>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy 2017, kobiet (Azerbejdżan, Gruzja)

Status
Zamknięty.
B 17

boobs

Użytkownik
Czy w wypadku wygranej w dzisiejszym meczu Bulgarek z Rosjankami eynikiem 3:2 daje on awans Bułgarkom z pierwszego miejsca czy Rosjanom? Liczba pkt bedzie taka sama jednak Bułgarki beda mialy bezposredni mecz wygrany, wiec jak to bedzie?
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
W CEV są zasady:
1. liczba zwycięstw
2. duże punkty
3. ratio setów
mecz bezpośredni nie ma nic do rzeczy. Rosjanki musza wygrać, by mieć I miejsce i ominąć Play Offy, obojętnie w jakim stosunku.
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Czy nie wydaje wam się że kurs na Czeszki ponad 2 jest super okazja? Czeszki w grupie śmierci pokonały Belgijki, powalczyly z Holenderkami i przegrały 3-0 z Serbią lecz nie jest to żadną ujma a i tak w 2 setach mocno powalczyly Czeszki. Bialorusinki łatwa grupa, wygrana z Gruzją,porażka z Wloszkami i wielkie męczarnie z Chorwatkami które przegrały bardziej na własne życzenie. Według mnie granie Czeszek to okazja ale chciałbym poznać zdanie innych.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Czy nie wydaje wam się że kurs na Czeszki ponad 2 jest super okazja? Czeszki w grupie śmierci pokonały Belgijki, powalczyly z Holenderkami i przegrały 3-0 z Serbią lecz nie jest to żadną ujma a i tak w 2 setach mocno powalczyly Czeszki. Bialorusinki łatwa grupa, wygrana z Gruzją,porażka z Wloszkami i wielkie męczarnie z Chorwatkami które przegrały bardziej na własne życzenie. Według mnie granie Czeszek to okazja ale chciałbym poznać zdanie innych.
Zdecydowanie na Czeszki. Tylko do jutra myślę że kursy się odwrócą bo nie wydaje mi się żeby ktoś stawiał na Białoruś.
 
R 25

request3

Użytkownik
Azerki powinny pokonać Niemki nawet grając tylko dwoma siatkarkami ????
Azerbejdżan - Niemcy 1 kurs 1.5 STS
Tak tylko że Azerkom wystarczą 2 sety i mają juz 7 pkt i wychodzą z pierwszego miejsca. Więc po 2 setach mogą wystawić inne zawodniczki i będzie mecz o pietruchę. Ryzykowny typ bo nie wiadomo co eis potoczy po 2 setach. Prędzej może over 3.5 seta.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś po najmniejszej linii oporu, wszystkie faworytki powinny ogarnąć swoje mecze...
Rosja - Bułgaria 1 1,28 3:2
Niemcy - Azerbejdżan 2 1,36 1:3
Turcja - Ukraina 1 1,23 3:1
AKO na podwojenie. Dwa pierwsze spotkania to mecze o 1 miejsce w grupie, Rosjanki muszą ogarnąć to spotkanie aby ominąć baraże i mieć więcej czasu na odpoczynek przed walką w kolejnej części turnieju, tak samo jak gospodynie, które ograły nasze bez problemów i graty dla Pablo za typy. Azerki jednak mają 2 strzelby i to powinno wystarczyć na słabe Niemki. Trzecim spotkaniem jest mecz o awans aby grać w barażach i tutaj stawiam na Turczynki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Azerbejdżan miejsca 1-2
Kurs: 7!!! Fortuna
Dla mnie to ogromne value. Azerki wyglądają tu bardzo dobrze grają u siebie i będą grały do końca w Baku. Ostatnie wyniki bardzo dobre, zespół z wielką gwiazdą Rahimową, ale to nie tylko ona świadczy o sile tego zespołu. Mammadowa, Poznjak, Samadowa grają bardzo dobry turniej. Widać że jest to drużyna i chcą coś osiągnąć grając u siebie. Przyjęcie trochę kuleje i tutaj mają sporo do poprawy, ale w ataku są chyba najlepszym zespołem na tym turnieju. W ćwierćfinale najprawdopodobniej zagrają z Bułgarkami(oby nie z Rosją), które jak najbardziej są w ich zasięgu, a moim zdaniem nie powinny mieć z nimi większego problemu. W półfinale Włoszki albo Holenderki i tu również duże szanse na wygraną. Ogólnie poziom na tych mistrzostwach bardzo wyrównany i nie ma tu łatwych meczy, poza kilkoma wyjątkami. Kurs 7 to jakiś kosmos, po tym co do tej pory zobaczyłem na tych mistrzostwach.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
zibi a co myslisz o meczu Rosja - Bulgaria na punkty?? Bułgarki spokojnie mogą ugrać seta a nawet i 2 sety..
Oczywiście, że maja szanse... W sumie to bardziej zależy od postawy Rosjanek... Jak zagrają swoją najlepszą siatkówkę to może być 3:0 ale szczerze wątpię aby było 3:0, Rosjanki niewyraźne mimo wszystko są.. Lecz wygrać mimo wszystko powinny.
Oczywiście kolega wyżej także napisał dobrze, że Azerki po 2 wygranych setach mogą odpuścić i tam też może być powyzej 3,5 seta... Lecz ja gram na Azerki bo wygladają naprawdę fajnie.
Azerki w finale ? Kolega bardzo dobry typ zapodał... Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w półfinale powinny zmierzyć się z Włoszkami bądź Holenderkami i tutaj nie będą bez szans. Jeśli armaty będą dalej tak świetne.
 
M 220

mm25

Użytkownik
a co do tego meczu? to moze tez pojsc na ponad 3.5 seta
Turcja - Ukraina
jak myslisz?? Bo Ukrainki dobrze nawet sobie radzą.. chciałbym też to pograć na pkt albo na sety
czekam na opinie zibi ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Azerbejdżan miejsca 1-2
Kurs: 7!!! Fortuna
Dla mnie to ogromne value. Azerki wyglądają tu bardzo dobrze grają u siebie i będą grały do końca w Baku. Ostatnie wyniki bardzo dobre, zespół z wielką gwiazdą Rahimową, ale to nie tylko ona świadczy o sile tego zespołu. Mammadowa, Poznjak, Samadowa grają bardzo dobry turniej. Widać że jest to drużyna i chcą coś osiągnąć grając u siebie. Przyjęcie trochę kuleje i tutaj mają sporo do poprawy, ale w ataku są chyba najlepszym zespołem na tym turnieju. W ćwierćfinale najprawdopodobniej zagrają z Bułgarkami(oby nie z Rosją), które jak najbardziej są w ich zasięgu, a moim zdaniem nie powinny mieć z nimi większego problemu. W półfinale Włoszki albo Holenderki i tu również duże szanse na wygraną. Ogólnie poziom na tych mistrzostwach bardzo wyrównany i nie ma tu łatwych meczy, poza kilkoma wyjątkami. Kurs 7 to jakiś kosmos, po tym co do tej pory zobaczyłem na tych mistrzostwach.
Kto ma dużo kasy może spokojnie próbować to grać bo za chwilę może mieć x7. Nikt oprócz Rosji i Serbii nie ma aż tak mocnych skrzydeł, a z tymi zespołami raczej dopiero Azerki mogłyby się spotkać w finale. Myślałem że Azerki to głównie Mammadova i Rahimova, ale ta trzecia Samadova to fajna dziewczyna, nie znałem jej wcześniej.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Holandia - Chorwacja
Chorwacja +14,5pkt
Kurs: 2,21
Tutaj również kursy przeszacowane. Nie wierzę w to że pomarańczowe wygrają tu gładko 3:0! Chorwatki to bardzo dziwny zespół. Wiadomo że przed ME wynikła afera z trenerem i pewnie miało to również wpływ na tą drużynę, ale potencjał mają ogromny. Wczoraj w czwartym secie zlały Włoszki do 10, mają momenty bardzo dobrej gry, ale brakuje im stabilizacji. W pierwszych dwóch meczach zagrały, fantastyczne dwa pierwsze sety i później nie wiadomo dlaczego stawały i grały jak za karę. Wczoraj już było inaczej i mecz z Włoszkami, pomimo przegranych dwóch pierwszych setów, wyglądał z ich strony dobrze. Widać że się rozkręcają i idzie to w dobrą stronę. Myślę że będzie jutro bardzo zacięta walka i minimum jednego seta Chorwatki wyciągną, a to powinno pokryć handicap, bo nie wierzę, że w pozostałych setach dostaną sromotne lanie od Holenderek, które nie porwały mnie jak do tej pory swoją grą.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
pablo a co sądzisz o meczu Turcja - Ukraina?? Nawet z niskim kursem, co warto tu zagrać??
Nie oglądałem ani jednego meczu tych druzyn więc nie wiem jak się prezentują siatkarsko. Natomiast po wynikach nie sądzę żeby ten mecz poszedł na 3-0 dla Turcji. Nie wiem może jakieś +2,5seta na Ukrainę jak to ma jakiś buk. Też mi się wydaje że Niemki mogą ugrać z jednego seta dziś z Azerbejdżanem. Azerki zarówno z Węgierkami jak i Polską wyciągnęły prawie przegranego seta, dziś Azerbejdżan może nie wyjdzie w najmocniejszym składzie, moze trener odpuści już wiekowej Mammadovej co by na pewno trochę ułatwiło sprawę ambitnym Niemkom.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Tak tylko że Azerkom wystarczą 2 sety i mają juz 7 pkt i wychodzą z pierwszego miejsca. Więc po 2 setach mogą wystawić inne zawodniczki i będzie mecz o pietruchę. Ryzykowny typ bo nie wiadomo co eis potoczy po 2 setach. Prędzej może over 3.5 seta.
Tylko po co Azerkom sztuczne przedłużanie meczu? Nie widzę sensu. Grały tu tylko 6 setów, więc zmęczone nie są, a w razie wygranej mają dwa dni odpoczynku. Grają u siebie, prezydent na trybunach, organizacja tego turnieju to dla nich coś wielkiego, nie tylko sportowo ale i politycznie, więc nie sądzę by odpuszczały.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tylko po co Azerkom sztuczne przedłużanie meczu? Nie widzę sensu. Grały tu tylko 6 setów, więc zmęczone nie są, a w razie wygranej mają dwa dni odpoczynku. Grają u siebie, prezydent na trybunach, organizacja tego turnieju to dla nich coś wielkiego, nie tylko sportowo ale i politycznie, więc nie sądzę by odpuszczały.
dlatego to tylko na zywo jest do gry , przy 2-0 dla Azerek sledzic sklady i wtedy zdecydowac.
wczoraj juz bylo wajchowanie 2-0 Wloszki, okrutny odpust na 2-2 bo 2 sety potrzebowaly Chrowatki i potem przysluga za przysluge w TB 3-2 Italianki.
ps : superkombo na podwojenie z min juz wybucha hehe, na Ruskie juz 5.50 solo
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Tylko po co Azerkom sztuczne przedłużanie meczu? Nie widzę sensu. Grały tu tylko 6 setów, więc zmęczone nie są, a w razie wygranej mają dwa dni odpoczynku. Grają u siebie, prezydent na trybunach, organizacja tego turnieju to dla nich coś wielkiego, nie tylko sportowo ale i politycznie, więc nie sądzę by odpuszczały.
Ma to,jakiś sens. Tyle tylko, że to ruskie pociotki i zawsze mogą skorzystać z okazji żeby dopier...lić Polsce ;). Wg mnie klasyczny no bet.
 
L 2

legion18

Użytkownik
Azerbejdżan miejsca 1-2
Kurs: 7!!! Fortuna
Dla mnie to ogromne value. Azerki wyglądają tu bardzo dobrze grają u siebie i będą grały do końca w Baku. Ostatnie wyniki bardzo dobre, zespół z wielką gwiazdą Rahimową, ale to nie tylko ona świadczy o sile tego zespołu. Mammadowa, Poznjak, Samadowa grają bardzo dobry turniej. Widać że jest to drużyna i chcą coś osiągnąć grając u siebie. Przyjęcie trochę kuleje i tutaj mają sporo do poprawy, ale w ataku są chyba najlepszym zespołem na tym turnieju. W ćwierćfinale najprawdopodobniej zagrają z Bułgarkami(oby nie z Rosją), które jak najbardziej są w ich zasięgu, a moim zdaniem nie powinny mieć z nimi większego problemu. W półfinale Włoszki albo Holenderki i tu również duże szanse na wygraną. Ogólnie poziom na tych mistrzostwach bardzo wyrównany i nie ma tu łatwych meczy, poza kilkoma wyjątkami. Kurs 7 to jakiś kosmos, po tym co do tej pory zobaczyłem na tych mistrzostwach.
Gdzie można znaleźć ten zakład? Bo w dziale siatkówka nie widzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom