>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.
Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
witam
w jaki sposób wypłacana będzie nagroda?
po każdej kolejce czy na koniec &quot;zabawy&quot;?
z góry dzięki za odp
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
3. W celu otrzymana nagrody gracz:
- dokonać minimalnego depozytu


Czy to oznacza, że nim otrzymam nagrodę muszę jeszcze puścić minimalny depozyt mimo, wcześniej już tam robione były depozyty, grywałem tam
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Przepraszamy za problemy w rozliczeniu 1 kolejki naszej LM. W tym tygodniu rozwiazemy problemy, mamy tutaj male problemy &quot;techniczne&quot;...
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Może ktoś z użytkowników, którzy też dostali nagrodę będą mogli mi pomóc? Kurs ako ponad 2 - obrotu nie zalicza, kurs ako z kursem ponad 2 - obrotu nie zalicza, singla z kursem 2.00 zalicza
Pytałem na livechat dlaczego tak jest, to siedziałem tam tylko niepotrzebnie 30 minut, bo nie potrafili mi pomóc i odesłali mnie do administracji naszego forum ????
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Może ktoś z użytkowników, którzy też dostali nagrodę będą mogli mi pomóc? Kurs ako ponad 2 - obrotu nie zalicza, kurs ako z kursem ponad 2 - obrotu nie zalicza, singla z kursem 2.00 zalicza
Pytałem na livechat dlaczego tak jest, to siedziałem tam tylko niepotrzebnie 30 minut, bo nie potrafili mi pomóc i odesłali mnie do administracji naszego forum ????
No też się zdziwiłem czemu wypłata jest nieaktywna, chociaż już ze 2 razy przekroczony obrót. Zapytałem na chat i mnie oświecili. Okazało się że ten obrót 6x po kursie min 2.00 oznacza nie ako min 2.00, tylko albo singiel (jak grasz singla), albo przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie musi mieć kurs 2.00 lub większy. Więc dość trudne te warunki obrotu.
No ale nikt nie mówił, że będzie łatwo ????
To tak gdyby się ktoś dziwił czemu nie może wypłacić mimo że już zrobił obrót. Po prostu na początku konkursu w opisie nagród niestety nie wszystko napisano precyzyjnie.
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Jeśli nikt nie trafił poprawnie AKO w danej kolejce to nagrody przepadają za daną kolejkę czy przechodzą na następną kolejkę ?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kiedy rozliczenie poprzedniej kolejki?
Przesłałem info do administracji, pewnie niedługo będzie odpowiedź. Akurat w poprzedniej kolejce tylko ty trafiłeś ako, więc powinno pójść sprawnie. W tej przerwie reprezentacyjnej jakoś nastapiła zmiana adminai jednoczesnie opiekuna konkursu i stąd to opóźnienie.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
otekos poszla wiadomosc na PW.
W czwartek widzimy sie z bukiem na targach wiec bedziemy rozmawiac o nagrodach i dalszej wspolpracy ????
 
Do góry Bottom