>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pinnacle wychodzi z Polskiego i Irlandzkiego rynku

L 0

lebron87

Użytkownik
Nie chce mi się zbytnio tłumaczyć, moja rekomendacja tego buka będzie przydatna dla osób, które mają jakieś pojęcie o bitcoinach, wtedy na pewno te koszta będą mniejsze. Ja np. nie kupuję bitcoinów od kantorów, a od użytkowników pewnego forum lub dostaje je w zamian za jakąś usługę itd. BTC to dosyć ceniony środek płatniczy w internecie, ale bardziej międzynarodowo niż w Polsce, ale to jakaś abstrakcja dla niektórych może być. Ja pozyskuję bitcoiny 1:1, po tyle ile są warte, bo np. kantor ma cenę zawyżoną o 5-10%. Wysłanie do buka kosztuje ok. 0,3$ czyli trochę ponad złotówka, nie sprzedaje bitcoinów co każdy wygrany typ, tylko po zrobieniu odpowiedniego obrotu i w razie potrzeby wypłacam jakąś część, a resztę zostawiam na portfelu/u buka. Nie będę raczej już odpowiadał na dalsze pytania, bo nie jestem żadnym mentorem ???? Jak ktoś jest zainteresowany, to niech poczyta co to BitCoin, jakie są zalety używania BitCoina, gdzie można je kupić i za ile itp.
btw, dla przykładu $100 BTC ($100 według kursu google 407 zł, ale gdy chcesz sprzedać $100 w normalnym kantorze to na pewno dostaniesz z 390-400) w kantorze BTC jest warte 397 zł. Czy to jest jakaś ogromna prowizja? Nie sądzę.
nie, nie jest, to jest ok, tylko ze ja zamieniajac 100 zl na bitcoin w kantorze stracilem 7 procent a to juz jest wiele plus pozniej wysylajac z kantoru na buka kolejne 1.5 procent. znasz moze jakis dobry kantor ktory bierze za kupno bitcoinow za zlotowki maks 2 procent?
 
L 0

lebron87

Użytkownik
nie, nie jest, to jest ok, tylko ze ja zamieniajac 100 zl na bitcoin w kantorze stracilem 7 procent a to juz jest wiele plus pozniej wysylajac z kantoru na buka kolejne 1.5 procent. znasz moze jakis dobry kantor ktory bierze za kupno bitcoinow za zlotowki maks 2 procent?
ps. chcialem teraz obstawic nba za rownowartosc 90 zl i nie moge bo najmniej mozna za 2 razy wiecej czy to nie dziwne?
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Lebron ja poleciłem konkretną firme, to tak jak w normalnych bukach ktoś by polecił Pinnacle, a Ty byś wpłacił do jakiegoś krzaka pieniądze. Nie wiem czemu nie możesz postawić w swoim buku, na przykładzie tego, z którego korzystam, to minimalna stawka to około kilkadziesiąt groszy/złotówka na większość rynków.
 
G 0

gooman

Użytkownik
Witam serdecznie, zrobił się duży off topic...wracając do tematu mam pytanko - wielu z Was ma tak jak ja zakłady długoterminowe w Pinnacle?
Ja mam otwarty zakład długoterminowy na Juventus (wygrana w Serie A).

I co teraz po pierwszym kwietnia zrobią mi zwrot stawki i naraaaa?! Parodia totalna... A Pinnacle uważał się OD ZAWSZE za bukmachera przyjaznego graczom (!) Jakoś inne buki na chwile obecną nie robią żadnych ruchów jeśli chodzi o tą ustawę - krótko mówiąc &quot;mają ją gdzieś&quot;, a Pinnacle trzy kilo w gaciach... Przy takim ich ruchu dożywotnio stracę do nich zaufanie, powinni jakoś inaczej podejść do zakładów długoterminowych - poczekać do końca.
Dużo osób jest na tym forum w takiej samej sytuacji jak ja? Zasypmy Pinnacle e-mailamo, po polsku, po angielsku... może coś to zmieni, więcej szacunku dla wieloletnich graczy!
Ze sportowym pozdrowieniem, Gooman.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
To chyba nie strach z ich strony przez ustawą tylko powody ekonomiczne, może tracą na graczach z Polski a ustawa jest pretekstem... W Czechach jakoś uregulowali kwestię z hazardem i wycofały się prawie wszystkie buki... Pinnacle co prawda zablokował rejestrację nowym graczom, ale starzy grać sobie mogą. Ja inaczej tej kwestii nie mogę wyjaśnić, tym bardziej że obecna ustawa nie ma jeszcze mocy prawnej i dużo może się zmienić (brak notyfikacji)
A z zakładami długoterminowymi to ciekawe posunięcie... A znajomy postawił że Chelsea wygra PL i zamiast konkretnej wygranej będzie miał też zwrot... Sytuacja win win dla nich bo na rynkach długoterminowych nie wypłacą żadnych wygranych, a zarobią na tych których drużyny odpadną wcześniej.
 
G 0

gooman

Użytkownik
Pierwszy lepszy buk azjatycki jest lepszy niz pinnacle (tony live&#39;ow)
tylko nie znacie angielskiego i sie nie orientujecie
Co do live/ogólnej oferty prawie każdy buk jest lepszy niż Pinnacle. Ale co do kursów/braku limitów z lepszym bukmacherem się nie spotkałem.
 
F 0

fapus

Użytkownik
Dużo osób jest na tym forum w takiej samej sytuacji jak ja? Zasypmy Pinnacle e-mailamo, po polsku, po angielsku... może coś to zmieni, więcej szacunku dla wieloletnich graczy!

Ze sportowym pozdrowieniem, Gooman.
Ja osobiście czepiłem się supportu, ale niczego nie powiedzieli, wszystko zrzucają na ustawę i tyle. Konta mają być pozamykane bodajże z końcem marca i nie ma zmiłuj.

Co do strat Pina na polskim rynku to może i prawda, grając z głową więcej się wyciąga niż wrzuca.
 
G 0

gooman

Użytkownik
Ja osobiście czepiłem się supportu, ale niczego nie powiedzieli, wszystko zrzucają na ustawę i tyle. Konta mają być pozamykane bodajże z końcem marca i nie ma zmiłuj.
Co do strat Pina na polskim rynku to może i prawda, grając z głową więcej się wyciąga niż wrzuca.
Również dostałem bardzo niesatysfakcjonującą mnie odpowiedź od Pinnacle:
Dear Client,

Rozumiemy sytuację, niestety jednak jesteśmy zmuszeni z przykrością poinformować, iż przesłane kalendarium z datami związanymi z wycofywaniem się firmy z polskiego rynku nie jest otwarte na wyjątki.

Hmmm oni to chyba z automatu wysyłają... Szkoda, że na stronie nie mają nigdzie e-maila do kogoś wyżej postawionego niż ludzie z obsługi klienta. Niech sobie wychodzą z polskiego rynku, ale niech porozliczają wszystkie otwarte zakłady UCZCIWIE. A tu tylko e-mail od bukmachera, że do tego czasu trzeba wypłacić fundusze i do widzenia... Co jak co ale moja wieloletnia sympatia do tego bukmachera obróciła się o 180 stopni... kiedyś Pinnacle był dla mnie pewny jak lokata w banku, a tu taki cyrk na kółkach...
Pinnacle dozgonna antypatia ???? Nawet jak kiedyś zechcą wrócić w przyszłości na polski rynek to na pewno u nich już nie zagram, mało tego - wszystkim będą odradzał granie u tego antybuka. Jak interes się kręcił to wszystko cacy...a jak już jest coś nie tak to kopniak na do widzenia i bye bye...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dlatego od pewnego czasu zaopatrzyłem się w konta Angielskie, Niemieckie, Słowackie, Czeskie, Hiszpańskie i Skandynawia, gdzie Bet czy Pinek a także WH i inni warci uwagi są dostępni, to zawsze ułatwia sprawy.
Jednakże szkoda, że wychodzą ale cóż, jak ktoś wie to sobie radzi : D
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam serdecznie, zrobił się duży off topic...wracając do tematu mam pytanko - wielu z Was ma tak jak ja zakłady długoterminowe w Pinnacle?

Ja mam otwarty zakład długoterminowy na Juventus (wygrana w Serie A).



I co teraz po pierwszym kwietnia zrobią mi zwrot stawki i naraaaa?! Parodia totalna... A Pinnacle uważał się OD ZAWSZE za bukmachera przyjaznego graczom (!) Jakoś inne buki na chwile obecną nie robią żadnych ruchów jeśli chodzi o tą ustawę - krótko mówiąc &quot;mają ją gdzieś&quot;, a Pinnacle trzy kilo w gaciach... Przy takim ich ruchu dożywotnio stracę do nich zaufanie, powinni jakoś inaczej podejść do zakładów długoterminowych - poczekać do końca.

Dużo osób jest na tym forum w takiej samej sytuacji jak ja? Zasypmy Pinnacle e-mailamo, po polsku, po angielsku... może coś to zmieni, więcej szacunku dla wieloletnich graczy!

Ze sportowym pozdrowieniem, Gooman.
ja mam LM zagraną za 13k i do wygrania około 40k, i dostane zwrot a raczej wszystko wejdzie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tutaj jest mowa tylko o nowych rejestracjach. Co z ludźmi, którzy mają już założone konta?
Przeczytaj temat od początku, podobnie było w przypadku Polski. Najpierw zostali poinformowani reklamodawcy, a kilka dni później pozostali użytkownicy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolejne kraje zamknie niestety Pinnacle, zastanawiające jest tylko ich działanie czyżby mieli problemy licencyjne.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Definitywnie z dniem 15.03.1017 wychodzą z Czech
&quot;Szanowny kliencie, ďżź
W związku ze zmianami legislacyjnymi w swojej jurysdykcji w Pinnacle zmuszony ďżź 15 marca 2017 do zakończenia świadczenia usług. Przepraszamy za niedogodności, ale musimy szanować wszystkie zmiany w obowiązujących lokalnych przepisów dotyczących gier hazardowych.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności. &quot;
 
Do góry Bottom