>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET: 20PLN bez depozytu!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Ivbet : 20PLN bez depozytu dla nowych graczy!



Więcej informacji tutaj

Ivbet
podlega regulacjom organu nadzorującego, jakim jest Ministerstwo Finansów na podstawie zezwolenia z dnia 13 maja 2016r numer PS4.6831.9.2016.EQK.LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice. Wpisani do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000534588, przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy – KRS, NIP: 9542751776, REGON: 360297047, wysokość kapitału zakładowego: 2 025 000,00 PLN.Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie! Forum Bukmacherskie przeznaczone jest dla osób, które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Forum Bukamcherskie ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
ile czekaliście na bonusik ? Piszą że do 48 godzin maks no ale ciekawe czy zdążą na późniejsze mecze Europejskiej ????
na chacie pisali że mają dużo zgłoszeń ????
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz - Remis - Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji
czyli dajmy na to mecZe tenisowe czyli rynek majacy 2 selekcje nie moze byc brany pod uwage?? dobrze rozumuje?
 
D 219

dolgo

Użytkownik
witam, a po czym poznac ze bonus juz jest aktywny, gdzie to mozna sprawdzic? Przy saldzie konta pisze np. 0 +1 pln
ok dzieki, okazalo sie ze mialem zle dopasowanom rozdzielczosc w przegladarce, i widnial tylko napis WPLATA
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Zarejestrowałem się z waszego linku, otrzymałem bonus bez depozytu. jednak ilekroć chcę zatwierdzić kupon, to widnieje informacja, że nie mam realnych środków na koncie. Jak postawić za bonus?
 
Do góry Bottom