np. dwumecz musiałby zakończyć się identycznymi wynikami), liczona jest wtedy różnica w małych punktach (rzuconych i straconych), to tak w dużym skrócie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Le Mans - Strasbourg godz. 20.45
2 / 2.10
Dla mnie w tej parze Strasbourg wygląda kadrowo zdecydowanie lepiej, nie wiem czy to będzie miało potwierdzenie również dzisiaj na parkiecie, ale przy takim kursie na drużynę gości, może warto spróbować?!
Strasbourg na ten półfinał bez Labeyriego, co na pewno jest sporym osłabieniem, ale oni mają tak szeroką kadrę, że Inglis, Sy, Leloup czy nawet mocno doświadczony Pietrus mają odpowiednie umiejętności żeby go zastąpić. W ekipie Le Mans nie wiadomo co z Fallem, który z meczu na mecz gra coraz mniej, cały czas zmagając się z urazem. Bez niego ekipa gospodarzy będzie miała spory problem pod koszem, bo jednak Morin czy Yeguete, którzy muszą teraz grać więcej na tej pozycji, nie mają tej siły co Fall. W tych dwóch już rozegranych spotkaniach, Strasbourg nie do końca pokazał swój ogromny potencjał, a pomimo tego wyraźnie dyktują warunki w tych grach - swoje grają jak na razie tylko Bilan czy też Wright, jeden dobry mecz ze strony Dee Bosta i Inglisa, a są przecież jeszcze tak mocni zawodnicy jak Logan, Atkins, Randolph, Leloup czy Sy. Jeżeli wyjdzie im mecz, to naprawdę nie wiem jak Le Mans miałoby ich powstrzymać. Tutaj jednak przewaga personalna w tej szerokiej i mocnej kadrze jest widoczna, oczywiście o ile Strasbourg będzie potrafił przełożyć tę przewagę również na parkiet, powinni mocno powalczyć o wygraną.
80-60⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom