>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi 2017/2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Pozwoliłem sobie założyć ten temat, bo powoli ruszają rozgrywki ligowe piłki ręcznej w poszczególnych krajach. Oczywiście do razu daję też swój typ
Dyscyplina: Piłka ręczna - Austria, HLA
Godzina: 19:30
Spotkanie: SC kelag Ferlach - SG Handball Westwien
Typ: 1 połowa handicap 2 (-1.5)
Kurs: 1,88
Bukmacher: 1xbet
Powoli zaczynają się rozgrywki ligowe piłki ręcznej w kolejnych krajach. Ja dzisiaj biorę to spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w austriackim handballu. Jest to spotkanie pierwszej kolejki ale goście już weszli w sezon, bo w sobotę grali u siebie z innym austriackim klubem Bregenz w ramach rozgrywek europejskich EHF Cup i wygrali ten mecz 30-28. Zespołem mocniejszym wydają się być goście, którzy rozgrywki w tamtym sezonie też zakończyli wyżej. Ferlach przed tym sezonem stracił jednego ze swoich najlepszych strzelców Arnaudovskiego, który przeszedł do innego austriackiego zespołu ALPLA HC Hard. Oprócz tego w dzisiejszym meczu nie wystąpią kontuzjowani Gonzalez i Malovic, co jest bardzo dużym osłabieniem. Wprawdzie do zespołu dołączyli Pales i Gams ale gracze ci będą potrzebowali kilku oficjalnych spotkań aby się jeszcze zgrać z nowymi kolegami. Handball Westwien z kolei nie ma przed tym spotkaniem żadnych problemów z kontuzjami a ponadto przed sezonem do zespołu dołączyli Jovanovic, Kristjansson i Ragnarsson co jest sporym wzmocnieniem. Zespołowi z Wiednia zawsze dobrze grało się przeciwko Ferlach i jeżeli chodzi o H2H to tutaj również z korzyścią dla gości:

Kadrowo drużyna Westwien wygląda na dużo mocniejszą i ja próbuję tutaj typu z handicapem na pierwszą połowę. Myślę, że do przerwy zespół ten będzie prowadził minimum 2 golami co pokryje ten typ. Westwien ma już za sobą oficjalny mecz w europejskich pucharach więc już zespół będzie lepiej zgrany ze sobą. Dla Ferlach z kolei to pierwsze oficjalne spotkanie w tym sezonie i myślę, że w 1 połowie będzie sporo nerwowości i niedokładności w ich grze. Z czasem ich gra może lepiej wyglądać więc atakuję tylko 1 połowę i liczę, że Westwien zejdzie na przerwę prowadząc minimum 2 golami. Więcej o spotkaniu można poczytać również tutaj:
http://www.hla.at/8-hla-aktuell/541-sorgenfalten-bei-ferlach-zuversicht-bei-westwien.html
✅ 8-11
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
SEHA Liga
Dinamo Pancevo - Metalurg Skopje⛔⛔⛔
Typ: Dinamo Pancevo DNB @5,0 LVBet (co ważne na DNB jest wyższy kurs niż na czystą &quot;1.&quot; ???? )
Analiza:
Rozpoczęły się rozgrywki jednej z najważniejszych europejskich &quot;lig&quot;, czyli SEHA Ligi pod egidą rosyjskiego potentata gazowego Gazpromu. W tym roku faworyt do tytułu wydaje się dość oczywisty - Vardar Skopje. Dlaczego? Bo Veszprem zrezygnowało z udziału w tym roku tłumacząc się zbyt dużą ilością dodatkowych spotkań w sezonie. Dlaczego stawiam na gospodarzy? Jest to drużyna, która pnie się w hierarchii serbskiego &quot;rukometa&quot;, ściągają do siebie najlepszych grajków z innych klubów z ligi. W tym roku chcą zdetronizować Vojvodinę, co potwierdzili już w 1 kolejce Seha Ligi, gdzie ograli łatwo swojego przeciwnika zza miedzy 29:24 w Nowym Sadzie. Metalurg w tym sezonie poważnie się osłabił. Zawiesił swojego najlepszego zawodnika, czyli Obradovica, a do tego już w zeszłym sezonie odszedł od nich Filip Taleski do Rhein Neckar Loewen. Ku statystyce w zeszłym sezonie Seha Ligi Metalurg na wyjazdach był bardzo słaby, raz tylko wygrał, raz zremisował, reszta w plecy. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że Pancevo zaliczyło również przetarcie w EHF Cup, gdzie niestety wysoko przegrali z Benficą, ale nie nastawiali się na przejście do następnej rundy, bo sami zaproponowali zagranie dwumeczu w Portugalii, a z raportu na stronie eurohandball.com można wyczytać, że trener dał pograć rezerwowym. W pomeczowej konferencji trener przyznał, że SEHA Liga stanowi jeden z priorytetów w tym sezonie dla serbskiej drużyny.
Stawka 3/10
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Coś mi się wydaję Prezes że twoje informacje są kipskie.
0-8 po 12 min to chyba 3 sklad trener wystawił,ściągneli najlepszych grajków...ale chyba z Bangladeszu.
No ale może się obudzą.....jak jeszcze ściągną paru grajków.
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja - Lidl Starligue
Godzina: 20:30
Spotkanie: Massy Essonne - Nantes
Typ: Nantes -6,5⛔ (odpuszczona koncowka niestety)
Kurs: 1.84
Bukmacher: efortuna
Pierwsza kolejka nowego sezonu ligi francuskiej. Jak dla mnie Nantes to jeden z głównych kandydatów do mistrzostwa jak i powalczenia w lidze mistrzów. Drużyna Nantes konsekwentnie budowana już od kilku sezonów zagra z beniaminkiem ligi i myślę, że zdecydowanie i bez problemów pokona dziś gospodarzy. Linia jak najbardziej do pokrycia przez zespół Nantes.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Szwecja, Handbollsligan
Godzina: 19:00
Spotkanie: IFK Skovde HK - Ricoh HK
Typ: 2
Kurs: 3,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłki ręcznej 2 kolejki z najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwecji. W swoim pierwszym spotkaniu Skovde zwyciężył na wyjeździe Guif 26-24, natomiast Ricoh przegrał u siebie z Alingas 23-26. Tego spotkania spodziewam się dużo bardziej wyrównanego niż wskazywałyby na to kursy. W tamtym sezonie oba zespoły toczyły ze sobą zacięte boje i najpierw zwyciężył zespół Ricoh u siebie 24-23 a następnie 2 spotkania wygrał Skovde u siebie 32-31 i na wyjeździe 21-20. Jak widać wszystkie mecze kończyły się wygraną jednym golem. W tabeli również oba zespoły tuż obok siebie, bo gospodarze tego meczu zajęli na koniec sezonu 9 miejsce a Ricoh był na pozycji 10 i oba zespoły zgromadziły po tyle samo punktów czyli 26. Teraz również spodziewam się wyrównanego i zaciętego pojedynku i przy takich kursach wolę iść w stronę zwycięstwa gości, bo oni sa w ciut lepszej sytuacji kadrowej. Skovde na ten mecz ma pewien problem jeżeli chodzi o bramkarzy. Mianowicie ze składu wypadł pierwszy i drugi bramkarz i może to mieć pewien wpływ na wynik końcowy. Spotykają się niezwykle wyrównane zespoły i ten aspekt może mieć duże znaczenie. Ja próbuję z tego powodu pograć na Ricoh i myślę, że jest to dobry typ. Więcej o spotkaniu można dowiedzieć się pod poniższym linkiem:
http://handbollsligan.se/nyheter/christopher-hedberg-vi-borjar-fa-till-kantspelet/
⛔ 30-23
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - SEHA Ligue
Godzina: 20:45
Spotkanie: Vardar Skopje - Tatran Presov
Typ: Vardar -6,5⛔ (zenujaca koncowka Vardaru)
Kurs: 1.70
Bukmacher: sts
Vardar co prawda gral w niedziele LM z Wisla Plock, lecz nie wysilali sie oni za bardzo. Caly mecz pod kontrola. Nie forsowali tempa i najsilniejszy sklad Vardaru w pelni zobaczylismy dopiero w koncowce. Uwazam ze Vardar u siebie nigdy nie gra zachowawczo i ta linia jest przez nich jak najbardziej do pokrycia.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, HTH GO Ligaen (KOBIETY)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Team Esbjerg - Team Tvis Holstebro
Typ: handicap 2 (+5)
Kurs: 2,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłki ręcznej z najwyższej klasy rozgrywkowej kobiet w Dani. Na początek tabela:

Kursy na to spotkanie dla mnie są przesadzone ale nie gram na gołe zwycięstwo gości w meczu tylko korzystam z handicapa +5 bramek dla Holstebro, bo kurs mimo takiego dodatku fajny i wynosi aż 2,00. Kto lubi bardziej ryzykowac może spróbować pograć po prostu na zwycięstwo gości, bo kursy wynoszą ponad 6. Dla mnie to jest niezrozumiałe, bo meczu spodziewam się dużo bardziej wyrównanego i jeżeli Esbjerg wygra to też myślę, że nie aż 5 bramkami różnicy. Goście są w dobrej dyspozycji na początku sezonu i póki co wygrały swoje wszystkie 3 ligowe mecze. Esbjerg z kolei 2 mecze wygrał i 1 przegrał i właśnie porażki doznały na własnym obiekcie z NFH Nyk. Meczu spodziewam się zaciętego i według mnie końcowy wynik będzie na styku. Wprawdzie w tamtym sezonie Esbjerg pokonał Holstebro w obu meczach dość pewnie i to różnicą ponad 5 bramek w obu przypadkach ale na ten moment myślę, że takiej różnicy w wyniku nie będzie i zakład z tym handicapem powinien spokojnie wejść.
⛔ 26-20
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Czechy - Extraliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Plzen - Karwina
Typ: Plzen -3,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: efortuna
Plzen - mistrz kraju, bardzo mocny na własnym parkiecie. H2H z ostatnich lat przemawia za tym typem. Karwina na wyjazdach radzi sobie kiepsko i uważam, że potencjał drużyny gospodarzy jest na tyle duży, żeby pokryć linię 4 bramek.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Mors Thy Handbold - GOG Svendborg Handbold
Typ: 1
Kurs: 3,24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela:

Dla mnie w tym meczu jest wszystko możliwe i żaden wynik mnie nie zdziwi. Meczu spodziewam się bardzo wyrównanego do ostatnich sekund meczu i dziwią mnie te kursy. W ekipie gospodarzy humory dopisują po ostatniej wygranej u siebie z Ribe Esbjerg 29-23. Każdy w zespole koncentruje się już na tym dzisiejszym spotkaniu i zawodnicy liczą na wsparcie swoich fanów. GOG to bardzo niewygodny rywal dla każdego o czym świadczy remis w 1 kolejce na wyjeździe ze Skjern 26-26 czy w kolejnej kolejce wygrana u siebie z silnym Silkeborgiem 21-19. Jednak z przeciwnikiem, którego ostatnio Mors zlał czyli Ribe Esbjerg przegrali na wyjeździe i to bardzo wysoko 23-33. Kadrowo oba zespoły są ciekawe. Może podstawowy skład wydaje się nieco mocniejszy u gości ale Mors u siebie gra bardzo walecznie i myślę, że własna hala niweluje tę minimalną przewagę zespołu GOG. Jeżeli chodzi o ławkę to tutaj uważam, że większe możliwości mają gospodarze. Oba zespoły bez większych problemów kadrowych i zagrają dzisiaj w swoich najmocniejszych składach. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i powinien być dużo bardziej wyrównany niż wskazywałyby na to kursy a skoro tak to wolę iść w stronę zespołu na który jest wyższy przelicznik a do tego Mors u siebie jak narazie w tym sezonie bardzo waleczny i nie odpuszcza.
⛔ 23-29
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Serbia, Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: RK Sloga - Spartak Vojput
Typ: 1
Kurs: 1,31
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej w Serbi. W pierwszym spotkaniu Sloga pokonał u siebie Samot 30-24, natomiast Spartak Vojput zremisował u siebie z Pozarevac 26-26. W tym spotkaniem zdecydowanym faworytem są gospodarze i kursy na ich wygraną mocno lecą. Ja sam niedawno miałem jeszcze kurs w granicach 1,66 a teraz prosze spadł na 1,31. Spartak powinien sobie bez problemów poradzić, bo sa zespołem zdecydowanie mocniejszym, w który zainwestowali nowi partnerzy i sponsorzy. Spartak z kolei mocno zmieniony w porównaniu do tamtego sezonu. Mają wielu młodych i nowych graczy. Z klubu wczoraj odszedł najbardziej doświadczony gracz Zupanjac, który został sprzedany do fińskiego zespołu Riihimaki Cocks. Gospodarze tutaj powinni bez problemów wygrać.
✅ 24-21
 
S 135

seba96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja Starligue
Godzina: 20:30
Spotkanie: St. Raphael - HBC Nantes
W ramach 3. kolejki francuskiej ekstraklasy Saint Raphael podejmie na własnym parkiecie HBC Nantes. Po dwóch kolejkach Nantes ma dwa zwycięstwa natomiast Raphael remis i zwycięstwo. Drużyna Nantes na początku rozgrywek wydaje się być jedynym kandydatem, który jest w stanie powalczyć z PSG o mistrzostwo kraju i sprawić nie małą niespodziankę.
Na początku września odbył się prestiżowy turniej Trophée des Champions w którym udział brały cztery drużyny: Nantes, PSG,St Raphael i Montpelier. W półfinale PSG ograło Raphael 28:35 natomiast Nantes pokonało Montpelier 31:28. W meczu o trzecie miejsce kolejna porażka Raphael 29:37. Nantes sparwiło olbrzymią niespodziankę pokonując PSG 32:26. Tylko patrząc na potencjał kadrowy Nantes można stwierdzić,że takie niespodzianki mogą być coraz częstsze.
Tacy zawodnicy jak Dumoulin,Kirił Lazarov, Dominik Klein, O. Nyokas, Lagarde, Gurbindo, Balaguer, Faluvegi to naprawdę są nazwiska, które gwarantują dużą jakość w grze. W drużynie St. Raphael oprócz Dipandy i świetnego Karaleka na koleciężko szukać jakiś uznanych marek w handbalu.
Drużyna Nantes gra również w LM. Wygrana u siebie z Szeged i remis z niemieckimi Lwami na własnym parkiecie. Jedyna porażka na wyjeździe z Vardarem. Myślę, że jeżeli Nantes chce nawiązać równorzędną walkę w tym sezonie z PSG takie mecze musi po prostu wygrywać i zacząć zbliżać się do czołówki drużyn z europejskiego topu.
St. Raphael - Nantes 2 1.72 eFortuna 8j/10j ✅
St. Raphael (+1.5) - Nantes 2 2.04 eFortuna 7j/10j ⛔
St. Raphael (+2.5) - Nantes 2 2.45 eFortuna 6j/10j ⛔
25:26 szkoda odpuszczonej końcówki
 
B 105,7K

byle-na-plus

Użytkownik
Wiecie coś na temat jutrzejszego meczu Francuskiej 1 ligi Pays Aix - Chambery? Kurs na gospodarz na czystą 1 1,52 na pierwszy rzut oka i spojrzeniu na tabele jak najbardziej do grania. Macie jakieś info ku temu żeby było inaczej?
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Francja, Lidl Starligue, godz.20:00
Cesson Rennes - Montpellier
Typ: Montpellier over 30.5 gola (+30.5 zdobytych bramek) (kurs 2.12 na Fortunie)

Faworytem są goście, ale kurs na nich jest bardzo niski. Dlatego idę w tym typie w bramki. Gospodarze, czyli Cesson maja na swoim koncie zaledwie jedno oczko i zajmują 11 miejsce. Jedyny punkt do tej pory został wywalczony na wyjeździe z aktualnym sąsiadem w tabeli (21:21). Porażki miały miejsce z czwartą, piątą i ósmą drużyną w lidze.
Natomiast Montpellier to aktualnie drugi zespół, który ma na swoim koncie komplet ośmiu punktów i tylko gorszym bilansem bramkowym ustępuje drużynie PSG. Stawiam, że goście zdobędą w tym meczu więcej niż 30,5 bramki ponieważ:
- silny zespół Nantes potrafił wbić dzisiejszym gospodarzom w tym sezonie nawet 38 bramek
- zajmujący ósme miejsce Saran potrafił w obecnym sezonie wbić Ceeson na ich parkiecie aż 30 bramek
- goście są w wysokiej formie (np. na wyjeździe pokonali Nantes 30-27), a w lidze mistrzów z kompletem punktów przewodzą w swojej grupie
- gospodarze są za to w mizernej dyspozycji i mają jak na razie jedną z najgorszych defensyw w lidze
- przejrzałem historię meczów obu zespołów i na 17 spotkań między tymi ekipami Montpellier tylko czterokrotnie zdobyło mniej bramek niż 30, a raz było to równo 30 goli. W pozostałych meczach były to ilości w granicach 32-42.
 
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Swoje analizy opieram jedynie na statystykach dlatego w razie czego przepraszam jeśli popelnie jakis błąd.
18.10 1sza szwedzka Ystads vs Hammarby
Gospodarze z dołem tabeli radzą sobie świetnie. Wygrywają spora ilością pkt. Hammarby ostatnio przerywa na styk mecze. Wg mnie warto tutaj iść w ujemny handi na gospodarzy. Goście bardzo słabo się spisują. Wg mnie śmiało można wchodzić -5.5 wszystko zależy jaki kurs będzie. Ale wg mnie gospodarze spokojnie mogą to wygrać różnica 7 bramek
20.10 1sza szwedzka Redbergslids vs Skovde
I czas na drużynę która pozwoliła mi zarobić w tym sezonie już parę plnow. Mowa oczywiście o gospodarzach. Z początku sezonu mocno nie doceniani przez buki ale powoli to ulega zmianie. W tym meczu nie przewiduje niespodzianki. Nie będę się rozpisywał o statystykach każdy może sam sprawdzić. Ale naprawdę polecam tutaj grać handi. Co prawda ostatnio przegrali na wyjeździe liderem ale zaledwie 3 pkt. Wcześniej ograli wspomniane przeze mnie wcześniej Ystads 3 pkt oraz obecnego wicelidera 7. Redbergslids dużo lepiej czuje się w domu co widać po wynikach. Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie i Skovde u siebie poległo różnica 2 pkt. Ogólnie goście słabiutko na wyjazdach. Przytoczę mecze z Ystads (13 pkt) oraz obecny wicelider (8pkt). Specjalnie przytoczyłem mecze z tymi drużynami ponieważ gospodarze oby dwa tę zespoły ograli. Dlatego tutaj różnica 10-12 pkt wcale mnie nie zdziwi. Ale bezpiecznie jest pójść w handi -7.5.
Zachęcam do komentowania. Pozdrawiam
 
hafago 0

hafago

Użytkownik
1. Austriacka
West Wiedeń - SC Ferlach
Typ: 1
Kurs: 1.11
Godz: 19:00
Drużyna z Wiednia to 3 siła austriackiej piłki ręcznej, natomiast Ferlach to drużyna zajmująca ostatnie miejsce, w dodatku bez wygranego meczu. Typowy typ na podwyższenie kursu.
 
szaszibdg 7

szaszibdg

Użytkownik
SZWECJA: Handbollsligan - Kolejka 13
Malmo - Guif
over 50,5
kurs 1.41 (fortuna)
Statystyki obejrzane wzdłuż i wszerz ????
Ogolnie rzecz biorąc, Malmo zdecydowany faworyt. Jednak jeśli chodzi o ten mecz, tylko over bramkowy jest ciekawy (jeśli chodzi o kursy).
Statystycznie Malmo u siebie ma średnią 52.6
Guif na wyjazdach średnia 60.
Matematycznie overek musi tu wejść.
Pozdrawam
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Moje przemyślenia po meczu Malmo sa takie że mecz był ustawiony,Malmo zagrało pod buka,bo jak wytłumaczyć sytuację kiedy się prowadzi w 50 min 27-16 i daje się wbić sobie 8 bramek przy tym nie rzucając ani jednej?
A handicap wyjściowy był ustawiony na 3,5.
Ktoś się obłowił na live.
To taka moja dygresja na temat czystego sportu.
Post do usunięcia
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Moje przemyślenia po meczu Malmo sa takie że mecz był ustawiony,Malmo zagrało pod buka,bo jak wytłumaczyć sytuację kiedy się prowadzi w 50 min 27-16 i daje się wbić sobie 8 bramek przy tym nie rzucając ani jednej?
A handicap wyjściowy był ustawiony na 3,5.
Ktoś się obłowił na live.
To taka moja dygresja na temat czystego sportu.
Post do usunięcia
w szedzkiej lidze rozne sie dzieją cuda nie od dzis ???? oprocz tego meczu Malmo dzis byl jeszcze mecz Lugi vs Hammarby - remis i tez z tego co kolega mi mowil dziwny przebieg , a do tego trzeci z rzedu remis Hammarby ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Na dzisiaj znalazłem 1 smakowity kąsek.
Skanderborg-Bjerringbro
Typ-1
Kurs-6
Liga Dunska
Faworyt jest 1,wiadomo goście drużyna o wiele lepsza itd,ale zauważyłem że jak gospodarz gra u siebie z nimi to raz wygrywa gospodarz a raz gość,teraz wypada na gospodarzy wygrana wiec idę tym tropem i tak gram.
Uwazam że warto po takim kursie zaryzykować kilka zapałek.
a tak na sucho to w lidze Mistrzów gram remis w meczu Kadetten z Ademar i we Francji remis Toulose- Nimes.
Te 3 mecze zagram za 10,wygrana prawie 4 koła.
Szansa że wejdzie jest nikła ale 10 to nie majątek.

Niespodzianka po ładnym kursie na +++
Te dwa remisy to bedzie ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Francja, Lidl Starligue, godz.20:00
Nimes - Massy Essonne
Typ: 1 / handicap -8,5 (Nimes wygra różnicą ponad 8,5 gola),
Kurs: 2.24 (fortuna)
Dzisiaj o godz. 20:00 mecz z najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Faworytem są szczypiorniści Nimes, ale kurs na nich jest bardzo mały. Warto więc iść w jakiś handicap.
Gospodarze to aktualnie wicelider ligi, który ma w swoim dorobku 16 punktów. Na tą zdobycz składa się 8 zwycięstw i jedna porażka. Goście to w tej chwili najsłabszy zespół we francuskiej ekstraklasie. Drużyna Massy Essonne ma na koncie zaledwie 2 punkty.
Wicelider ogrywał już w tym sezonie na własnym parkiecie mocniejsze ekipy niż dzisiejszy rywal. W pokonanym polu pozostawił m.in. PSG i Dunkerque. Z zespołem pokroju Massy, czyli Tremblay ekipa Nimes wygrała różnicą dziewięciu trafień.
Jeśli chodzi o gości to bilans wyjazdowy w obecnym sezonie wynosi 0-1-3. Dwie porażki miały miejsce z drużynami ze środka tabeli: St. Raphael 21-25 i Aix aż 19-33. Trzecia przegrana miała miejsce ze słynnym PSG różnicą aż szesnastu trafień (17-33).
Ponieważ Nimes to wicelider i sąsiad w tabeli słynnej drużyny z Paryża to można przypuszczać, że wygra dzisiaj z ostatnią ekipą równię wysoko. Oczywiście jeśli gracze gospodarzy podejdą do tego spotkania w pełni skoncentrowani.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom