>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pierwszy mecz 3 kolejki A - league.
Adelaida, Oval Stadium, Piątek 20.10.2017 r. , godz. 10:50.


Adelaide United - Melbourne Victory
&quot;...

Po głowie chodzi mi pierwsza myśl, że Victory tego meczu nie przegrają, druga myśl jest taka, że może to być ostry i zażarty mecz. Ale czy to oznacza klasyczny under? Trzeci pomysł: to może remis? Do żadnego &quot;scenariusza&quot; nie jestem przekonany. Obym mógł obejrzeć spotkanie &quot;na żywo&quot; i może wtedy będę &quot;mądrzejszy&quot;?
No i Victory nie przegrali, kartek 7, a mogło być więcej bo nikt nogi nie odstawiał, remis padł. Czasem coś mi się tam nawet uda wywróżyć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Jeżeli Panowie pozwolą, to zaproponuję 2 duble na jutro ???? :
pierwszy:
MC-Phoenix ov 1.5 @ 1,44 1:0
Sydney-WSW bts @ 1,68 2:2
AKO: 2,42 ⛔
drugi:
MC-Phoenix ov 2.5 @ 1,53 1:0
Sydney-WSW ov 2.0 @ 1,33 2:2
AKO: 2,03 ⛔
Gram w Unibet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Do kuba72: zapraszamy ????
Na &quot;sucho&quot;
Jutro, 21.10.2017
08:35 Melbourne City - Wellington Phoenix - powiem tak: jeśli jutro &quot;nic&quot; się nie zmieni, to na podstawie tego co widziałem w grze obu zespołów, to over/bts &quot;powinien&quot; wejść dość łatwo. Kluczowe słowo to &quot;powinien&quot; ????
edit Właśnie ???? powinien, wynik trochę niesprawiedliwy (ale wiadomo, że w sporcie to standard) bo Nix całkiem dobrze sobie radzili, Galekovic też super bronił (dla mnie doświadczony bramkarz tym bardziej w takiej lidze to skarb i podstawa) no i McCormack zrobił co trzeba. Gościom zabrakło trochę szczęścia, trochę zimnej krwi. U siebie powinni być groźni i wezmę to pod uwagę kiedy do Wellington przyleci Roar.
10:50 Sydney FC - WS Wanderers - jak zwykle staram się derby omijać szerokim łukiem, jednak na podstawie ostatnich spotkań Blue Sky i Wędrowców &quot;wydaje mi się&quot;, że gospodarze tego nie przegrają. I j. w. duże znaczenie ma tu sformułowanie &quot;wydaje mi się&quot; ????
No i nie przegrali, ale kibice Blue Sky przeżyli szok przy 0-2. Zaskoczony nie jestem, derby mają swoje prawa, szkoda, że nie zobaczyliśmy Mierzejewskiego. Hiszpański zaciąg na razie sprawdza się u Wędrowców.
Od czasu do czasu podajemy tu z kolegami typy z innych kontynentów. Dziś zapraszam do działu: Irlandia ????
PS Jeśli ktoś skorzysta to proszę podziękować koledze Psychosocialowi (pozdrawiam serdecznie) za jego codzienny trud w zmaganiach z tą egzotyczną dla większości ligą. GL!

Irlandia wczoraj całkiem nieźle ????
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
a ja biorę na celownik drugi z jutrzejszych meczy...
-

Sydney - WSW (2:2)
1 - @1,75 - 2j ⛔

//edit - za szybko padł gol dla WSW... typ dobry, tylko nie wyszło jak miało wyjść -2j, suma z ligi - -1,36 j


Jak dla mnie kurs trochę przesadzony. Jak by nie było to WSW jakoś cudownie nie gra. 2:1 z Perth - wynik nie odzwierciedla tego co się działo na boisku i pecha jakiego miało Perth. 2:2 z CCM - gdzie na własnym stadionie 2 razy gonili wynik. Sydney jednak poziom wyżej. Na własnym stadionie nie możliwe, żeby stracili punkty. Nie na początku ligi, jak są wypoczęci i jak muszą zdobywać punkty, żeby zbudować przewagę. Gospodarze w pierwszym meczu pokazali jak się gra w obronie - nie dając MV możliwości oddania celnego strzału. W meczu z Phoenix 2 razy prowadzili różnicą 2 bramek i praktycznie cały czas kontrolowali spotkanie. Co prawda stracili 2 gole - ale ich wygrana nie była zagrożona. Dodatkowo świetne zawody rozegrał Bobo, i mam nadzieje, że tym razem także podtrzyma dobrą passę.

Co do meczu City z Phoenix - no cóż zespół z Nowej Zelandii to zespół własnego boiska. Dlatego w Melbourne nie powinien stanowić zagrożenia dla gospodarzy. A to wymusi grę mega defensywną i przyjęcie gospodarzy na własnej połowie. Dlatego może jedna kontra zadecydować o losach spotkania. Jednym zdaniem - kurs adekwatny do ryzyka - jednak ja wolę zagrać Sydney - moim zdaniem kurs lepszy, ryzyko mniejsze.. zysk pewniejszy.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Za chwil kilka koniec pierwszego dzisiejszego meczu. Strzał &#39;farfocel&#39; z 30 metrów z wolnego gościa który ma co najmniej 8 kilo za dużo da najprawdopodobniej wygraną gospodarzom.
To jest niesamowite, że tak drętwo grające City ma 9 punktów po 3 kolejkach.
Ponadto dla mnie dramatem jest skład wyjściowy City w kolejnym już meczu. Carrusca, Cahill, Brattan i Budziński na ławie. A grają jakieś Maliki, Fitzgeraldy i inne wynalazki.
Mam nadzieję, że Sydney za chwilę dotrzyma im kroku bo nie wyobrażam sobie samodzielnego liderowania tych drewniaków z City.
Edit: Mierzejewski poza kadrą meczową. Ktoś wie dlaczego?
 
K 5

kkkaban

Użytkownik
Za chwil kilka koniec pierwszego dzisiejszego meczu. Strzał &#39;farfocel&#39; z 30 metrów z wolnego gościa który ma co najmniej 8 kilo za dużo da najprawdopodobniej wygraną gospodarzom.
To jest niesamowite, że tak drętwo grające City ma 9 punktów po 3 kolejkach.
Ponadto dla mnie dramatem jest skład wyjściowy City w kolejnym już meczu. Carrusca, Cahill, Brattan i Budziński na ławie. A grają jakieś Maliki, Fitzgeraldy i inne wynalazki.
Mam nadzieję, że Sydney za chwilę dotrzyma im kroku bo nie wyobrażam sobie samodzielnego liderowania tych drewniaków z City.
Edit: Mierzejewski poza kadrą meczową. Ktoś wie dlaczego?
W zeszłym tygodniu zszedł z kontuzją, więc pewnie nie udało się go postawić na nogi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Hej, hej tu Sydney, jak ja lubię te derby ???? 0-1
edit 0-2 ???? Nieźle ????
Nie zdążyłem przy 0-2 rzucić kilku centów na 1 Blue Sky ???? dla sportu ofc ???? a tu 1-2
edit
Summa summarum skończyło się 2-2, natomiast wracając do usuniętych postów to ten dział jest do dyskusji otwarty całą dobę, wielokrotnie zapraszałem do udzielania się właśnie &quot;u nas&quot;. Są emocje, teksty &quot;na żywo&quot;, można się merytorycznie &quot;kłócić&quot;, ale nomen omen do &quot;kowboja&quot;, który płacze bo mu mecz nie wchodzi (a to jego jedyna aktywność), mam tylko jedno przesłanie: s....j stąd!
O jutrzejszych meczach na razie &quot;nie chce mi się&quot; pisać.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
na początek - nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem... jak by ktoś zapomniał - to jest bukmacherka - raz się traci raz wygrywa. Przy skuteczności 100% to byśmy nie pracowali, tylko samolotami latali na mecze do Australii ???? Jak ktoś nie dorósł do zabawy, niech zabiera zabawki.. tyle z offtopiku...
Co do meczy i typów - MC - z Phoenixami - sam przebieg meczu przewidziałem, można był grać under.. nie zagrałem, nie ma zysku - proste - wnioski wyciągnięte na przyszłość
Sydney - WSW... nadal uważam, że pomysł był dobry.. gorsze wykonanie. Wszystko przez Mierzeja - nie zagrał, Sydney nie wygrało. Do zapamiętania - po tej stracie punktów SFC na pewno jeszcze bardziej popracują nad obroną. Zobaczymy co pokaże jutro Perth - i już mi się widzi tam un+1...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tu nie chodzi o mleko ???? tylko o zasady, kut....rz płakał, bo Blue Sky przegrywało. No tak to bywa. Finalnie był x ( co mnie osobiście nie zdziwiło ) więc z tego, co koleś pisał to miał zwrot. Podaj graczu wcześniej swój typ, przemyślenia to wtedy masz prawo (moim zdaniem) się wypowiadać krytycznie o innych. Czytelników/odsłon w poprzednim temacie over 100 tys., teraz ponad 4500, a zawsze się jakaś gnida znajdzie.
Wracając do Perth to ja tam widzę bardziej over po tym co oba teamy zaprezentowały do tej pory. Ewentualne zwycięstwo gospodarzy takoż mnie nie zdziwi. Wychodzi mi over i jedynka Glory ✅. Moim zdaniem za miedziaka warto spróbować postawić na taki scenariusz. Ale wiadomo, nikt nie jest nieomylny ???? GL!
edit

Co do Roar to na razie nie będę się wypowiadał (nie chcę znowu kusić losu), ale kierunek Majekxa na pewno ma podstawy.
edit
W Brisbane Już 1-2 i pozamiatane, graty Majekx ???? Kuba72 50% już jest ???? poprawka 100%
Glory z piekła do nieba, w końcu plus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Wychodzi mi over i jedynka Glory
- jutro tak... a ja zastosowałem skrót myślowy i już pisałem o kolejce za tydzień ;)
na jutrzejsze mecze standardowo - wieczorkiem coś tam skrobnę. Bo Perth jutro powinno zgarnąć 3 pkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
jutro kolejny dzień - mamy cel - odrabianie strat:
-

Roar - Jets (1:2)
ov2,5 + bts - 1,75 - 0,5j ✅ - +0,37j
Miałem nie grać Roar.. no ale po dzisiejszej porażce można delikatnie spróbować.
Brisbane dość niespodziewanie zanotowało 2 porażki. Co do pierwszego meczu z MV to raczej nie jest niespodzianką... ale mecz z Adelaidą i właściwie okoliczności porażki... to już duża niespodzianka.
Jets w pierwszej kolejce zdemolowali CCM. Natomiast w drugiej w samej końcówce stracili 3 pkty z Perth.
Oba zespoły mają co udowodnić, oba muszą atakować i walczyć o 3 pkty. Z jednej strony mamy Ben Khalfallaha i Maccarone.. z drugiej O&#39;Donovana... a to wg mnie gotowy przepis na gole.

-

Perth - CCM (2:1)

1 - @1,65 - 1,5j ✅ - zysk 0,98
Perth w tym sezonie kreuje się na zespół, który walczy do końca. To pokazują ostatnie 2 mecze. O ile w meczu z WSW nie udało się dogonić gospodarzy.. o tyle w meczu z Jets udało się zgarnąć 1 pkt. Fakt, że Perth na koncie ma tylko 1 pkt, jest dosyć mylący, bo w obu meczach pokazali się z dobrej strony tylko pech im trochę dokazywał. W meczu z CCM mam nadzieje zadziała powiedzenie &#39;do 3 razy sztuka&#39; i w końcu zespół zanotuje pierwszą wygraną w tym sezonie.
Zwłaszcza, że CCM w pierwszej kolejce zostało zdemolowane przez Jets. Natomiast w drugiej, zostało zlekceważone (inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć) przez WSW i dość niespodziewanie wywiozło 1 pkt.
Ja z tego remisu się cieszę, bo zapewne podbiło to dzisiejszy kurs - z którego, mam nadzieje skorzystam.
A co Wy proponujecie? nowy dzień - nowe szansę na wzbogacenie się ;)
\\edit - suma konta: -0,01 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I Roar na 2-2, a tu Panie VAR i Maccarone na spalonym. I w Brisbane rozległ się Roar wściekłości ????
Wobec tego dalej 1-2. I tak już zostało. Brisbane w tube, kto by się spodziewał?
live
Jesteśmy w Perth i ale brama Bramy ???? 0-1, Marynarze często tak zaczynają, zobaczymy, czy Glory dobrze skończą?
Tu już powinno być 2-1 ????
update
i się tak szczęśliwie skończyło 2-1 uff ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie może ktoś z was ogląda? Co to &quot;Chwała&quot; odwala?
Powinno być 2-1, ale Chwała odwala chałę ???? A Taggart spierd...ł taką 100, że mój syn i córka by trafili z zamkniętymi oczami ????
live Teraz powinien być karny dla Glory, no nic dzisiaj nie &quot;wychodzi&quot; gospodarzom. Szykuje się kicha ???? Już prawie nie widzę swojego miedziaka ????
live W końcu 1-1, ile można było czekać na bramkę kontaktową?
FT 2-1
Taggart się zrehabilitował ???? Wymęczyli skubańce ???? Miedziak zatańczył na krawędzi ha, ha ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Piłka uderzona głową po rzucie rożnym, minimalnie obok słupka, a drugi gościu mógł ją jeszcze wepchnąć do bramki, ale nie trafił w piłkę. Mielibyśmy 1:1. Marinersi mieli też swoje okazje, ale piłka jest nieprzewidywalna.
Próbuję 1X po 1.80 z racji tego, że marinersi muszą odczuć trud przebytej podróży i jakieś bramki pewnie wpadną w drugiej połówce.

EDIT: nieodgwizdany rzut karny. Obrońca stąpa na nogę Castro, ale sędzia nie zauważa przewinienia. Szkoda, że nie obejrzał powtórki...
Edit 2 : no i weszła brama. 1:1, wrzutka z prawego skrzydła, precyzyjny strzał głową...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Szybciutkie podsumowanie 3 kolejki:
Perth Glory - Central Coast Mariners 2 : 1 - szczęśliwe zwycięstwo Glory, wcale nie byli o wiele lepsi od CCM, fartem mi weszło bo dawałem ich zwycięstwo i over 2,5 w meczu, a już spisywałem miedziaka na straty. Typ wydawał mi się najpewniejszy z całej kolejki, a o wynik bałem się do samego końca.
Brisbane Roar - Newcastle Jets 1 : 2 - mogło być 2-2, ale VAR zadziałał i Roar mocno wkurzeni po meczu, bo od zwycięzców nie odstawali. Fatalna kontuzja Vargasa to ogromne osłabienie dla Jetsów.
Sydney FC - WS Wanderers 2 : 2 - zaskoczony nie byłem wynikiem końcowym, bo derby wiadomo, ale przy 0-2 patrzyłem na wkurzonego Arnolda i &quot;wiedziałem&quot;, że Blue Sky powalczą w tym spotkaniu. Martwi brak Mierzejewskiego w kadrze i brak koncentracji w obronie mistrza kraju.
Melbourne City - Wellington Phoenix 1 : 0 - wynik nie oddaje przebiegu spotkania, Galekovic ratował tyłek City, a Nix miało świetne okazje do co najmniej 2 - 3 bramek. City liderem tabeli po 3 meczach z kompletem pkt.
Adelaide United - Melbourne Victory 2 : 2 - ten mecz na czuja &quot;przewidziałem&quot;, ostry, remisowy, Victory nie przegrało, ale ma problem z rozgrywaniem piłki, brak Rojasa jest bardzo widoczny. Redsi w formie, za tydzień odwiedzi ich lider z Melbourne. Wcześniej puchar FFA.
Zestawienia ligowe:
1. Bramki gracza kolejki: Lia (Adelaida)
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-best-player-round-3
2. Bramkarz kolejki: Galekovic (City)
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-best-save-round-3
3. Wypadli na dłużej z gry: Gulum (Adelaida) połamane żebra, Vargas (Jets) już po operacji kostki.
Aaa no i zapomniałem o pucharze FFA we wtorek: WSW vs. Adelaida. Na &quot;sucho&quot; wychodzi mi remis, a koledzy co sądzą o tym spotkaniu?
PS Sam się sobie dziwię, że mi się chce w poniedziałek elaboraty pisać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Nie ma co wydziwiać - gram bts @ 1,65. 1:2 ✅Po pierwsze rozgrywany jest tylko jeden mecz, więc w razie straty gola nie będzie już można myśleć o rewanżu. A po drugie H2H i przede wszystkim dokonania z bieżącego sezonu - obie ekipy 3 mecze i 3 bts-y - skłaniają mnie do zagrania bts-a. I raczej za trochę większą stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom