>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
loj99 530

loj99

Użytkownik
Słuchajcie, mam prośbę o radę. Chce położyć na zwycięstwo Sakkari grubsze pieniądze. Ale nie jestem do końca przekonany, toteż mam pytanje.
Oglądał ktoś Cornet? Jak wygląda na tym turnieju? Bo ja oglądałem Greczynke Sakkari i naprawdę bardzo dobrze gra i widać, że forma poszła mocno do góry.
W dodatku grały w tym roku też na szybkiej nawierzchni na hardzie w Australii i wygrała Sakkari 2:1.
Teraz jest 2.20 kurs na Greczynke i jest to mega kurs jak dla mnie i spore value i mocno zastanawiam się nad jej pograniem.
też mam ją pograną ale tak samo oglądałem w dużej mierze sakkari. Co do cornet to błędy i jeszcze raz błędy tak myślę że spokojnie wygra Greczynka zobaczymy.
a na teraz garcia ( o niej myśle że wygra turniej)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Może się ktoś wypowiedzieć na ten temat? Moim zdaniem ktoś tu głosi herezje
Tutaj od kilku dobrych lat nie ma już za wiele ogarniętych osób ;) Wszyscy stąd poszli. Wspominam z utęsknieniem jak to forum startowało bardzo dawno temu ;) Ciężko dostać jakąkolwiek odp na pytanie.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
dzisiaj ciąg dalszy czyszczenia w meskim tenisie przez buków w azjatyckich turniejach ???? same Dogi od wczoraj wygrywaja ale mysle ze Dzumhur ogarnie i mozna go grac
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ale zeby taki chalendgerowy czeresniak jak Darcis ogrywal Zvereva latwo to jest ewidentne oddanie meczu Alexa
w Davis cupie tez oddal, Kyrgiosowi tez przypadkowo urwal dwa sety, wez juz skoncz z tymi teoriami spiskowymi bo sie tego czytac juz nie da.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom