>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
ktoś gra cos Malga - Fenerbache mecz chyba dzisiaj na szczycie w tej Lidze mistrzów ruskie mi ogarnęli w 3 kwarcie ale Milan to miał na początku zabójczą skuteczność a potem co nie miara szczęścia takie farfocle rzucali
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomciomenku, a w tym betcity to przez co wplacasz i wyplacasz? Skrill ?
Niemam skrila do expekta przelewałem przez konto
Coś Arsenal odwali na maxa
Genewa też nic mi nie idzie teraz w nocy
Trza się wyspać bo nie myślę nic po nie wyspanej nocce
Jeszcze poczekam na 21 na Bandy Eisei ,kurs spadł 6 gr
Pozdrawiam i dużo wygrywaj jak coś to pisz na pv ,bo niewiem kiedy tu jeszcze zagladne ,coś mi nie idzie i tylko psuje skuteczność swymi typami tutaj ???? :confused::oops:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
19:45 Geneve Servette - Ambri-Piotta over 3,5 1.22
Geneve Servette - Ambri-Piotta over 4,5 1.50
Takie jeszcze hokeje powinny wejść
No niestety ⛔
Co za ciołki już 2 typy podane i nie weszły ,czekma na Arsenal teraz jak nie wejdzie to dobranoc Wszystkim ,czekma na wieczorną sesje Hokeja ,teraz trza coś przegrać po dobrym dniu :mad::confused: ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
a teraz Milan zapomniał grać ????
ktoś gra cos Malga - Fenerbache mecz chyba dzisiaj na szczycie w tej Lidze mistrzów ruskie mi ogarnęli w 3 kwarcie ale Milan to miał na początku zabójczą skuteczność a potem co nie miara szczęścia takie farfocle rzucali
Zwyciestwo turkow,nie bedzie tu takie oczywiste,zaczynają sezon,nie wiadomo,czego sie spodziewać,skład wiadomo,mocny szeroki,ale i Malaga w tym sezonie poczynila fajne wzmocnienia.
 
molkon07 32

molkon07

Użytkownik
witam po dłuższej przerwie,
czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć gdzie teraz można normalnie pograc? 1xbet można? i czy można przelać pieniądze z konta bankowego na skrilla, a z niego na buka? dzięki za odp
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ok pograne za 2.5 stalej stawki na Under 149.5 w meczu Fenerbahce @ 1.87. Jak szalec to szalec, Euroliga nie jest czesto:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom