>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
czat w tym buku istnieje?
istnieje, ale musisz uzbroić się w cierpliwość, bo czas oczekiwania jak na &quot;najlepszych&quot; infoliniach, bynajmniej ja czekałem dobre z pół h jak chciałem o coś zapytać, ale jak już się połaczyłem to sprawe załatwili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
everto 18K

everto

Użytkownik
istnieje, ale musisz uzbroić się w cierpliwość, bo czas oczekiwania jak na &quot;najlepszych&quot; infoliniach, bynajmniej ja czekałem dobre z pół h jak chciałem o coś zapytać, ale jak już się połaczyłem to sprawe załatwili.
dz waldi
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zauważyłem (bynajmniej u mnie),że dużo zależy od przeglądarki na jakiej się &quot;siedzi&quot;, mi strasznie muliło na Firefoxie, live to już w ogóle był cud jak się udało coś postawić wtedy, gdy się chciało, za to na Chromie strona chodzi dużo płynniej i ma mniej zwiech, chociaż ostatnio na FF się też poprawiło.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dajcie spokój Panowie z tym bukiem. Dziś gra Widzew z Pelikanem Łowicz, którego są sponsorem a pseudoanalitycy nawet nie wystawili na to spotkanie kursów taki to polski Bet365.
 
B 0

berst

Użytkownik
Zauważyłem (bynajmniej u mnie),że dużo zależy od przeglądarki na jakiej się &quot;siedzi&quot;, mi strasznie muliło na Firefoxie, live to już w ogóle był cud jak się udało coś postawić wtedy, gdy się chciało, za to na Chromie strona chodzi dużo płynniej i ma mniej zwiech, chociaż ostatnio na FF się też poprawiło.
faktycznie, w firefoxie puszczenie combi na żywo trwa ok 5 min ???? przełączyłem na IE to się zalogować nawet nie mogę ???? dobre, tak trzymać
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
U mnie na początku nie doliczyli wygranej za kupon, ale jak upomniałem się na czacie to przeprosili za błąd i dodali kasę oraz dodatkowy bonus. Po obrocie wyplata około 23 na konto bankowe i o 10 rano już była na moim koncie bankowym. Podatek 12% trochę odstrasza ale jak na razie to wszystko w porządku .
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
kolejna firma krzak. niech się razem z etoto połączą.
zakład na live mogę zagrać za uwaga... ~15zł (słownie PIĘTNAŚCIE!!!)
limit na wygraną. na live nie możesz wygrać na takim meczu więcej niż 120zł o_O????
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
zakład na live mogę zagrać za uwaga... ~15zł (słownie PIĘTNAŚCIE!!!)
Na wszystkie zdarzenia masz takie niskie stawki, czy może akurat tylko w tym jednym było akurat 15zł? Pytam ponieważ też gram w lv i sprawdziłem sobie jakąś piłkę kobiet o podobnym kursie i mam limit na zdarzenie 131zł. Mecze mężczyzn np. teraz Fenerbahce limity o podobnym kursie ~7 na 1000zł a jakieś mniejsze kursy to i w zasadzie bez limitu. Więc chciałem zapytać czy akurat z tego meczu u21 miałeś tak zlimitowany czy ogólnie wszystkie zdarzenia niezależnie od dyscypliny i &quot;popularności&quot; meczu masz tak niskie limity?
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
co za badziewny buk. wpłaciłem żeby sobie pograć Ligę Mistrzów na live i nie mogę nic zagrać. co chwilę jakiś błąd, albo przerwa techniczna. porażka!
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
co za badziewny buk. wpłaciłem żeby sobie pograć Ligę Mistrzów na live i nie mogę nic zagrać. co chwilę jakiś błąd, albo przerwa techniczna. porażka!
Nie mam pojęcia, co się dzieje, ale pierwszy raz się z czymś takim spotykam tu, a to przecież rodem z awarii STSa :eek: To samo działo się już sporo wcześniej, bo o 20:15 będąc poza domem chciałem postawić zakład na LM i mi wyskakiwał błąd, ale byłem na wsi, gdzie jest słaby zasięg i zwalałem na to. Spokojnie wróciłem do domu o 21:30 i chciałem w przerwie postawić jakiś kupon, a tu znowu ten sam błąd wyskakuje, masakra jakaś!
 
T 3

toomek13

Użytkownik
Również nie polecam nikomu tego buka. Wczoraj zagrałem undera na żywo, w koszykówce. W momencie postawienia zakładu, drużyna miała 0 pkt, a sekunde później po zaakceptowaniu zakładu, nagle 8.. Oczywiście zakład nie wszedł. Fatalna strona. Tłumaczą się tym, że &#39;&#39;nie ponoszą odpowiedzialności za prawdziwość podanych dodatkowych informacji, które klient obowiązany jest zweryfikować we własnym zakresie.&quot;
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Również nie polecam nikomu tego buka. Wczoraj zagrałem undera na żywo, w koszykówce. W momencie postawienia zakładu, drużyna miała 0 pkt, a sekunde później po zaakceptowaniu zakładu, nagle 8.. Oczywiście zakład nie wszedł. Fatalna strona. Tłumaczą się tym, że &#39;&#39;nie ponoszą odpowiedzialności za prawdziwość podanych dodatkowych informacji, które klient obowiązany jest zweryfikować we własnym zakresie.&quot;
Co jak co, ale tu akurat mają rację i nie oni jedyni coś takiego mieli, że wynik niezaktualizowany był, kiedyś nawet w całorocznym miałem taką sytuację też w koszu i trudno, własna głupota, że zagrałem wtedy under, choć linia była bardzo wysoka w porównaniu do pozostałego czasu ;)
 
Do góry Bottom