>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga Siatkówki kobiet 17/18

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Już dziś zainaugurujemy sezon w kobiecej siatkówce. Jak to było u mężczyzn rozpoczynamy meczem o Superpuchar... Chemik Police - Budowlani Łódź
Zapraszam do dyskusji na temat tego meczu jak i pozostałych meczy...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Superpuchar Polski, kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chemik Police (-1,5 seta) - Budowlani Łódź 1:3
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: 1xBET
Analiza:

Witam, prócz meczów kwalifikacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej już dziś rozpoczynamy sezon ligowy w siatkówce kobiet, zaczynamy ten sezon od meczu w Superpucharze. Dziś troszkę zaryzykuję i postawię na taki kursik i jest On moim zdaniem wielce prawdopodobny, już tłumaczę dlaczego...
Chemik niekwestionowany Mistrz Polski od paru lat najlepsza drużyna w Polsce i szczerze wątpię aby w tej kwestii się cokolwiek zmieniło. Tylko, że jest to dopiero początek sezonu, przypomnę, że niedawno bo niecały tydzień temu zakończyły się Mistrzostwa Europy gdzie Serbki grały z Holenderkami w finale i nie bez przyczyny o tym mówię, bo w Chemiku gra aż 6 zawodniczek, które grały na mistrzostwach i dopiero w środę przybyły do klubu... i miały tylko 2 dni na przygotowanie się do meczu co jest moim zdaniem mało prawdopodobne aby były na 100% przygotowane. Zmęczenie po mistrzostwach na pewno zrobi swoje i tak naprawdę nie wiadomo czy te zawodniczki zagrają całe spotkanie o ile w ogóle zagrają. Aż 4 zawodniczki Chemika zagrały w finale więc miały naprawdę bardzo mało czasu na odpoczynek. Dodatkowo dziś trener Chemika nie będzie wspierał zespołu.
Jeśli chodzi o Budowlane to zespół został wzmocniony przed sezonem, w klubie zostały zakontraktowane 5 zawodniczek - A. Witkowska, A. Kąkolewska, H. Cutura, E. Polak i J. Piotrowska. Więc mają ciekawy zespół.
W poprzednim sezonie obie ekipy grały aż 5 razy i tylko raz Łódź wygrały 3:1 resztę spotkań przegrały.
Jeśli chodzi o typ, to bardziej stawiam przeciwko Chemikowi bo mają naprawdę spore problemy przed tym spotkaniem. Mam nadzieję, że Budowlane wykorzystają tę okazję i powalczą o Superpuchar.
Przypomnę, że mecz jest w Dąbrowie więc żadna drużyna nie jest faworyzowana graniem u siebie.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas na 1 kolejkę i póki co podaję 2 typki.
Developres SkyRes Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz 3:2
3:0
1,74
Jednak poczatek sezonu bardzo słaby w wykonaniu Rzeszowianek. 1 set to był śmiech w ich wykonaniu...
Rzeszów 2/3 siła naszej ligi po wzmocnieniach jakie dokonał zespół mogą walczyć o podium.
Do zespołu przyszły takie zawodniczki jak: libero A. Sawicka, rozgrywająca A. Kaczmar, atakująca A. Helić i przyjmujące K. Kaczorowska oraz H. Rousseaux. Będzie to naprawdę bardzo mocny zespół.
Jeśli chodzi o Bydgoszcz to nie wiele mogę powiedzieć o tym zespole, są jednym z najsłabszych w lidze i będą jedynie walczyć o utrzymanie co będzie bardzo ciężkie.
Rzeszów 1 Października rozegrały sparing z drużyną SC Schweriner i wygrały 3:2 dodam, że Schweringer są to mistrzynie Niemiec więc wynik pokazuje, że Rzeszów mają naprawdę dobry skład.
Obie ekipy dzieli naprawdę przepaść i oby to pokazały na boisku, jeżeli zagrają dobry mecz to 3:0 powinno być spokojnie.
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2:3
2 1,85
Jeszcze parę dni temu na Muszyniankę był kurs ponad 2,00 i z dnia na dzień on spada i moim zdaniem słusznie bo to One powinny być faworytem w tym meczu.
Muszynianka zrobiła naprawdę bardzo dobre transfery, doszły takie zawodniczki jak libero D. Medyńska, środkowa M. Lis czy Słowenki Sredić, Cvetanowić do tego jest atakująca M Bociek która pokazała się parę razy z dobrej strony w reprezentacji Polski.
Dąbrowianki to już nie ta sama drużyna co 2/3 lata temu, gdzie walczyły o najwyższe cele i grały w lidze mistrzyń. Dziś to już jest ligowy średniak. W meczu sparingowym ostatnio Muszynianka ograła z Dąbrową 3:0, myślę, że 3:0 nie będzie ale stawiam na wygraną gości.
Z racji tego, że jest to dopiero początek sezonu to ze stawką bym uważał.​
Wszystkie kursy z eFortuna
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Pierwsza kolejka więc bukmacherzy wystawiają kursy trochę w ciemno.
Zgadzam się z typem na Muszynę. Dąbrowa nasprowadzala sporo zagranicznych no name dla mnie. Pozostałe Polki też nie ma szału. Za to Muszyna bardzo ciekawie to wygląda. Jest Radenkovic na rozegraniu, Bociek na ataku, na środku Savić a na przyjęciu piękna Brzózka i dobra Bułgarka Karakacheva. Dla mnie spokojnie Muszyna.
Drugi meczyk to wygrana Legionovii z KSZO. Legionowo wzmocnione Damaske i Mielczarek z Sopotu. Młode i waleczne dziewczyny. Jest Grabka też solidna dziewczyna, Jasek która była ostatnio w kadrze, w klubie będzie grała jako atakująca. Jedynie słaby środek. A KSZO to już mnie w ogóle nie przekonuje. Są Miros, Rabka i Skrzypkowska. Doświadczone zawodniczki ,ale z młodością nie wygrają.
Dąbrowa - Muszyna✅
2 @1,80
KSZO - Legionovii⛔
2 @2,50
2 +1,5seta @1,80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Biorąc pod uwagę tylko to co jest na papierze wg mnie:
ŁKS - Kraków✅
1 @1,45
Wrocław - Piła????⛔
2 @2,75
2 +1,5seta @1,80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pablo_89 typki ładne, dziś wgl czasu nie było na analizę a szkoda bo można było coś złożyć dziś. No nic, trudno się mówi. Powodzenia
P.S. Rozliczaj swoje typy, będzie bardziej przejrzyście ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
witam, pora na 2 kolejkę naszych Pań:
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2
Bielsko-Biała -12,5
1,87 1XBET

Na jutro taki oto typ, moim zdaniem spore szanse na pozytywny wynik.
Bielsko w swoim pierwszym meczu uległo u siebie 1:3 z Budowlanymi Łódź ale dobrze wiemy, że Budowlane to druga siła w naszej lidze.
Bielsko Biała to przede wszystkim atakująca K. Konieczna, która zdobyła aż 19 punktów dla swojego zespołu ale to nie wszystko.. na przyjęciu grają A. Jagiełło i E. Mucha i wygląda to nawet przyzwoicie.
Jeśli chodzi o ich przeciwnika to Ostrowie wygrał swój pierwszy mecz nawet niespodziewanie łatwo 3:1 z Legionovo, tam punkty rozbiły się na 4 zawodniczki, które uzyskały powyżej 10 punktów ale moim zdaniem prócz A. Miros nie ma tam jakiś zawodniczek, których się Bielsko powinno bać.
Jeśli Bielsko zagra agresywnie zagrywką od samego początku to KSZO będzie miało niewiele do powiedzenia i przegrają gładko.
Bez analizy:
Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów
Rzeszów 1,35 eFortuna
Reszta spotkań w krótce...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Po pierwszej kolejce mam tam jakieś przemyślenia i dziś zagrałem:
1) Bydgoszcz - Wrocław✅
1 @1,85
2)Piła - Dąbrowa⛔czułem w kościach że to będzie w pałę
2 @1,65
1) Wrocław wygrał pierwszy mecz z Piłą, która powinna ten mecz tam wygrać 3-0. Grę Wrocławia ciągnęły 16 i 18 letnie dziewczyny. Dziś tego nie przewiduję. Bydgoszcz gra niemal w większości tym samym składem co sezon temu, są dwie liderki Krzywiecka i Szczygioł, dziewczyny ugrały dwa sety w Rzeszowie także dziś powinny spokojnie ograć młody zespół z Wrocławia.
2) Tu mam trochę dylemat, bo Piła we Wrocławiu grała bez żadnej zagranicznej zawodniczki. Co będzie dziś to nie wiem. Jest tam na ataku siostra Tijany Boskovic i tak w sumie to nie wiadomo co ona potrafi. Dąbrowa fajnie zagrała dwa pierwsze sety z Muszyną, w piątym secie wypuściły wygraną. Jest atakująca z ciężką ręką co u kobiet ma duże znaczenie. Trochę mam wątpliwości co do tego meczu ale cóż.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 3:1
Wrocław powyżej 88,5
1,61 eFortuna

Ja w tym spotkaniu idę w stronę gości tzn. stawiam, że zdobędą minimum 89 punktów a więc - Jeśli wygrają 3:1 bądź 3:2 powinno wejść, jeśli przegrają 2:3 także powinno wejść, jeśli przegrają 1:3 także jest szansa aby zakład był na plus. Także jest wiele opcji.
Bydgoszcz w pierwszej kolejce prawie utarł nosa faworytowi z Rzeszowa przegrywając 2:3, w tamtym spotkaniu świetny mecz rozegrały 2 siatkarki - E. Krzywicka i S. Szczygioł które razem zdobyły 40 punktów.
Wrocławianki wygrały za 3 punkty z Piła 3:1 i to jest dobry wynik, skład odmłodzony od razu 3 punkty u siebie jeszcze bardziej je uskrzydli.
Moim zdaniem nawet skład odmłodzony nie odstaje od składu Bydgoszczy a nawet je przewyższa.
Nie wydaje mi się aby ten mecz zakończony został w 3 setach.
Bez analizy:
Grot Budowlani Łódź - POLI Budowlani Toruń 3:0
Łódź -18,5 1,75 1XBEt
Moim zdaniem Łodzianki zaczną u siebie od wysokiego C, pokazując moc całego zespołu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 8,9K

trema11

Użytkownik
KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław
Wrocław powyżej 88,5 1,61 eFortuna

Ja w tym spotkaniu idę w stronę gości tzn. stawiam, że zdobędą minimum 89 punktów a więc - Jeśli wygrają 3:1 bądź 3:2 powinno wejść, jeśli przegrają 2:3 także powinno wejść, jeśli przegrają 1:3 także jest szansa aby zakład był na plus. Także jest wiele opcji.
Bydgoszcz w pierwszej kolejce prawie utarł nosa faworytowi z Rzeszowa przegrywając 2:3, w tamtym spotkaniu świetny mecz rozegrały 2 siatkarki - E. Krzywicka i S. Szczygioł które razem zdobyły 40 punktów.
Wrocławianki wygrały za 3 punkty z Piła 3:1 i to jest dobry wynik, skład odmłodzony od razu 3 punkty u siebie jeszcze bardziej je uskrzydli.
Moim zdaniem nawet skład odmłodzony nie odstaje od składu Bydgoszczy a nawet je przewyższa.
Nie wydaje mi się aby ten mecz zakończony został w 3 setach.
Bez analizy:
Grot Budowlani Łódź - POLI Budowlani Toruń
Łódź -18,5 1,75 1XBEt
Moim zdaniem Łodzianki zaczną u siebie od wysokiego C, pokazując moc całego zespołu.​
Zibi trzeba było nie podawać typów,bo jak wejdą to nikt nie pochwali a jak nie to zanim się skonczą to już będzie krytyka.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Po pierwszej kolejce mam tam jakieś przemyślenia i dziś zagrałem:
1) Bydgoszcz - Wrocław
1 @1,85
2)Piła - Dąbrowa
2 @1,65
1) Wrocław wygrał pierwszy mecz z Piłą, która powinna ten mecz tam wygrać 3-0. Grę Wrocławia ciągnęły 16 i 18 letnie dziewczyny. Dziś tego nie przewiduję. Bydgoszcz gra niemal w większości tym samym składem co sezon temu, są dwie liderki Krzywiecka i Szczygioł, dziewczyny ugrały dwa sety w Rzeszowie także dziś powinny spokojnie ograć młody zespół z Wrocławia.
2) Tu mam trochę dylemat, bo Piła we Wrocławiu grała bez żadnej zagranicznej zawodniczki. Co będzie dziś to nie wiem. Jest tam na ataku siostra Tijany Boskovic i tak w sumie to nie wiadomo co ona potrafi. Dąbrowa fajnie zagrała dwa pierwsze sety z Muszyną, w piątym secie wypuściły wygraną. Jest atakująca z ciężką ręką co u kobiet ma duże znaczenie. Trochę mam wątpliwości co do tego meczu ale cóż.
Z 1. typem na Pałac sie zgodze i sam zagralem dwa dni temu jak kurs byl ~3.00. Ale nie pisz, ze w Bydgoszczy skład sie nie zmienil bo zmienil sie diametrialnie! Nowe Libero - Nickowska i Jagła, rozgryw. Mazurek, atakujaca Szczygioł i przyjmujaca Fedusio. To juz ponad polowa podstawy wymieniona. Do tego na ławce nowe srodkowe i druga rozgrywajaca.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - ŁKS Commercecon Łódź 2:3
Łódź 2,05 STS
Łódź -1,5 seta 2,80 eFortuna
Tak jeszcze delikatnie spróbuję...
To jest jeden z tych meczy gdzie kompletnie nie rozumiem jak Muszyna ugrała te 2 sety... Ale koniec końców plus.
Dziś tylko 1 spotkanie u kobiet ale wydaje mi się, że jest ciekawe do obstawienia... Stawiam na wygraną gości po niezłym kursie...
W poprzedniej kolejce Muszyna męczyły się ze słaba Dąbrową - wygrały 3:2 a wczoraj Piła pokazała, że da się łatwo ograć Dąbrowę - gładziutkie 3:0.
ŁKS to ta słabsza z dwóch ekip Łodzi ale nie słaba... Jest to ekipa fajnie ułożona z solidnymi siatkarkami, w pierwszej kolejce ograły łatwo Kraków 3:1.
W swoim składzie mają naprawdę sporo solidnych siatkarek takich jak: atakująca I. Kowalińska, Z. Efimienko, D. McClendon - to są chyba te główne &quot;armaty&quot; w drużynie.
Szczerze spodziewałem się więcej po Muszynie ale 1 mecz to zweryfikował i gdyby tylko Dąbrowianki zagrały mądrze to ugrały by 3:0. Dziś typuje, że przegrają.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - ŁKS Commercecon Łódź
Łódź 2,05 STS

Dziś tylko 1 spotkanie u kobiet ale wydaje mi się, że jest ciekawe do obstawienia... Stawiam na wygraną gości po niezłym kursie...
W poprzedniej kolejce Muszyna męczyły się ze słaba Dąbrową - wygrały 3:2 a wczoraj Piła pokazała, że da się łatwo ograć Dąbrowę - gładziutkie 3:0.
ŁKS to ta słabsza z dwóch ekip Łodzi ale nie słaba... Jest to ekipa fajnie ułożona z solidnymi siatkarkami, w pierwszej kolejce ograły łatwo Kraków 3:1.
W swoim składzie mają naprawdę sporo solidnych siatkarek takich jak: atakująca I. Kowalińska, Z. Efimienko, D. McClendon - to są chyba te główne &quot;armaty&quot; w drużynie.
Szczerze spodziewałem się więcej po Muszynie ale 1 mecz to zweryfikował i gdyby tylko Dąbrowianki zagrały mądrze to ugrały by 3:0. Dziś typuje, że przegrają.​
Ja w tym meczu też stawiam w stronę Łodzi tylko hand +1,5 seta bo nie ma się co denerwować, może w tym meczu być tie-break a tam już różnie. Wolę trochę niższy kurs, ale bardziej pewny.
Muszyna - Łódź
2 +1,5seta @1,60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Muszyna - ŁKS Commercon Łódź ✅✅✅ 2 : 3 ✅✅✅
@ 1.85 STS

Typowy faworyt. Ta kadra powalczy o czołówkę tabeli, może nawet zahaczą się o medale.
Pierwszy skład mocny jak nigdy, na przyjęciu mega mocna brazylijka Bidias i amerykanka McClendon, na rozegraniu solidna Czeszka Muhlsteinova, do tego na ataku niejednokrotna MVP całego sezonu atakująca Kowalińska, a na środku reprezentantka Polski Efimienko. Takim składem takie mecze się bierze bez problemu. w Muszynie skład mocno przemeblowany, niby wzmocnienia, ale tak na prawdę nazwiskiem jest tylko rozgrywająca Radenkovic. Z Dąbrową niesamowite męki i wymęczone zwycięstwo po tie braku. Natomiast ŁKS zmiażdzył Kraków.
Porównanie
Muszyna - ŁKS Commerceon Łódź
Atak : Bociek - Kowalińska
przyjęcie : Brzóska, Wójcik, Karakaszewa - McClendon, Bidias, Sielicka
Środek : Savic, Lis - Efiemienko, Skorupa
Rozegranie : Radenkovic - Muhlsteinova
libero : Medyńska - Strasz

Porównanie składów zdecydowanie na korzyść Łodzi. Jak dla mnie zdecydowanie biorą ten mecz. Do tego w tej kolejce gospodynie wygrywały swoje mecze, więc teraz zdecydowanie czas na gości.

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja w tym meczu też stawiam w stronę Łodzi tylko hand +1,5 seta bo nie ma się co denerwować, może w tym meczu być tie-break a tam już różnie. Wolę trochę niższy kurs, ale bardziej pewny.
Muszyna - Łódź
2 +1,5seta @1,60
Gdzie masz tak wysoki kurs na to ? To także to z miła chęcią wezmę
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Gdzie masz tak wysoki kurs na to ? To także to z miła chęcią wezmę
Było na totolotku gdzieś koło 10tej jak robiłem i kupon 2,15 na Łódź i 1,60 hand +1,5seta. Teraz widzę że jest 1,80 na zwycięstwo ŁKS i już nie ma tego hand.
 
M 220

mm25

Użytkownik
pablo_89
a warto dać w tym meczu Ponad 3.5 seta, albo ponad 142.5 pkt kursy owszem małe, ale chce zaatakować z innym typem..?? ????
Daj znać ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
1,12 na drużynę o obliczu której decydują 16 i 18latki? Legionowo słabizna, ale trener dla mnie żenada. Skoro Damaske i Mielczarek są u niego nr 4 i 5 w rotacji na przyjęciu a grają jakieś miernoty to ciężko o wynik. W Sopocie te dziewczyny grały cały sezon bardzo dobrze, mlode i waleczne. Wrocław ograł niby Piłę, ale trzeba dodać że Piła grała wtedy bez zagranicznych zawodniczek, a te ostatnio pokazały swoją siłę w meczu z Dąbrową. Myślę że jednak Legionowo coś z Wrocławia wywiezie, punkt a może więcej? Ja próbuję hand +1,5seta.✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom