>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

niezrealizowana płatność

V 0

vipthe7

Użytkownik
Dziś dostałem takiego oto maila:
Witaj ******

Pragniemy poinformować o anulowanej transakcji na Twoim koncie Skrill:
Identyfikator transakcji: ************
Data: 2017-10-14
Dostawca: Przelewy24
Kwota: 1015 PLN
Otrzymaliśmy od Twojego banku informację na temat tej transakcji. Twój bank odrzucił tę transakcję, a wpłata nie została przetworzona. W związku z tym dokonaliśmy transakcji zwrotnej i zgodnie z warunkami naszej umowy obciążyliśmy Twoje konto kosztem zwrotu.
Saldo na Twoim koncie Skrill jest teraz ujemne. Prosimy o wpłacenie kwoty 1015 PLN na konto Skrill w terminie do 2017-10-24.
Płatność można również przekazać na poniższy rachunek:
Posiadacz rachunku: Skrill Ltd.
Bank: Deutsche Handelsbank
Miejscowość: Gauting
Numer rachunku: 9796002
Kod banku: 70011110
Kod SWIFT: DEKTDE7GXXX
Kod IBAN: DE86700111100009796002
Waluta rachunku: PLN
W polu „Tytułem” należy wpisać swój identyfikator klienta ------.
Dalsze korzystanie z serwisu Skrill wymaga wpłacenia środków lub zrealizowania tej płatności we wskazanym terminie.
Pozdrawiamy
Skrill
--------------------------------
Co mam zrobić z takim mailem? Czy to jest prawdziwy mail? Nie jest to fałszywka?
I co sie stanie jesli nie wplace tej kwoty?
Pozdrawiam
 
C 0

czowiekien

Użytkownik
witajcie u mnie tez taki komunikat, wplata z 1.10 niby normalnie poszla, ale z 14.10 każą wpłacać jakmiś śmiesznym przelewem, to czemu dalej oferują wpłatę przez polskie banki? moze ustawodawcy dobrali sie tylko do przelewy24?, kasy spowrotem nie zwrócił skrill także nic nie wpłacam, u was jakieś nowości w tej sprawie? pozdrawiam
 
B 0

borelo

Użytkownik
Pewnie pójdzie na minus jak zrobią zwrot, może jutro.... Ciekawe co teraz... bo prawdopodobnie nikt raczej im tej kasy oddawać nie będzie chciał ;) Myślałem, że to jakiś masowy spam ktoś mi wysłał, bo przyszło mi kilkanaście takich maili, więc wróci spora sumka. Minusem jest jednak to, że już nie ma jak pograć online, bo kartą nie mogłem wpłacić już z tydzień temu, teraz jeszcze do skrila się dobrali, więc opcje wpłaty i wypłaty się wyczerpały.
 
A 205

amindada

Użytkownik
To się cieszcie, bo macie darmową kasę. Raczej nic wam nie zrobią , mi Skrill się pomylił w lipcu na 2700, wiedząc ,że i tak już nie będzie z nich pozytku to wypłaciłem i teraz mam na Skrillu minus 2700, ale nic się nie dzieje. Przyslali maila z prośbą o uregulowanie to im odpisałem, że skoro nie akceptują Polaków to jak mam im to wpłacić
 
B 0

borelo

Użytkownik
Tzn co poprawili? W ciągu paru godzin? Przecież zanim te zwroty wrócą na konto w banku to parę dni minie bo to musi przez przelewy24 chyba jeszcze przejść, a saldo ujemne na skrilu pewnie powstanie wtedy jak fizycznie zrobią te zwroty. Póki co u mnie saldo bez zmian.
 
ketchupowy 0

ketchupowy

Użytkownik
zwrot przez przelewy24 idzie kilka sekund, juz poprawili wszystko, stan konta Skrill jest dodatni - pewnie jakas awaria byla i dlatego kasa nie dochodzila ale juz jest ok, temat do zamkniecia.
 
Do góry Bottom