>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Pekin - 30.09-08.10.2017

Status
Zamknięty.
K 73

kolumbo

Użytkownik
myslalem ze czytalem wiele bzdur ale ty przebiles wszystkich.
1. nie czuje ale gram
2. nie bylo 2 setowek to bedzie
3. moze poczekac po 1 secie bo bedzie wyzszy kurs
4. albo 2-0 w druga strone bedzie
jestes miszczem. ode mnie na dzis wysoky win Polakow w Armenii bo jeszcze nigdy tam Polska nie wygrala aczkolwiek nie czuje bo moze jak bedzie remis do przerwy to kurs bedzie wyzszy. Nie wykluczam niespodzianki 1-0 dla gospodarzy albo 3-4 dla Polski
Dziękuję.
Podałem swój typ, masz problem z jego akceptacją - trudno, nikt ci nie każe go grać. Codziennie na forum widzę analizy na pół strony z których gówno wynika - typowe lanie wody albo przepisywanie ostatnich wyników.
Co do pkt. 1
To jakiś problem? Gdybym grał tylko na wyczucie, to mógłby być zarzut. Po prostu czasami (myślę że każdy typer tak ma) ma się niesamowitą &quot;czutkę&quot; co do typu - tutaj tak nie było dlatego to napisałem. No, ale nie gram sposobem na &quot;czutki&quot;
2. Odwrotnie, było za dużo underów, stąd próba overa.
3. Czego nie rozumiesz? Nastawiając się na over i zakładając zwycięstwo pierwszego seta przez faworytkę jasnym jest, że kurs na over po takim pierwszym secie będzie większy. W przypadku odwrotnym - mniejszy, ale można obrać taką taktykę.
4. To nie był typ. To było tylko moje przeczucie podparte lekko tym, że procent wygranych underów w tym turnieju jest stosunkowo niski. Pozwoliłem sobie tak napisać, żeby podkreślić, że rzeczywiście argumentów czysto tenisowych nie mam - nawet nie widziałem żadnej z pań w ostatnich meczach.
No cóż nie każdy typ podany na forum wchodzi - co nie?
A porównanie z typem na Polskę zupełnie kulą w płot...
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
Matematyka to ostatnia pożądana rzecz w zakładach ... przy analizie przed-meczowej danego zdarzenia sportowego.
Statystyki prezentują jedynie historię wsteczną i nie mogą być żadną wytyczną przy podejmowaniu decyzji przy typowaniu kolejnych wydarzeń sportowych, tak samo życia nie przewidzisz na podstawie przeszłości
[...]
Używam zwykle takich statystyk jako dodatek do typowania.
Ty ładnie wytypowałeś Cristea win, a ja dzięki moim statystykom nie wtopiłem innego zakładu stawiając na podbitkę Pliskową do kuponu, co jest częstym grzechem, czyli dokładanie jakiegoś &quot;pewniaka&quot; bez zastanowienia.
Zupełnie serio - zostało 7 meczy do końca turnieju. Stawiam że na pewno wpadnie jeszcze 3-4 wyniki trzysetowe. Tak zupełnie na oko - już w 3 z 4 ćwierćfinałów. Ale co do konkretnych meczów to się dopiero przyjrzę.
Ps. Zawsze mnie trochę dziwi, kiedy widzę jak ludzie wypisują że WTA to w ogóle nie do typowania - nie to co ATP - podczas gdy statystyki wygranych faworytów, wyników dwu i trzysetowych są w WTA takie same jak u panów w przekroju sezonu. Czyli WTA jest tak samo nieprzewidywalna jak ATP.
 
A 11

almaster

Użytkownik
Matematyka to ostatnia pożądana rzecz w zakładach ... przy analizie przed-meczowej danego zdarzenia sportowego.
Statystyki prezentują jedynie historię wsteczną i nie mogą być żadną wytyczną przy podejmowaniu decyzji przy typowaniu kolejnych wydarzeń sportowych, tak samo życia nie przewidzisz na podstawie przeszłości
Statystyki/matematyka to może pomóc jedynie w ocenie efektywności typów w dłuższym okresie i na tej podstawie możemy dojść do wniosku co możemy poprawić, aby było lepiej i efektywniej (np 3-4 typy tygodniowo zamiast 7-10, aby uniknąć &quot;kręcenia się w miejscu&quot;, a robić regularny progres).
W zakładach nie ma żadnych systemów gry i cudownego stawkowania. Typowanie to indywidualna sprawa i bez konkretnych umiejętności nie osiągniesz żadnego celu (czary nie istnieją i nie będą zasłoną dla braku umiejętności).
W jakieś statystyki, systemy i obliczanie prawdopodobieństwa wierzą ruletkowicze, że matematyka, statystyka wsteczna ma im pozwolić na wygrywanie w ruletkę. Historia wsteczna w niczym nie pomoże w kasynie, w życiu, jak i zakładał sportowych. Argument bo 8x coś tam było nie znaczy nic w przyszłości. Tak można obliczyć jedynie własne statystyki już oddanych typów, a przy dalszym typowaniu matematyka nic nie znaczy. Argument jest wystarczający, nie istnieją typy które powstają na rachunku prawdopodobieństwa i nie będą nigdy istnieć.
Statistics are like mini-skirts, shows a lot of things but does not show what is essentially
Sir Alex Ferguson
 
A 11

almaster

Użytkownik
Statistics are like mini-skirts, shows a lot of things but does not show what is essentially
I jeszcze jedno powiedzenie ...Statystyka jest jak latarnia w dzień. Niczego nie rozjaśnia, niczego nie oświetla ale... zawsze się można o nią oprzeć...
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Koniec tej gownoburzy dziewczynki. Spamujecie tylko w tym dziale,wiec jeśli nie podajecie typów to idźcie pogadać sobie na fb .
Garcia-Svitolina 2 1.50 sts
W tej konfrontacji stawiam zdecydowanie na lepszą z tej dwójki, fantastycznie grającą Ukrainke, która potrafi odwracać losy seta(co pokazala w meczu z Rosjanka), bądź całego spotkania. Dysponuje lepszym podaniem od Francuzki, z linii końcowej potrafi naprawdę konkretnie rozrzucic rywalke, no i jest zdecydowanie bardziej wypoczeta niz zwyciężczyni Wuhan. Jeśli Garcia wejdzie w przebijanie z Ukrainka to nie widzę innego rezultatu niz 2:0 dla Switoliny, ale ze jest to WTA to trzeba brać poprawkę na wiatr i lepiej zagrać czysty win niż byc pazernym bezkręgowcem ktory sie polasi na dokładny wynik.
W moim przekonaniu Ukrainka do gry.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Koniec tej gownoburzy dziewczynki. Spamujecie tylko w tym dziale,wiec jeśli nie podajecie typów to idźcie pogadać sobie na fb .
Garcia-Svitolina 2 1.50 sts
W tej konfrontacji stawiam zdecydowanie na lepszą z tej dwójki, fantastycznie grającą Ukrainke, która potrafi odwracać losy seta(co pokazala w meczu z Rosjanka), bądź całego spotkania. Dysponuje lepszym podaniem od Francuzki, z linii końcowej potrafi naprawdę konkretnie rozrzucic rywalke, no i jest zdecydowanie bardziej wypoczeta niz zwyciężczyni Wuhan. Jeśli Garcia wejdzie w przebijanie z Ukrainka to nie widzę innego rezultatu niz 2:0 dla Switoliny, ale ze jest to WTA to trzeba brać poprawkę na wiatr i lepiej zagrać czysty win niż byc pazernym bezkręgowcem ktory sie polasi na dokładny wynik.
W moim przekonaniu Ukrainka do gry.
Svitolina lepszy serwis od Francuzki?! Co za brednie
Svitolina - Garcia 0:2 3:60
To prawda Garcia ma już rozegrany &quot;maraton&quot; w ostatnim czasie pod względem ilości pojedynków. Mimo to uważam, ze pokona Svitoline. Svitoline, która męczyła się ze słaba Vesnina. Tylko nieporadność Rosjanki w 2 secie zagwarantowała &quot;gładka&quot; wygrana Ukrainki( Vesnina z 5:3 zrobiła 5:7) Garcia posiada lepszy serwis i w większości wymian to ona będzie narzucać tępo. Svitolina jest tak zwana przebijaczka na Francuzkę w formie to nie wystarczy. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mfl 439

mfl

Użytkownik
Zobaczymy po meczu co bedziesz miał do powiedzenia bo to co napisales w &quot;analizie&quot; to nic innego jak Twoja wyimaginowana fantazja . Postaraj sie bardziej rzemieślniku! ☺
Oglądnąłem sobie dzisiaj to spotkanie. Na tenisie troche się znam, lecz ekspertem na pewno nie jestem. Co mogę powiedzieć?? Wszystko to co napisal kudel dzisiaj w meczu się wydarzyło. Lepszy serwis Garcii, mocniejsze, agresywne zagrania, była lepsza. Analiza przed meczowa kolegi kudel poprawna. Z całą pewnością może mieć dużo do powiedzenia po meczu w przeciwieństwie do Ciebie Forehand39, gdyż przebieg spotkania był 100 % odwrotny do tego co napisałeś w swoich fantazjach. To Garcia odwróciła losy spotkania, miała lepszy serwis i mocniejsze uderzenie. Popracuj nad kulturą wypowiedzi młodzieniaszku. Pozdrawiam.
 
O 5

oscar

Użytkownik
Sory Panowie i Panie ale uważam że wszyscy powinniśmy dążyć w jednym kierunku czyli pisać rzetelną analizę. Bez względu jednak na to jak bardzo się postaramy i użyjemy najlepszych argumentów to moim skromnym zdaniem w 80% decyduje dyspozycja dnia.Wszyscy przecież widzimy jak wiele spotkań mija się z naszymi oczekiwaniami i wpadają kursy po 1.2. Przegrane Pliszkovej,Muguruzy,Kerber, czy Svitoliny są na porządku dziennym. Więc jak czytam posty np Forehand39 i ciśnięcie innym od rzemieślników uważam co najmniej za gówniarskie zachowanie.Sam jestem modem na forum motoryzacyjnym i takie zachowanie byłoby potraktowane bardzo surowo.Mimo iż jest to mój jeden z pierwszych wpisów forum obserwuję od dawna i proszę mnie nie traktować jak młokosa który pyka kuponiki za 6.5pln i stara sie wygrać na popcorn i lody.
Pozdrawiam
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Kvitova - Garcia 1 1,40
Garcia co prawda wygrała ze Svitolina po zaciętym meczu, ale był to mecz dość dziwny. Obie zawodniczki dawały się przełamywać w najważniejszych momentach meczu. Większe szczęście w tym meczu miała Francuzka co zaowocowało zwycięstwem. Oczywiście miała momenty gdzie grała bardzo dobrze, ale te dobre zagrania przeplatała głupimi, niewymuszonym błędami. Chyba pora odpocząć pani Garcia. Jeśli Francuzka zagra tak jak z Ukrainką, a prawdopodobnie tak będzie to Kvitova wygra to spotkanie bez najmniejszego trudu. Jej serwis jest ciężki do przełamania, a Garcia w meczu ze Svitolina dała się przełamać aż 9 razy! Gdybym nie oglądał meczu Francuzki pewnie skłaniałbym się zagrać w jakiś handicap gemowy w jej stronę. Jednak po tym co widziałem Petra powinna spokojnie wygrać to spotkanie.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Kvitova - Garcia 1 1,40
Garcia co prawda wygrała ze Svitolina po zaciętym meczu, ale był to mecz dość dziwny. Obie zawodniczki dawały się przełamywać w najważniejszych momentach meczu. Większe szczęście w tym meczu miała Francuzka co zaowocowało zwycięstwem. Oczywiście miała momenty gdzie grała bardzo dobrze, ale te dobre zagrania przeplatała głupimi, niewymuszonym błędami. Chyba pora odpocząć pani Garcia. Jeśli Francuzka zagra tak jak z Ukrainką, a prawdopodobnie tak będzie to Kvitova wygra to spotkanie bez najmniejszego trudu. Jej serwis jest ciężki do przełamania, a Garcia w meczu ze Svitolina dała się przełamać aż 9 razy! Gdybym nie oglądał meczu Francuzki pewnie skłaniałbym się zagrać w jakiś handicap gemowy w jej stronę. Jednak po tym co widziałem Petra powinna spokojnie wygrać to spotkanie.
Popieram w 100%. Warto dodać że miesiąc temu spotkały się na US Open 6-0 6-4 dla Kvitovej przy czym Petra nie dała Garci nawet jednego BP co więcej nawet jednej równowagi nie było przy serwisie Petry. W tym turnieju w 4 meczach zaledwie oddała 4 razy swoje podania a przecież grała z bardzo wymagającymi rywalkami. Serwis zdecydowanie po stronie Kvitowej. Petra dzisiaj na korcie 1:30h a Caroline 3:30 i jeszcze 5 godzin później zaczynała mecz do tego będzie to 13 mecz w przeciągu 19 dni więc na pewno odczuwa piekielne zmęczenie. Dla mnie typ dnia to jest jutro.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Halep vs Garcia. Halep 1.40 Fortuna 0:2.
Halep liderką rankingu, no proszę. Halep zawiodła we French Open i US ale badzmy sprawiedliwi, ten sezon w wykonaniu Simony jest dość dobry,grała równo i solidnie. Jestem pewien,ze kiedys jakiegos szlema wygra dziewczyna. Do meczu. Garcia odpaliła, nie powiem,tez dziewczyna sie rozwinela. Wygrala w Wuhan, teraz kolejny finał i widać potencjal. Jednak wczoraj grala z opaską na udzie, widac,ze te mecze rozegrane pod rzad dają sie we znaki. Dzis Simona bedzie sporo rozrzucac ją po korcie a wiemy,ze Garcia mistrzynia poruszania sie po korcie nie jest. Simona jest rowniejsza tenisistką, wczorajszy mecz i bycie numerem 1 na pewno wplynelo pozytywnie na nią i bedzie chciala wygrac ten turniej. Pokazuje w tym turnieju Simona swietna,rowna gre, odprawila Szarapova, Kasatkine i Ostapenko bardzo gładko. Simona meczyla sie tylko w 1 rundzie z Riske, a pamietajmy,ze Simo jak Rafa Nadal z meczu na mecz sie rozpedza i teraz wypaliła i wg mnie ogra podmęczoną i gorzej poruszajacą sie po korcie , mniej regularna w wymianach Garcie.
Halep gra dobrze caly turniej a kiedy ją biorę zawsze zagra padake i dostaje lanie.
 
O 5

oscar

Użytkownik
Halep vs Garcia. Halep 1.40 Fortuna 0:2.
Halep liderką rankingu, no proszę. Halep zawiodła we French Open i US ale badzmy sprawiedliwi, ten sezon w wykonaniu Simony jest dość dobry,grała równo i solidnie. Jestem pewien,ze kiedys jakiegos szlema wygra dziewczyna. Do meczu. Garcia odpaliła, nie powiem,tez dziewczyna sie rozwinela. Wygrala w Wuhan, teraz kolejny finał i widać potencjal. Jednak wczoraj grala z opaską na udzie, widac,ze te mecze rozegrane pod rzad dają sie we znaki. Dzis Simona bedzie sporo rozrzucac ją po korcie a wiemy,ze Garcia mistrzynia poruszania sie po korcie nie jest. Simona jest rowniejsza tenisistką, wczorajszy mecz i bycie numerem 1 na pewno wplynelo pozytywnie na nią i bedzie chciala wygrac ten turniej. Pokazuje w tym turnieju Simona swietna,rowna gre, odprawila Szarapova, Kasatkine i Ostapenko bardzo gładko. Simona meczyla sie tylko w 1 rundzie z Riske, a pamietajmy,ze Simo jak Rafa Nadal z meczu na mecz sie rozpedza i teraz wypaliła i wg mnie ogra podmęczoną i gorzej poruszajacą sie po korcie , mniej regularna w wymianach Garcie.
Halep gra dobrze caly turniej a kiedy ją biorę zawsze zagra padake i dostaje lanie.
Twoja analiza jak najbardziej trafna, ale.............. jak mówię dyspozycja dnia. Ja akurat w tym spotkaniu szanse oszacowałem 50/50 i zagrałem set Garcia niestety drewniany Mannarino mimo przełamania seta już nie wziął.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom