>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8. kolejka Eredivisie / 10.kolejka Jupiler League [14.10-15.10.17]

Status
Zamknięty.
K 40

kaziu354

Użytkownik
Witam wszystkich. To mój pierwszy post na forum dlatego proszę o wyrozumiałość drugą ligą holenderską interesuje się od czasu wyjazdu do Holandii. Piękna overowa liga, gdzie uwielbiam grać na bramki. Jutro dojdzie do spotkania mojej ulubionej drużyny tego sezonu Fortuna Sittard, która uda się na mecz wyjazdowy do Maastricht. Fortuna pięknie weszła w sezon co daje jej aktualnie 2 miejsce w Jupiler League. Ofensywna gra zespołu sprawia że ich mecze ogląda się wspaniale. Ostatnio wpadka z Nijmegen powinna jeszcze bardziej zmotywować zawodników dlatego uważam że over 1,5 bramki powinniśmy zobaczyć ze strony Fortuny. Za ten typ w lvbet płacą 2,25 i wchodzę w to bez zastanowienia. ( U mojego zagranicznego buka 2,30 € ) H2h również pokazuje że pada sporo bramek w meczach tych zespołów, jednak Fortuna z przed roku i Fortuna aktualnie to dwa inne zespoły.
+1,5 gola Fortuna Sittard
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 40

kaziu354

Użytkownik
Wczoraj ładnie Fortuna Sittard nie zawiodła. Idziemy za ciosem i gramy +1,5 gola na SC Heerenveen, które radzi sobie bardzo dobrze w meczach wyjazdowych! Ostatnio porażka u siebie z Ajaxem aż 0:4 ale myślę że dziś przeciwko FC Utrecht, które ostatnio nie radzi sobie za dobrze, 2 gole ze strony Heerenveen są bardzo możliwe! W ostatnich 5 wyjazdowych spotkaniach pokrywali +1,5 gola! W LVBET ładny kurs 2,5
SC Heerenveen +1,5 gola
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom