>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Tianjin, Hong Kong, Linz - 09.10-15.10.2017

Status
Zamknięty.
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Jak myślicie, Sabalenka ugra jednego seta czy 2-0 murowane ?
Jeżeli chcesz zagrać Sabalenkę to lepiej chyba pograć +6.5/+5.5 po kursie 1.6/2.08 eFortuna. Sabalenka gra zawody swojego życia. Jest młoda i ma wszystko czego potrzeba do wygrywania. Jej tenis ogląda się bardzo dobrze. Jest typem agresora nie boi się wchodzić na piłki, nie czeka na idealną okazję tylko bije mocno po rogach. Potrafi pograć przy siatce i trzeba powiedzieć, że jest całkiem dobra technicznie. Jej serwis również jest dobry, często serwuje z kickiem i rotacją. Tylko, że po drugiej stronie siatki jutro będzie kompletnie inny wymiar rywalki. Jeżeli Sabalenka utrzyma swój poziom to może być to nawet zacięty i ciekawy pojedynek. Ja jednak nie szukam wielkiej niespodzianki, bo Szarapowa też jest głodna jakiegoś zwycięstwa, a gra tutaj całkiem dobrze.
Także od siebie mogę polecić tylko te dwa kursy i typy i raczej nic innego. Zresztą kurs 2 na handi +5.5 i tak jest całkiem apetyczny. Przy 6-3, 6-4 już jest wygrana, a Sabalenka raczej się jutro nie podda.
Sabalenka może zajść bardzo daleko, kto wie czy nie będzie to ktoś typu Azarenka. Wyszedł w meczu stres i brak doświadczenia w grze o tytuł. Miała 5-1 i tylko jedną piłkę setową. Niemniej bardzo ciekawy mecz i tak jak pisałem, postawiła się Sharapovej...
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 21

mirekinter

Użytkownik
I mamy rosyjski finał Daria - Pavlu.. czekałem na kursy spodziewałem sie dość wyrównanych a tutaj miła niespodzianka i na Darie 2.2- 2.3 co ja pobieram dość zdecydowanie .. Oglodalem dzis oba półfinały i nie stały one na wysokim poziomie , większe problemy miała Gaveilova zwłaszcza przy serwisie ale sobie poradziła .. Jej atutem jest spora szybkość , ruchliwość na korcie , płaskie uderzenia i choć miała w tym turnieju słabe mecze jak z Cabera czy Rogers to jednak wygrała .. Anastazja jak to ona jak trafia to rywalki nie maja co zbierać ale pytanie czy bedzie trafiać ... popełnia bardzo dużo df ,i bardzo często jezlei popełnia dużo błędów sie gotuje .. dzis w meczu z Wang wygrała ale Chinka zaprezentowała sie fatalnie i choć czasem Rosjanka dawała Jej bardzo dużo szans na łatwe punkty to Wang psuła na potęgę ..w 2 secie Wang odrobiła stratę ale potem sama oddalała swoje podanie i przegrała .. Daria na bank bedzie odbierać więcej piłek niz Wang , Daria bedzie zmuszać Pavl do biegania a to dla Rosjanki nie jest proste bo Jej poruszanie na korcie jest słabe .. jezlei Gaveilowa bedzie w miarę trzymać swoje podanie to przy podaniu Pavlucznekwoej bedzie maila wiele szans na przełamania i wierze ze je wykorzysta i wygra .. h2h dla Darii mecz na bardzie w Moskwie ..
Oczywscie Darie nie traktuje jako Australijki bo dla mnie jest Rosjanka , urodziła sie w Rosji a ze gra dla Australi to juz Jej wybór
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
I mamy rosyjski finał Daria - Pavlu.. czekałem na kursy spodziewałem sie dość wyrównanych a tutaj miła niespodzianka i na Darie 2.2- 2.3 co ja pobieram dość zdecydowanie .. Oglodalem dzis oba półfinały i nie stały one na wysokim poziomie , większe problemy miała Gaveilova zwłaszcza przy serwisie ale sobie poradziła .. Jej atutem jest spora szybkość , ruchliwość na korcie , płaskie uderzenia i choć miała w tym turnieju słabe mecze jak z Cabera czy Rogers to jednak wygrała .. Anastazja jak to ona jak trafia to rywalki nie maja co zbierać ale pytanie czy bedzie trafiać ... popełnia bardzo dużo df ,i bardzo często jezlei popełnia dużo błędów sie gotuje .. dzis w meczu z Wang wygrała ale Chinka zaprezentowała sie fatalnie i choć czasem Rosjanka dawała Jej bardzo dużo szans na łatwe punkty to Wang psuła na potęgę ..w 2 secie Wang odrobiła stratę ale potem sama oddalała swoje podanie i przegrała .. Daria na bank bedzie odbierać więcej piłek niz Wang , Daria bedzie zmuszać Pavl do biegania a to dla Rosjanki nie jest proste bo Jej poruszanie na korcie jest słabe .. jezlei Gaveilowa bedzie w miarę trzymać swoje podanie to przy podaniu Pavlucznekwoej bedzie maila wiele szans na przełamania i wierze ze je wykorzysta i wygra .. h2h dla Darii mecz na bardzie w Moskwie ..
Oczywscie Darie nie traktuje jako Australijki bo dla mnie jest Rosjanka , urodziła sie w Rosji a ze gra dla Australi to juz Jej wybór
Ten finał to loteria. Ogolnie jednak patrzac na poprzednie mecze to Pavlyuczenkowa grala rowniej. Przegrywala tylko z Karo, bo Wozniacki potrafila ja rozrzucic. Dobrze zauwazyles, ze poruszanie sie po korcie ruskiej to dramat, ale jest to mecz 50 na 50. Albo rosjanka bedzie trafiac i pozamiatane, albo Darii uda sie ja porozrzucac.
Gavrilova mniej meczy na hardzie od US pograla i odpadala z gorszymi od rosjanki. Mecz 50 na 50 , zadecyduje dyspozycja dnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom