>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

100% do 1000PLN dla mieszkanców UK

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja skierowana dla mieszkańców UK

Polacy, którzy mieszkają w UK lub korzystający z VPN i zakładają konto na osobę z UK mogą skorzystać z promocji powitalnej.
Poniżej szczegóły:
NEW CUSTOMERS 100% DEPOSIT BONUS UP TO 200GBP - czyli podwój swój depozyt o dodatkowe 200 funtów (1000PLN)
Zarejestruj się z tego promocyjnego linku
Wpłać depozyt
Otrzymasz podwojenie do 1000zł!
Warunki i zasady:
Significant Offer Terms &amp; Conditions
You must open an account and deposit 10GBP or more to qualify for a 100% matched amount as a bonus to bet with, up to a maximum of 200GBP.
You must bet the amount of your qualifying deposit once before being able to bet with your bonus. Deposits made using NETeller, Skrill or Skrill 1-Tap will not count as your qualifying deposit.
You must have settled bets (excluding bets that have been Cashed Out) to the value of three times your qualifying deposit and bonus before making a withdrawal.
Bets which do not contain at least one selection at odds of 1/2 (1.50) or greater do not count towards any turnover requirements.
You will not be able to withdraw your bonus and/or winnings generated from your bonus if you have not completed the turnover requirement within 90 days of entering your bonus Offer Code.

Rejestracja
 
L 1

leepeng

Użytkownik
Dobrzy Ludzie, czy ktoś z Was brał/bierze udział w konkursie tennisexplorer i Bet365? Bo mam sprawę. Zająłem 2 miejsce w ostatniej edycji i zwyczajowo dostałbym 100 euro bonusu w Bet365 ale konto, jak wszystkim w Polsce, bet365 mi zamknął... Te cwaniaki z polskiego supportu bet365 odsyłają mnie pod jakiś zagraniczny numer pod który nie mogę się dodzwonić bo nie mam roamingu. Macie jakiś pomysł jak zadziałać?
 
F 2

fanatyk89

Użytkownik
Witam.

Wplacilem 200f i dostalem tyle samo bonusu. Zagralem bardzo agresywnie bo myslalem za pierw zabierze mi kase z bonusu a nie z depozytu i stracilem wszystko procz bonusu... I teraz moje pytanie. Czy zebym mogl wyplacic ten bonus musze miec rozliczone zaklady na 600f? I czy moge sprawdzic ile do tej pory obrocilem?

Z gory dzieki za pomoc
 
R 67

romeq

Użytkownik
Musisz mieć rozliczone zakłady za 200x6=1200.
Inaczej nie zlecisz wypłaty. Zapytaj na czacie lub poszukaj w ustawieniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam.

Wplacilem 200f i dostalem tyle samo bonusu. Zagralem bardzo agresywnie bo myslalem za pierw zabierze mi kase z bonusu a nie z depozytu i stracilem wszystko procz bonusu... I teraz moje pytanie. Czy zebym mogl wyplacic ten bonus musze miec rozliczone zaklady na 600f? I czy moge sprawdzic ile do tej pory obrocilem?

Z gory dzieki za pomoc
Możesz to sprawdzić w sekcji Oferty bez problemu ????
 
Do góry Bottom