>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
NHL
Regular Season 2017/2018

Obrońca tytułu: Pittsburgh Penguis
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy. ????​
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
Po dłużącym się czasie oczekiwania wreszcie jest i ukochana, pełna niespodzianek i nieprzewidywalna NHL. Tak właściwie to już trzy dni zmagań za nami, ale jak wiemy sezon jest piękny i długi!
Przechodząc do sedna sprawy... Dzisiaj o godzinie 20:00 czasu polskiego do Prudential Center przyjadą lawiny z Colorado. Ich przeciwnikiem będą gospodarze z New Jersey z siedzibą w Newark&#39;u. Po dość udanym przedsezonie diabły dziś będą chciały dobrze wejść w sezon i przed własną publicznością wygrać spotkanie. Lawiny były najgorszą drużyną swojej konferencji podczas ostatniego sezonu, podobnie jak NJ jednak trzeba pamiętać, że różnica klas była widoczna. Lawiny ustrzeliły zaledwie 48 pkt, przy 70 NJ. Jednak przejdźmy do spotkania, w diabłach nie wystąpią Boyle, Mcleod oraz Zajac. Ten 3 w poprzednim sezonie potrafił zaasystować 31 razy. Jednak doświadczonego 32 latka braknie w meczu otwarcia. Lawiny z Colorado przystępuje do swojego 2 meczu bez żadnych wstępnych osłabień. Jak wiemy najgorsza drużyna poprzedniej kampani wygrała już swój pierwszy mecz i to w Madison Square Garden podejmująć Rangersów, którzy po przespanym przedsezonie dalej mają jakiś problem. Dzisiaj przewiduję grad goli i mam nadzieje, że tak się stanie. Najsłabsza defensywa ostatniej kampanii z wynikiem 3.37 GA/GP kontra diabły szukający optymalnej formy i wygrania gry inauguracyjnej na własnej tafli. Spotkanie nie z najwyższej półki, jednak warte uwagi. Zobaczymy czy wygrana z Rangersami to był wypadek przy pracy czy Lawiny zrobiły postęp w porównaniu do ostatniego sezonu.
Co proponuję:
Suma w meczu - Over 5.0 @1.94 @Lvbet 4-1 ZWROT
Zwycięzca - NJ Devils 60&#39; @2,06 @Lvbet 4-1 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pajn 326

pajn

Użytkownik
Pittsburgh Penguins vs Nashville Predators
Pittsburgh win 60&#39; - @2,08
@Lvbet
4:0 ✅✅
No, pingwiny zaczęli katastrofalnie tzw. worst scenario. Drużyna, która ostatnie 2 lata zdominowała NHL wygrywając PS dwukrotnie okropnie rozpoczęli, tak wiemy sezon jest długi i szeroki, jednak dostać w drugim meczu baty od jastrzębi 10-1 trzeba się postarać, a właściwie to nawet nie próbować. Nie wiem co siedzi w głowach zawodnikom aktualnego mistrza, ale ten mecz czyli powtórka finału jest dobrym momentem do wrócenia na właściwe tory, mianowice dzisiejszej nocy o godzinie 1:00 do PPG Paints Arena przyjeżdżają drapieżnicy z Nashville. Trzeba się wreszcie pokazać z dobrej strony i wynagrodzić fanom ten katastrofalny start. Trzeba zapomnieć o batach w poprzednim meczu wyjść na własną tafle z nastawieniem zwycięzcy i odkupić swoje grzechy. Po stronie gości nie zagra fenomenalny Ryan Ellis, które koncertowo grał w poprzednim sezonie. Po stronie gospodarzy niepewny występu jest Hornqvis, który ma problemy z ręką. Swój typ kieruje przeczuciem, że wreszcie zobaczymy drużyne grającą na poziomie, czas zdobyć swoje pierwsze zwycięstwo, aby potem nie podłamać się jeszcze bardziej, a gdzie tego nie zrobić jak na własnej tafli? Start już o godzinie 1:00.

Na luźno polecam:
Detroit Red Wings vs Ottawa Senators - Over 4.5 @1,55 @Lvbet 2-1 ⛔
Philadelphia Flyers vs Anaheim Ducks - Flyers to win 60&#39; @2.60 @Lvbet 3-2 ⛔ wygrana, jednak dopiero po dogrywce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 340

macvas

Użytkownik
Sezon Nr 100 rozpoczął się z przytupem. Tak jak kolega wyżej wspominał, już krótko po starcie Pingwiny zanotowały sensacyjną dwucyfrówkę od Jastrzębi by minionej nocy zrehabilitować się za ten cyrk. Myślę, że teraz ta ekipa wróci na właściwe tory i zacznie grać jak na mistrza przystało.
Miniona noc obfitowała w mnóstwo spotkań i fajny hokej. Było w czym wybierać i na dobry początek sezonu coś tam do portfela wpadło. Tymczasem dzisiaj mamy posuchę i tylko jedno spotkanie. Jednym zdaniem: Całe NHL ;)
Tak oto NY Rangers wracają na własną taflę, by podobnie jak Pingwiny zatrzeć falstart i zacząć punktować. Rywal jak najbardziej w zasięgu, bo Montreal Canadiens nie prezentuje na starcie jakiejś wysokiej formy. Preseason jak większość grali w kratę i ciężko snuć teorie w którą stronę pójdą. Intuicja podpowiada mi raczej grać w stronę gospodarzy, którzy wczoraj mieli przebłyski dobrej gry i długo dotrzymywali tempa notującym mocne otwarcie hokeistom z Toronto. Myślę, że po takim przetarciu w ofensywie, dzisiaj, wspierani przez własną publiczność znajdą już kilkukrotnie drogę do bramki rywali. Ci ostatni wczoraj zebrali cięgi w stolicy (1:6), będąc tłem dla Owcy (hattrick) i spółki.
Fajnie wygląda współpraca Zibanejad i Zuccarello. Jak do tego odpali Nash to o wynik jestem spokojny. Po drugiej stronie tafli, na tym etapie nie ma chyba jeszcze tyle jakości i sam Pacioretty to będzie za mało. Powodzenia!
NY Rangers - Montreal Canadiens
Wynik: New York Rangers i Powyżej 5.5 gola @4,25 forbet
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: NY Rangers-Montreal Canadiens
Typ: NY Rangers
Kurs: 2,30
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Dzisiejsze nocy szykuje sie dosc ciekawe spotkanie pomiedzy Rangers a montrealem.
Stawiam tu na zespol gospodarzy ktorzy poczatek maja niezbyt udany poniewaz przegrali dwa pierwsze mecze jeden po dogrywce ale przegrany. Mysle jednak ze dzis jednak pokonaja Montreal ktory tez niezby dobrze zaczeli i Rangersi beda mieli okazje przypieczetowac pierwsze punkty dzis.
Jakby ktos chial to moze tez sprobowac zagrac takie zdarzenie
M. Zuccarello - strzeli gola @ 3,20
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Szkoda NY, bo obstawiłem również jak kolega wyżej NY + over 5.5. Dużo się działo, dużo strzałów ale za wiele bramek nie zobaczyliśmy ????
Dziś stawiam na Bruin&#39;sów oraz Oilersów, oczywiście handi -1.5 ????
Bazuję na końcówce poprzedniego sezonu, gdzie gracze z Bostonu u siebie byli na prawdę mocni, a biorąc pod uwagę H2H to liczę na przełamanie serii i wygraną z drużyną z Colorado.
Oilersi kojarzą mi się z drużyną która lepiej gra na wyjazdach niż u siebie, ale jutrzejszy rywal nie jest zbyt silny, raczej grają wesoły overowy hokej ;)
Na dokładkę jeszcze Ovechkin gol - gość jest w gazie niemiłosiernym ????
 
M 340

macvas

Użytkownik
^up
No cóż, czasem tak bywa, że krążek nie szuka światła bramki. Na starcie sezonu w wielu ekipach nie ma jeszcze tej regularności i wynik to nie tyle kwestia przypadku co dzieło zbyt wielu zmiennych. Póki co obserwujmy i analizujmy. Każdy kolejny wieczór z nhl na tafli przynosi nowe możliwości typowania i nową wiedzę. ????
Dzisiaj kilka fajnych meczyków do pogrania &quot;na próbę&quot; i z pewnością można skleić dobry kupon. Również spróbuję Edmonton i pewnie jakiś over w meczu Toronto z Jastrzębiami. Obie ekipy nie powinny się klinczować. Zastanowię się jeszcze nad Diabłami, bo Henrique to jest jednak kozak.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Jednak chyba serii pomiędzy tymi dwoma drużynami(Bruins-Colorado) nie da się odczarować. Spojrzałem w statystyki i ostatni raz gospodarz wygrał w 2005 roku ! :cool:
 
jonaf 117

jonaf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 03:00 10-10-2017
Spotkanie: Edmonton Oilers-Winnipeg Jets
Typ: Oilers over 3,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: sts
Analiza:
Edmonton w poprzedniej kolejce przegrał swoje spotkanie. Teraz wracają na własne śmieci, by zmierzyć się z Jetsami, którzy tracą sporo bramek. Co gorsza dla nich - w dzisiejszym spotkaniu wystąpi Connor Hellebuyck 24-letni zawodnik. W 25 spotkaniach na wyjezdzie bramkarz ma wstydliwe 3.23 GAA oraz .896 SV%.
Nie wydaje mi się, aby Nafciarze mieli przegrać 2 spotkanie pod rząd. W 2 spotkaniach tego roku oddali łącznie 80 strzałów na bramkę rywali. Pokazuje to potencjał ofensywy Oilers. Z drugiej strony można się zastanawiać czemu zatem strzelili ledwie 5 bramek jak na tyle strzałów?
Wg mnie w tym meczu gospodarze przełamią barierę 4 goli. Jeśli nie z Jetsami to z kim?
 
charlie_prince 39

charlie_prince

Użytkownik
TOR - CHI 4:3 ⛔
2 OT
2,2 STS

Mecz za chwilę, więc krótko. Od początku sezonu wiadomo jedno, obie drużyny umieją strzelać bramki. Dwa mecze i po 15 strzelonych goli. To robi wrażenie. Dziś jednak spodziewam się, że kluczem do zwycięstwa będzie defensywa, a tę wg mnie ma lepszą ekipa z Chicago (2 gole stracone z Pens i CBJ). W bramce ma zagrać Forsberg. Jego pierwszy mecz i od razu z mocno ofensywnym teamem i na wyjeździe. Sądzę, że da radę, a koledzy swoje strzelą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals
Kurs: 2,50
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Powczorajszym trafionym typie na Rangers ide dzis wstrone Capitals ktorzy na poczatku graja naprawde fajnie. Zwlaszcza co wyprawia Oveckin i wtoruje mu wtym Oshie. Tak grajace Washington powinno pokonac Tampe wktorej nata chwile tam niezawodzi Nkita Kucerov ale raczej sam meczu niewygra jeszcze z tak grajacym przeciwnikiem. Ekipie Capitals ostanim czasy dobrze sie na tafli Tampa i licze ze dz\is tez odniosa zwyciestwo.
Dodatkowe typy:
A. Oveckin - strzeli gola @ 2,20
T.J. Oshie - strzeli gola @ 2,60
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Dziś ciężkie mecze wg mnie do wytypowania. Jedyne co przychodzi mi do głowy to Vancouver -1.5 . Po reszcie kompletnie nie wiem czego się spodziewać. Może under 4.5 w Vegas ?
 
B 16

bartipsk

Użytkownik
znalazłem ciekawe info odnosnie meczu w Vegas gdzie w tamtejszej arenie zmieniono reklamy i napisy na bandach na #vegasstrong osobiscie miałem ochotę zagrać na przełamanie Kojotów z dwóch powodów: po pierwsze 0-2 więc motywacja do złapania pierwszej wygranej powinna być wielka a po drugie Knights mocno weszło w sezon nadspodziewanie mocno i miałem ochotę do poszukania tu niespodzianki jednak tam gdzie pojawia się polityka tam moje pieniążki betowe zostają w portfelu
 
M 340

macvas

Użytkownik
W Vegas szedłbym delikatnie w gospodarzy, którzy co prawda mają pierwszy mecz tej rangi na własnej tafli, ale Kojoty dopiero co odprawili na lodowisku w Arizonie, więc coś tam już o sobie ekipy wiedzą. Według przedmeczowych zapowiedzi języczkiem u wagi może być atmosfera jaka krąży w tym mieście po niedawnym zamachu. Ciężko tu prognozować, bo jest pewna presja na miejscowych.
Z innych spotkań Dallas i Nashville pobrałbym (i pewnie zagram) na przełamanie. Obie ekipy ze sporym potencjałem, a pod kreską na starcie. Rywale w ich zasięgu.
Ciekawie w NY, gdzie St. Louis, które prowadzi w konfie po ograniu Wyspiarzy zawita z marszu do Rangersów. Czy Tarasenko podtrzyma passę strzelecką? Można pobrać ten typ, bo gospodarze mają jeszcze nad czym pracować w obronie.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Obstawiłem w Fortunie, w meczu NHL N.Jersey-Capitals taki zakład:
2.tercja: suma 2 min. wykluczen 3.5 / mój typ + (over)
wykluczeń było na 4 minuty, a więc zakład powinien zostać rozliczony jaki ✅ ?
 
qweasd 9

qweasd

Użytkownik
Obstawiłem w Fortunie, w meczu NHL N.Jersey-Capitals taki zakład:
2.tercja: suma 2 min. wykluczen 3.5 / mój typ + (over)
wykluczeń było na 4 minuty, a więc zakład powinien zostać rozliczony jaki ✅ ?
Były 2 kary . Ty postawiłeś over 3.5 czyli minus.
Zakład był na kary a nie na minuty.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Były 2 kary . Ty postawiłeś over 3.5 czyli minus.
Zakład był na kary a nie na minuty.
no to lipa na całego :/ oglądając ten mecz to było wiadome że w 2 tercji nie będzie over 4 wykluczeń. ależ mnie zrobili i to po takim kursie heh ;) no cóż, dzięki za odpowiedzi
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
Edmonton Oilers vs Ottawa Senators
Edmonton Oilers -1 @2.08
@LVBET deklasacja ⛔
Senatorzy, którzy rozgromili dzisiejszej nocy płomienie dzisiaj odwiedzą nafciarzy z siedzibą w Edmonton. Hokeiści z Calgary zapomnieli dziś wstawić się na murawie i dostali 0:6, senatorzy wykorzystali to i wygrali bez Karlssona, którego dziś też ma braknąć. Nafciarze w sezon weszli kiepsko, fenomen poprzedniego sezonu z Connorem na czele zaliczyło już 2 porażki przy 1 wygranej. Porażki z Jetsami i Orkami na początku sezon to kiepski rezultat, jednak dzisiaj liczę na zwycięstwo i rozpoczęcie serii wygranych, mam nadzieję, że to stanie się już dziś w nocy na Rogers Place w Edmonton, gdzie ww. nafciarze będą podejmowali na własnej tafli hokeistów ze stolicy. Gospodarze przystąpią do spotkania po kilku dniowym odpoczynku, a goście zatem grali mecz dziś w nocy. Podróż nie będzie męczoca, bo to tyle co z Kanady do Kanady, ale jednak w nogach mają ten mecz i brak Karrlsona sprawia, że drużyna Connora może dzisiaj odnieść zwycięstwo i wrócić na właściwe tory. W tym sezonie ja naprawdę w nich wierzę, po świetnej poprzedniej kampani. Liczę na ich zwycięstwo i mam nadzieję, że tak się dzisiaj stanie. Nafciarze bez Draisaitl&#39;a, który jest kolejnym bardzo młodym, bo aż 21 letnim napastnikiem nie zagra dzisiaj, wielka szkoda, w poprzednim sezonie również grał bardzo dobrze. Zabraknie również solidnego Sekery, ale czuję, że mimo tych osłabień dziś jest dobry dzień, aby zwyciężyć coś i pokazać fanom, że nie ma się o co bać i ten start sezonu to tylko mały wypadek przy pracy. Typ swój kieruję przeczuciem, nie wiem dlaczego, ale spośród tylu meczy rozgrywanych dzisiaj ten jeden rzucił mi się w oczy od razu i czuję, że to może być zwycięski mecz dla Nafciarzy. Powodzenia, start o 4:00 czasu polskiego ????

Dallas Stars vs Colorado Avalanche
Dallas Stars win + over 4.5 w meczu @2.30
@LVBET 3-1 brakło 1 bramki... ⛔
Nie wiem czy to tylko szczęście, albo lawiny nauczyły się grać w hokeja, ale coś ewidentnie jest na rzeczy. Mianowicie dzisiaj w nocy o godzinie 2:00 czasu polskiego do American Airlines Center w Dallas przyjedzie aktualny lider konferencji zachodniej. Hokeiści z Colorado zrobili miliowy krok w przód i po żałosnej ostatniej kampanii ich start sezonu wygląda bardzo, ale to bardzo obiecująco. Boje się co będzie dalej jeżeli utrzymają taki poziom. Dzisiejszej nocy wygrali na własnej tafli z Kaczkami 3:1,a dzisiaj wybiorą się do Dallas, które sezon nie zaczęło najlepiej. Dobrze wiemy, że to nie te same Dallas co 2-3 sezony temu, jednak ja troszeczkę więcej od nich oczekuję. Zaledwie 1 wygrana na 4 mecze i przedostatnie miejsce na Zachodzie to nie jest szczyt marzeń kibiców jak i trenera. Zdobywca PS z 1999 roku z Teksasu dzisiaj na własnej tafli przystąpi do spotkania bez zbędnych osłabień. Po stronie gości nie wystąpi Boikov, jednak nie czarujmy się to nie jest jakieś mocne osłabienie przyjezdnych. Dallas ma realne szanse na zdobycie drugiego zwycięstwa w tej kampanii i mogą to dzisiaj zrobić z lawinami, które grają b2b. Liczę na owocne spotkanie pełne bramek i świetnego widowiska. Przecież przyjeżdża lider :p:p

Jeszcze takie coś widzi mnie się:
New York Rangers vs New Jersey Devils - Rangers over 2.5 w meczu @2.04 @LVBET 1 bramka... ⛔
Pittsburgh Penguins vs Florida Panthers - Pittsburgh Penguins 60&#39; @1.80 @LVBET ✅
 
charlie_prince 39

charlie_prince

Użytkownik
Dziś nie szukam niespodzianek. Gram na mocne ekipy (z poprzedniego sezonu) po porażkach na wyjeździe, które chcą się odkuć u siebie, a nie weszły dobrze w sezon. Rangers b2b z Devils i Pens z Cats. W NY prawdopodobnie zobaczymy w bramkach zmienników, odpowiednio Pavelca i Kinkaida, z korzyścią dla Rangers, bo Król Henryk w mojej opinii, ciągle nie gra na swoim najwyższym poziomie. A w Pittsburghu, ciągle się rozkręcają. Pingwiny grają w kratkę, więc może chociaż u siebie, posklejają swoją grę, z Panterami, które rozegrają dopiero drugi mecz na wyjeździe, po ostatnich zwycięstwach na swojej tafli.
Rangers ML + Penguins ML
AKO 2,64 STS ⛔
 
charlie_prince 39

charlie_prince

Użytkownik
Welcome to fabulous Las Vegas. Fleury kontuzja. Broni Subban. Z Bruins jeszcze jakoś to przeszło, ale nie dziś. Do składu Sabres wraca Okposo, jest Eichel, Kane. Będzie miał kto strzelać. Drużyna głodna zwycięstw, bo cały czas coś im nie idzie. Pierwszą wygraną odnieśli dwa dni temu w Anaheim i powinni pójść za ciosem. Okazja ku temu znakomita. Gram to bez dogrywki.
Golden Knights - Sabres
2 ⛔
2,49 STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom