>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja na remisy 2017/2018

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witam! Chciałbym rozpocząć grę progresją na kilka drużyn równocześnie. Przeglądałem statystyki przez ostatni tydzień i znalazłem kilka typów, ale chciałby dowiedzieć się jakimi drużynami gracie Wy. Jakieś ciekawe propozycje?
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Francuska II liga zawsze to był TOP do remisów no ale w tym roku mocno kuleje ???? a może to właśnie czas zacząć nią grać ma teraz 17% ogółu remisów a od kilku lat średnia to ponad 30%
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Że statystyk wynika, że najczęściej w skali kilku sezonów remisy padają w najwyższej lidze RPA ale dzisiaj sprawdzałem czy jest taka liga w Fortunie i niestety nic nie widać. Zastanawiam się nad rozpoczęciem progresji dla Zagłębia Lubin, bo często pada remis a teraz mają serie 3 spotkań bez remisu i dla Śląska lub Jagiellonii tyle, ze oba ostatnio remisowaly wiec chyba odpuszczę na dwie kolejki.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
jaka znowu fortuna !? grając w ziemniakach jesteś na starcie przegrany każdym systemem, ciężko ograć prowizję buka a tu dodatkowo masz 12%. 12% nie odrobisz !
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przepraszam, chodziło mi o eFortune. A mogę zapytać gdzie Ty grasz? Teraz chyba w każdym buku jest 12 %, zagraniczni nie działają. ..
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Widocznie nie jestem zbyt dobrze zorientowany, dzięki za info, napewno sprawdzę. Szukałem w Google Sportingbull, ale nic takiego nie widzę ????
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
ja tam grałem progresja na remisy pod warunkiem ze drużyna nie zremisowała meczu od 10 spotkań na 10 stopni zalozeniem mnożnik 1,6 było i szlo oki ale później wyjachalem na wczasy i jakos mi trzy tygodnie odpadly i nie wrocilem do tego systemu. sczerze myslalem ze by grac pod tym warunkiem topowe teamy jak Bayern Real itp. Ale musisz sie liczyc z tym ze możesz wtopic wiec najpierw radze zbudować bank przynajmniej na jedna wtopę prosty przykład City w zeszłym sezonie na wyjeździe bez remisu.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jednak muszę stwierdzić, że progresja (jakakolwiek) nie jest zbyt dobrym systemem
Musiałem się o tym przekonać na własnej skórze ???? próbowałem też grać każdy mecz ekstraklasy na remis ciągiem fibonacciego. Weszło kilka razy po krótszej serii bez remisu i wyglądało to na dobry sposób bo statystycznie co trzeci mecz kończy się remisem. Statystycznie. .. w końcu przyszła seria 10 spotkań bez remisu i zrezygnowałem z tego systemu. Nie będę próbował juz żadnej progresji i nie polecę jej nikomu ????
 
V 49

vvss2

Użytkownik
Jeszcze nie dawno testowałem ten system oczywiście przez symulacje, wybierałem różne ligi, różne drużyny i powiem tak, prędzej czy później bankrutowałem, nie wypowiadam się nt. progresji na under/over bo wiem że też takie coś istnieje, nie grałem w to, jednak jest grupa osób, której progresję bym polecił, a są t osoby, które mają nieograniczony budżet, a pisząc nieograniczony mam tutaj na myśli osoby, które mają przynajmniej ze 200-300tys.
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
Tak się złożyło że ja nie dawno zakończyłem grę w progresje i chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami co do tej metody gry. Przede wszystkim chciałbym odnieść się do vvss2 który pisze że potrzebne jest niewiadomo ile set tys.zł żeby zacząć grę w progresje. Wcale nie trzeba posiadać dużego budżetu, wystarczy średnia krajowa i podzielić to na 14-15 progów i zacząć grę, Nikt nikomu nie każe mnożyć stawkę x2 bo to faktycznie prowadzi do bankructwa, a czarne serie zdarzają się częściej niż się wydaje. Wiadomo jeżeli jest większy budżet to jest większy komfort gry, mniej stresowy i przede wszystkim można pozwolić sobie na dołożenie progów, jeżeli będzie taka potrzeba. Grając tą metodą gry bardzo przydatna jest gra na live, ja starałem się grać typy przedmeczowe lecz przy wysokich progach dwa lub trzy razy zamykałem progresje na live. Wydaje mi się że przy grze na live, małe jest prawdopodobieństwo że ktoś nie jest wstanie zamknąć progresji do progu 14-15. Trzeba też mieć trochę pojęcia w to co się gra i to co się typuje , mieć stalowe nerwy i mnóstwo szczęścia. Oczywiście to co napisałem to tylko i wyłącznie moje osobiste spostrzeżenia po zamknięciu setki progresji, i nie każdy może się z tym zgadzać . Ale pewnie każdy kto grał na poważnie w progresje i wie jak to jest wyłożyć 2-3 tys zl żeby wygrać 50 zl , powie wam że jest o wiele więcej łatwiejszych i tańszych metod gry na zarobienie tych 50 zł. Mimo to jestem zdania że po każdej grze najlepsze wnioski wyciąga się samemu. Powodzenia.
 
G 0

greenfinga

Użytkownik
Witam
Dorzucę swoje przysłowiowe 5 groszy ,a mianowicie
gram/testuje progresję już dokładnie rok ,mam około 1500 progresjiza sobą,obecnie gram równocześnie 250 progresji naraz i są to progresję na stały zysk , yield wacha się między 8-15 %,a budżet to około 2000zl więc jak na razie według mnie jest bardzo dobrze , i kontynuuje dalej moje testy , w razie zapytań postaram się coś pomoc i doradzić.
Pozdrawiam
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
Witam
Dorzucę swoje przysłowiowe 5 groszy ,a mianowicie
gram/testuje progresję już dokładnie rok ,mam około 1500 progresjiza sobą,obecnie gram równocześnie 250 progresji naraz i są to progresję na stały zysk , yield wacha się między 8-15 %,a budżet to około 2000zl więc jak na razie według mnie jest bardzo dobrze , i kontynuuje dalej moje testy , w razie zapytań postaram się coś pomoc i doradzić.
Pozdrawiam
Jestem w szoku 250 !!! otwartych progresji !!! Nie wiem jak ty to wytrzymujesz finansowo. Ja przy 5 - 8 otwartych progresji naraz już wyraźnie odczuwałem wkład pieniędzy w grę, dlatego dziwię się w ilość otwartych progresji. Jak grasz w tradycyjny sposób na mnożenie stawki X2 to z tym budżetem co podałeś to nie jestem pewien czy to w ogóle realne , a jak tak to musisz mieć zajebistą skuteczność by nie wejść na wysoki próg i ogarnąć finansowo tyle progresji. Fajnie jak by była możliwość śledzenia twojej gry na forum bo na pewno byłoby zainteresowanie tym tematem. Ja osobiście chętnie bym go odwiedzał i śledził twoje poczynania w czasie gry bo było by na pewno ciekawie. Życzę ci powodzenia.
 
G 0

greenfinga

Użytkownik
Tak jak pisałem mój budżet to zaledwie 2000zl (na razie maksymalnie miałem około 1000zl w obrocie)
Gram progresję na stały zysk np.10 zł (aktualnie 18 zł) do 5 poziomu a jak nie trafię to progresja przegrana . Koszt jednej progresji w przypadku stałego zysku to około 55-65 zł więc na odrobienie jednej przegranej progresji potrzebuje około 4-6 wygranych progresji . Wyrzuciłbym tutaj te moje progresję ale jest tego &quot;troszkę dużo&quot;i nie mam za bardzo czasu tego tu wrzucać . Zastanawiam się nad zmniejszeniem drużyn i zwiększeniem stawki ale jakoś trochę się &quot;uzależniłem&quot;od codziennego grania a nie tylko weekendowego .
 
mr_k 0

mr_k

Użytkownik
Tak jak pisałem mój budżet to zaledwie 2000zl (na razie maksymalnie miałem około 1000zl w obrocie)
Gram progresję na stały zysk np.10 zł (aktualnie 18 zł) do 5 poziomu a jak nie trafię to progresja przegrana . Koszt jednej progresji w przypadku stałego zysku to około 55-65 zł więc na odrobienie jednej przegranej progresji potrzebuje około 4-6 wygranych progresji . Wyrzuciłbym tutaj te moje progresję ale jest tego &quot;troszkę dużo&quot;i nie mam za bardzo czasu tego tu wrzucać . Zastanawiam się nad zmniejszeniem drużyn i zwiększeniem stawki ale jakoś trochę się &quot;uzależniłem&quot;od codziennego grania a nie tylko weekendowego .
Hej, możesz podać przykład takiej progresji, zarówno przegranej jak i wygranej jakie były stawki i kursy.
 
G 0

greenfinga

Użytkownik
Witam
Proszę o to masz przykłady:
Gram u zagranicznego buka wiec nie uwzględniam 12%podatku
Progresja przegrana na staly zysk 18 jednostek
Druzyna Atletico Saguntino III liga Hiszpania
poziom kurs stawka
1 2.95 7.18
2 3.0 10.59
3 3.15 15.24
4 2.95 26.16
5 3.35 33.26
przegrana koszt -92.43
Progresja wygrana na staly zysk 19j
Druzyna Sabadell III liga Hiszpania
Poziom kurs stawka
1 2.88 7.45
2 3.9 7.74
3 3.0 16.6
4 3.3 22.08 wygrana na 4 poziomie zysk 19j
Ogolnie wychodzi ze aby odrobić jedna przergrana progresje potrzeba około 4-6 wygranych progesji
(przepraszam ale nie umiem tego rozpisać w tabelkach jakos mi spacja znika , jak jest nie czytelne to sprobuje jeszcze raz)
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Witam
Proszę o to masz przykłady:
Progresja wygrana na staly zysk 19j
Druzyna Sabadell III liga Hiszpania
Poziom kurs stawka
1 2.88 7.45
2 3.9 7.74
3 3.0 16.6
4 3.3 22.08 wygrana na 4 poziomie zysk 19j
Twoje dane:
Poziom kurs stawka
1 2.88 7.45 planowany zysk 14,00j
2 3.9 7.74 planowany zysk 14,99j
3 3.0 16.6 planowany zysk 18,01j
4 3.3 22.08 planowany zysk 18,99j
Jak widać trochę mijasz się z prawdą.
No i nie ma tu 12% podatku, który oznacza nieopłacalność takiej progresji.
No a gra u zagranicznych buków to oficjalnie jest przestępstwo.
 
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
czytam Wasze posty i nie mogę wyjść z &quot;podziwu&quot;
ludzie !!!!!!!!
progresja to najlepszy sposób ogrywania buka pod kilkoma warunkami
-własne statystyki
-zaplecze finansowe
-żelazna konsekwencja w grze
wymaga to wszystko multum czasu i pracy
nie widzę żadnych szans dla kogoś kto zaczyna &quot;z marszu&quot; granie progresją
jest takie pojęcie jak dywersyfikacja kapitału
ricardos

ps.
zaczynałem od 20 progresji / 5 lat temu / dzisiaj gram ponad 600
codziennie poświęcam na statystyki śr.4 godziny
rezerwa kapitałowa 20000 pln / na wypadek wydłużenia progresji/
pozdro

 
Do góry Bottom