>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [08-10 październik 2017]

Status
Zamknięty.
C 247

corner91

Użytkownik
Portugalia vs Szwajcaria kurs: 1,65 (podatek 12%) buk: Totolotek
Portugalia vs Szwajcaria + Francja vs Białoruś kurs AKO: 1,70 (podatek 12%) buk: Totolotek
W myśl mojej starej zasady, która dała mi przez lata zarabiać: &quot;kiedy silny musi i gra ze słabym&quot;. Oczywiście pytanie jest jak zawsze takie samo - czy Portugalia jest silna, a Szwajcaria słaba ? Ja uważam, że tak.
Oprócz wygranej u siebie z Portugalią 2:0 Szwajcaria nie była przetestowana przez żaden liczący się zespół. Andora, Owce, Białoruś, Łotwa - z takimi potęgami wygrywała. Można powiedzieć to samo o Portugalii bo po prostu trafiły obie ekipy na taką grupę. Różnica jednak polega na tym, że Portugalia ma lepszy bilans bramek co wskazuje, że jest lepsza. Najważniejsze jednak, że ma w mojej ocenie lepszy zespół. Oczywiście ogromną różnicę robi Krystyna. Można pisać, że to laluś, płaczek, że wymusza karne itd, ale nie zmienia to postaci rzeczy, że to najlepszy razem z Messim i Neymarem zawodnik na świecie. To jest taki piłkarz, który może zrobić różnicę. Niewątpliwym atutem jest również fakt, że Portugalia gra u siebie.
Jeśli dobrze pamiętam, Ronaldo nie grał w 1 meczu, przegranym ze Szwajcarią 2:0. Myślałem też nad jakimś handi na Portugalię, ale znając ich minimalizm mogą pilnować po prostu wygranej i nie chcieć podbijać wyniku kosztem osłabienia defensywy. Moim zdaniem buki całkowicie prawidłowo wystawiły kursy. 1,65 to jest akurat kurs na Portugalię.
bobair jako, że jesteś nowym użytkownikiem chcę ci przypomnieć, że to jest forum bukmacherskie, a nie kibicowskie. Jeśli masz obawy, że sędzia &quot;przekręci&quot; wynik co też uważam za możliwe - to jest dodatkowy argument na granie Portugalii. A to czy Krystyna jest lalusiem, lamusem i to czy takich szanujesz czy nie - nie ma żadnego znaczenia bukmacherskiego. No może ma takie, że płaczek może zawsze coś wypłacze więc znowu mamy dodatni argument za Portugalią ????
Dziękuję za Twój wpis, który umocnił mnie na pogranie Portugalli (-1.5) Liczę coś w stylu 2:0 bądź 3:1 dla Portugalii.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dziękuję za Twój wpis, który umocnił mnie na pogranie Portugalli (-1.5) Liczę coś w stylu 2:0 bądź 3:1 dla Portugalii.
Sam się długo zastanawiałem nad handi, ale zrezygnowałem. Zobacz jak gra Portugalia. Nie szarżują z golami, raczej bronią wyniku, a Szwajcaria to najpoważniejszy rywal od czasów ME. LVBET, który ma zawsze w ofercie handi azjatyckie tym razem zrezygnował z handi -1 na Portugalię. Nie wiem czy celowo czy to przeoczenie, ale jak już grać to takie. Bo może być oczywiście przewaga 2 lub więcej bramkowa, ale żeby nie tracić stawki lepiej zagrać -1.
 
E 1

ew93

Użytkownik
Sam się długo zastanawiałem nad handi, ale zrezygnowałem. Zobacz jak gra Portugalia. Nie szarżują z golami, raczej bronią wyniku, a Szwajcaria to najpoważniejszy rywal od czasów ME. LVBET, który ma zawsze w ofercie handi azjatyckie tym razem zrezygnował z handi -1 na Portugalię. Nie wiem czy celowo czy to przeoczenie, ale jak już grać to takie. Bo może być oczywiście przewaga 2 lub więcej bramkowa, ale żeby nie tracić stawki lepiej zagrać -1.
To co tu wypisujesz to jakieś herezje. Silny ze słabym? Przecież Szwajcaria w ogóle meczów nie przegrywa. Nawet z tymi silnymi. Bardzo ciężko będzie Portugali o zwycięstwo dlatego też kurs 1.6 mnie śmieszy. Szanse w tym meczu to jakieś 40-30-30. Dla mnie x2.
 
C 247

corner91

Użytkownik
To co tu wypisujesz to jakieś herezje. Silny ze słabym? Przecież Szwajcaria w ogóle meczów nie przegrywa. Nawet z tymi silnymi. Bardzo ciężko będzie Portugali o zwycięstwo dlatego też kurs 1.6 mnie śmieszy. Szanse w tym meczu to jakieś 40-30-30. Dla mnie x2.
Jakieś argumenty? Konkrety proszę to że tak czujesz nie oznacza to że twoja miłość do Szwajcarii jest odwzajemniona ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To co tu wypisujesz to jakieś herezje. Silny ze słabym? Przecież Szwajcaria w ogóle meczów nie przegrywa. Nawet z tymi silnymi. Bardzo ciężko będzie Portugali o zwycięstwo dlatego też kurs 1.6 mnie śmieszy. Szanse w tym meczu to jakieś 40-30-30. Dla mnie x2.
Jakimi silnymi ? Wiesz kto to dla mnie są silne zespoły ? Francja, Włochy, Hiszpania, Brazylia, Niemcy. Z tymi nie grała. W rankingu Fifa Portugalia jest na 3 miejscu, Szwajcaria na 7. Ja nie mówię, że dla Portugalii będzie to spacerek, ale ogarną 1 lub 2 bramkową przewagą, nawet po męczarniach.
ponawiam pytanie odnosnie tej ligi narodow, czy wegrzy moga decydowac w ktorej grupie beda czy po remisie Turcji juz wszystko wiadome ???
Ja bym sobie dał spokój z tą teorią. Widać, że zespoły mają wyje....ne na te całe grupy w Lidze Narodów.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Portugalia - Szwajcaria
Napisalbym, że Helweci idą jak burza, ale jak popatrzeć na grupę, to mamy las leszczynowy, więc ta burza nijak ma się do rzeczywistości. Nie lubię Szwajcarów, ale jeszcze bardziej nie lubię przedstawicieli mrocznego soccera, czyli Portugalczyków. Ta drużyna niby ma wszystko, ale gra piaskownicę, której oglądać nie sposób. Takie flaki z olejem polane jakimś ciągnącym budyniem.
I tak ten mecz sobie wyobrażam. Zero kreatywności ze strony gospodarzy, jakaś kopanina bez polotu i basenowe akcje Krystyny, z których coś zakończy się upragnionym &quot;penalty&quot;.
CR7 walczy z naszym Robertem o koronę króla strzelców i gola wbić będzie chciał... i wbije. Do tej pory nastrzelal trochę kalafiorom, więc i dziś coś strzeli, bo przecież złota piłka czeka. Ot takie tam zabawy.
Helweci grać będą z kontry, bo otwartej gry się przestraszą, co jest błędem w meczu z taką drużyną jak Portugalia. Ale ich problem. Może coś strzelą, choć ja osobiście wątpię.
Widzę tu under 2,5 bramki
A drugi typ to CR7 strzeli
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Portugalia - Szwajcaria
Napisalbym, że Helweci idą jak burza, ale jak popatrzeć na grupę, to mamy las leszczynowy, więc ta burza nijak ma się do rzeczywistości. Nie lubię Szwajcarów, ale jeszcze bardziej nie lubię przedstawicieli mrocznego soccera, czyli Portugalczyków. Ta drużyna niby ma wszystko, ale gra piaskownicę, której oglądać nie sposób. Takie flaki z olejem polane jakimś ciągnącym budyniem.
I tak ten mecz sobie wyobrażam. Zero kreatywności ze strony gospodarzy, jakaś kopanina bez polotu i basenowe akcje Krystyny, z których coś zakończy się upragnionym &quot;penalty&quot;.
CR7 walczy z naszym Robertem o koronę króla strzelców i gola wbić będzie chciał... i wbije. Do tej pory nastrzelal trochę kalafiorom, więc i dziś coś strzeli, bo przecież złota piłka czeka. Ot takie tam zabawy.
Helweci grać będą z kontry, bo otwartej gry się przestraszą, co jest błędem w meczu z taką drużyną jak Portugalia. Ale ich problem. Może coś strzelą, choć ja osobiście wątpię.
Widzę tu under 2,5 bramki
A drugi typ to CR7 strzeli
Widzę, że kolega ma straszny ból czterech liter na punkcie Cristiano, owszem też nie trawie jego zachowań ale przyznać mu trzeba, że ciężka praca zrobił z siebie &quot;maszyne&quot; i na świecie ustępuje tylko Messiemu, zmierzam do tego, że można było napisać tą analizę bez takich wypocin i o wiele przyjemniej dla oka.
Sam chciałem wrzucić od siebie Luksemburg - Bułgaria Over 2,5 ale ktoś mnie już uprzedził. Bez spiny Pozdr
 
E 1

ew93

Użytkownik
Jakimi silnymi ? Wiesz kto to dla mnie są silne zespoły ? Francja, Włochy, Hiszpania, Brazylia, Niemcy. Z tymi nie grała. W rankingu Fifa Portugalia jest na 3 miejscu, Szwajcaria na 7. Ja nie mówię, że dla Portugalii będzie to spacerek, ale ogarną 1 lub 2 bramkową przewagą, nawet po męczarniach.

Ja bym sobie dał spokój z tą teorią. Widać, że zespoły mają wyje....ne na te całe grupy w Lidze Narodów.
Chodzi mi o pokolenie piłkarzy. Oni porostu nie przegrywają. Według mnie to jest argument. Drugi to kurs na Portugalie. Kpina. Może i Krystyna ogarnie, ale jak już mówiłem, to jest takie 40%.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Ja czuję, że dziś Francuzi zrobią coś bardzo brzydkiego Białorusi. Coś w stylu 2-0 w pierwszych 6 minutach, 4-0 w pierwszej połowie i tak dalej, do jakiegoś rekordu w stylu 9-0. Nastawienie przedmeczowe musi być na poważnie, bo nie mogą zremisować by utrzymać 1 miejsce. Ostatni mecz w Paryżu to remis z Luxemburgiem. Zabawa w Paryżu na pożegnanie eliminacji.
1 połowa Francja -2 kurs 3.0 Marathonbet
Francja -5 5.0 Marathonbet
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Kursy na Portugalię są słabe ale jednak moim zdaniem ogarną ten mecz. Jednak Portugalia to w ostatnich 10 latach jest światowa czołówka, w wielu imprezach mistrzowskich byli w półfinale, zwieńczyli to rok temu ME.
Do tego grają u siebie i mają CR7. Też go nie lubię ale trzeba go szanować, facet robi różnicę na boisku. Fakt grają brzydko, anemicznie, defensywnie ale swoje osiągają. Tacy typowi ślizgacze ale pewnie dziś się ślizgną te 1-0 tak czuję. Nie oszukujmy się, Szwajcaria to solidna zgrana ekipa ale nic więcej, typowy średniak. Bilans 9-0 to po za wygraną z Portugalią u siebie bez Ronaldo to nabili sobie z totalnymi kelnerami jak Andora, Łotwa, Węgry, Owce naprawdę to jest 3 liga piłkarska, grupa marzeń ????
Jest jeszcze opcja baraży, gdzie Portugalia będzie rozstawiona i trafi na jakąś Irlandię zwykłą bądź Północną czy tam Grecję ale wątpię aby chcieli ryzykować i dziś załatwią sprawę, pewnie nie będzie to porywający mecz ale stawiam na skromne 1-0 lub 2-0 dla miejscowych, Krystyna zrobi swoje, mają też Silwę, Quaresmę, Mutihnio ktoś coś tam strzeli.
Szczególnie, że obrona Szwajcarów przypomina ich słynny ser ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Będzie krótko. Nie ma czasu, a zagrać coś trzeba.
Szwecja lub remis
2.00
Uni⛔⛔

Rozumiem, że Oranje stali się nagle gigantem europejskim, bo nie wiem jak wytłumaczyć kursy wystawione na te spotkanie. Holandia przegrywając z Bułgarią przegrała eliminacje, bo nie wierzę że dziś wygrają 7:0 i zapewnią sobie awans. Ile bym dał, żeby oglądać Holandię, która była czołową reprezentacją. Dziś niestety, ale nie są już czołówką. Nastąpiła zmiana pokoleniowa i dla Oranje odbiło to się negatywnie.
Szwecja w tych eliminacjach radzi sobie bardzo dobrze, jedynie przegrana z Bułgarią była niepotrzebna, ale grając w Bułgarii nie jest łatwo o czym przekonali się Holendrzy i parę innych ekip.
W powyższym kursie widzę value i grzechem byłoby nie skorzystać.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Kursy na Portugalię w granicach 1,60-1,65 kompletnie nie do grania. Oni uprawiają straszną padakę i męczenie buły. Wymęczone 1:0 z Węgrami czy 2:0 z Andorą (i to dopiero jak lalunia Ronaldo weszła na boisko). Bez żelusia ta reprezentacja nie istnieje. Szwajcaria to nie są ogórki, potrafią twardo zagrać w defensywie. Portugalia musi zaatakować a Helweci mają kim pograć z kontry. Do tego dochodzi presja i oczekiwania kibiców. Im dłużej zastanawiam się nad tym meczem tym bardziej skłaniam się ku Szwajcarii z podpórką. Kurs w granicach 2,15-2,20 wygląda bardzo fajnie.
Jedyne co mnie jeszcze trochę wstrzymuje to fakt, że Ronaldowa może wypłakać jakiegoś karnego i sędzia da się nabrać na jej lamenty i szlochania wszak to nie przystoi żeby mistrz Europy grał w barażach, z których nie daj Boże (dla uefy oczywiście) mógłby nie awansować. MŚ bez mistrza Europy? Nie do pomyślenia dla niektórych.
Jeszcze pomyślę. Ale będę wybierał pomiędzy Szwajcaria x2 albo karny w meczu - tak.
Takiego skandalicznego posta i obrażającego zawodnika jeszcze tu nie czytałem. Pełna kompromitacja usera.
Pozdrawiam oczywiście z szacunkiem szanownego Pana.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kursy na Portugalię w granicach 1,60-1,65 kompletnie nie do grania. Oni uprawiają straszną padakę i męczenie buły. Wymęczone 1:0 z Węgrami czy 2:0 z Andorą (i to dopiero jak lalunia Ronaldo weszła na boisko). Bez żelusia ta reprezentacja nie istnieje. Szwajcaria to nie są ogórki, potrafią twardo zagrać w defensywie. Portugalia musi zaatakować a Helweci mają kim pograć z kontry. Do tego dochodzi presja i oczekiwania kibiców. Im dłużej zastanawiam się nad tym meczem tym bardziej skłaniam się ku Szwajcarii z podpórką. Kurs w granicach 2,15-2,20 wygląda bardzo fajnie.
Jedyne co mnie jeszcze trochę wstrzymuje to fakt, że Ronaldowa może wypłakać jakiegoś karnego i sędzia da się nabrać na jej lamenty i szlochania wszak to nie przystoi żeby mistrz Europy grał w barażach, z których nie daj Boże (dla uefy oczywiście) mógłby nie awansować. MŚ bez mistrza Europy? Nie do pomyślenia dla niektórych.
Jeszcze pomyślę. Ale będę wybierał pomiędzy Szwajcaria x2 albo karny w meczu - tak.
określenia używane przez tego użytkownika rodem z forum barcelony czy też realu madryt. tyle że tam jest plejada 12-13 latków, a tu pewnie gość starszy, ale niestety mentalnie został na poziomie gimnazjum.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Za wszelka cene chcecie ugryzc mecz Portugali ze Szwajcaria a to jest po prostu no bet. Jedyna opcja dla mnie to zolte kartki. Sedziuje Cüneyt Cakır, ktory troche ich potrafi dac. Linia na Unibecie to 5,5 i 1.95 na over. Stawka meczu gigantyczna.
Sorry za brak Polskich znakow ale klawiatora w pracy strajkuje.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Gibraltar +5
2.02
Uni✅✅


Wątpię żeby w tym meczu była rzeź. Grecy akurat mistrzami ofensywy nie są. 13 strzelonych bramek jakoś nie robi wrażenia i nie nachodzą mnie myśli, że zrobią festiwal strzelecki. Dla Grecji wystarczy zwycięstwo nawet 1:0 żeby utrzymać drugie miejsce. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:4 i w tym była bramka samobójcza dla Grecji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Za wszelka cene chcecie ugryzc mecz Portugali ze Szwajcaria a to jest po prostu no bet. Jedyna opcja dla mnie to zolte kartki. Sedziuje Cüneyt Cakır, ktory troche ich potrafi dac. Linia na Unibecie to 5,5 i 1.95 na over. Stawka meczu gigantyczna.
Sorry za brak Polskich znakow ale klawiatora w pracy strajkuje.
W sts dzisiaj rano pograłem over 4.5 po 2.8 , nie wiem czy to był ich błąd czy jak bo teraz widze że jest ok. 1.7. Co do meczu oczywiscie także bet na kartki jest jedynym typem ktory można ruszać , bo naprawde tutaj wszystkiego można się spodziewać żadne rozstrzygnięcie mnie nie zdziwi.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Francja handicap -2.5 @1.49
Belgia handicap -2.5 @1.66
Ako: 2.38
Oba handicapy liczę, że wejdą. Moc ofensywna obu ekip przeciwko słabym ogólnie zespołom. Obrona gości też bez szału. Belgia łasa na bramki będzie jak zawsze. Na pewno pewniejsza niż Francja. Czuję jednak, jak jeden z poprzedników, ze Francja też dziś postrzela.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom