>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. Grand Prix Malezji [29 września - 1 października 2017]

Status
Zamknięty.
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Hamilton - zwycięstwo @ 1.60⛔
Verstappen - top5 @ 1.30✅
Ako: 2.08(1.83)⛔ milenium
Prognozy na jutrzejszy wyścig mówią, że ma padać i to ostro, a jeśli deszcz to jest dwóch super kierowców, którzy w mokrych warunkach sobie kapitalnie radzą i właśnie na nich stawiam jutro. Zarówno Lewis jak i Max nie raz już pokazywali, że kapitalnie czują się w takich warunkach. Wystarczy choćby sobie przypomnieć ostatnie kwalifikacje na Monzy i pokaz Lewisa czy na przykład ostatni wyścig na Interlagos, gdzie przez niepotrzebny pit stop Max stracił pewne drugie miejsce, a może nawet zwycięstwo, bo tempo miał kosmiczne i odrabiał straty w tempie ekspresowym. Lewis wystartuje jutro z PP i jeśli nie popsuje startu to prawdopodobnie zacznie odjeżdżać od reszty i tyle. Nawet gdyby nie padało, to i tak powinien sobie poradzić, gdyż dzisiaj w suchych kwalifikacjach też pokazał super tempo. Max uwielbia deszcz i jeśli będzie padać to widzę go jutro na mecie na drugim miejscu. Start z P3, więc już i tak bardzo dobra pozycja wyjściowa, dołoży do tego dobre tempo i powinno być całkiem dobrze.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
to Massa z Alonso po 2.11 i Hulk z Perezem 2.2 wydaje sie ok ?
Massa w deszczu nie jest nigdy dobrym pomysłem.
A Perez to zagadka, na Twitterze gdzieś widziałem, że jednak chory dziś był, ale mimo wszystko Force India jak dla mnie lepsze niż Renault będzie jutro.
 
L 8

loginovsky

Użytkownik
Hamilton L.-Raikkonen K. @1.38
Bottas V. m 1-8 @1,23
Ricciardo D. m1 1-8 @1,22
Ako. 2.07 Milenium
Hamilton wiadomo,że lepiej leździ w wyścigach niż Raikonnen. W kwalifikacjach Raikonnen jeździ bardzo dobrze jednak w wyścigach jego rezultaty nie są zwykle tak dobre. Dodatkowo Hamilton startuje z pole position,więc myślę że jak od początku nie będzie miał nikogo przed sobą to może pojechać wręcz po kolejne zwycięstwo w tym sezonie.
Co do typów na Bottasa i Ricciardo to typ,że zajmą oni miejsca 1-8 jest typem z zachowaniem ostrożności. Wiadomo,że w wyścigu jak i w kwalifikacjach wszystko może się zdarzyć,ale raczej obstawiam iż oboje dojadą do mety. Jeśli tak się stanie to spokojnie powinni się oni uplasować na miejscach 1-8,a i tak wziąłem to pod duży margines błędu ponieważ zawodnicy od 6 miejsca(Ocon) w górę nie mają po prostu takich możliwości by podjąć równą walkę z pierwszą piątką. No i wiadomo jest jeszcze Vettel,który będzie się przebijał do czołówki stawki,ale nawet jeśli się przebije to nie powinno to przeszkodzić Bottasowi i Ricciardo w zajęciu miejsc 1-8.

 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
chmury przeszly , ma nie padac. wymagajacy tor dla kierowcow i bolidow a wiec wypada zagrac przeciwko hondzie alonso i choremu perezowi. no i debiutantowi gaslyemu ale tu juz kursy marne
jak fortuna , sts , iforbet rozlicza zaklady z raikkonenem ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom