>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Armenia - Polska el. MŚ 2018 [czwartek, 05.10.2017, godz 18:00]

Status
Zamknięty.
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Jedno z najważniejszych spotkań tegorocznych eliminacji i by uatrakcyjnić sobie oglądanie tego spotkania trzeba coś posłać więc zamiast pójść w zwycięstwo po niskim kursie postanowiłem poszukać czegoś ciekawszego mianowicie Polska będzie prowadzić w czasie 0-30. Według mnie trener Adam Nawałka postanowi ruszyć od początku na rywala i osiedlimy się u nich na połowie co zapewne przeniesie stałe fragmenty gry w postaci rożnych czy wolnych. W rytmie meczowym i co ważniejsze wraca do formy ostoja linii defensywnej Krychowiak więc chłopaki z przodu będą mieć trochę spokojniejsze głowy, a co za tym idzie mogą pozwolić sobie na trochę wiecej w przodzie aniżeli miały to miejsce ostatnio gdy występowali z Linnetym. Od Grzesia pewnie nie jedna dobra lańca poleci do przodu i być może któraś z nich zostanie wykorzystana. Kurs który oferuje efortuna jest ciekawy i warty zagrania.
Armenia - Polska
Polska będzie prowadzić w czasie do 30 minuty spotkania
Kurs: 2,04
efortuna
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Ja w tym meczu widzę 2 scenariusze:
1) Szybko strzelona bramka naszych i pogrom Polaków (jakieś 0-3 ; 0-4). Myślę, że Armenia wtedy otworzy się i to będzie szansa dla nas, a zwłaszcza dla szybkiego Kamila Grosickiego na zdobycie kolejnych bramek. Jak wiadomo obrońcy skupią uwagę na Lewandowskim. A to otwiera szansę na zdobycie bramki.
2) Wygrana po męczarniach przez 90 minut. Jeżeli nie uda nam się strzelić bramki w pierwszych 30 minutach, to myślę, że później Polacy będą się męczyć. Myślę, że mecz będzie obfitował w sporo fauli. Armenia gra nerwowo, często faulują. Nie zdziwię się jak nie zakończą tego meczu w komplecie zawodników. Bardzo możliwy karny dla Polski lub rzut wolny z niebezpiecznej odległości . Kilka karnych w tych kwalifikacjach już mieliśmy. Liczę na bramkę po karnym lub po wolnym.
Bardziej prawdopodobny wydaję mi się scenariusz drugi, choć nawet przy pierwszym podane niżej typy mogą wejść.
Typy:
Lewandowski strzeli bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego kurs 10 FORTUNA✅
Rzut karny w meczu : TAK kurs 2.85 FORTUNA⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dziwne, że jeszcze nikt nie zaproponował kartek w tym meczu. Będzie to typowy mecz walki bez odpuszczania. Pięć kartek to powinno spokojnie być @2.05, lub nawet sześć @2.80 w STS. Myślę, że to dużo bezpieczniejsze zakłady niż typowanie zwycięzcy czy rożne. Mimo wszystko wierzę, że Polacy to wezmą mimo iż grają na ciężkim terenie i obędzie się bez legendarnego wyciągania wniosków i &quot;wrócimy mocniejsi&quot;
Dodaje też beta, którego zagrałem w pierwszym meczu z Ormianami, gdy Polska była gospodarzem.
Jakie wydarzenie odbędzie się jako pierwsze?
Żółta kartka @1.90 STS
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Mój typ na to spotkanie to 1x po kursie 3.9.
Uważam że nasza reprezentacja ma tendencje spadkową jeśli chodzi o formę,zaczeli ekstra potem już było gorzej a teraz to trzeba się modlić żeby dojechać na 1 miejscu.
Dania dzisiaj wygra bez problemu,nam remis pozwoli zachować 1 miejsce przed ostatnią kolejką,i taką myśl Nawałka wpoi przed meczem z Armenią naszym zawodnikom,a potem bedzie mecz o wszystko.
Ja gram to razem z Danią i mam kursik 8.19.
Myślę że to dzisiaj jest promocja,a gdyby jednak nasi wygrali to też będę zadowolony.
A jak będzie to się okaże po meczach.
Reputki nie dawać bo jeszcze w głowie mi się poprzewraca.
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Popieram Łukasza. Mecz będzie ciężki idę w stronę gola dla gospodarzy. Skoro Kazachstanczykowie wbili nam 3 gole(jednego niesłusznie nieuznanego) to Armenczykowie też są w stanie to zrobić. Defensywa nie jest sczzelna popełnia błędy. Gol do 72 minuty dla gospodarzy po kursie 2,68

s90/ Kazachowie i Ormianie, to przecież podstawy naszego języka aby prawidłowo odmieniać mieszkańców Państw!!!
Z tą Armenią jest problem w języku polskim, bo raczej powiedziałbym w tym kontekście &quot;Armeńczycy&quot;(obywatele państwa, reprezentanci kraju Armenia), a nie &quot;Ormianie&quot; - podobnie jak z Izraelem, nikt przecież nie powie, że w reprezentacji tego kraju grają Żydzi, tylko Izraelczycy. Ten problem językowy wróży mi problemy również dla polskich piłkarzy na boisku, nie tylko dla Tomasza Hajty w komentowaniu, stąd stawiam remis bramkowy.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Polacy sfaulują 9 lub więcej razy w meczu - TAK @1.85
fortuna
Mi w oczy rzucił się taki zakład w fortunie. Moim zdaniem naszą reprezentację czeka dzisiaj ciężki bój i nie możemy pozwolić sobie na odstawianie nogi. Co pokazuje historia w Erewaniu gra się nam ciężko i takiego też meczu się spodziewam, do tego dochodzi zniżkująca zauważalnie forma naszej drużyny na koniec eliminacji. Myślę że linia 9 fauli jest spokojnie do pokrycia przez nasz zespół w tym meczu. Co pokazują statystyki tych eliminacji tyko w meczach z Kazachstanem nie pokryliśmy tej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
borys333 278

borys333

Użytkownik
Armenia +1,5 - Polska @ 2,14 fortuna


Teren w Armenii jest terenem ciężkim. Co prawda Duńczycy i Rumuni wygrali tam zdecydowanie, ale trzeba pamiętać, że nasi piłkarze na wyjazdach nie radzą sobie zbyt dobrze. Klęska w Danii, kiepski mecz w Czarnogórze, remis z Kazachstanem i tylko to zwycięstwo w Bukareszcie było przekonujące. Ormianie w meczu z nami też radzą sobie całkiem dobrze i w ostatnich czterech meczach raz z nami zremisowali i 3-krotnie przegrywali zaledwie jedną bramką. Wydaje mi się, że czeka nas bardzo ciężki bój i jeśli już wygramy, to nie będzie to jakieś przekonujące kilkubramkowe zwycięstwo.
Nie widzę takiego typu w efortunie. Bo chodzi ci o handi?
Pamiętacie ostatnie spotkanie Polski z Armenią? Mecz Polska wygrała w doliczonym czasie po strzale z rzutu wolnego. Pamiętam to dobrze bo ten mecz miałem ostatni na kuponie. Ta bramka była nieziemska. W takim czasie hehe
Gdyby Armenia grała o coś to bym stawiał na gospodarzy, ale są na piątej pozycji w tabeli i nie zapowiada się, żeby wskoczyli wyżej. Dlatego Polska to zdecydowany faworyt. Sama motywacja zdobycia punktów daje im jakąś przewagę. Myślę, że Polacy to wygrają i tak bym stawiał. Armenia obecnie jest dużo słabszym rywalem od Czarnogóry, która walczy o awans razem z Danią. Armenia powinna dzisiaj to przegrać. Muszą to przegrać. Jeśli będzie inaczej to świadczyłoby o słabości nasze reprezentacji ponieważ są na takim etapie gry, że z takim rywalem z dołu tabeli drużyna z pierwszego miejsca ma obowiązek wygrywać. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana.
efortuna kurs: 1.31 POLSKA
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
No już kolejny raz ktoś pisze bzdury,że sędzia uratował nas przed stratą bramki.
Jak ktoś się nie zna to lepiej,aby sobie doczytał przepisy zamiast wypisywać głupoty i mącić innym.
Tzw pasywny spalony to nieco skomplikowana kwestia - jeszcze kilkanaście lat temu,aby taka pozycja nie była odgwizdana przez sędziego trzeba było być po drugiej stronie boiska i stanąć &quot;na baczność&quot; ewidentnie pokazując,że nie bierze się udziału w grze.
Pod wpływem nacisków na liberalizację przepisów o spalonym oraz &quot;uatrakcyjnianiem gry&quot; zaczęto nieco inaczej na to patrzeć,stąd mylne wnioski wielu niedzielnych kibiców,że jeśli zawodnik nie otrzymał piłki,to obojętnie gdzie się znajdował - &quot;nie było spalonego,nie było,nie dotknął piłki&quot; - błąd.
Wg przepisów,jeśli zawodnik ABSORBUJE uwagę bramkarza jest już spalony aktywnie a nie tylko pasywnie.
Słowo &quot;absorbuje&quot; jest rożnie interpretowane,zwyczajowo jednak jeśli zawodnik znajduje się w świetle bramki lub na linii strzału sędzia powinien absolutnie odgwizdać spalonego.
Owszem w wielu czołowych ligach Europy pada sporo takich bramek,często nawet gdy &quot;pasywnie spalony&quot; napastnik przeskakuje nad piłką,ale są to błędy sędziów,którego sędzia w meczu Polska - Kazachstan nie popełnił(mimo,że generalnie popełnił ich w tym meczu sporo).
O naszej reprezentacji w tych eliminacjach można by napisać niekrótki esej,streszczenie jego jednak zawierałoby się w zdaniu - &quot;Te eliminacje naszej reprezentacji to 90% Lewandowskiego i 5% szczęścia&quot;
Co do konkretnych typów,to owszem kartki powinny być, bramek raczej mało,ale wydaje mi się,że rogi, zwłaszcza gospodarzy powinny przynieść profity.
Armenia powyżej 3,5 rożnych @1,68 Uni
W meczu wyjazdowym z Polską,Armenia grała bez swojego najlepszego zawodnika,przez 60 minut w dziesięciu a wynik goniła tylko przez 2 minuty,a mimo to nabiła 3 rogi.
W ostatnim meczu u siebie,z mocną Dania aż 6 rożnych(przy 5ciu gości).
W Fortunie jeszcze wczoraj był zakład - &quot;kto więcej rożnych&quot; z kursem @7 na gospodarzy,co na pewno było warte ryzyka,dziś jednak jest już tylko @ 5.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
W tym meczu najlepszą według mnie opcją jest pogranie overów bramkowych . Armenia w defensywie wygląda bardzo słabo, więc tutaj na pewno nie będzie problemu z wykreowaniem jakichś sytuacji bramkowych. Pytanie na ile Lewy i spółka będą skuteczni. Jak skuteczność dopisze to ja widzę 3-4 bramki dla Biało-Czerwonych. Gra naszej defensywy też pozostawia wiele do życzenia, więc gol dla gospodarzy nie będzie żadnym zaskoczeniem. Strzelili gola w Polsce, strzelili 3 Czarnogórze, strzelili Danii. W meczu z Rumunami u siebie też mieli swoje okazje, ale w tym meczu sytuację skomplikowała czerwona kartka, którą otrzymali w pierwszych minutach meczu. Raczej Ormianie przyzwyczaili do ofensywnej gry, więc tego, że postawią w dzisiejszym meczu autobus się nie spodziewam.
Over 3.5 @2.28 fortuna ✅
BTS @ 2.01 fortuna ✅
Polska over 3.5 @3.35 fortuna ✅
Lewandowski 2+ @2.30 fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Wszyscy widzieli co wyprawia Pazdan ostatnio, Glik też w słabiutkiej formie, Bereszyński najprawdopodobniej na lewej obronie... Wiadomo że my gramy o cos a Armenia o nic jednakże jako że to ostatni mecz u siebie to z pewnością podstawy do jakiegoś chociażby minimalnego optymizmu mogą miec- w 4 meczach u siebie strzelili 6 bramek, to dlaczego teraz miałoby sie im nie udać (uwzględniając fakt niepewnej obrony u nas).
Oczywiście licze że Lewandowski weźmie sprawy w swoje nogi, ale kurs 2,00 na to że Armenia strzeli gola jest bardzo kuszący- osobisćie widze wynik około 3;1 dla naszych ????
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Armenia - Polska
ilość fauli powyżej 27,5
@2,0 Totolotek ⛔
ilość fauli gospodarzy powyżej 17,5 @1,8 Totolotek ⛔
posiadanie piłki (%) gospodarze powyżej 40,5 @1,8 Totolotek ✅
posiadanie piłki (%) goście poniżej 59,5 @1,8 Totolotek ✅
Kluczowe spotkanie w kwestii Naszego awansu do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Rosji, przez porażkę z Danią skomplikowaliśmy sobie sytuację, dlatego taki mecz jak dzisiaj trzeba po prostu wygrać, nie spodziewam się dzisiaj fajerwerków z Naszej strony, nie patrzę również na statystyki, które są często przytaczane, żę nigdy w historii nie wygraliśmy w Armenii, takie są fakty, ale ile lat temu odbyły się tamte mecze, raz, że Nasze orły to zupełnie inny zespół, tak samo gospodarze. Nie sądzę, że będzie to spacerek, bo za pewne nie będzie, trzeba będzie to zwycięstwo wywalczyć, przeciwnicy się nie położą przed nami i nie będą prosiuć o najniższy wymiar kary, kursy na Polskę śmieszne, buki zrobiły z nas takich faworytów jakbyśmy mieli wygrać tam lekko z 5 z zero, dlatego typów na bramki i Polskę nie ruszam, po prostu nie są adekwatne do ryzyka, w oko za to wpadły mi całkiem fajne typy na ilość fauli, tak jak wcześniej wspomniałem będzie to mecz walki, więc siłą rzeczy fauli nie zabraknie, próg na ogólną ilość fauli oraz kurs na to wydają się całkiem rozsądne, tak samo na faule gospodarzy, wiadomo, że to My będziemy prowadzić grę, a gospodarze będą nam przeszkadzać oraz wybijhać z rytmu, często na pewno wspomagając się nie zgodnie z przepisami, innym ciekawym typewm, również z Totolotek wydaje mi się typ na posiadanie piłki, fakt, że będziemy prowadzić grę nie oznacza, że będziemy mieli aż tak duże posiadanie piłki, a linia wystawiona przez buka wydaje mi się do ugrania, zarówno przez gospodarzy jak i przez gości. Podsumowując liczę oczywiście na nasze zwycięstwo, ale po ciężkim boju i zacietej, obfitującej w wiele fauli walce. Powodzenia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Armenia - Polska
Polska i obie strzelą 2,79 eFortuna

Witam, czas na ostatnie rozstrzygnięcia... Zostało nam już niewiele aby świętować awans na Mistrzostwa Świata w Rosji, pierwszy krok musimy zrobić już dziś w Erywaniu i najważniejsze aby wywalczyć 3 punkty. Mecz co by nie mówić bardzo trudny dla nas i pokazują to wyniki Ormianin u siebie - prócz porażki 0:5 z Rumunią ( grali w 10 już od 3 minuty meczu) reszta wyników już nie była taka zła bo wygrana z Czarnogórą 3:2, wygrana z Kazachstanem 2:0 i porażka 1:4 z Danią ale po dość dobrej grze. Widać, że Ormianie strzelają bramki u siebie.
Jeśli chodzi o Polaków to jeden problem znika bo powrót Krychowiaka ale już pojawia się kolejny problem z lewą obroną ale myślę, że i z tym sobie poradzimy jest Bereszyński w dobrej formie no i jest Rybus i być może to On zagra. Na wyjazdach Polacy nie stracili bramki tylko w 1 spotkaniu z Rumunią po kapitalnej grze i wygranej 3:0 natomiast w reszcie meczów już te bramki tracili - 2:2 z Kazachstanem, 2:1 z Czarnogórą i 0:4 z Danią.
Polacy muszą zagrać na pewno mniej agresywnie bo mimo, że wygramy ten mecz to następnego także nie będziemy mogli przegrać i na kartki będą musieli uważać Piszczek, Kuba, Lewy, Zieliński i Mączyński.
Oczywiście w pierwszym meczu Polska wygrała u siebie z Armenią 2:1 ale każdy wie, że mogliśmy i nawet powinniśmy ten mecz przegrać - mecz do zapomnienia.
Stawiam na wygraną Polaków ale i to, że bramkę stracimy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Skład Polski na mecz z Armenią:
Wojciech Szczęsny– Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński – Jakub Błaszczykowski, Karol Linetty, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki – Robert Lewandowski.
Rezerwowi: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Thiago Cionek, Krzysztof Mączyński, Jacek Góralski, Maciej Makuszewski, Rafał Wolski, Łukasz Teodorczyk, Marcin Kamiński, Paweł Wszołek, Tomasz Kędziora, Kamil Wilczek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom