>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (28.09.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Gram dalej przeciwko Hoffenheim. Znowu jakaś sraczka na nich u buka, bo z tego 4,00 porobiło się już coś w okolicach 4,45 na Ludogorec. Wysyłam już teraz (1X), wprawdzie kurs może jeszcze rosnąć, ale pewnie nie do tak absurdalnych granic jak w przypadku meczu z Bragą.
Tym razem mecz wyjazdowy z Bułgarami (i Brazylijczykami), którzy są u siebie mocni, a Hoffenheim na wyjazdach jakiejś rewelacji nie gra (w ostatnich 20 meczach siedem zwycięstw na wyjazdach, z czego trzy w lidze, a cztery towarzysko z ogórami albo w pucharach). Spodziewam się, że Ludo tanio skóry nie sprzeda Wieśniakom, którzy z tego, co widziałem w meczach z Bragą i Leverkusen, są dosyć niefrasobliwi w obronie, a po stracie drugiej bramki w spotkaniu z Portugalczykami ich ataki też przestały robić wrażenie. Zgaduję, że dalej kurs podbija niemieckość i teraz jeszcze wygrana z Bayernem.
Hoffenheim to oczywiście nie ogóry, mogą wygrać ten mecz, ale kurs, jak dla mnie, zdecydowanie zawyżony, a prawdopodobieństwo wygranej Ludo albo remisu spore.
W ogóle w tej kolejce LE i LM kusi dalsze granie przeciwko Niemcom (przeciwko Hercie i Lipskowi), ale nie wiem, czy wszystkie tak się wyłożą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 5

damian_w4

Użytkownik
Według mnie warto zagrać na Crvenę Zvezdę w meczu z Koln, kurs @5.80 na unibet.
Koln u siebie w lidze bardzo słabo, na 6 meczy tylko 1 punkt, bilans bramkowy 1:13 i ostatnie miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce LE z Arsenalem też dostali w plecy mimo słabo grających gospodarzy.
Crvena Zvezda natomiast w lidze radzi sobie bardzo dobrze, 1 miejsce z bilansem bramkowy 24:1, w ostatniej kolejce wygrana z 3 w tabeli Vojvodiną, widać że są w formie. Moim zdaniem warto po takim kursie zaryzykować w kierunku gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Bardzo fajnie wyglądają kursy na Astanę i Konyaspor. Kierowałbym się ku graniu czystych jedynek w tych meczach. Dodatkowo Crvena Zvezda to score, przy tragicznej postawie obrony Kol w ostatnich tygodniach, za 1,63 to całkiem niezła promocja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Hertha w niedzielę gra u siebie z Bayernem.
Atalanta gra z Juventusem a Milan z Romą.
Nicea u siebie z Marsylią.
Bilbao jedzie na Valencię.
Loko mecz z Dynamem Moskwa.
----------------------
Lugano - Steaua
Złapałem dosyć wcześnie DNB na Steaua&#39;ę. Teraz spore spadki, ale myślę że dalej można próbować. Mecz będzie grany 170 kilosów od Lugano to raz. Dwa, Lugano to jest czystej wody przypadek że gra w tych rozgrywkach. Tak samo jak czeski Żlin. Obie przypadkowe ekipy, które jakimś cudem ogarnęły krajowy puchar i wjechały bez eliminacji do fazy grupowej. Steaua bardzo mocny skład jak na swoje realia, w weekend wygrane derby z Dinamem i po LE czeka ich tylko jakiś kelner z dołu tabeli przed przerwą reprezentacyjną. Lugano proponuje, żeby obrali priorytet na ligę bo na tą chwilę zamykają tabelę. We wrześniu wszystko w plecy oprócz jedynej wygranej z 3 ligowcem we wczesnej rundzie krajowego pucharu (tutaj to oni formę mają).
Lazio - Zulte
Włosi sto procent podejdą na luzie do tego meczu. Cały blok defensywny im poleciał tydzień temu. Nie ma 4 podstawowych defensorów, wejdą młodzi. Jak wiadomo LE można spokojnie traktować ulgowo. Z Vitesse rezerwowy skład Lazio dostawał najpierw 1-0 później 2-1 a wystarczył Ciro i wywieźli zwycięstwo. Zapewne Immobile znowu zacznie na ławce, podobnie jak pozostali który grali od dechy do dechy w Serie A. O wiele ważniejsze są 3 punkty w niedzielę z Sassuolo by zakotwiczyć w TOP4 przynajmniej na te 2 tygodnie podczas przerwy reprezentacyjnej. A mówiąc poważnie, każdy punkt jest na wagę złota, gdy masz możliwość załapania się do nowej reformy LM. Nikt tu nie będzie ryzykował kolejnych kontuzji bo z tym w tej chwili u Laziale jest strasznie ciężko. Oprócz wspomnianych olbrzymich braków w defensywie, kontuzjowani w dalszym ciągu są Felipe Anderson i Nani a do zacnego grona dołączył mózg gry w ofensywie Milinković-Savić. Jeszcze brakuje by Immobile padł i będzie po wszystkim.
Waregem nie znam co jest chyba normalne, nie oglądam tej ligi, nie oglądam ich meczów, nie znam tych zawodników. Dostali bęcki od Niceii, ale tam była cała masa spartolonych akcji po stronie Belgów. Wynik nie do końca oddaje co tam się działo. A dodając do tego, że cały zespół jest w dobrej formie, fajnie gra na wyjazdach i jest wysoko w tabeli i generalnie patrząc z boku pewnie nie wiele się przejmują. Wyobrażam sobie ich coś na wskroś Arki, tylko że tutaj nie było takiego handi żeby polski zespól grał od fazy grupowej.
Najzwyczajniej w świecie czuje, że Lazio ten mecz może od tak przerżnąć. W końcu to Liga Europa, tutaj żaden wynik nikogo nie zdziwi. A jest całkiem spora ilość czynników, która może właśnie tutaj spowodować niespodziankę tej kolejki.
Waregem X2 @4,4
Waregem DNB @10,5

i bardziej przyziemne propozycje i to są już typy, które powinny spokojnie się obronić w tych oklicznościach

BTS @2,02
Waregem +2 azjan @1,85

wszystko Uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Lugano - FCSB 2 ✅
goście o1.5 goals ✅
Lugano w kiepskiej formie, właściwie gdyby nie to, że w zeszłym sezonie zajęli dobre miejsce, które dało im awans do fazy grupowej to by się tu nie znaleźli. Skład bardzo przeciętny nawet na te rozgrywki. Goście kadrowo zdecydowanie lepsi i na pewno mają lepsze morale. Rumuni dobrze grają z kontry, co pokazali z Pilznem, kiedy ich po prostu niszczyli.
No i Lugano zagra mecz w Luzern, czyli na stadionie ok 150km od siebie.Także kibice też niespecjalnie im pomogą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Sheriff-Kopenhaga 2 - 2.10
N
ie oglądam na codzień ligi mołdawskiej, nie jestem aż takim wariatem. Widziałem natomiast grę Szeryfów z polskim klubem Legią Warszawa oraz kawałek ostatniego z Zliną. Ogólnie niezłe kopanie się po czole, Kopenhaga mimo,że ostatnio trochę słabiej to jednak półka wyżej i cieszy mnie ten kurs. Są lepsi piłkarsko i mam nadzieję,że to wykorzystają. Kolega z góry pisał o słabości Zliny, co jest prawdą a fakt,że zremisowali oni z Sheriffem upewnia mnie tylko w fakcie,że czysta dwójeczka na Kopenhagę to dobry wybór. Będzie dużo lag, kopania się w środku pola ale jednak na koniec to Duńczycy z uśmiechem na twarzy zejdą z boiska.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Na LE jest metoda dosyć sprawdzona. Grać na drużyny doświadczone w pucharach, zwłaszcza w LE, drużyny, które tych rozgrywek nie olewają. No i przeciwnikami są drużyny nie koniecznie słabsze na papierze, ale drużyny, które w LE debiutują, albo grają raz na kilka lat. Przykład na jutro:
Astana 1 lub DNB
Bilbao i Lazio ( tu akurat kursy słabiutkie)
Braga 1 lub DNB
Zenit 1 lub DNB
to tak na szybko wybrane
 
K 15

kartlix

Użytkownik
Moim zdaniem Zenit bet dnia. Kurs 2.20 na drużynę Rosyjską grającą u siebie przeciwko Realowi Sociedad, który przegrał ostatnie 3 mecze w lidze? W LE ograli Rosenborg u siebie, ale to drużyna zupełnie innego kalibru niż Zenit. Rosjanie rozgromili Vardar i ograli w weekend Krasnodar na wyjeździe, czym udowodnili swoją wysoką dyspozycję. Po prostu nie widzę tu innej opcji niż czysta 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europy
Godz: 21:05
Spotkanie Sheriff-Kopenhaga
Typ: 2
Kurs 2.05
Buk Fortuna
Analiza: Mołdawski Sheriff Tiraspol na własnym stadionie w tej kolejce piłkarskiej Ligi Europy podejmował będzie ekipę Duńskiej Kopenhagi, faworytem do zdobycia kompletu punktów naturalnie będzie ekipa przyjezdnych . W pierwszych spotkaniach Kopenhaga na swoim stadionie bezbramkowo zremisowała z zespołem Lokomotivu Moskwa, natomiast Sherff podzielił sie punktami z zespołem Zlinu. W tym meczu myslę że już bramki będziemy w stanie zobaczyć i nie sądzę żeby było ich mało. Gospodarze bowiem na swoim stadionie zazwyczaj grają overorovo, w poprzednich 10 spotkaniach rozegranych na własnym stadionie zanotowali 8 razy over 1.5 bramki i tylko 2 razy under 1.5 gola. Goście natomiast 7 krotnie zrobili over 1.5 bramki i tylko 3 razy zagrali na poniżej, myślę że po takim kursie warto jest spróbować zagrać takie zdarzenie bowiem wiadomo że w lidze europejskiej ,aby awansować do dalszych gier ważne są nie tylko punkty,ale i zdobyte bramki, myślę że tutaj pierwsi powinni zaatakować przyjezdni i to oni powinni wygrać, stawiałbym na wynik 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji oraz 0:1 po pierwszej połowie tego spotkania.
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Nie stawiajcie na Kopenhagę. To jest cień drużyny sprzed lat. Owszem ostatnio są w dobrej formie, ale no kuźwa nie dość że pełno kontuzji, to jeszcze w Europie w tym sezonie prezentują się przeciętnie. W lidze też nie dają rady jak dawniej. A dodatkowo teren naddniestrzański nie należy do najłatwiejszych. Dla mnie ten mecz to nobet.
Jeśli już coś grać to zdecydowanie:
Steaua, Pilzno, Crvena Zvezda to score, Bilbao z handi

E: Ależ patologia w wykonaniu Basków. :eek:
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
AC Milan - HNK Rijeka
AC Milan - 1 (Europejski Handicap)
Kurs: 1.65
Bukmacher: Forbet
AC Milan w tym sezonie nie wpisuje się w grę wielkich marek w Lidze Europy, które często te rozgrywki traktują bardzo lekką ręką. Włosi po latach niebytu w Europie i braku walki o krajowe trofea w tym sezonie zasileni azjatycką gotówką mają zamiar walczyć na maxa gdzie się tylko da. Pokazali to już w pierwszej kolejce LE gdy wygrali bardzo wysoko na wyjeździe z Austrią Wiedeń 1-5. Teraz grają na własnym stadionie z Chorwacką HNK Rijeką. Dodatkową motywacją do rozegrania dobrego spotkania będzie chęć odbicia się po ostatniej porażce ligowej z Sampdorią 0-2. Liga Europy pozwala też Milanowi nabrać zgrania, są to dodatkowe 90 minut gdzie dobrzy indywidualnie gracze, pozyskani w letnim okienku mogą złapać dodatkowe zgranie, jednocześnie walcząc o trofeum.
Wynik 3:2
Typ: ⛔
 
jeremyjanot 36

jeremyjanot

Użytkownik
Jak dla mnie najrozsądniejszy typ z meczu MILAN - RIJEKA to BTS za 2.05. Tak jak mówisz Milan ma ciężki mecz w weekend a przed sezonem ich główny cel to awans do Ligi Mistrzów do której najłatwiej załapią się poprzez ligę. Także trener ma dzisiaj delikatnie zrotować składem.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Jakieś propozycje na overy rogów poszczególnych drużyn? Kto mocno gra skrzydłami?
Ciekawie widzę, że wygląda Slavia, Nice czy Milan. Macie jakieś inne propozycje?
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Astana - Slavia
Typ: 1
Kurs: 2.47 (HIT DNIA - Fortuna)

Czesi grają mocno przemeblowanym składem w LE, przynajmniej tak było w pierwszym meczu, jeśli porównamy go do ligowych. Slavia skupia się na lidze, bo czołówka mocno wyrównana, a na pewno chcą znowu powalczyć o LM (w tym sezonie awansowali do 4 rundy, gdzie przegrali 0:2 w dwumeczu z APOEL-em). Na wyjazdach w Europie Slavia gra słabiutko, nie wygrali od 2007 roku żadnego meczu, a w ostatnim sezonie polegli nawet z Levadią Tallin. Astana u siebie przeciwnie, niepokonana od wielu spotkań. W ubieglym roku w fazie grupowej u siebie nie przegrali z Olympiakosem, Young Boys (remisy) i pokonali APOEL. Doświadczenia więc trochę już mają. W tym sezonie o ich sile jak wiemy przekonała się Legia, a też Celtic przegrał 3:4, co mimo porażki Astany 0:5 w pierwszym meczu, pokazało, że Astana nigdy nie odpuszcza u siebie. W pierwszym meczu Slavia ograła 1:0 Maccabi, a Astana przegrała 1:3 z Villarrealem na wyjeździe (do 75 minuty utrzymywali remis), ale tutaj atut własnego boiska będzie ważny. Astana w lidze zagra dopiero 11 października, więc mogą skupić się w 100% na tym meczu. Pytanie tylko czy zagra Kababanga, który nie grał w meczu z Villarreal tylko nie wiem z jakiego powodu, może ktoś podzieli się jeśli posiada taką wiedzę. Ale nawet jeśli by go miało zabraknąć to Astana powinna dać radę. Drużyny są bramkostrzelne, trochę też tracą, więc warto rozważyć też opcje 1/bts lub 1/over2.5
Dodam, że Slavia nawet w lidze nie potrafiła na wyjeździe wygrać w tym sezonie ani razu.
 
cimbom1811 0

cimbom1811

Użytkownik
Znowu atrakcyjne kursy na ekipy tureckie. Konyaspor guimaraes 1 2.07 Braga - Basaksehir 2 3.15. Obie drużyny powinny sobie poradzić. Konyaspor przegrał w 1 rundzie, ale był równorzędnym przeciwnikiem dla OM. Basaksehir nie powinien polec w starciu z przeciętną Bragą, która miała duże problemy z awansem. Basaksehir dla ostrożnych z podpórką. Dla odważnych do rozważenia Skanderbeu - YB 1x, kurs 2.16 wart uwagi.
PS Witam na forum
E: Konyaspor 2:1 ✅
Braga Basaksehir 2:1 ⛔ niewiele zabrakło, 89 minuta. Do tego czasu mecz był wyrównany, choć więcej klarownych sytuacji mieli Portugalczycy
Skanderbeu - YB 1:1 ✅
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Co myslicie Arsenalu? Kurs wysoki, a jednak na Bialorusi po prostu nie wypada im nie wygrac.
To jest Arsenal... oni z każdym mogą przegrać ???? dodatkowo Wenger ma dziś trochę rotować składem.
Ode mnie 4 propozycje:
- Zenit DNB
- Astana DNB
- Bilbao
- Salzburg vs Marsylia BTS
AKO: 5.66 więc całkiem przyjemnie
- Sociedad, bardzo dobry początek sezonu ale potem gdzieś sie pogubili. Dodatkowo granie co 3-4 dni ewidentnie im nie służy. Myślę, że Zenit może tu powalczyć o komplet punktów.
- Astana, ciężki teren, sztuczna murawa, średnia Slavia.
- Bilbao zdecydowany faworyt, idealny mecz na przełamanie passy 4 spotkań bez wygranej bo przeciwnik mizerny.
- Salzburg - Marsylia, dwie ofensywne drużyny, stwarzające sporo sytuacji podbramkowych, liczę na otwarty mecz
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
ja dzisiaj pierwszy kuponik gram taki:
Bilbao - Zorya 1 @1.30
Tutaj mamy niekorzystna passe spotkan gospodarzy i dzisiaj druzyna przyjezdnych jest raczej skazana na pozarcie, wedlug mnie podejda do tego spotkania ambicjonalnie i wygraja spokojnie,bardzo prawdopodobne zdarzenie na podbicie ako
Lugano - Steaua DNB 2 @1.55
Tutaj goscie beda walczyc o pelna pule, naprawde solidnie wygladali we wczesniejszych spotkaniach elimek le i mysle ze przy dobrych wiatrach moga wywiezc 3pkt. Gospodarze mizeria i tragedia nie ma co komentowac, nic wielkiego pokazac nie powinni ale gram bezpieczniej
Milan - Rijeka 1 @1.35
To juz nie te sezony gdzie wielki Milan odpuszczal by LE, duzo pieniazkow zostalo wpompowane w ta druzynke i napewno wlasciciele podchodza z wielkimi nadziejami do tej edycji rozgrywek, duzo transferow jest kto sie zgrywac i mysle, ze szeroka kadra pozwoli tej druzynie w tym sezonie dzialac na dwoch frontach bo poczatek sezonu naprawde obiecujacy, czysta jedyneczka pobrana
Viktoria Plzen - Hapoel Beer Sheva DNB 1 @1.53
Druzyna z Pilzna gra naprawde fajna pilke, u siebie naprawde sa bardzo solidna ekipa, przyjezdza druzyna Hapoelu, na moje oko troszke nierowna, nie chce snuc dziwnych teorii ale jesli chodzi o ten zespol mam swoje pewne przypuszczenia jesli chodzi o korupcje ale to tylko moje teorie spiskowe, po prostu wydaje mi sie ze ta druzynka czasem odpuszcza ale moze po prostu nie daja rady kondycyjnie ???? ) Pobieram zaklad bez remisu w strone druzyny Pilzna
Zenit - Sociedad DNB 1 @1.60
Taki kurs na rosyjska druzyne to nie lada gratka w mojej opinii, druzyna gosci dobrze zaczela sezon ale teraz zaczela sie lekka kolka i klucie w nadbrzuszu co owocuje niezbyt dobrymi wynikami, mysle ze gospodarze glodni zwyciestw beda starac sie o zwyciestwo ale jak wiadomo zagram bezpieczniej dnb poniewaz wiem ze hiszpanie potrafia ukluc, biorac jednak wszystkie aspekty tego spotkania Zenit jest faworytem do zebrania 3pkt przy swojej publicznosci
AKO: @6.67
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
dokladam cos jeszcze
Astana - Slavia 1 @2.35
druzyna gospodarzy jest naprawde mocna u siebie, praktycznie nie przegrywaja milo sie oglada ich futbol na tym stadionie gdzie pogoda nie odpowiada wiekszosci przyjezdnych zespolow, mysle ze przy tych warunkach i oslabieniach druzyne czeskiej trzy punkty zostana w Kazachstanie, pobieramy kursik
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom